Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 20 αγωνιστική: ΠΑΟ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Alexmei
Μετά από την νίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ στο Βενετόκλειο ταξιδεύουμε στην Αθήνα και το κλειστό του ΟΑΚΑ για να αντιμετωπίσουμε τον πρωτοπόρο Παναθηναϊκό που απ' ότι φαίνεται δεν διανύει και την καλύτερη περίοδο από την αρχή της χρονιάς...

Κανένας δεν υπολόγιζε περισσότερους από 1 πόντους από το συγκεκριμένο ματς αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα οφείλουμε να χτυπήσουμε όλα τα παιχνίδια αν θέλουμε να παλέψουμε για την παραμονή μας!!!
Πώς λέτε να τα πάνε οι ομάδες;;Νομίζω ότι ξέρουμε ποιός θα νικήσει αλλά ας είμαι αισιόδοξος πρός την ομάδα μου...
thrylos7
Εγώ θα έλεγα πως τα topic των αγώνων του πρωταθλήματος τα ανοίγουμε στο αντίστοιχο forum της γηπεδούχου ομάδας...
Αλλά λείπει ο dizzy(προς το παρόν) να τα μεταφέρει... Warrior εσύ μπορείς να το κάνεις;

Έχει ακόμα καιρό για το ματς πάντως... Στον ΠΑΟ έχουν τα παιχνίδια της χρονιάς οπότε θα είναι πιο ξεκάθαρα τα πράγματα(για να δούμε αν έχει ελπίδα ο Κολοσσός) όταν γίνουν αυτά.
Alexmei
α δν το ήξερα...... θα τα ανοίγω από εδώ και πέρα στην γηπεδούχο ομάδα. icon_drunk.gif
Warrior
Fixed...

Oσον αφορα τον αγωνα..δεν θελω να σε απογοητευσω φιλε Alexmei,αλλα
δεν βλεπω να εχετε πιθανοτητες... 33.gif

tongue.gif
Alexmei
QUOTE(Warrior @ Mar 17 2006, 07:12 PM)
Fixed...

Oσον αφορα τον αγωνα..δεν θελω να σε απογοητευσω φιλε Alexmei,αλλα
δεν βλεπω να εχετε πιθανοτητες... 33.gif

tongue.gif
*



Ναι ρε Αlexmei δν νομίζω οτι υπάρχουν ελπίδες..... ugly_tocktock.gif
------------------------------------------------------------------------------

δν θυμάσε το σκόρ στο "Βενετόκλειο";;;(για όσους δν ξέρουν είναι η έδρα του Κολοσσού)19 πόντους διαφορά! για φαντάσου στο ΟΑΚΑ;; shot.gif
dizzy_fingers
Θα το φας το σουβλάκι σου Alexmei... biggrin.gif

Η διαφορά θα είναι μεγάλη, καθώς δε βλέπω το λόγο να προσπαθήσουν οι παίχτες του παναθηναϊκού να περάσουν τους 20 πόντους...από την άλλη, όμως, αν χάσει στην τουρκία, κάπου θα χρειαστεί να ξεσπάσει... 65.gif
Alexmei
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 20 2006, 09:54 PM)
Θα το φας το σουβλάκι σου Alexmei... biggrin.gif

Η διαφορά θα είναι μεγάλη, καθώς δε βλέπω το λόγο να προσπαθήσουν οι παίχτες του παναθηναϊκού να περάσουν τους 20 πόντους...από την άλλη, όμως, αν χάσει στην τουρκία, κάπου θα χρειαστεί να ξεσπάσει... 65.gif
*



καλά που δν έχασε δλδ...... αντε και το σουβλάκι είναι στον δρόμο.... biggrin.gif
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααχ κι άλλη ήττα στον δρόμο.. sad.gif
fragos
min erthoun rodites. to mats einai kekleismenon logo timorias
fragos
den eimai kai sigouros
dizzy_fingers
Να είσαι biggrin.gif.
Ο Παναθηναϊκός θα εκτίσει εδώ τη μία τιμωρία του από τα επεισόδια στο παιχνίδι με τον Άρη, σε αυτό το παιχνίδι...μία αγωνιστική πριν το ντέρμπυ με τον Ολυμπιακό.... rolleyes.gif
Alexmei
QUOTE(fragos @ Mar 24 2006, 06:50 PM)
min erthoun rodites. to mats einai kekleismenon logo timorias
*



ειμασταν έτοιμοι να πάμε και έπεσε η τιμωρία... sad.gif

Σπάσιμο; ugly1.gif ugly8.gif torture.gif kill.gif hammer.gif gdi.gif angry_red.gif
Alexmei
EEEEEEE OXI ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ! το έχασα το σουβλάκι! καλά 46 πόντους ρε;;;;;;;;;; (112-66) μας δουλέυουν;;; φαντάσου να έχανε από την Εφες, η διαφορα θα είχε εκτοξευτεί στους 70! τι λες εσύ dizzy;
dizzy_fingers
46 πόντους,ε? 39.gif

Δε δικαιούσαι ούτε μισό σουβλάκι? tongue.gif
Alexmei
τπτ δν δικαιούμαι λέει γιατί πάντα λέει πως "το στοίχημα είναι στοίχημα" sad.gif πάλι χωρίς σουβλάκι.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.