Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pierce
kυριακη 12:00 στο γνωστο πλεον ανοιχτο της ΓΑΔΑ.. σας εγγυομαι οτι θα φερω... ΜΠΑΛΑ 69.gif περα απο τη πλακα ηθελα πολυ να ερθω την προηγουμενη φορα αλλα εγινε λαθος συννενοηση 68.gif εγω η πρωτη συμμετοχη.
Pierce
γιατι καμια συμμετοχη ρε παιδια sad-smiley-009.gif ?
dizzy_fingers
Εγώ, όπως σου είπα σε πμ, δε μπορώ αύριο.

Την κυριακή, όμως είμαι μέσα. Επίσης, τότε, είδα στον καιρό πως θα έχει καλό καιρό (κρύο βέβαια, αλλά με λιακάδα).
kolossos
Εγώ γι αύριο μπορω λίγο πιο αργά. Την Κυριακή πορώ οποιαδήποτε ώρα (εκτός και αν προκύψει κάτι στην πορεία). Ελπίζω να μην στραβώσει τίποτα αυτή τη φορά biggrin.gif
Pierce
ας το κανουμε κυριακη τοτε. τι ωρα εχετε να προτεινεται? κατα τις 12ειναι καλα?
apkat
Κι εγω μεσα για Κυριακη αλλα γιατι τοσο νωρις ρε παιδια? Γιατι δε γινεται απογευματακι? 5 πχ..
Pierce
μια προταση εκανα. αν θελετε απογευμα παμε απογευμα
Pierce
ακυρο για απογευμα. ανα γινεται να το κανουμε πρωι. πλιζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
ζζζζζζζζζζζ
Dromeas7
Βασικά φώτα θα έχει την Κυριακή ?Γιατί αν δεν έχει φώτα θα πρέπει να πάμε πιο νωρίς.
Pierce
την κυριακη δεν εχει φωτα οποτε ειναι προτιμοτερο να παμε πρωινη ωρα. κατα τις 12 ας πουμε
apkat
Πολυ πρωι ρε παιδια.. Εμεις οι αργοσχολοι πως θα ξυπνησουμε?

Τεσπα και γω μεσα
morfi
Tι θα λεγατε να κανονισουμε ενα μπασκετακι μεταξυ πεμπτης 16/11 και κυριακης 19/11 ? ε? ΠΕΙΤΕ !
banana.gif
Anaz
πεμπτη 16 φεύγω εκτος αθηνας.

Για την Κυριακη λογικά ειμαι μεσα.
Pierce
Eνα εκατομμυριο συγνωμη σας ζηταω παιδια sad-smiley-009.gif .αλλα εκτακτως πρεπει να φυγω αυριο το πρωι για ναυπλιο...
husse#5
OPOIOS THELEI NA ME ANTIMETWPISI NA MOU PEI GIATI THA TON KSESKISW EIMAI TROMEROSSSSSSSSSSS
wos_sport3.gif
dizzy_fingers
Πού μένεις παιδί μου?
husse#5
EGW STO APERANTO KENOOOOOOO GIATI EIME APISTEUTOSS KIA TO MEGALITERO TALENTO STIN ISTORIA POIOS JORDAN(SORRYY Y M .J. ALLA ME PROKALESAN) 76ers-sm.gif wos_sport5.gif
dizzy_fingers
Καλά τα πήγαινες πριν με τα ελληνικά. Μην το γυρίζεις στα greeklish.

Ρωτάω για να ξέρω αν θα μπορείς να έρθεις αν κανονίσουμε κάποια συνάντηση.

Εγώ μένω Αθήνα και όσες φορές έχουμε κανονίσει για μπάσκετ έχουμε βρεθεί στα ανοιχτά της Λ.Αλεξάνδρας δίπλα στη ΓΑΔΑ.

Όσο για το πόσο καλός είσαι...ωραία τα πολλά λόγια αλλά στην πράξη δείχνεις ποιός είσαι cool.gif.
husse#5
HAHAHAHA EGW EIMAI O MONADIKOS (GIAUTO MILAW GREEGLISH)KAI MENW POLI MAKRIA
husse#5
DEN MILAS EEEEEEEEEEEEEE EDAKSI ALLA AKOU AM EISAI SPOUDEOS KATEVENW GIA NA PEKSW MAZI SOU
ALLA AN EISAI ...JUNK TOTE LIPAME ALLA EGW PEZW MONO STREETTT 76ers-sm.gif
dizzy_fingers
Δεν ξέρω αν είμαι σπουδαίος balla (yo 68.gif ), αυτό θα στο πούν όσοι έχουν παρευρεθεί στις προηγούμενες συναντήσεις αλλά είμαι ο admin του φόρουμ και δε δέχομαι την αιτιολόγηση "είμαι ο καλύτερος" για το ότι δε γράφεις με ελληνικά.

Συμμορφώσου και όταν κανονιστεί συνάντηση φρόντισε να είσαι εκεί.
basket4
ναι ρε παιδια...κανονιστε μια συναντηση να παιξουμε μπασκετακι μιας και δεν εχουμε και φροντιστηρια εμεις οι ''μικροτεροι''..!!
suspect
αυτος για τον μορφη μου φαινεται με αλλο account

biggrin.gif
husse#5
σορυ admin αλλα το προβλιμα μου ειναι η αποσταση δλδ οτι μενς στα πουλιθρα και δεν μπορς μαλλον αμα μου που οι αλλοιιιιιι οτι εισαι καλοσ μπορει να ερθω .Ενταξει σορρυυυ και παλι καλες γιορτες peace.gif

den mporw na grapso elinika o ypologistis mou den ta yposyirizei
kai otan gra fw st elinika grafw ao ntcafe
ama einai den tha ksanagrapsw sorrryyyyyyyyy admin peace.gif
jjc
QUOTE(husse#5 @ Dec 27 2006, 08:23 PM) *
EGW STO APERANTO KENOOOOOOO GIATI EIME APISTEUTOSS KIA TO MEGALITERO TALENTO STIN ISTORIA POIOS JORDAN(SORRYY Y M .J. ALLA ME PROKALESAN) 76ers-sm.gif wos_sport5.gif


Χουσε συμμαζεψου δεν ειναι ολοι αγνωστοι εδω μεσα cool.gif
husse#5
hahahahah wreos jjc alla esena se exw to apediksa
jjc
QUOTE(husse#5 @ Jan 1 2007, 04:09 PM) *
hahahahah wreos jjc alla esena se exw to apediksa



w00t.gif w00t.gif w00t.gif 21.gif 21.gif

Ποτε εγινε αυτο?????????????????????????????????????????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.