Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γιναμε 100!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Warrior
To 100o μελος μας ηταν ο φιλος Navarro...και οπως ειπαμε στο meeting(ενα απο
τα απορρητα tongue.gif )θα τυχει ιδιαιτερης μεταχειρησης!!

Καλως μας ηρθες φιλε Navarro... icon_wave.gif

Tα προνομια σου θα γινουν γνωστα μετα απο νεο meeting που θα πραγματοποπιηθει... biggrin.gif
dizzy_fingers
Χεχε...

Καλώς ήρθες 100άρη navarro! icon_wave.gif

Πολλά και καλά ποστ σου εύχομαι και το ποδαρικό σου να είναι γουρλίδικο!!! 41.gif

ΥΓ: Κώστα πήρα το θάρρος και άλλαξα χρωματικά τον τίτλο του τόπικ biggrin.gif.
Warrior
Kαλα εκανες!!!

Αν μπορουσες να κανεις να φαινεται και το w00t.gif ....

biggrin.gif
dizzy_fingers
Δε γίνεται..να το σβήσω?
harris
καλως ηρθες 100αρη φιλε......οντως κατι λεγαμε για τον 100ο ..........αντε και 1000....
Warrior
Βαλε οτι τιτλο γουσταρεις βασικα....
harris
μπηκε και βγηκε....σνιφφφ
Anxel
Είμαστε 2,είμαστε 3,είμαστε 1013!! laugh.gif laugh.gif

Εγώ ρε παιδιά που είμαι το μέλος νούμερο 87 τι μεταχείρηση θα έχω?
dizzy_fingers
Το 87% της μεταχείρισης που θα λάβει ο navarro! laugh.gif
emperor
Γίναμε 100 .Όσο θυμάμαι τα πρώτα βήματα του overplay με πιάνει μια συγκίνηση....

Άντε να αρχίσουν τα play off να ανάψουν και τα αίματα shot.gif
harris
ΝΑΙ,να αρχισουν για να ακονισουμε τα μαχαιρια μας......φιλικα παντα ε???
LEFTERIS733
Αφου εσυ δεν θα παιξεις play off!!!Φιλικα παντα ε???

(καλα ντε μη βριζεις...)
chinaski
Τελικα το πλανο το οπιο ακολουθησα πετυχε.Παρακαλω Ντιζυ το πριμ να κατατεθει στον λογαριασμο μου εντος τον επομενον 10 ημερων. Επισης να αρχισουξε να συζηταμε την ανανεωση της συνεργασιας.Αντε γιατι πολλα φορυμ μου προσφερουν τρελα λεφτα, αμαξι και σοφερ για να υπογραψω μαζοι τους.Επιδει ειμαι μεγαλη ψυχη δεν θελω αμαξι απο εσενα, αρκη τα λεφτα να ειναι καλα, αναλογα με την τεραστια προσφορα μου στο φορυμ.Κλεισε ενα ραντεβου με την γραμματεα μου να το συζητησουμε εκτενοτερα το θεμα. afro.gif afro.gif afro.gif 71.gif 71.gif 71.gif
dizzy_fingers
Ξέρω ότι ο συναισθηματισμός σου θα υπερισχύσει της ψυχρής επαγγελματικής πλευράς σου και θα συνεχίσεις να μου προσφέρεις αφιλοκερδώς τις υπηρεσίες σου για τα επόμενα...50 χρόνια μόνο!
tongue.gif
chinaski
Τι ειναι αυτα ποθ λες ρε?Το τζαμπα πεθανε. Εγω ειμαι επιχειρηματιας tongue.gif tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.