Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ - CSKΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
dizzy_fingers

Πριν την έναρξη στο ζέσταμα.


Οι...αρχικές μας θέσεις. biggrin.gif


Η θέα από τις αρχικές μας θέσεις.


Η θέα από τις επόμενές μας θέσεις. biggrin.gif


Το σκορ είναι 17-15 και ο ΠΑΟ είναι μπροστά...για τελευταία φορά. sad.gif


Ο Σάκοτα εν δράσει (απαίτηση του ΜΖ).


Άτομα με αναπηρία στη θέση τους δίπλα στον αγωνιστικό χώρο.


dizzy_fingers (το δάχτυλό μου δηλαδή...) και ΜΖ13 (το κασκόλ του) blech.gif
greece4
thanx! don't worry για κοντινες του παπαλουκα... ημουν ετσι κ αλλιως κ εγω εκει.. (χωρισ ψηφιακη δυστυχως..) ωραια βραδια ομολογω! wink.gif
dizzy_fingers
Nαι...με πολύ κόσμο (τον οποίο μάλλον θα ξαναδούμε την Κυριακή στο ντέρμπυ με Ολυμπιακό) για πρώτη φορά νομίζω φέτος στο ΟΑΚΑ.

Κρίμα όμως που χάσαμε (ας όψεται ο αγαπημένος σου παίκτης που μόλις μπήκε μας έσκισε... 45.gif tongue.gif)

Που καθόσουν εσύ?
greece4
ντερμπυ??... ας ελπισουμε... δεν ειμαι καθολου σιγουρη οτι ο φετινος ολυμπιακος μπορει να παιξει "ντερμπι" με τον παο...
οσο για το ματς με την cska ειχαμε προσκλησεις κ καθομουν πισω απ' τον παγκο της cska...
Kabamaru
QUOTE (greece4 @ Feb 7 2005, 03:23 PM)
οσο για το ματς με την cska ειχαμε προσκλησεις κ καθομουν πισω απ' τον παγκο της cska...

Ase me na mantepso.....

I Melissa? Apo ton JR?

cool.gif
dizzy_fingers
Επ!!!
Τι είναι αυτά που διαβάζω??? 45.gif

Εδώ δεν κρύβουμε πράγματα από τα συνάδελφα μέλη του overplay... 33.gif

Από δω και στο μέλλον, όποια πρόσκληση πέσει στα χέρια μέλους του overplay, θα δίνεται στον admin για έλεγχο και μετά - εφόσον δεν χαθεί τυχαία αυτό 65.gif - θα επιστρέφεται στον κάτοχό του. torture.gif


Όσον αφορά το ματς με τον Ολυμπιακό, θα σκάσει μύτη κι εκεί η δημοσιογραφική ομάδα του overplay και θα σας φέρουμε πλούσιο φωτογραφικό ρεπορτάζ (ξέρετε...."εδώ καθόμαστε, εδώ η θέα από τις θέσεις μας, εδώ καθήσαμε μετά, οι παίχτες στο ζέσταμα κλπ..." icon_bored.gif )
greece4
QUOTE (Kabamaru @ Feb 12 2005, 01:35 PM)
QUOTE (greece4 @ Feb 7 2005, 03:23 PM)
οσο για το ματς με την cska ειχαμε προσκλησεις κ καθομουν πισω απ' τον παγκο της cska...

Ase me na mantepso.....

I Melissa? Apo ton JR?

cool.gif

swsta mantepses!... 41.gif

oso gia to mats me ton olympiako, afhste to kale kalutera!!
dizzy_fingers
Γυρίσαμε και φέραμε φωτογραφίες από το ματς....

Θα τις ποστάρω αύριο wink.gif.
LEFTERIS733
Περιμενουμε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.