Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 17η αγωνιστική
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Euroleague 2018-19
Zoys
Το πρόγραμμα

Τρίτη
Χίμκι-Φενερμπαχτσέ 19:00
Ζαλγκίρις-Εφές 20:30
Ολυμπιακός-Μπασκόνια 21:00
Γκραν Κανάρια-Ρεάλ 22:30

Τετάρτη
Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ 19:15
Παναθηναϊκός-Μπάγερν 21:00
Μακάμπι-Μπούντουτσνοστ 21:05
Μιλάνο-Μπαρτσελόνα 21:45
passer
Ωραία αγωνιστική με πολλά ενδιαφέροντα ματς


Τρίτη
Χίμκι-Φενερμπαχτσέ 1
Θα ρισκάρω με τον άσο εδώ αν και δε θεωρώ ότι θα καταφέρει κάτι η Χίμκι στο τέλος, ανεβασμένη όμως ψυχολογικά και άνετη όπως είναι η Φενέρ, πιθανή για έκπληξη

Ζαλγκίρις-Εφές 1
Προβλέπω κλειστό ματς με πολύ ξύλο και επικράτηση στον πόντο των Λιθουανών

Ολυμπιακός-Μπασκόνια 1
Με ανεβασμένη ψυχολογία ο ΟΣΦΠ, προσωπικά θα το θεωρήσω μεγάλη έκπληξη να συμβεί κάτι διαφορετικό

Γκραν Κανάρια-Ρεάλ 2
Αρχίζουν να ξεφουσκώνουν τα καναρίνια;


Τετάρτη
Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ 2
Πιάστηκε κορόιδο ο ΟΣΦΠ, δε θα την πατήσουν οι Ρώσοι

Παναθηναϊκός-Μπάγερν 1
Θα πάω με την έδρα, αλλά αν ήμουν φίλος του ΠΑΟ θα το έτρεμα το ματσάκι

Μακάμπι-Μπούντουτσνοστ 1
Εδώ νομίζω είναι πονηρό το ματς. Θα ποντάρω στην εμπειρία του Σφαιρόπουλου όμως

Μιλάνο-Μπαρτσελόνα 1
Το ντέρμπι των ασταθών, θα πάω με τον άσο λόγω διαίσθησης



akratacity
Νομίζω ότι το ντέρμπι στο Μιλάνο είναι παιχνίδι αποδείξεων κυρίως για τους Ιταλούς. Αν νικήσουν θα είναι μια σπουδαία νίκη που τους βάζει σε θέση οδηγού για την 8αδα. Δεν είμαι σίγουρος ότι έχουν το χαρακτήρα να κερδίσουν πάντως.
G-arenas
QUOTE (akratacity @ Jan 7 2019, 16:57 ) *
Νομίζω ότι το ντέρμπι στο Μιλάνο είναι παιχνίδι αποδείξεων κυρίως για τους Ιταλούς. Αν νικήσουν θα είναι μια σπουδαία νίκη που τους βάζει σε θέση οδηγού για την 8αδα. Δεν είμαι σίγουρος ότι έχουν το χαρακτήρα να κερδίσουν πάντως.

μακαρι να κερδισει η μπαρτσα. να ειναι και πιο χαλαρη την παρασκευη με μας. αν χασουν δυσκολα θα το παρουμε εκει μεσα.

αλλα ειναι τοσο 50-50 το ματς που δεν ξερεις τι να πεις. απο 20 ποντους αρμανι στο ημιχρονο και διπλο τελικο, μεχρι 100-100 και παραταση biggrin.gif biggrin.gif
yorgos



Χίμκι-Φενερμπαχτσέ
Διπλό κι εύκολα, ο Ζοτς κλασικά θα στοχεύσει Μίκι, θα του πάρει τα φάουλ και θα αλωνίσουν οι ψηλοί του απέναντι σε μια ομα΄δα μισή, χωρίς στόχους πλέον, που μπορεί να απειλήσει μόνο αν σουτάρει με κανένα 60% στα τρίποντα, απίθανο απέναντι σε ομάδα Ζοτς.

Ζαλγκίρις-Εφές
Το ματς της αγωνιστικής. Θα έπαιζα ότι η Εφές δε θα χάσει με πάνω από 6.

Ολυμπιακός-Μπασκόνια
Χωρίς Σενγκέλια και Γκρέιντζερ, σκούρα τα πράγματα για τους συμπαθείς Βάσκους. Προβλέπω καλή εμφάνιση Φόιγκτμαν πάντως.

Γκραν Κανάρια-Ρεάλ
Εύκολα-δύσκολα θα το πάρει η Ρεάλ.

Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ
Επιμένω ότι δεν είναι κακή ομάδα η Νταρού, αλλά το φαβορί είναι η ΤΣΣΚΑ

Παναθηναϊκός-Μπάγερν
Χάσαμε όταν ουσιαστικά δεν είχαν τον Ουίλιαμς οι άλλοι, αλλά δε νομίζω ότι είναι για να κάνουν και διπλόσ το ΟΑΚΑ. Με προβληματίζει ότι είναι ομάδα με καλή φροντ λάιν κι είμαστε το αντίθετο του κρυπτωνίτη για τέτοιες ομάδες, αλλά όχι και διπλό στο ΟΑΚΑ ρε παιδιά. Άσος και μη σου πω και ολίγον άνετος. Πιο πολύ θα ποντάριζα πάντως ότι θα κάνει σόου στη συνέντευξη Τύπου ο Βαρουφάκης των πάγκων.

Μακάμπι-Μπούντουτσνοστ
Μακάμπι, έστω και δύσκολα, με χαμηλό σκορ.

Μιλάνο-Μπαρτσελόνα 1
Νομίζω άσος. Πολύ αργή η Μπάρτσα γι αυτή την Αρμάνι που είναι ανισόρροπη, αλλά από ομάδα 3 ταχύτητες πιο κάτω δε χάνει.
stefkorner
Ηθελε δεν ηθελε ο Ζοτς ,ξανα εβαλε τον Μπαρτζωκα αποψε στο παιχνιδι της προκρισης ..!
η Ζαλγκιρις αποδεικνυει και σημερα, για την ωρα οτι εχει σοβαρο θεμα διαχειρισης της πιεσης και του πρεπει ισως,στα εντος εδρας ! ελπιζω να εκμεταλλευτουμε και εμεις την επομενη βδομαδα ,στο ντεμπουτο μαλλον του Κιλπατρικ !να πουμε και : επιτελους μια μεγαλη εκτος εδρας νικη.. rolleyes.gif
pan24
Η Φενερ ηταν σαν να ηθελε να χασει
Πολλες φορες που ο Ζοτς δεν πηρε ταιμ σουτ,περιεργα σχηματα,αν δεν ηταν κακη μερα και του Ζοτς το χρησιμοποιησαν για διαφορες δοκιμες
Καπου θα εχαναν παντως δεν γινοταν να πανε με 30-1 ρεκορ
stefkorner
αυτο το ΜΙλανο-Μπαρτσα απο τα πιο κομβικα ματς στην φετινη ευρωλιγκα !
η Αρμανι με νικη βαζει γερες βασεις για 8δα και γινεται φαβορι σε σχεση με τους αλλους που πανε να μαζευουν στο 8-9 και 7-10
η δε Μπαρτσα απο την αλλη με διπλο σαν να κλειδωνει σιγα σιγα εξαδα ! αν κανει 2/2 η Μπαρτσα στην διαβολοβδομαδα αυτη ,την σημειωνω ως την 6η σιγουρη για προκριση ...και θα μενουν μολις δυο θεσεις για 6-7 ομαδες
yorgos
Πολύ καλή απόδοση δίνει η Αρμάνι, τη θεωρώ σχεδόν σίγουρη για νίκη.

Ή χιμκι είναι ακόμη ζωντανή με την πολύ μεγάλη κι εντελώς απροσδόκητη νίκη της εχθές, αλλά θα χρειαστεί δύο υπερβάσεις και δεν ξέρω αν τις έχει.
McRae
QUOTE(pan24 @ Jan 8 2019, 21:30 ) *
Η Φενερ ηταν σαν να ηθελε να χασει
Πολλες φορες που ο Ζοτς δεν πηρε ταιμ σουτ,περιεργα σχηματα,αν δεν ηταν κακη μερα και του Ζοτς το χρησιμοποιησαν για διαφορες δοκιμες
Καπου θα εχαναν παντως δεν γινοταν να πανε με 30-1 ρεκορ


Ε οταν εχεις ρεκορ 14-1 στο τελος του πρωτου γυρου θα κανεις και συντηρηση δυναμεων.Το πλεονεκτημα εδρας το εχουν ηδη εξασφαλισει.Δεν ειναι οτι θελουν να χασουν αλλα δεν θα τα δωσουν και ολα σε καθε ματς.Παντως δεν ξερω τι θα κανουν με τον Γκριν να μην υπαρχει στο ροτεσιον.Με δυο γκαρντ θα τη βγαλουν?
akratacity
Στο Μιλανο εληξε 16-17 η πρωτη περιοδος. Η Μπαρτσα εχει επιβαλει τον ρυθμο της μεχρι τωρα αν και κολλησε επιθετικα οταν μπηκε το second unit. Απο την Αρμανι αστοχος ο Μιτσος μεχρι στιγμης ενας απο τους πιο κομβικους παιχτες της.
akratacity
Ημιχρονο στο Μιλανο-Μπαρτσελονα. Σκορ 37-36, με τριποντο του Τζερελς περασε μπροστα η Αρμανι. Ο ρυθμος ξεκαθαρα ευνοει την Μπαρτσελονα. Ομως οι καταλανοι θα πρεπει να παιξουν και πιο κοντα στο καλαθι. Ενω εχουν 8 παραπανω προσπαθειες για διποντο εχουν εκτελεσει μολις 1 βολη σε αντιθεση με την Αρμανι που εχει κερδισει 12.

Ο "φοβος" του Γκουνταιτις ειναι μια λογικη εξηγηση για αυτο το στατιστικο. Ισως ο Σεραφεν να ειναι πιο χρησιμος απο τον Τομιτς στο δευτερο μερος και να παιξει λιγο παραπανω.
akratacity
Εχει εγκλωβισει την Αρμανι η Μπαρτσα, 57-65 στο τελος του γ' δεκαλεπτου.

Τα διπλασια λαθη εχουν οι Ιταλοι (10 εναντι 5).

13 ποντους και 6 ασιστ ο Ερτελ.
akratacity
Τελικο 85-90.

Η Αρμανι δειχνει να εχει θεματα τωρα που αρχιζουν τα κρισιμα και το "πρεπει" ειναι πιο εντονο. Ελαφρυντικο η απουσια του Νεντοβιτς.

Εκπληκτικος Ερτελ με 21π. και 6ασ.

Χανγκα παντου στην αμυνα και εβαλε και 15π.

Κομβικοι Ριμπας (11π.-6ασ.) και Σεραφεν (16π.)

Απο την Αρμανι μονο οι τριαδα Τζειμς, Μιτσοβ και Γκουνταιτις υπηρχε στο γηπεδο.

Η Μπαρτσελονα λοιπον ειδικα αν κερδισει και την Παρασκευη τον ΠΑΟ θα κλειδωσει την 6αδα και θα εχει βλεψεις ενδεχομενως και για πλεονεκτημα εδρας (εχει κερδισει Εφες και μαλιστα με καλη διαφορα).

Οι Ιταλοι πλεον ισοβαθμουν με ΠΑΟ και Μπαγερν στις 8 νικες. Αυτοι οι 3 μαζι με Ζαλγκιρις, Μπασκονια και Χιμκι θα δωσουν μεγαλη μαχη εως το τελος για την 8αδα.

Οι επομενες 2-3 αγωνιστικες ειναι ιδιαιτερα κρισιμες για ολους.
john wick
νομίζω ότι σιγά σιγά καταλαβαίνουμε που θα πάει το πράγμα...

αν έπαιζα στοίχημα , ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ , για 8άδα θα έπαιζα :

1. Ρεαλ
2. Φενερ
3. Τσσκα
4. Εφές
5. Ολυμπιακός
6. Barca
7. Basconia
8. Παναθηναικός ή Αρμάνι
akratacity
Σχετικά με την Αρμανι οι επόμενες 3 αγωνιστικές είναι όλη η χρονιά.

Μπαγερν εκτος
Μπασκόνια εκτος
Ζαλγκίρις εντος

Τρία ματς με τρεις ομάδες ανταγωνιστριες για την 8αδα.

Αυτη τη στιγμή πάντως εμένα η Ζαλγκίρις και ο Σάρας μου βγάζουν περισσότερη σιγουριά από την Μιλάνο. Ναι ακόμα και τώρα που είναι σε κακή κατάσταση.
pan24
QUOTE (akratacity @ Jan 10 2019, 11:50 ) *
Σχετικά με την Αρμανι οι επόμενες 3 αγωνιστικές είναι όλη η χρονιά.

Μπαγερν εκτος
Μπασκόνια εκτος
Ζαλγκίρις εντος

Τρία ματς με τρεις ομάδες ανταγωνιστριες για την 8αδα.

Αυτη τη στιγμή πάντως εμένα η Ζαλγκίρις και ο Σάρας μου βγάζουν περισσότερη σιγουριά από την Μιλάνο. Ναι ακόμα και τώρα που είναι σε κακή κατάσταση.

Εχουν βγει κατι δημοσιευματα οτι αν χασουν απο Μπαγερν Πιανιτζιανι τελος και αναλαμβανει Πασκουαλ

Η Αρμανι αν δεν μπορει(που δεν μπορει εκτος μεγαλου απροοπτου το καλοκαιρι) να παρει Ζοτς,Σαρας,Ιτουδη ενας προπονητης σαν τον Πασκουαλ ειναι οτι καλυτερο μπορει να τους συμβει

Ριχνουν πολυ χρημα καθε χρονο,χρειαζονται εναν προπονητη να τους βαλει να παιξουν κανονικο μπασκετ και οχι γιουρουσια γιατι ταλεντο καθε χρονο εχουν
back2back
QUOTE(john wick @ Jan 10 2019, 09:00 ) *
νομίζω ότι σιγά σιγά καταλαβαίνουμε που θα πάει το πράγμα...

αν έπαιζα στοίχημα , ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ , για 8άδα θα έπαιζα :

1. Ρεαλ
2. Φενερ
3. Τσσκα
4. Εφές
5. Ολυμπιακός
6. Barca
7. Basconia
8. Παναθηναικός ή Αρμάνι


Η Μπασκόνια δεν νομίζω ότι με τις απουσίες που έχει μπορεί να διεκδικήσει πρόκριση. Οι 2 θέσεις που μένουν θα παιχτούν ανάμεσα σε Παο, Ζάλγκιρις, Μιλάνο και Μπάγερν.

QUOTE(pan24 @ Jan 10 2019, 12:44 ) *
Εχουν βγει κατι δημοσιευματα οτι αν χασουν απο Μπαγερν Πιανιτζιανι τελος και αναλαμβανει Πασκουαλ


Ο Κερεχέτα πρέπει να κάνει πρώτος κίνηση να τον τσιμπήσει, θα διαλέγει αυτός τους παίκτες και ο Πασκουάλ θα συγκεντρωθεί σ' αυτά που είναι καλός. Στο Μιλάνο οι πιθανότητες να πετύχει θα είναι σίγουρα μικρότερες
basket72
QUOTE (john wick @ Jan 10 2019, 09:00 ) *
νομίζω ότι σιγά σιγά καταλαβαίνουμε που θα πάει το πράγμα...

αν έπαιζα στοίχημα , ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ , για 8άδα θα έπαιζα :

1. Ρεαλ
2. Φενερ
3. Τσσκα
4. Εφές
5. Ολυμπιακός
6. Barca
7. Basconia
8. Παναθηναικός ή Αρμάνι



Υπομονή θα συνιστούσα εγώ. Το σύγχρονο φορμάτ μας έχει διδάξει ( με τη σχετικότητα της διδαχής να είναι προφανής, λόγω του περιορισμένου δείγματος των μόλις 2 σεζόν) ότι στις τελευταίες αγωνιστικές αλλάζουν οι θέσεις 4-6 και 7-8. Κάτι οι αδιάφορες ομάδες, κάτι το φορμάρισμα/ντεφορμάρισμα, κάτι οι τραυματισμοί αλλά και προσαρμογή των νέων μεταγραφών. Αλλάζουν πολλά.
Χαρακτηριστικότερο παράδειγμα ο Παναθηναϊκός.


QUOTE (pan24 @ Jan 10 2019, 12:44 ) *
Εχουν βγει κατι δημοσιευματα οτι αν χασουν απο Μπαγερν Πιανιτζιανι τελος και αναλαμβανει Πασκουαλ

Η Αρμανι αν δεν μπορει(που δεν μπορει εκτος μεγαλου απροοπτου το καλοκαιρι) να παρει Ζοτς,Σαρας,Ιτουδη ενας προπονητης σαν τον Πασκουαλ ειναι οτι καλυτερο μπορει να τους συμβει

Ριχνουν πολυ χρημα καθε χρονο,χρειαζονται εναν προπονητη να τους βαλει να παιξουν κανονικο μπασκετ και οχι γιουρουσια γιατι ταλεντο καθε χρονο εχουν

Μια χαρά θα ήταν ο Τσάβι. Δεν είμαι σίγουρος βέβαια αν θέλουν να παίξουν μπάσκετ ή αν θέλουν να κάνουν πασαρέλα (ξέρουν αυτοί από πασαρέλες smile.gif ...) ονομάτων.
Να κάνουν όμως και μια σωστή στελέχωση γιατί δεν είναι πράγμα αυτό. Τέτοια διασπάθιση χρημάτων πια.
Τα λέγαμε για την Αρμάνι και μετά τις πρώτες της σερί νίκες.

QUOTE (back2back @ Jan 10 2019, 13:14 ) *
Ο Κερεχέτα πρέπει να κάνει πρώτος κίνηση να τον τσιμπήσει, θα διαλέγει αυτός τους παίκτες και ο Πασκουάλ θα συγκεντρωθεί σ' αυτά που είναι καλός. Στο Μιλάνο οι πιθανότητες να πετύχει θα είναι σίγουρα μικρότερες


Ο Σαλαθάρ επιλέγει παίκτες και ο Κερεχέτα είναι αυτός που αποφασίζει. Εκεί ξεκίνησαν οι τριγμοί με τον Π. Μαρτίνεθ, πράγμα που ίσως τους κοστίσει και την είσοδο στο F4 στην Μπουέσα.
Ο Πασκουάλ υπό το πρίσμα που το θέτεις, θα ήταν μια λύση. Θα του φανεί και παιδική χαρά ο Κερεχέτα μετά τη θητεία του στον Παναθηναϊκό. smile.gif
akratacity
QUOTE (pan24 @ Jan 10 2019, 12:44 ) *
Εχουν βγει κατι δημοσιευματα οτι αν χασουν απο Μπαγερν Πιανιτζιανι τελος και αναλαμβανει Πασκουαλ

Η Αρμανι αν δεν μπορει(που δεν μπορει εκτος μεγαλου απροοπτου το καλοκαιρι) να παρει Ζοτς,Σαρας,Ιτουδη ενας προπονητης σαν τον Πασκουαλ ειναι οτι καλυτερο μπορει να τους συμβει

Ριχνουν πολυ χρημα καθε χρονο,χρειαζονται εναν προπονητη να τους βαλει να παιξουν κανονικο μπασκετ και οχι γιουρουσια γιατι ταλεντο καθε χρονο εχουν

Εντάξει το μπάσκετ που έπαιξε ο Πασκουαλ στον ΠΑΟ δεν απέχει και πάρα πολύ από το αντίστοιχο που παίζει η Αρμανι υπό τον Πιανιτζιανι.
Redoctor
@wick
1. Φενερ
2. Ρεαλ
3. Τσσκα
4. Οσφπ
5. Εφες
6. Αρμανι
7. Μπαρτσα
8. Κιμκι ή παο
G-arenas
QUOTE (akratacity @ Jan 10 2019, 14:01 ) *
Εντάξει το μπάσκετ που έπαιξε ο Πασκουαλ στον ΠΑΟ δεν απέχει και πάρα πολύ από το αντίστοιχο που παίζει η Αρμανι υπό τον Πιανιτζιανι.

ευχαριστω biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE (Redoctor @ Jan 10 2019, 16:14 ) *
@wick
1. Φενερ
2. Ρεαλ
3. Τσσκα
4. Οσφπ
5. Εφες
6. Αρμανι
7. Μπαρτσα
8. Κιμκι ή παο

1.φενερ
2.ρεαλ
3.τσσκα
4.οσφπ
5.εφες
6.μπαρτσα
7.παο
8.αρμανι ή ζαλγκιρις
mephisto22
Φίλε G Arenas, δε νομίζω ότι θα είμαστε στην έβδομη θέση. Για κάτω από οχταδα μας βλέπω.
john wick
QUOTE (Redoctor @ Jan 10 2019, 14:14 ) *
@wick
1. Φενερ
2. Ρεαλ
3. Τσσκα
4. Οσφπ
5. Εφες
6. Αρμανι
7. Μπαρτσα
8. Κιμκι ή παο




Μακάρι αδερφέ ...
κάτι του χρωστάμε του Ζοτς από τα πρόπερσυ... tongue.gif
G-arenas
QUOTE (mephisto22 @ Jan 10 2019, 17:03 ) *
Φίλε G Arenas, δε νομίζω ότι θα είμαστε στην έβδομη θέση. Για κάτω από οχταδα μας βλέπω.

αυτο ειχα προβλεψει το καλοκαιρι με τσαβι και ροστερ που ειχαμε. biggrin.gif

τωρα με πιτινο και νεους παικτες θεωρω οτι εστω 8οι θα βγουμε.

οι ομαδες που ειναι κατω απο μας ειναι χιμκι-μπασκονια-μπαγερν-ζαλγκιρις. συν αρμανι ισοβαθμοι.

χιμκι δεν την πιστευω φετος γενικα. πλην σβεντ-γκιλ-μικι δεν εχει κατι αλλο. συν λιγο τομας. οι αλλοι δεν ειναι ευρωλιγκας. δυσκολο θεωρω οτι θα παει καλα. θα την κερδισουμε και οακα κιολας.

ζαλγκιρις εχει πεσει πολυ. ειχε πολλους τραυματισμους, εμεινε πισω και ηδη ειμαστε 2 νικες μπροστα με ενα παιχνιδι λιγοτερο. δυσκολα και αυτη αφου εχει τραυματισμους θα προλαβει. ειδικα αν της παρουμε και το διπλο εκει με κιλπατρικ σιγουρα και ισως νεο ψηλο, τελειωσαμε.

μπασκονια βαθμολογικα ειναι καλα αλλα με τοκο εκτος για αρκετο καιρο και γκρειντζερ το ιδιο, δεν νομιζω να κανει πολλα. εχασε τρελη ευκαιρια με οσφπ. τον ευχαριστουμε λοιπον!

η μπαγερν ειναι καλη ομαδα και ραντονιτς πολυ σοβαρος και σκληρος κοουτς. τους εχουμε παρει ισοβαθμια και γενικα θα εχει καλη πορεια θεωρω αν και θα κανει ηττες που ισως της στερησουν την εισοδο. θα ειναι σκληρος αντιπαλος ειδικα αν παρει και την αρμανι.

η αρμανι λογικα θα μπει αλλα δεν θελω να αποκλεισω οτι μπορει να κανει και 3-4 ηττες σερι και να αποκλειστει. περιεργη ομαδα εντελως.

και τελος μακαμπι. θεωρω οτι με αυτους θα κοντραριστουμε πολυ, εκτος αν τους παρουμε το διπλο! σε περιπτωση ηττας θα γινει χαμος, σε περιπτωση νικης μας τελειωσαν. ειναι λιγο πισω αλλα εγω την θεωρω σαν ομαδα και ποιοτητα την καλυτερη απο τους αλλους αμεσους ανταγωνιστες μας.

οι πιθανοτητες θεωρω οτι ειναι δικες μας, προς το μερος μας και αν ειχαμε παρει γκαρντ και ψηλο πιο πριν θα ηταν ακομα μεγαλυτερες!

1 στα 3 επομενα διπλα θα το κανουμε. ειμαι σιγουρος. αλλα θα πρεπει σιγουρα να βγαλουμε και καναρια-νταρου και ισως αλλο ενα.
ubik
Τα ζευγάρια ως έχουν:

1ος ημιτελικός:
Fenerbahçe - Παναθηναϊκός
Efes - Ολυμπιακός

2ος ημιτελικός:
Real - Olimpia
CSKA - Barcelona

stefkorner
αρχιστε να υπολογιζετε και την Μακαμπι...

τεραστιο διπλο στην Μοσχα ,με mvp τον Ζουσμαν !

τρελανε μας coach Bullet 56.gif
Future7
Σχεδόν 20 στη Ρωσία η Μακαμπι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.