Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΟΣΦΠ - ΠΑΟ 06/06/2010, Α1 Playoffs-4ος Τελικος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
vastravoud
Ρε παιδιά πως μπορείτε και το παίρνετε στην πλάκα; Ειλικρινά δηλαδή.
lefkadian
QUOTE(traveller @ Jun 6 2010, 21:25 ) *
με τόσες ...δόσεις που έχουν πάρει πριν το ματς, ε μια δόση και απο δακρυγόνα δε θα τους βλάψει νομίζω 24.gif 24.gif


...Συμφωνα με τον Σωτηρη Γεωργιου (ΕΡΑ ΣΠΟΡ) το παιχνιδι δεν θα γινει.
panos75
QUOTE(kseplenhs @ Jun 6 2010, 22:24 ) *
έχεις τζινάρει δακρυγόνο ρε γίγαντα?sweet.... smiley.gif


Κι'εγώ έχω φάει. Κι'άμα σου πω και το ματς θα μου δώσεις respect. 77.gif
comrade
QUOTE(traveller @ Jun 6 2010, 22:25 ) *
με τόσες ...δόσεις που έχουν πάρει πριν το ματς, ε μια δόση και απο δακρυγόνα δε θα τους βλάψει νομίζω 24.gif 24.gif



Σορρυ ρε φιλε, αλλα μαλλον δεν ειναι η πλειοψηφια των φιλαθλων στο σεφ που εχει παρει τη "δοση" και κανει τα επισοδεια

Πολιτικη βουληση χρειαζεται για να μην γινουν αυτα και ξερουμε πολυ καλα γιατι δεν υπαρχει αυτη η βουληση.....

Τετοια ωρα τετοια λογια. Τωρα θα τα λυσουμε;;
Manu7
Εμ τα λέγαμε...Δεδομένα πράγματα...Αφορμή βρίσκουν τα χουλιγκάνια και κάνουν τα δικά τους...Τι να λέμε...
Στο βερολίνο όμως κακάκια...Εδώ όμως πρώτοι μάγκες...
Βάλανε και το χεράκι τους οι Αγγελόπουλοι με την καυστική ανακοίνωση και σου λέει αφου τα έχει πάρει στο κρανίο και ο πρόεδρος, δεν θα τον πειράξει και πολύ...Οπότε ορμάτε...
Ελλάδα είσαι...Κλασσικά...
vastravoud
Ε βέβαια όταν κάνεις τόσο λεπτομερή έλεγχο στις εισόδους και όταν η αστυνομία κάθεται και τρώει δυναμιτάκια, αποθρασύνονται τα ζώα.....

edit: Μα με συγχωρείς, όταν ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ οι παίκτες, όταν εγώ ως θεατής γυρίζω σπίτι μου βρωμοκοπώντας τσιγαρίλα και μπάφους και κινδυνεύω από αυτά που πετάνε οι απο πίσω μου είναι να μην τα παίρνω σοβαρά;
kseplenhs
QUOTE(vastravoud @ Jun 6 2010, 22:28 ) *
Ρε παιδιά πως μπορείτε και το παίρνετε στην πλάκα; Ειλικρινά δηλαδή.

κοίτα,εγώ μέρχι την τετάρτη είχα πολύ άγχος.δεν μπορούσα καν να διαβάσω

απο την τετάρτη βράδυ μέχρι σήμερα είχα νευρα.δεν μπορούσα να διαβάσω

ε απο σήμερα ήρθε η ώρα να διαβάσω...
comrade
21.45-Μετά από την "βροχή" αντικειμένων που δέχθηκαν οι παίκτες του Παναθηναϊκού, πέρασαν και πάλι μέσα στα αποδυτήρια.

21.41-Οι παίκτες του Παναθηναϊκού βγαίνουν για ζέσταμα, με τους οπαδούς του Ολυμπιακού να πετούν πολλά αντικείμενα. Οι παικτες του Ολυμπιακού παραμένουν στο παρκέ.

Πηγη: sportfm.gr
GMlls

21:37: Μέσα σε αποθέωση ο Ολυμπιακός βγαίνει στο παρκέ και ο κόσμος παραληρεί στις εξέδρες. Δευτερόλεπτα αργότερα, βγαίνει από τα αποδυτήρια και ο Παναθηναϊκός υπό τη βροχή αντικειμένων. Κροτίδες και αντικείμενα επεφύλασσαν στους παίκτες του Ομπράντοβιτς, οι οποίοι τρέχουν ξανά πίσω στα αποδυτήρια.



κότες...λαγοί...βγείτε έξω ρεεεεεεεεεεεεεεε....λλλλλλλλλλλλλλλοοοοοοο
ολλλλλλλλλλλλλλ tongue.gif
silversurfer
Ούτε στο woop έχει εικόνα?
lakersdynasty
QUOTE(silversurfer @ Jun 6 2010, 22:37 ) *
Ούτε στο woop έχει εικόνα?


αμα δεν εχει στο ΣΚΑΙ γιατι να εχει στο woop?

Αφου και εκει την μεταδοση του αγωνα θα κανουν...

Αντε. Ας παλιμπεδισουμε 40 λεπτα να περασει και αυτο και την Τεταρτη να γινει το 5ο παιχνιδι στο ΟΑΚΑ (λεμε τωρα tongue.gif )
kseplenhs
QUOTE(comrade @ Jun 6 2010, 22:37 ) *
21.41-Οι παίκτες του Παναθηναϊκού βγαίνουν για ζέσταμα, με τους παίχτες του Ολυμπιακού να πετούν πολλά αντικείμενα. Οι οπαδοί του Ολυμπιακού παραμένουν στο παρκέ.

Πηγη: sportfm.gr



μικρή διόρθωση 56.gif thumbsup.gif
traveller
QUOTE(silversurfer @ Jun 6 2010, 20:37 ) *
Ούτε στο woop έχει εικόνα?


έχει συνδεθεί ο ΣΚΑΙ μέχρι τώρα δυο φορές, λογικά όπου να'ναι θα ξανασυνδεθεί. Αν είναι ζωντανός ο Σκουντής laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
silversurfer
Τώρα έδωσαν. Αφού οι κάμερες ειναι εκεί κ γράφουν γιατί να μην έχει? Γιαυτό ρώτησα να δω αν έφταιγα εγώ! Αφού στο ΣΚΑΙ θα έχουν διαφημίσεις μέχρι το τζάμπολ!

θενξ για την απάντηση πάντως
comrade
QUOTE(kseplenhs @ Jun 6 2010, 22:39 ) *
μικρή διόρθωση 56.gif thumbsup.gif


no problem mate biggrin.gif
vastravoud
Εγώ χέστηκα πάνω μου την Τετάρτη όταν είδα να φεύγει η φωτοβολίδα στυλο και να σκάει δίπλα στον πάγκο του Παναθηναϊκου. Δε με ένοιαζε ΚΑΘΟΛΟΥ που ηταν ο δικός μας πάγκος, την ακεραιότητα των "δικών μας" τη βάζω στο ίδιο επίπεδο με την ακεραιότητα των "άλλων".

Στην τελική ρε παιδιά ΥΠΑΡΧΕΙ κλειστό κύκλωμα, γιατί δεν το χρησιμοποιούν; ΓΙΑΤΙ γαμώ το κερατό μου; Γιατί η αστυνομία δεν τους ελέγχει πιο καλά; Κι ας κάνει 2 ώρες να μπει ο κόσμος μέσα στο γήπεδο
silversurfer
Τώρα έδωσαν. Αφού οι κάμερες ειναι εκεί κ γράφουν γιατί να μην έχει? Γιαυτό ρώτησα να δω αν έφταιγα εγώ! Αφού στο ΣΚΑΙ θα έχουν διαφημίσεις μέχρι το τζάμπολ!

θενξ για την απάντηση πάντως

edit: ένας Αγγελόπουλος ειναι μπροστά από το δίχτυ κ περιμένει να δει τι θα γίνει
Ζέσταμα κάνουν μόνο οι παίκτες του Ολυμπιακού
Manu7
QUOTE(traveller @ Jun 6 2010, 22:39 ) *
έχει συνδεθεί ο ΣΚΑΙ μέχρι τώρα δυο φορές, λογικά όπου να'ναι θα ξανασυνδεθεί. Αν είναι ζωντανός ο Σκουντής laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Σε ένα ποστ ενός φίλου παραπάνω έλεγε ότι οι οπαδοί του Ολυμπιακού κηνυγάνε κάποιον συγκεκριμένο στα δημοσιογραφικά
ο οποίος δεν είναι στο γήπεδο ωστόσο...tongue.gif

Τραγελαφικά πράγματα...
silversurfer
QUOTE(vastravoud @ Jun 6 2010, 22:41 ) *
Εγώ χέστηκα πάνω μου την Τετάρτη όταν είδα να φεύγει η φωτοβολίδα στυλο και να σκάει δίπλα στον πάγκο του Παναθηναϊκου. Δε με ένοιαζε ΚΑΘΟΛΟΥ που ηταν ο δικός μας πάγκος, την ακεραιότητα των "δικών μας" τη βάζω στο ίδιο επίπεδο με την ακεραιότητα των "άλλων".

Στην τελική ρε παιδιά ΥΠΑΡΧΕΙ κλειστό κύκλωμα, γιατί δεν το χρησιμοποιούν; ΓΙΑΤΙ γαμώ το κερατό μου; Γιατί η αστυνομία δεν τους ελέγχει πιο καλά; Κι ας κάνει 2 ώρες να μπει ο κόσμος μέσα στο γήπεδο



Γιατί όλα τα καλούδια είναι μέσα στο γήπεδο ή μέσα στα πανό.. rolleyes.gif
traveller
QUOTE(Manu7 @ Jun 6 2010, 20:42 ) *
Σε ένα ποστ ενός φίλου παραπάνω έλεγε ότι οι οπαδοί του Ολυμπιακού κηνυγάνε κάποιον συγκεκριμένο στα δημοσιογραφικά
ο οποίος δεν είναι στο γήπεδο ωστόσο...tongue.gif

Τραγελαφικά πράγματα...


laugh.gif laugh.gif laugh.gif καλό!

Υ.Γ Σκουντή δεν ακούω πάντως και ανυσηχώ 24.gif 24.gif σιγά μην πάει
rooster
QUOTE(Manu7 @ Jun 6 2010, 22:42 ) *
Σε ένα ποστ ενός φίλου παραπάνω έλεγε ότι οι οπαδοί του Ολυμπιακού κηνυγάνε κάποιον συγκεκριμένο στα δημοσιογραφικά
ο οποίος δεν είναι στο γήπεδο ωστόσο...tongue.gif

Τραγελαφικά πράγματα...


Δεν ξερεις ποιον ψαχνουν? Ευτυχως ομως ο Σκουντης ηταν ενημερωμενος και σημερα ειπε να κατσει σπιτι του.
comrade
QUOTE(vastravoud @ Jun 6 2010, 22:41 ) *
Στην τελική ρε παιδιά ΥΠΑΡΧΕΙ κλειστό κύκλωμα, γιατί δεν το χρησιμοποιούν; ΓΙΑΤΙ γαμώ το κερατό μου; Γιατί η αστυνομία δεν τους ελέγχει πιο καλά; Κι ας κάνει 2 ώρες να μπει ο κόσμος μέσα στο γήπεδο


Που να πανε κοντρα στα συμφεροντα των αφεντικων τους τωρα και σε μια κατασταση χρονια παγιωμενη. Πολλα ζητας.
Ασε τους να ριξουν κανα δακρυγονο και να παιξουν κανα ξυλικι με τα ζωα για τα ματια του κοσμου βρε αδερφε. Μην πουμε οτι τα ριχνουν μονο στις πορειες...
vastravoud
QUOTE(Manu7 @ Jun 6 2010, 21:30 ) *
Εμ τα λέγαμε...Δεδομένα πράγματα...Αφορμή βρίσκουν τα χουλιγκάνια και κάνουν τα δικά τους...Τι να λέμε...
Στο βερολίνο όμως κακάκια...Εδώ όμως πρώτοι μάγκες...
Βάλανε και το χεράκι τους οι Αγγελόπουλοι με την καυστική ανακοίνωση και σου λέει αφου τα έχει πάρει στο κρανίο και ο πρόεδρος, δεν θα τον πειράξει και πολύ...Οπότε ορμάτε...
Ελλάδα είσαι...Κλασσικά...


Γιατί είναι ΚΟΤΟΥΛΕΣ λειράτες.

Τζάμπα μαγκιές μόνο εδώ που ξέρουμε ότι έχει ατιμωρησία. Αν όμως χρησιμοποιηθούν σωστά οι κάμερες και αν η αστυνομία αποφασίσει να κάνει αυτό για το οποίο πληρώνεται, θα σου πω μετά αν ξαναπατήσουν τα τσογλάνια. "Οργανωμένοι", "Θυρα 7/13/69", "παντου μαζί σου", ΟΥΣΤ αλήτες τρυπώστε στα λαγούμια σας η σκοτωθείτε στους δρόμους(πραγματικά ελάχιστα με ενδιαφέρει).

Πραγματικά όμως ΠΟΣΟ δύσκολο είναι να κάνει σωστά τη δουλειά της η αστυνομία;

Όντως θέλουν να δείρουν δημοσιογράφους; Η μαλακία είναι αήττητη.....
kseplenhs
σκουντή γιατί δεν ήρθες?τι έχει ο αγνός λαός του θρύλου,χολέρα?? cool.gif
kotzito
Μ΄αυτα και μ' αυτα σκεφτομαι παλι καλα που δεν πηγα στο γηπεδο σημερα.Και ως γνωστον τωρα θα εχουμε και την αντιστοιχη απαντηση των ''φιλων'' του ΠΑΟ την Τεταρτη αν κερδισει ο Ολυμπιακος σημερα.
Manu7
QUOTE(kotzito @ Jun 6 2010, 22:46 ) *
Μ΄αυτα και μ' αυτα σκεφτομαι παλι καλα που δεν πηγα στο γηπεδο σημερα.Και ως γνωστον τωρα θα εχουμε και την αντιστοιχη απαντηση των ''φιλων'' του ΠΑΟ την Τεταρτη αν κερδισει ο Ολυμπιακος σημερα.

Επίσης δεδομένα πράγματα...Κλισέ...

Κάτι άσχετο όποτε παρατηρώ τον Σόφο στο ζέσταμα δεν βάζει τίποτα από βολές...tongue.gif
GMlls
δηλαδή σήμερα θα έχουμε μετάδοση απο τον nbaιερ; smiley.gif
PAKMAN
Εγώ ένα πράγμα φοβάμαι. Να έχουμε θύματα και να γίνουν και αντίποινα... Κρίμα ειλικρινά γιατί βλέπω Ισπανικό πρωτάθλημα και εκεί οι ΦΙΛΑΘΛΟΙ κάθονται μαζί.

Μας αξίζει πραγματικά να λεγόμαστε η μόνη αφρικανική χώρα της Ευρώπης hammer.gif Και όχι μόνο στο μπάσκετ.Δυστηχως ΠΑΝΤΟΥ τα ίδια είμαστε gdi.gif
Manu7
QUOTE(GMlls @ Jun 6 2010, 22:52 ) *
δηλαδή σήμερα θα έχουμε μετάδοση απο τον nbaιερ; smiley.gif

Θ'αρχίσουμε να τους ξεκάνουμε έναν έναν ώστε ο ΣΚΑΙ να κάνει την καλύτερη
μεταγραφή που περιμένουμε όλοι μας μιας και δεν θα έχουν άλλο για περιγραφή banana.gif ...Τον Χατζημέγιστο!!! 71.gif
duncan21
ΕΤ1 ολοι παρακαλω.Να γινει πιο αναλαφρο το κλιμα smiley.gif
kseplenhs
QUOTE(vastravoud @ Jun 6 2010, 22:41 ) *
Εγώ χέστηκα πάνω μου την Τετάρτη όταν είδα να φεύγει η φωτοβολίδα στυλο και να σκάει δίπλα στον πάγκο του Παναθηναϊκου. Δε με ένοιαζε ΚΑΘΟΛΟΥ που ηταν ο δικός μας πάγκος, την ακεραιότητα των "δικών μας" τη βάζω στο ίδιο επίπεδο με την ακεραιότητα των "άλλων".

Στην τελική ρε παιδιά ΥΠΑΡΧΕΙ κλειστό κύκλωμα, γιατί δεν το χρησιμοποιούν; ΓΙΑΤΙ γαμώ το κερατό μου; Γιατί η αστυνομία δεν τους ελέγχει πιο καλά; Κι ας κάνει 2 ώρες να μπει ο κόσμος μέσα στο γήπεδο


που να την δείς τη φωτοβολίδα να πέφτει στα πόδια σου.μαθαίνεις μακαρένα σε χρόνο dt... tongue.gif

κλειστό κύκλωμα?lol...τις ομάδες τις ρώτησες?
traveller
μόλις μου ήρθει ένα sms από ένα φιλαράκι μου από Αθήνα : "Επειδή δε θα πάω στο γήπεδο την Τετάρτη θα σου στείλω και τα 3 διαρκείας" Προφανώς έχει χεστεί 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif έχω λιώσει
GMlls
QUOTE(Manu7 @ Jun 6 2010, 22:55 ) *
Θ'αρχίσουμε να τους ξεκάνουμε έναν έναν ώστε ο ΣΚΑΙ να κάνει την καλύτερη
μεταγραφή που περιμένουμε όλοι μας μιας και δεν θα έχουν άλλο για περιγραφή banana.gif ...Τον Χατζημέγιστο!!! 71.gif



kseplenhs
χατζή,ίσως είναι ο μόνος με άγνοια κινδύνου.μπορεί να βγάλει αψεγάδιαστος και χωρίς να αλλοιώσει το προσωπικό του ύφος μέχρι και αγώνα ΗΠΑ-ΙΡΑΝ στην έδρα των μουτζαχεντίν με 10 χιλιάδες έτοιμους για έκρηξη... tongue.gif
vastravoud
QUOTE(kseplenhs @ Jun 6 2010, 21:57 ) *
που να την δείς τη φωτοβολίδα να πέφτει στα πόδια σου.μαθαίνεις μακαρένα σε χρόνο dt... tongue.gif

κλειστό κύκλωμα?lol...τις ομάδες τις ρώτησες?


Χμ....

Αυτό να μου πεις....

Εν τω μεταξύ από την μετάδοση του ΣΚΑΙ φαίνεται πεντακάθαρα το που κάθεται αυτός ο μαλάκας με το λέιζερ. Πόσο δύσκολο είναι να τον μαζέψουν; ΠΟΣΟ!!!!!

Αφρική......
Manu7
QUOTE(vastravoud @ Jun 6 2010, 23:00 ) *
Χμ....

Αυτό να μου πεις....

Εν τω μεταξύ από την μετάδοση του ΣΚΑΙ φαίνεται πεντακάθαρα το που κάθεται αυτός ο μαλάκας με το λέιζερ. Πόσο δύσκολο είναι να τον μαζέψουν; ΠΟΣΟ!!!!!

Αφρική......

Μα αν πάνε να τον μαζέψουν θα γίνουν χειρότερα τα πράγματα wink.gif
vastravoud
Ε μα με συγχωρείς τότε. Αν οι άλλοι οπαδοί αντιδράσουν θα το αξίζουν και με το παραπάνω το ΒΡΩΜΟΞΥΛΟ που θα φάνε. Να σου πω εγώ μετά για πότε στρώνουν τα πράματα.....
silversurfer
Η πλάκα είναι ότι το λέιζερ το σκάνε που κ που κ στην κάμερα!!

Πάμε ρε Ελλαδάρα μου!

icon_drunk.gif icon_drunk.gif
traveller
"Ποιος επηρεάζεται από την καθυστέρηση που είναι και για τους δύο"???

Ο ένας ρε Δάρδαλη icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Manu7
QUOTE(vastravoud @ Jun 6 2010, 23:03 ) *
Ε μα με συγχωρείς τότε. Αν οι άλλοι οπαδοί αντιδράσουν θα το αξίζουν και με το παραπάνω το ΒΡΩΜΟΞΥΛΟ που θα φάνε. Να σου πω εγώ μετά για πότε στρώνουν τα πράματα.....

Βρε αυτά που λες είναι αυτονόητα ότι πρέπει να γίνονται...
Αλλά επειδή στην Ελλάδα ζεις, αν παέι ο ματατζης να ξυλοφορτώσει έναν στο ξύλο, θα τον κυνηγήσει όλη η "επαναστατική" νεολαία...Μην χέσω....
kseplenhs
ετοιμαστείτε!!πατρικ μπέβερλι ρίχνει ένα μπρέικντανς και παίρνει το όπλο του... shot.gif

str
μεχρι να αρχισει το ματσακι εβλεπα στο youtube βιντεακι απο σεζον 95-96 ,οχι και τοσο παλια δηλαδη, αρης παοκ στο αλεξανδρειο. φιλαθλοι και των δυο και τα κενα καθισματα που χωριζαν τους φιλαθλους ζητημα να ειναι 6 σειρες...
αλλες εποχες οχι και τοσο μακρινες..
τι να πει κανεις...
silversurfer
QUOTE(kseplenhs @ Jun 6 2010, 23:06 ) *
ετοιμαστείτε!!πατρικ μπέβερλι ρίχνει ένα μπρέικντανς και παίρνει το όπλο του... shot.gif


Άσε το παιδί να χορέψει σε ρυθμούς jump around! smiley.gif
vastravoud
QUOTE(Manu7 @ Jun 6 2010, 22:06 ) *
Βρε αυτά που λες είναι αυτονόητα ότι πρέπει να γίνονται...
Αλλά επειδή στην Ελλάδα ζεις, αν παέι ο ματατζης να ξυλοφορτώσει έναν στο ξύλο, θα τον κυνηγήσει όλη η "επαναστατική" νεολαία...Μην χέσω....


Πολύ όμορφα.

Πάνε λοιπόν τα ΜΑΤ (όχι ένας και δύο αλλά ΠΟΛΛΟΙ) να μαζέψουν τους 5 με τα λέιζερ. Αν αντιδράσουν οι "οργανωμένοι" για να υπερασπιστούν τα "αδέρφια τους" τότε θα μαζεύουν τα ανάλογα γκλομπ.

Να δεις για πότε θα στρώσουν
Manu7
Ε βέβαια...5-0 και ο Ζοτς αμέσως time out...Όχι θα κάτσει...Ο δικό μας θα καθόταν...

Η διαιτησία προβλέπεται αστεία...Ξαφνικά δώσαν επιθετικό σε κινούμενο κώλο...tongue.gif
silversurfer
Τα λέμε την Τετάρτη στο ΟΑΚΑ. Ελπίζω να χάσουμε με λιγότερους από 15..

Καληνύχτα.
traveller
7 λάθη και ακόμα δεν έχει τελειώσει η 1η περίοδος. Παίζουμε πολύ άσχημα
vastravoud
Το "Διαμαντίδη μπ**ε να σαπίσουν τα κόκκαλα σου" πρέπει να είναι από τα πιο epic πανώ όλων των εποχών. Πολιτισμός.....
keraynopoylos
Οι σχολιαστες ειναι τραγικα χεσμενοι..!

Ματσαρα βλεπουμε παλι...
traveller
Εγώ το Δάρδαλη τον έχω για μεγάλη μαυρόγατα. Το έχω στο mute
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.