Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
tasos5
Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
plat
μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει πως πάει το πρωτάθλημα;
tasos5
QUOTE(plat @ Feb 18 2008, 00:43 ) *
μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει πως πάει το πρωτάθλημα;

ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ?
BILL79
QUOTE(tasos5 @ Feb 18 2008, 01:11 ) *
ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ?

Πες τα ολα μεγαλε γκουρου του μπασκετ 77.gif 77.gif 77.gif
tasos5
ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΜΑΝΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΠΑΝΟ ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
ΣΤΗ 2 ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΗ ,ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ,ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΦΕΤΟΣ ΕΒΑΛΑΝ ΠΙΟ ΒΑΘΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΟΤΙ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Α ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ Ο ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΣΑΝ ΕΝΑ ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ........
ΠΑΡΑΤΗΡΟΤΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ 3 ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ...........
41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
plat
οι ομάδες της Καλαμάτας και της Τρίπολης τι γίνονται;
BILL79
Φιλε taso πες μου και για τις ομαδες του πυργου...εκει παιζει ενα πολυ καλο ταλεντακι...ο τσεκερδεκης...τον ξερεις;;;
tasos5
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 14:26 ) *
Φιλε taso πες μου και για τις ομαδες του πυργου...εκει παιζει ενα πολυ καλο ταλεντακι...ο τσεκερδεκης...τον ξερεις;;;

ΦΙΛΕ BILL ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ........
BILL79
QUOTE(tasos5 @ Feb 18 2008, 14:37 ) *
ΦΙΛΕ BILL ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ........

Sorry φιλε taso...πες μου τοτε για ενα αλλο φιλο και πολυ καλο παιχτη που παιζει στην καλαματα τον τσιπιρδονη...τον ξερεις;;; ξερεις που παιζει;;;
tasos5
ΛΟΙΠΟΝ ΖΕΣΤΑ ΖΕΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΡΙΑ....
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Α ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ

1)ΜΑΝΗ 16
2)ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 16
3)ΘΟΥΡΙΑ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 15 ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Η ΘΟΥΡΙΑ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕΣΑ ΣΤΟ DE LUXE........ΦΩΤΑΚΗΣ(Ο ΣΕΝΤΕΡ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΓΩΝΑ-ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)
ΚΑΖΟΛΕΑΣ(ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΑΣΙΣΤ ΟΠΩΣ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ)
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΥΤΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΟΠΑΥ ΜΕ ΤΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΑΝ BARMAN)
4)ΓΥΘΕΙΟ 14
5)ΠΗΛΟΣ 14 ( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΣΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΥΛΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΤΟΝ ΣΤΑΘΗ ΣΠΗΛΙΩΤΗ)
6)ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 14
7)ΙΚΑΡΟΣ 13
8)ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 13
9)ΑΡΙΟΧΩΡΙ 11
10)ΑΚΑΔΗΜΟΣ 9( ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΘΕΣΗ ΔΙΟΤΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΤΑΛΙΔΗ ΤΟ ΠΟΛΥΒΟΛΟ ΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΟΥ,Ο ΣΥΝΔΕΤΙΚΟΣ ΚΡΙΚΟΣ ΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗΣ)
tasos5
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 14:42 ) *
Sorry φιλε taso...πες μου τοτε για ενα αλλο φιλο και πολυ καλο παιχτη που παιζει στην καλαματα τον τσιπιρδονη...τον ξερεις;;; ξερεις που παιζει;;;

ΦΙΛΕ BILL ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...... Ο ΤΣΙΠΙΡΔΟΝΗΣ ΕΠΑΙΖΕ Β ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ LONDON TOWERS..........
BILL79
QUOTE(tasos5 @ Feb 18 2008, 15:30 ) *
ΦΙΛΕ BILL ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...... Ο ΤΣΙΠΙΡΔΟΝΗΣ ΕΠΑΙΖΕ Β ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ LONDON TOWERS..........

Τα συγχαρητηρια μου για την αμεση και ακριβεστατη ανταποκριση σου...κατι ειχα ακουσει για την μεταγραφη του αλλα δεν πιστευα οτι θα παει...μου ειχαν πει οτι ο λογος που μπορει να πηγαινε ειναι μια παλια γνωριμια που ειχε με τον νιγηριανο ψηλο των London Towers ton Kouna Mou Ta...ξερεις αν εχει γινει θυγατρικη των London Towers η πρωην ομαδα του;;;
Johnny
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 14:26 ) *
Φιλε taso πες μου και για τις ομαδες του πυργου...εκει παιζει ενα πολυ καλο ταλεντακι...ο τσεκερδεκης...τον ξερεις;;;

λιγα με τον Πυργο Billako.....εχει πολλα ταλεντα εκει ειδικα καπου αναμεσα Πυργο-Πατρα..
tasos5
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 15:39 ) *
Τα συγχαρητηρια μου για την αμεση και ακριβεστατη ανταποκριση σου...κατι ειχα ακουσει για την μεταγραφη του αλλα δεν πιστευα οτι θα παει...μου ειχαν πει οτι ο λογος που μπορει να πηγαινε ειναι μια παλια γνωριμια που ειχε με τον νιγηριανο ψηλο των London Towers ton Kouna Mou Ta...ξερεις αν εχει γινει θυγατρικη των London Towers η πρωην ομαδα του;;;

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΑΜΕΣΑ.......
ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΛΕΞΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΤΟΥ SIR ALEX FERGUSON KAI ΤΗΣ MAN UNITED....ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ......
Johnny
Τασο ο μεγαλος παιχταρας και τριτος σκορερ σε ολη την ιστορια της Εκασκενοπ ο μεγαλος Μουραφετης ξερεις σε ποια ομαδα αγωνιζεται και ποσοι ποντοι του εχουν μεινει ακομα για την πρωτια????Επισης γνωριζεις αν συνεχιζει να αγωνιζεται και ως τερματοφυλακας σε ποδοσφαιρικη ομαδα??Τωρα που εχετε το Ευρο μπορει να τον παρει κανενα ματι και να τον δουμε στα γηπεδα της Ελβετιας το καλοκαιρακι....
BILL79
QUOTE(Johnny @ Feb 18 2008, 15:42 ) *
λιγα με τον Πυργο Billako.....εχει πολλα ταλεντα εκει ειδικα καπου αναμεσα Πυργο-Πατρα..

Φιλε johny walker blue lebel icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif εγω μιλαω καθαρα μπασκετικα...
Johnny
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 15:45 ) *
Φιλε johny walker blue lebel icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif εγω μιλαω καθαρα μπασκετικα...

φιλε Bill για να μιλας μπασκετικα πρεπει να ξερεις και κατι για το αθλημα.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
i love this game bball.gif bball.gif and BILL KLONATOS
BILL79
QUOTE(Johnny @ Feb 18 2008, 18:22 ) *
φιλε Bill για να μιλας μπασκετικα πρεπει να ξερεις και κατι για το αθλημα.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
i love this game bball.gif bball.gif and BILL KLONATOS

Φιλε Blue Lebel δεν σε ξερω δεν με ξερεις υποφερω και υποφερεις.... 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
Johnny
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 18:27 ) *
Φιλε Blue Lebel δεν σε ξερω δεν με ξερεις υποφερω και υποφερεις.... 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

Φιλε Βill79 με ξερεις πολυ καλα...ειμαι αυτος που σε εμαθε να παιζεις μπασκετ και οχι μονο.... wink.gif wink.gif ειμαι αυτος που μια ζωη προσπαθεις να κερδισεις σε διαγωνισμο τριποντων και δεν μπορεις...
BILL79
QUOTE(Johnny @ Feb 18 2008, 18:33 ) *
Φιλε Βill79 με ξερεις πολυ καλα...ειμαι αυτος που σε εμαθε να παιζεις μπασκετ και οχι μονο.... wink.gif wink.gif ειμαι αυτος που μια ζωη προσπαθεις να κερδισεις σε διαγωνισμο τριποντων και δεν μπορεις...

Τωρα σε καταλαβα...εισαι αυτος που επαιρνε το μπαστουνι του μπαντμιντον και προσπαθουσε να χτυπησει την μπαλα για να την βαλει καλαθι...εμαθες τελικα οτι δεν χρειαζεται μπαστουνι και πρεπει να την βαζεις με τα χερια;;; w00t.gif w00t.gif w00t.gif
tasos5
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 18:37 ) *
Τωρα σε καταλαβα...εισαι αυτος που επαιρνε το μπαστουνι του μπαντμιντον και προσπαθουσε να χτυπησει την μπαλα για να την βαλει καλαθι...εμαθες τελικα οτι δεν χρειαζεται μπαστουνι και πρεπει να την βαζεις με τα χερια;;; w00t.gif w00t.gif w00t.gif

ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ STREET BASKET
Johnny
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 18:37 ) *
Τωρα σε καταλαβα...εισαι αυτος που επαιρνε το μπαστουνι του μπαντμιντον και προσπαθουσε να χτυπησει την μπαλα για να την βαλει καλαθι...εμαθες τελικα οτι δεν χρειαζεται μπαστουνι και πρεπει να την βαζεις με τα χερια;;; w00t.gif w00t.gif w00t.gif

ναι αυτος ειμαι....ναι το εμαθα οτι παιζετε με τα χερια...εσυ το ξερεις εδω και πολλα χρονια γιαυτο και συστηνεσαι ως επαγγελματιας... 41.gif 41.gif
BILL79
QUOTE(Johnny @ Feb 18 2008, 18:44 ) *
ναι αυτος ειμαι....ναι το εμαθα οτι παιζετε με τα χερια...εσυ το ξερεις εδω και πολλα χρονια γιαυτο και συστηνεσαι ως επαγγελματιας... 41.gif 41.gif

Λογικο αφου πληρωνομαι αδρα για να βαζω την μπαλιτσα στο καλαθι wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif και σε περιπτωση που μπερδεψες τις μπαλλες (λογικο για σενα) αυτη ειναι του μπασκετ bball.gif bball.gif bball.gif
Johnny
QUOTE(BILL79 @ Feb 18 2008, 18:48 ) *
Λογικο αφου πληρωνομαι αδρα για να βαζω την μπαλιτσα στο καλαθι wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif και σε περιπτωση που μπερδεψες τις μπαλλες (λογικο για σενα) αυτη ειναι του μπασκετ bball.gif bball.gif bball.gif

I love this game bball.gif bball.gif and BILL KLONATOS
plat
Ποιος είναι προπονητής στη Θουρία;
tasos5
QUOTE(plat @ Feb 19 2008, 12:49 ) *
Ποιος είναι προπονητής στη Θουρία;

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΝΟΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.......
ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ?
Johnny
QUOTE(tasos5 @ Feb 19 2008, 14:14 ) *
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΝΟΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.......
ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ?

Τασο ποσους φιλους εχεις τελικα μεσα στο φορουμ??????
BILL79
QUOTE(Johnny @ Feb 19 2008, 15:07 ) *
Τασο ποσους φιλους εχεις τελικα μεσα στο φορουμ??????

Blue Lebel ηρεμα με τον taso γιατι θα παθεις ζημια shot.gif shot.gif shot.gif
plat
QUOTE(tasos5 @ Feb 19 2008, 12:14 ) *
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΝΟΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.......
ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ?

έπαιζα μπάσκετ στην παλαιολιθική εποχή. φάντασου ότι την τελευταία μου χρονιά στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ο Καζολέας ήταν έφηβος . Πρώτος μου προπονητής Ντίνος Κουμανάκος . Χρονιά 1980
tasos5
QUOTE(plat @ Feb 20 2008, 01:31 ) *
έπαιζα μπάσκετ στην παλαιολιθική εποχή. φάντασου ότι την τελευταία μου χρονιά στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ο Καζολέας ήταν έφηβος . Πρώτος μου προπονητής Ντίνος Κουμανάκος . Χρονιά 1980

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΝΕΙΣ?ΤΟΝ ΜΟΥΡΑΦΕΤΗ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ?
BILL79
QUOTE(tasos5 @ Feb 20 2008, 11:44 ) *
ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΝΕΙΣ?ΤΟΝ ΜΟΥΡΑΦΕΤΗ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ?

Ξερεις τον Μουραφετη;;; πολυ καλο παιδι αλλα και μπασκετικο...τωρα που ειπες καλαματα τον Χουμπουρδουλη τον ξερεις;;; καλαματα επαιζε και αυτος...
plat
Παιδιά μια χάρη.
Μπορείτε να μας ενημερώνετε για την κίνηση του ΣΚ και εμάς τους αθηναίους;
Σας ευχαριστώ
jojos13
Γεια σας, ΜΕ λενε Γιωργο

ΜΠορει καποιος να μου πει

με τον Ντίνο Κουμανάκο τι μπασκετ επαιζε ειτε παιδικο, ειτε εφηβικο

Ειμαι προπονητης και γιατι την εποχη του ακουσα οτι

επαιζε κατι πολυ πρωτοποριακο για τα τοτε δεδομενα

ΚΑτι ακομα, ειναι αληθεια οτι ειχε βγει 2ος με τον Ποσειδωνα ΚΑλαματας

σε Πανελληνιο παιδων

Γεια σας, ΜΕ λενε Γιωργο

ΜΠορει καποιος να μου πει

με τον Ντίνο Κουμανάκο τι μπασκετ επαιζε ειτε παιδικο, ειτε εφηβικο

Ειμαι προπονητης και γιατι την εποχη του ακουσα οτι

επαιζε κατι πολυ πρωτοποριακο για τα τοτε δεδομενα

ΚΑτι ακομα, ειναι αληθεια οτι ειχε βγει 2ος με τον Ποσειδωνα ΚΑλαματας

σε Πανελληνιο παιδων
jojos13
Γεια σας, ΜΕ λενε Γιωργο

ΜΠορει καποιος να μου πει

με τον Ντίνο Κουμανάκο τι μπασκετ επαιζε ειτε παιδικο, ειτε εφηβικο

Ειμαι προπονητης και γιατι την εποχη του ακουσα οτι

επαιζε κατι πολυ πρωτοποριακο για τα τοτε δεδομενα

ΚΑτι ακομα, ειναι αληθεια οτι ειχε βγει 2ος με τον Ποσειδωνα ΚΑλαματας

σε Πανελληνιο παιδων

QUOTE(plat @ Feb 19 2008, 13:31 ) *
έπαιζα μπάσκετ στην παλαιολιθική εποχή. φάντασου ότι την τελευταία μου χρονιά στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ο Καζολέας ήταν έφηβος . Πρώτος μου προπονητής Ντίνος Κουμανάκος . Χρονιά 1980




Γεια σας, ΜΕ λενε Γιωργο

ΜΠορει καποιος να μου πει

με τον Ντίνο Κουμανάκο τι μπασκετ επαιζε ειτε παιδικο, ειτε εφηβικο

Ειμαι προπονητης και γιατι την εποχη του ακουσα οτι

επαιζε κατι πολυ πρωτοποριακο για τα τοτε δεδομενα

ΚΑτι ακομα, ειναι αληθεια οτι ειχε βγει 2ος με τον Ποσειδωνα ΚΑλαματας

σε Πανελληνιο παιδων
SteveNashidis
Tι ομάδες υπάρχουν στην περιοχή της Αρκαδίας. Είτε Α είτε Β κατηγορία; Ξέρει κανένας;
coach_k
Ψάχνουμε παιδιά που να ενδιαφέρονται να παίξουν το εφηβικό μας τμήμα ηλικίας 96-97-98. Παιδιά με όρεξη να δουλέψουν και να γουστάρουν το μπασκετάκι!
Ενδιαφερόμαστε και για φοιτητές που θα έρθουν να σπουδάσουν στην Αθήνα!
Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει!
Ευχαριστώ πολύ!
daniel10

ΓΙΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΠΟΣΟ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?

ΤΟ ΣΚΟΡ ΗΤΑΝΕ 2-2 ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΟΠΙΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕ ΧΤΕΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕ Γ ΕΘΝΙΚΗ 2015-16.
Gkos
KΑΛΑΜΑΤΑ 80-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 53-64.
Η ομάδα του Σπαρτιατικού στην Γ εθνική.
Gkos
Το basketpress ήταν στην φετινή σειρά των τελικών του πρωταθλήματος της Α Ανδρών της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ μεταξύ της ομάδας της Καλαμάτας 1980 και της ομάδας του Σπαρτιατικού και δημιούργησε ένα διαφορετικό βίντεο από τα παιχνίδια των τελικών για τους αναγνώστες της σελίδας μας .

Καθίστε αναπαυτικά και απολαύστε το…

http://basketpress.gr/ta-highlights-apo-ti...ra-ton-telikon/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.