Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Moderator του φόρουμ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
dizzy_fingers
Καλησπέρα σας.

Το φόρουμ των υπόλοιπων κατηγοριών είναι ένα από τα πιο πολυσύχναστα μέρη του basketforum κι όμως η απουσία συντονιστή ήταν ένα παράδοξο το οποίο κακώς αφήσαμε τόσο καιρό να υπάρχει.

Το δύσκολο έργο του συντονισμού των εδώ συζητήσεων δέχτηκε να επωμιστεί ο leonkalf.

Επομένως, για οτιδήποτε χρειαστείτε μπορείτε να απευθυνθείτε στον ίδιο.

Από την πλευρά μου θα σας παρακαλέσω να δείχνετε σεβασμό στον moderator, όπως αρμόζει σε κάθε μέλος-συνομιλητή σας, και όπου υπάρχουν ενδείξεις να τις ακολουθείτε ώστε η ροή των συζητήσεων να γίνεται αρμονικά.

Καλές συζητήσεις!
Peritri
leonkalf, καλή αρχή wink.gif

Θα ήθελα απλά να προτίνω κάτι, εαν είναι δυνατόν τα γενικά topics για Γ' εθνική Α' ΕΣΚΑ Β', Γ' κτλ. να γίνουν sticky για να μην ''χάνονται'' από τα πιο ειδικά, όπως αυτά των ομάδων.

Δε ξέρω εαν γίνεται αυτό διότι δεν έχω εμπειρία mod από τέτοιου τύπου forum...
Olorin
Καλή αρχή κι από μένα και καλό κουράγιο (θα σου χρειαστεί, φίλε Leo...) στον φίλτατο leonkalf... 41.gif

Νομίζω πως η ιδέα του Peritri θα βοηθούσε αρκετά, ειδικά από τη στιγμή που εμφανίζονται συνεχώς τον τελευταίο καιρό νέα "εξειδικευμένα" topics (πράγμα ευχάριστο, ώστε να αποφορτιστούν λιγάκι τα επίσημα)...
kop-13
Καλή δουλειά!
leonkalf
Ευχαριστώ παιδιά.

Όλοι μια παρέα είμαστε και είναι πραγματικά ευχάριστο που μπορούμε και τα λέμε από εδώ.
Να είστε καλά και όρεξη να έχουμε για μπάσκετ και για κουβεντούλα.
Καλό θα ήταν να κανονίζαμε και κάποια στιγμή μια συνάντηση εκτός forum, για να γνωριστούμε από κοντά όσοι παίζουμε και ασχολούμαστε ειδικά με τις τοπικές κατηγορίες.

Το θέμα που αναφέρει ο Peritri θα το δούμε.

Olorin μιας και εσύ είσαι ο πρωταστάτης στο forum του topic της ΕΣΚΑ (όπως εγώ της ΕΣΚΑΝΑ) από το ξεκίνημα -σχεδόν- του basketforum.gr, αν χρειαστώ κάποια πληροφορία ή οτιδήποτε άλλο απο ΕΣΚΑ θα απευθυνθώ σε σένα.
Ελπίζω να μην χρειάζετε τόσο κουράγιο όσο λες.... smile.gif

Καλή συνέχεια να έχουμε και για ότι χρειατείτε μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου.
GR-HAMMER
α ρε μεγαλεια ο leonkalf...
ειχα καιρο να μπω στο forum και δε σου εχω πει συγχαρητηρια...
gratz λοιπον...
θα τα πουμε..
Scales.4
Πως μπορώ να βάλω κάτω απο το nickname κάποια φωτογραφία?
dizzy_fingers
Ακολούθησε αυτό το λινκ:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?act=UserCP&CODE=24

και ανέβασε την εικόνα που θέλεις να φαίνεται.
Θα πρέπει όμως να έχει διαστάσεις μικρότερες από 120Χ120 pixels και μέγεθος < 20ΚΒ.
dizzy_fingers
Πλέον πέρα από τον leonkalf, moderator της περιοχής των υπόλοιπων κατηγοριών είναι και ο nikefalin.

Ο λόγος της προσθήκης αυτής είναι για τον καλύτερο συντονισμό των συζητήσεών σας και την πρόβλεψη καταστάσεων που μπορεί να αποβούν εις βάρος του καλού κλίματος αυτών.

Επίσης, οποιαδήποτε απορία έχετε μπορείτε να απευθύνεστε με πμ σε αυτούς - εκτός κι αν είναι κάτι τεχνικό, οπότε μπορείτε να στείλετε και σε εμένα.

Καλές συζητήσεις και καλή αρχή nikefalin.
dizzy_fingers
Για όσους δεν το παρατηρήσατε, στο team μπήκε και ο σεβάσμιος γέροντας tongue.gif Jabar 41.gif.
Masterpiece_G4
Δεν ξερω για πιο λογο αλλα εδω και μια εβδομαδα δεν μπορουσα να μπω στο site και επιπλεον δεν υπαρχει το avatar που ειχα. Εγινε κατι;
leonkalf
Δες την ανακοίνωση του dizzy_fingers στο πάνω μέρος του κάθε υποφορουμ και θα καταλάβεις.
Υπήρχε πρόβλημα με τον server.

Το avatar σου το βλέπω κανονικά.
KOKO
Θα ηθελα να ευχαριστισω την ομαδα των moderator που δεχτηκανε το αιτημα μου. 69.gif
CHE
Χρόνια Πολλά στον JABAR για την ονομαστική του γιορτή,από τον Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ! blove.gif
leonkalf
Νέο μέλος στην συντονιστική μας ομάδα, ο themis7.

Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε να συνεισφέρει κι αυτός στο έργο των moderators.
leonkalf
Νέο μέλος στην συντονιστική μας ομάδα, ο jhantzop.

Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε να συνεισφέρει κι αυτός στο έργο των moderators.
ikarosbc

Αγαπητοι moderator γεια σας.

Θα ηθελα τη βοηθεια σας, ωστε το post μου στο θεμα ΕΣΚΑΝΑ να μεταφερθει και στα θεματα Α,Β και Γ ΕΣΚΑΝΑ, εκτος και αν κρινετε οτι δεν ειναι απαραιτητο.

Μονος μου δεν ξερω να το κανω.

Σας ευχαριστω.
leonkalf
Γεια και σε σένα.

Αυτό που ζητάς δεν γίνετε. Δεν μπορούμε να κάνουμε αντίγραφο ενός post και να το επικολλήσουμε και σε άλλα topics (για να φαίνεται ότι το έχεις ποστάρει εσύ φυσικά).
Αυτό μόνο εσύ μπορείς να το κάνεις, ποστάροντας ξανά το κείμενό σου.

Πιστεύω όμως ότι δεν είναι απαραίτητο να το κάνεις αυτό, αφού πολύ σωστά το έβαλες στην σωστή κατηγορία.
Τα topic της Α,Β, και Γ κατηγορίας είναι πιο πολύ για τα αγωνιστικά θέματα, ενώ υπάρχει και αυτό της ΕΣΚΑΝΑ για συζητήσεις γύρω από ότι αφορά την ένωση.


Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον. Ελπίζω στον προβληματισμό που έθεσες με το κείμενό σου, να γίνει κουβέντα και να υπάρξουν τοποθετήσεις και από άλλα μέλη.

Καλή συνέχεια..
ikarosbc
QUOTE(leonkalf @ May 20 2009, 09:22 ) *
Γεια και σε σένα.

Αυτό που ζητάς δεν γίνετε. Δεν μπορούμε να κάνουμε αντίγραφο ενός post και να το επικολλήσουμε και σε άλλα topics (για να φαίνεται ότι το έχεις ποστάρει εσύ φυσικά).
Αυτό μόνο εσύ μπορείς να το κάνεις, ποστάροντας ξανά το κείμενό σου.

Πιστεύω όμως ότι δεν είναι απαραίτητο να το κάνεις αυτό, αφού πολύ σωστά το έβαλες στην σωστή κατηγορία.
Τα topic της Α,Β, και Γ κατηγορίας είναι πιο πολύ για τα αγωνιστικά θέματα, ενώ υπάρχει και αυτό της ΕΣΚΑΝΑ για συζητήσεις γύρω από ότι αφορά την ένωση.


Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον. Ελπίζω στον προβληματισμό που έθεσες με το κείμενό σου, να γίνει κουβέντα και να υπάρξουν τοποθετήσεις και από άλλα μέλη.

Καλή συνέχεια..


Πολυ σωστα!

Ευχαριστω πολυ.
nikefalin
Μετά από 3 χρόνια παρουσίας στο "διοικητικό" κομμάτι του φόρουμ, μαζί με την τελευταία αλλαγή ιδιοκτησίας (από dizzy fingers σε rcho) ήρθε και η δική μου στιγμή να επιστρέψω σώος και αβλαβής στον χώρο των χρηστών.

Επαγγελματικά θέματα καθώς και η παρουσία στον χώρο δεν επιτρέπουν την περαιτέρω πορεία σε αυτό το τμήμα του φόρουμ.

Ευχαριστώ τα μέγιστα τους συνοδοιπόρους leonkalf, jabar kai jhantzop αλλά και τους υπόλοιπο staf των moderators για την εξαιρετική και αποδοτική συνεργασία και πιστεύω στην εξίσου καλή συνέχεια!



leonkalf
Νέο μέλος στην συντονιστική μας ομάδα, ο gspara.

O gspara θα έχει υπό την εποπτέια του το κομμάτι όλων των κατηγοριών από Α2 και κάτω. Έχει δείξει ότι είναι γνώστης όλων των κατηγοριών, γνωρίζει την πλεινότητα παικτών και προπονητών από αυτές τις κατηγορίες, παρακολουθεί πολλούς αγώνες από όλες σχεδόν τις κατηγορίες (41.gif) και έχει δείξει πολύ μεράκι για το forum όσο καιρό συμμετέχει στις συζητήσεις μας. Είμαι σίγουρος ότι θα συνεχίσει ακόμα πιο δυναμικά..

Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε να συνεισφέρει κι αυτός στο έργο των moderators.

Παρακαλώ να δείξετε τον απαραίτητο σεβασμό στον νέο μέλος της ομάδας και να τον βοηθήσετε με την "συμπεριφορά" σας.


Η ομάδα των mods των υπόλοιπων κατηγοριών αυτή τη στιγμή αποτελείται από εμένα, τον Jabar, τον jhantzop και τον gspara.
margiou3
Κρίμα φίλε gspara...
Μου ήσουν εξαιρετικά συμπαθής! 71.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.