Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολική ρήξη πρόσθιου χιαστού και ρήξη έσω πλαγίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
sat
Χαίρετε παιδιά είμαι δυστυχώς ένα απο τα τελευταία θύματα αυτού του τραυματισμού και δυστυχώς πρέπει να περάσω απο χειρουργείο. Τραυματίστηκα την Παρασκευή 14/12 και απο τότε έχω πάρει σβάρνα τους γιατρούς της Αθήνας προσπαθώντας να δώ που θα πάω να χειρουργηθώ. Ευτυχώς υπάρχουν ένα σωρο γνωριμίες και έχω ήδη επισκεφτεί τον κύριο Δάρα στο ιατρικό Φαλήρου, τον κύριο Μπούσγα στο ιατρικό στο Μαρούσι και τον κύριο Κωτσιόπουλο στο Metropolitan. Επίσης έχω κλείσει ραντεβού με τον κύριο Βαλιανάτο στο Κ.Α.Τ. και δεν νομίζω οτι θα πάω σε άλλο γιατρό το ξέρω οτι ίσως είναι λίγο υπερβολή αλλά μιας που δεν στοχεύω να το ξαναπάθω προσπαθώ να απολαύσω την εμπειρία. Είναι κανένας στο forum ο οποίος να έχει περάσει απο αυτήν την διαδικασία ή να έχει ακούσει κάτι για τους γιατρούς και να μπορεί να με βοηθήσει ;

Σας ευχαριστώ πολύ
Green Warrior
Φίλε μου κουράγιο και περαστικά σου!!!
christina n10
QUOTE(sat @ Dec 17 2007, 13:00 ) *
Χαίρετε παιδιά είμαι δυστυχώς ένα απο τα τελευταία θύματα αυτού του τραυματισμού και δυστυχώς πρέπει να περάσω απο χειρουργείο. Τραυματίστηκα την Παρασκευή 14/12 και απο τότε έχω πάρει σβάρνα τους γιατρούς της Αθήνας προσπαθώντας να δώ που θα πάω να χειρουργηθώ. Ευτυχώς υπάρχουν ένα σωρο γνωριμίες και έχω ήδη επισκεφτεί τον κύριο Δάρα στο ιατρικό Φαλήρου, τον κύριο Μπούσγα στο ιατρικό στο Μαρούσι και τον κύριο Κωτσιόπουλο στο Metropolitan. Επίσης έχω κλείσει ραντεβού με τον κύριο Βαλιανάτο στο Κ.Α.Τ. και δεν νομίζω οτι θα πάω σε άλλο γιατρό το ξέρω οτι ίσως είναι λίγο υπερβολή αλλά μιας που δεν στοχεύω να το ξαναπάθω προσπαθώ να απολαύσω την εμπειρία. Είναι κανένας στο forum ο οποίος να έχει περάσει απο αυτήν την διαδικασία ή να έχει ακούσει κάτι για τους γιατρούς και να μπορεί να με βοηθήσει ;

Σας ευχαριστώ πολύ
καταρχας να σου ευχηθω να ειναι ολα γρηγορα περαστικα,εχω ηδη τρια χειρουργεια χιαστων στο δεξι γονατο ,οποτε οπως καταλαβαινεις εχω αποψη...εγω απο την εμπειρια μου θα σου συνηστουσα τον τσουκα δημητριο στην ευρωκλινικη .το παν ομως φιλε μου ειναι η αποκατασταση..σε ποιον φυσικοθεραπευτη θα πεσεις ,γιατι εμενα στο δευτερο χειρουργειο αυτος με κατεστρεψε,και επρεπε να ξαναχειρουργηθω....για περισσοτερες πληροφοριες στειλε pm.σου ευχομαι απλα να εχεις διπλα σου τα καταλληλα ατομα και να μην ταλαιπωρηθεις οπως εγω..περαστικα σου.
Basket-time
Μακριά από Δάρα φίλε...


Τσικούρης,Σούρπης πάρα πολύ καλοί γιατροί.
Ο Σούρπης χειρούργησε τον Σακελλαρίου του Πανελληνίου (χιαστό)...


Ότι θέλεις και μπορώ να βοηθήσω π.μ. smile.gif


Περαστικά φίλε
christina n10
αν μπεις στο basketblog.gr,θα δεις τον τσουκα να γραφει στο topic ιατρικο δελτιο για τον χιαστο...
Basket-time
Και Τσούκας καλός όπως λέεο η Χριστίνα.
Όπως επίσης +1000 για τον φυσιοθεραπευτή 41.gif
christina n10
QUOTE(Basket-time @ Dec 17 2007, 14:30 ) *
Μακριά από Δάρα φίλε...
Τσικούρης,Σούρπης πάρα πολύ καλοί γιατροί.
Ο Σούρπης χειρούργησε τον Σακελλαρίου του Πανελληνίου (χιαστό)...
Ότι θέλεις και μπορώ να βοηθήσω π.μ. smile.gif
Περαστικά φίλε
τσικουρης,εκει εκανα τα δυο πρωτα χειρουργεια.... ???
Basket-time
QUOTE(christina n10 @ Dec 17 2007, 14:33 ) *
τσικουρης,εκει εκανα τα δυο πρωτα χειρουργεια.... ???

Και εγώ πριν 2 1/2 εβδομάδες αρθροσκόπηση (αστράγαλο)....
kostas16
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗ
christina n10
φυσικοθεραπευτη?χμ....επειδη περασα απο αρκετους προτεινω Αποστολοπουλο Λεωνιδα,γνωστης της δουλειας που εχει να κανει....πολυ σημαντικο!!!τον εμπιστευομαι 1000%
sat
Ευχαριστώ πολύ παιδιά και για τις ευχές και για τις πληροφορίες και εύχομαι καλή υγεία σε όλους και χρόνια πολλά. Τελικά απο ότι πληροφορίες συγκέντρωσα για γιατρούς κατέληξα στον κύριο Βαλιανάτο, τον διευθυντή του τμήματος αθλητικών κακώσεων του ΚΑΤ για την επέμβαση (σημ. δεν την έχω κάνει ακόμα απο τον νέο χρόνο). Όσο για τον φυσιοθεραπευτή έχω βρεί έναν αλλά ούτε ξέρω πως τον λένε. Όπως υπάρχουν ονόματα γιατροί υπάρχουν και φυσιοθεραπευτές; Δεν θα έπρεπε ο γιατρός να συστήνει κάποιον φυσιοθεραπευτή; Στο κάτω κάτω ο γιατρός δεν θα έπρεπε να είναι αυτός που καθορίζει την πορεία της αποκατάστασης;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.