Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μηνυση στο Eurolegue.Tv
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
PAKMAN
Όλοι όσοι αγοράσαμε και δεν ξέραμε τον περιορισμό να μας επιστρέψουν τα λεφτά μας. Είναι γελοίο να πληρώνεις τόσα λεφτά και να μην μπορείς να δείς την ομάδα σου. Όσοι έχουν πληρώσει ή θέλουν να αγοράσουν συνδρομή να στείλουν mail και να ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ. Ολοι μαζί ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ
PARISINOS
QUOTE(PAKMAN @ Oct 28 2010, 13:37 ) *
Όλοι όσοι αγοράσαμε και δεν ξέραμε τον περιορισμό να μας επιστρέψουν τα λεφτά μας. Είναι γελοίο να πληρώνεις τόσα λεφτά και να μην μπορείς να δείς την ομάδα σου. Όσοι έχουν πληρώσει ή θέλουν να αγοράσουν συνδρομή να στείλουν mail και να ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ. Ολοι μαζί ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ


Παντως χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο του διαβολου, δεν νομιζω να αλλαξει κατι.

Την εχω πατησει και εγω πριν δυο χρονια, μιας και ο περιορισμος που υπαρχει τωρα για την ελλαδα, υπηρχε για την γαλλια πριν δυο χρονια ( μιας και εδειχναν τα παιχνιδια ενα γαλλικο εδω περα, και τα εχανα).

Δυστηχως , ολα ειναι γραμμενα στους ορους , και αρα υποτιθεται οτι εχεις ενημερωθει. Βεβαιως οι οροι ειναι σε μικρα γραμματα, αρα ποιος καθεται να τους διαβασει.

Ετσι την πατησα και περσυ με το ΝΒΑ league pass, το οποιο αγορασα για να μπορω να βλεπω τους λεικερς στην κανονικη περιοδο. Αυτο που δεν ηξερα ηταν οτι με το NBA league pass βλεπεις ΟΛΑ τα παιχνιδια ζωντανα, ΕΚΤΟΣ απο αυτα που δειχνει ζωντανα καθε βραδυ το NBA TV (1 η 2 παινχιδια συνηθως τη μερα).

Και δυστηχως το ΝΒΑ TV δειχνει μια φορα στις 2 λεικερς, οποτε μαπα το καρπουζι.



str
χωρις να εχω αγορασει ματσακια
οι οδηγιες αναφερουν ποιες χωρες εξαιρουνται

2. Geoblocking Restrictions

- Zalgiris and Lietuvos Rytas matches (live and on-demand videos) are not available in Lithuania.
- One match every competition date (the one selected by the licensee Nova TV) will not be available LIVE in Greece. On-demand game will be available 48 hours after the end of the match.
- Maccabi Electra matches (live and on-demand videos) are not available in Israel.
- Live matches of the French teams, selected by the television licensee Canal+ are not available in France. The matches will be available on demand after the midnight of the day of the game
- Live matches of the German team are not available in Germany. On-demand matches will be available with a 24 hour delay.
- Live and on-demand videos of the matches selected by the licensee ESPN3 (2 games per competition date) are not available in USA and Canada.


απλα εχω την εντυπωση οτι αυτος ο ορος με την νοβα δεν υπηρχε παλια.. ευχομαι να μην μπηκε τωρα και μετα τις διαμαρτυριες!!!! παντως αναφερεται...
rankin
QUOTE(PAKMAN @ Oct 28 2010, 15:37 ) *
Όλοι όσοι αγοράσαμε και δεν ξέραμε τον περιορισμό να μας επιστρέψουν τα λεφτά μας. Είναι γελοίο να πληρώνεις τόσα λεφτά και να μην μπορείς να δείς την ομάδα σου. Όσοι έχουν πληρώσει ή θέλουν να αγοράσουν συνδρομή να στείλουν mail και να ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ. Ολοι μαζί ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ

Καθότι ήμουν ο πρώτος που το ανακίνησε το θέμα, φυσικά και θα στείλω mail κραξίματος
απλά τα παιδιά που έχουν ήδη αγοράσει, πρέπει να πιέσουν περισσότερο για να πάρουν έστω κάποιο μέρος των χρημάτων τους πίσω ή να απαιτήσουν να βλέπουν όλα τα παιχνίδια, εφόσον όταν αγόρασαν ακόμα δεν υπήρχε αυτός ο όρος

Εφόσον στην 1η αγωνιστική τον Παναθηναϊκό τον έδειξε κανονικά, φαίνεται ότι ο όρος προστέθηκε αυτή την εβδομάδα..
Επίσης να αναφέρω ότι την Τρίτη το βράδυ ο όρος πλέον υπήρχε, για αυτό και δεν μπόρεσα να αγοράσω το παιχνίδι του Ολυμπιακού (πάλι καλά... ακόμα θα έκλαιγα τα 5.90)
Δεν είναι δηλαδή μάλλον κάποιος όρος που προστέθηκε κατόπιν διαμαρτυριών.
Ίσως όμως μπήκε κάπου ανάμεσα σε Παρασκευή και Τρίτη
έκτος αν υπήρχε πάντα και η πρώτη αγωνιστική ήταν χαριστική εξαίρεση, αλλά δεν το νομίζω ότι στην ευρωλίγκα ή τη Νοβα χαρίζουν οτιδήποτε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.