Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τουρνουά 3Χ3 στο πεδίο του άρεως
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
dizzy_fingers
Μόλις το διάβασα και έχετε μέχρι και αύριο να δηλώσετε συμμετοχή.

Όσοι από εδώ είστε γεννημένοι από το '88 μέχρι το '96, μπορείτε να δηλώσετεμία 4μελή ομάδα για το τουρνουά 3Χ3 που θα γίνει υπό την αιγίδα του ΟΝΑ αυτό το σαβ/κο στο πεδίο του άρεως.
Δηλώσεις συμμετοχής γίνονται μέχρι τις 21 Μαΐου στα:
- Κλειστό γυμναστήριο ΜΕΤΣ τηλ 2107512400
- Κλειστό γυμναστήριο Στρέφη τηλ 2108254444
- Γυμναστήριο Ευελπίδων τηλ 2108843137
- Κολυμβητήριο Γκράβας τηλ 2102282714
- Κλειστό γυμναστήριο ΡΟΥΦ τηλ 2103421260
- ΟΝΑ Αθλητικό τμήμα τηλ 2105284924-8
apollonaras
ntizy απο πού το διάβασες??Ξέρεις πότε θα γίνει στην πάτρα??Αν μπορείς πες μου...Πρίν απο 3 χρόνια είχα πάρει μέρος ακι ήταν όλα τα λεφτα...Πολύ ωραία διοργάνωση!!Παραλίγο να κερδίσουμε στην κατηγορία μας,αλλα είμασταν μικρότεροι απο τις άλλες ομάδες ,πιο κόντοι και´χάσαμε για 2 πόντους...Ακόμα το θυμάμαι!! bball.gif
Anxel
Εγώ θυμάμαι παλιότερα δήλωνα κάθε χρόνο συμμετοχή στα 3X3...Μάλιστα μια χρονιά είχα προκριθεί στον τελικό του διαγωνισμού τριπόντων... wink.gif wink.gif

Ωραίες διοργανώσεις τότε...Παίζαμε το μπασκετάκι μας και το ευχαριστιόμασταν...

Αυτό που λέει ο Apollonaras πάντα ίσχυε...Μεγαλύτερα παιδιά δήλωναν συμμετοχή σε μικρότερες κατηγορίες για να είναι πιο εύκολο να κερδίσουν...
dizzy_fingers
Σε μία εφημερίδα (όχι αθλητική) το διάβασα.
Δεν ξέρω όμως αν θα γίνει και σε άλλες πόλεις...

Χαμός γινόταν παλιά με τα 3X3...τώρα ούτε διαφήμιση (είδατε πότε έμαθα για αυτό το τουρνουά) ούτε τίποτα... sad.gif
Basketomania
Παιδια αν επισκεφθειτε το basket.gr θα δειτε οτι εχει αρκετα συχνα ανακοινωσεις 3Χ3 σε διαφορες πολεις της Ελλαδας...
Anxel
Oρίστε και η ανακοίνωση:

Στο Πεδίον του Άρεως θα διεξαχθεί ένα από τα μεγαλύτερα σε συμμετοχή Τουρνουά «3 με 3» το προσεχές Σαββατοκύριακο 21-22 Μαΐου. Παράλληλα το Τουρνουά «3 με 3» θα βρεθεί και στην πόλη της Κοζάνης.
Είναι η δέκατη συνεχόμενη χρονιά διεξαγωγής του συγκεκριμένου τουρνουά, που διοργανώνει η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης σε συνεργασία με την τοπική αυτοδιοίκηση και στο οποίο έχουν φιλοξενηθεί χιλιάδες παιδιά που θέλησαν να έρθουν κοντά στο άθλημα της καλαθοσφαίρισης, να διδαχθούν τα μυστικά του, να αγωνιστούν αλλά και να διασκεδάσουν.
Αρωγοί της προσπάθειας της ΕΟΚ που τηρεί πιστά την αναπτυξιακή πολιτική της, είναι οι χορηγοί ΝΙΚΕ και SPALDING που επιβραβεύουν τα παιδιά τόσο για την συμμετοχή τους όσο και για τις διακρίσεις τους, στους διαγωνισμούς του τουρνουά.
dizzy_fingers
Κάτι άσχετο για τους καινούριους που δεν είχαν δει παρόμοιο ποστ στο παρελθόν...

πατήστε www.eok.gr laugh.gif
LEFTERIS733
Ελα τρελιαρη!!! icon_drunk.gif

Παλιωσε αυτο... biggrin.gif
dizzy_fingers
Ναι, για τους καινούριους είναι.
Basketomania
Καλα βρε δεν ντρεπεσαι?????tongue.gif
Πας να κοροιδεψεις τα ανυποψιαστα μελη του φορουμ???
LEFTERIS733
Να αλλαξουμε το Ε και απο ελληνικη να γινει εβραικη για να γινει το σαιτ το επισημο σαιτ της μακαμπι!!! wink.gif
dizzy_fingers
Ντροπή μου...ντροπή μου.... blush.gif blush.gif blush.gif

Ένα ενημερωτικό ποστ ήτανε... rolleyes.gif

Ο Λευτέρης κολλημένος εκεί.... icon_bored.gif
Basketomania
Βλεπω αρχηγε εχεις ορεξη σημερα!!! tongue.gif
dizzy_fingers
Γιατί το λες αυτό? 65.gif
hagi
Μπασκετάκι 3Χ3 έπαιξα σε τρεις τέτοιες διοργανώσεις όταν ήμουν πιο μικρός.

Ήταν μια πολύ ωραία εμπειρία που μου έχει μείνει...

Μακάρι να ήμουν πιο μικρός να μπορούσα να ξαναπαίξω.. cool.gif
dizzy_fingers
Κι εγώ το ίδιο...τώρα, όσα τουρνουά γίνονται, γίνονται για την ανάδειξη νέων ταλέντων κάτι που σημαίνει πως μόνο μέχρι (το πολύ) 17 χρονών παιδιά μπορούν να συμμετάσχουν...

Για εμάς τους μεγάλους δεν έχει τίποτα? 33.gif
sad-smiley-009.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.