Help - Search - Members - Calendar
Full Version: βοηθεια με το μπασκετ ελληνας απο εξωτερικο ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
nikthegreek15
Γεια σας με λενε νικο και ειμαι απο ευοσμο αλλα τα τελευταια 2 χρονια μετακομιασαμε ρωσια τωρα γυρναμε για να τελιοσο το σχολεο (εκει ηταν πολλη δυσκολα και η δασκαλοι δεν με περνουσαν ταξοι ενω εμαθα πολλα.) εκει επαιζα μπασκετ και τωρα που γυρναω ελλαδα θελω να συχισω εδω και θελω να ξερω πως ειναι η κατηγοριες για παιδια στην ηλικια μου 15 χρονων και πιες εναι η ομαδες οπου υπαρχουν στην θεσσαλονικη για μπασκετ εγω θυμαμαι αιας παοκ αρης λογικα αια θα παω πλα θελω να ξερω πρωταθληματα για της ηλικιες μου και της κατηγοριες για την ηλικια μου.ευχαριστω.
nikthegreek15
κανενας ??
TheFuturePF
Δε κοιτάς να μάθεις ορθογραφία ?
nikthegreek15
QUOTE(TheFuturePF @ Apr 28 2014, 20:03 ) *
Δε κοιτάς να μάθεις ορθογραφία ?

οπως ειπα ειμαι στο εξωτερικο 3 χρονια ξεχασα καπια πραγματα ξες.
natouralistis
QUOTE (nikthegreek15 @ Apr 28 2014, 15:29 ) *

Κοίτα αν μπορείς να πας στη gba. Θα έχεις τη τύχη να σε προπονήσει ο καλύτερος προπονητής πιτσιρικάδων που υπάρχει στην Ελλάδα.
Τηλέφωνα πληροφοριών & εγγραφών: 2310 309939 & 6981047055
Gkos
Αυτή δεν είναι η ακαδημια Μητσου,Λαζου,Χατζηβρετα,Χαραλαμπίδη;;;:)
nikthegreek15
οκ θα δω αυτες της ακαδημιες.καπιες αλλες ο παοκ η αρης ?
minas gr
To θεμα ειναι : Πόσο καλος εισαι ??

Για να παιξεις στον Παοκ ή τον Αρη θα πρεπει να εισαι πολλα χρονια στην ομαδα τους, ή να εισαι ο καλυτερος σε ολη τη θεσσαλονικη και να σε επιλεξουν.

Προφανως δεν θα εισαι τόόόσο καλος.
Υπάρχουν απειρες ομαδες στην ηλικια σου. περίπου 50 ομάδες. διάλεξε μια απο τις καλες. μία που να έχει γηπεδο εκει κοντα που μενεις και ρώτα τι γινεται
nikthegreek15
QUOTE(minas gr @ May 1 2014, 14:12 ) *
To θεμα ειναι : Πόσο καλος εισαι ??

Για να παιξεις στον Παοκ ή τον Αρη θα πρεπει να εισαι πολλα χρονια στην ομαδα τους, ή να εισαι ο καλυτερος σε ολη τη θεσσαλονικη και να σε επιλεξουν.

Προφανως δεν θα εισαι τόόόσο καλος.
Υπάρχουν απειρες ομαδες στην ηλικια σου. περίπου 50 ομάδες. διάλεξε μια απο τις καλες. μία που να έχει γηπεδο εκει κοντα που μενεις και ρώτα τι γινεται

ok
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.