Help - Search - Members - Calendar
Full Version: go up strong & dunk now
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Das Kapital
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ go up strong & dunk now
tsops
QUOTE(lebron15 @ Jan 24 2007, 08:36 PM) *
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ go up strong & dunk now


Εννοείς αυτό?

Μήπως μπορείς να μας δώσεις λίγο περισσότερη πληροφορία για το τι χρειάζεσαι?
Das Kapital
ΟΧΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΤΗΣ ΑΛΤΙΚΟΤΗΤΑΣ!
tsops
QUOTE(lebron15 @ Jan 25 2007, 11:37 AM) *
ΟΧΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΤΗΣ ΑΛΤΙΚΟΤΗΤΑΣ!


Χμμμ, μάλλον εμένα πέρασε η ηλικία μου για να τα ακολουθήσω laugh.gif οπότε δεν ξέρω τις λεπτομέρειες.

Μπορείς όμως να δεις αναλυτικές πληροφορίες για το Air Alert 3 (το αγαπημένο του Dizzy). Λεπτομέρειες μπορείς να δεις εδώ wink.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες lebron.

Απενεργοποίησε αν μπορείς μόνο τα κεφαλαία γιατί είναι κουραστικά και στο ίντερνετ σημαίνει ότι φωνάζεις wink.gif smile.gif.

Εγώ δεν ξέρω να σου απαντήσω στην απορία σου είναι η αλήθεια...

Το Air Alert, το έχεις κοιτάξει καθόλου?
dizzy_fingers
Πιάσε κόκκινο, coach biggrin.gif.
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 25 2007, 01:00 PM) *
Καλώς ήρθες lebron.

Απενεργοποίησε αν μπορείς μόνο τα κεφαλαία γιατί είναι κουραστικά και στο ίντερνετ σημαίνει ότι φωνάζεις wink.gif smile.gif.

Εγώ δεν ξέρω να σου απαντήσω στην απορία σου είναι η αλήθεια...

Το Air Alert, το έχεις κοιτάξει καθόλου?


laugh.gif laugh.gif laugh.gif Δεν το πιστεύω ότι απαντήσαμε και οι 2 ταυτόχρονα με την ίδια απάντηση! cool.gif

Αυτό θα πει συντονισμένο forum, έτσι?! tongue.gif
Das Kapital
Το εχω κοιταξει καλουτσικο μου φαινεται ομως αυτα τα δυο μαλλον ειναι καλυτερα!
k1nG bObY
Είμαι 1,82 με το ζόρι(14 χρονών), ό,τι ασκηση και να κανω, υπάρχει καμία περιπτωση να μπορέσω καρφώσω???
NBAer
QUOTE(k1nG bObY @ Dec 28 2007, 11:22 ) *
Είμαι 1,82 με το ζόρι(14 χρονών), ό,τι ασκηση και να κανω, υπάρχει καμία περιπτωση να μπορέσω καρφώσω???

Με 1.82 τωρα, θα μπορεις να καρφωνεις, στο πολυ αμεσο μελλον, δηλαδη του παραχρονου ή οταν γινεις 17 ακομα και χωρις τιποτα ειδικες ασκησεις. Αρκει βεβαια τα κιλα σου να ειναι σωστα. Αν δεν εισαι παχουλος εννοω.... tongue.gif

Σε αυτη την ηλικια που εισαι τωρα δεν ειναι περιεργο ή κακο αν δεν καρφωνεις καθως ουτε το 1.82 ειναι ιδανικο για να καρφωνεις ανετα αλλα και οι μυς σου δεν εχουν αναπτυχθει ακομα, και αν δεν μπορεις να καρφωνεις τοτε μην προβληματιζεσαι καθολου!
Εξαλλου οι πιθανοτητες λενε οτι θα ψηλωσεις αρκετα παραπανω οποτε θα εχεις την δυνατοτητα να μπορεις να καρφωνεις στο μελλον σιγουρα.
Εγω εχω ακριβως το υψος σου και οταν ημουν στα καλα μου στα 16-17 μου καρφωνα ανετα. Οποτε εσυ που θα ψηλωσεις λογικα αρκετα παραπανω, θα μπορεις και εσυ.... icon_drunk.gif

Οσο για ασκησεις για να αυξησεις το αλμα: δεν ειμαι τελειως σιγουρος αν σε αυτη την ηλικια των 14αρων χρονων μπορεις να εφαρμοσεις το AIR Alert III αλλα εγω νομιζω οτι δεν πρεπει για να μην υποστεις κανενα μονιμο προβλημα. Αν φτασεις 16-17 καντο....

Πληροφοριες για αυτο μπορεις να βρεις σε ενα τοπικ εδω περα ή μπορω να σου στειλω εγω ολα οσα ξερω για αυτο....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.