Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Στο ΟΑΚΑ το final four 2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2
Bonzo
οι φήμες επιβεβαιώθηκαν και ανακοινώθηκε από τη Ντόρα και το Μπερτομπέου ότι το 2007 το Final four θαγίνει στο ΟΑΚΑ...Δε χάνεται με τίποτα..
Bonzo
Aπό euroleague.net:

" ATHENS TO HOST 2007 FINAL FOUR!!!

Jordi Bertomeu, Athens Mayor Dora Bakogianni, Panathinaikos president Pavlos Yanakopoulos
Mayor Bakogianni announces 2007 Final Four in Athens
The world's foremost ancient and modern capital of sport, Athens, has been chosen to host the 2007 Final Four, Euroleague Basketball CEO Jordi Bertomeu announced on Monday in the Greek capital. The event that culminates the season with the crowning of a Euroleague champion will take place in 18,000-seat OAKA Olympic Indoor Hall from May 4 to 6, 2007. The announcement marks the arrival of European basketball's signature club event to a city that is central to the Euroleague mission. Athens boasts three Euroleague teams, more than any other city: AEK, Olympiacos and Panathinaikos. Since the end of the Olympic Games, OAKA has once again become the home court of perennial power Panathinaikos. One of the biggest crowds ever in European basketball history, 18,000 fans, filled sold-out OAKA last spring for the final game of the Euroleague playoff quarterfinals. Athens becomes the sixth city to host the Euroleague Basketball Final Four, following those played in Bologna, Barcelona, Tel Aviv and Moscow, as well as the next one in Prague, the Czech Republic, from April 28 to 30, the first time the event is being held in a non-Euroleague city.

Mr. Bertomeu was joined by Athens Mayor Dora Bakogianni and Panathinaikos president Pavlos Yanakopoulos for today's announcement and press conference at the City Hall of Athens. "The Final Four is a very important event for the city," Mrs. Bakogianni said. "Athens will have a great responsibility to organize it, but at the same time, this is a great opportunity to confirm our organizational capacity as shown during the 2004 Olympic Games."

"Since the founding of the Euroleague in the summer of 2000, Greece and its clubs have had a very important role in our organization," Mr. Bertomeu said. "Greece is a basketball country, which guarantees we'll have great atmosphere in the stands. I want to thank the mayor, because without the city's great help, this agreement would not have been possible. The choice of Athens as host confirms our policy of alternating between cities with and without teams in the Euroleague."

"Panathinaikos is proud to collaborate with the Euroleague and our city hall for such a great event," Mr. Yanakopoulos said.

OAKA Olympic Indoor Hall
OAKA Olympic Indoor Hall will host the 2007 Final Four
Athens has been a headquarters for world-class basketball tournaments over last 20 years. The city held its first major basketball event, the 1985 Euroleague title game, at Peace and Friendship Stadium, where Cibona won its first title by beating Real Madrid 87-78 behind 36 points from the late legend Drazen Petrovic. The summer of 1987 marked the start of a golden era for Greek basketball as Athens hosted the 1987 European Championships. The Greek national team started the tournament as unknowns, but stars Nikos Galis and Panagiotis Giannakis soon became national heroes by winning the gold medal against all odds before a passionate home crowd, marking a big change in European basketball. Athens has most recently been the scene of global basketball's biggest change, too, as Argentina became the 2004 Olympic champion in the OAKA arena. Argentina became the first South American country to win gold by beating Italy 84-69 in a title game that featured many Euroleague players. Luis Scola of Tau Ceramica was the key factor for the champions, with 25 points on 10 of 13 two-pointers and 11 rebounds in that game. The tournament ended the dominance of the United States, ushering in a new era for world basketbll. Among other major events, Athens also hosted the 1993 Euroleague Final Four, in which Limoges won the title in dramatic fashion, and the 1995 European Championships, in which Yugoslavia downed Lithuania 96-90 in arguably one of the best title games ever as Sasha Djordjevic made 9 triples on his way to 41 points. The 1998 World Championships also took place in Athens, with Yugoslavia winning it all again."
thrylos7
ENNOEITAI ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ! Το καλό είναι ότι τα εισητήρια βγαίνουν εδώ και 2 χρόνια πολύ νωρίς οπότε θα είναι σχετικά εύκολο να βρει κάπως. Πχ πέρσι μέχρι και το ΤΟΡ 16 ήταν πάρα πολλά απούλητα! Βέβαια δε νομίζω να ισχύσει αυτό και του χρόνου. Πιστεύω θα εξαφανιστούν σε χρόνο ρεκόρ!

Φαντάζεστε να μην καταφέρει ο ΠΑΟ να πάει του χρόνου στο FINAL 4; Θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος. Ουσιαστικά αυτός το έφερε στην Αθήνα, πλήρωσε και την εγγυητική επιστολή... και λογικά οι φίλοι του θα είναι οι πρώτοι που θα προμηθευτούν τα εισητήρια...

Γμτ! Κάνει καλή χρονιά και ο Jasikevicius στο ΝΒΑ και μάλλον δε θα τον δούμε... Θα ήταν το κερασάκι στην τούρτα!
dizzy_fingers
Παίδες, ξέρει κανείς πότε θα γίνει το final4?
Ρωτάω για ακριβείς ημερομηνίες...ή μήπως δεν έχουν βγει ακόμα?

EDIT: Άκυρο...το βρήκα.
4-6 Μαΐου
kolossos
Πάρτε όσα περισσότερα εισητήρια μπορεί ο καθένας και κάντε το σταυρό σας να περάσει η Μακάμπι... Πλούσιοι θα γίνετε! biggrin.gif icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Χα! Σωστός!
Ένα για την πάρτη μου θα το κρατήσω πάντως blove.gif...
rchos
εχει δικιο ο κολοσσος.αν και δυσκολη τη βλεπω τη μακαμπι φετο!που πας με μπιουφορντ!παντως σε φαιναλ 4 ευρωλιγκας δεν εχω βρεθει ακομη οποτε προεχει ενα εισητηριο για την παρτη μου!
jokey
Tα εισητήρια πότε βγαίνουν στην αγορά? Και πόσο περίπου κοστίζουν αν ξέρει κανένας?
kolossos
Δεν ξέρω πότε ακριβώς βγαίνουν αλλά πάντως λογικά δεν θα είναι και πολύ ακριβα. Πέρσι ένας γνωστός μου είχε πάρει κάπου στα 50 ευρώ για Πράγα και τελικά το πούλησε έξω από το γήπεδο 100 ή 150. Πάντως εντάξει πέρα από την πλάκα μπορείς να βγάλεις καλό χαρτζιλίκι έτσι. Εκεί που παίζονται όμως πραγματικά χονρά φράγκα είναι στο ποδόσφαιρο. ειδικά άμα έρθουν Άγγλοι θα γίνει μεγάλο πάρτι... Κάτι τύποι μπορεί να δίνουν 2 και 3 χιλιάδες ευρώ για μην πω παραπάνω. Πάντως άμα καταφέρω και βρω έστω και ένα εισιτήριο και έρθει κανένας και μου το ζητήσει για καλά λεφτά χαλαρά παίρνω τα φράγκα και φεύγω biggrin.gif
thrylos7
Ελπίζω στα μέλη του Basketforum να κάνεις καμιά έκπτωση...
kolossos
Τα μέλη του Basketforum είναι έξυπνα άτομα και θα φροντίσουν να κλείσουν εισιτήρια έγκαιρα από το σάιτ της Euroleague biggrin.gif
leonkalf
Όποιος δει πρώτος ότι υπάρχουν διαθέσιμα εισητήρια από το site της Euroleague, να ενημερώσει!
HOULIGAN76
Εσείς δεν είστε φίλοι του μπάσκετ και του αθλητισμού.Σκετοι μαυροαγοριτες είστε.

ΝΤΡΟΠΗ!!!!

Υ.Γ.1Η Μακάμπι δεν έχει καμιά πιθανότητα να είναι στο φάιναλ φορ αλλά Ολυμπιακός και παο θα βρίσκονται στην αρένα του ΟΑΚΑ.
υ.γ.2 Κανονικά δεν πρεπει να βρίσκεται η αστυνομία σύμφωνα με τις διατάξεις της ευρωλίγκας.Οπότε όσοι βρεθούν στο γήπεδο να ετοιμαστούν και για ......πολεμικό ρεπορτάζ.
Υ.Γ.3 Παράλληλα στο ΟΑΚΑ θα γίνει ο τελικός του Τσάμπιον Λίγκ![χωρίς τον Ολυμπιακό]Αμα βρεθούν Βρετανοί,που είναι και το πιο πιθανό ετοιμαστείτε να πλουτίσετε.Αλλά βρε μουλάρια δεν ντρέπεστε.Ιδιοι με τους εβραίους γίνατε.Ολα για τα λεφτά,μπρε!ΟΥΣΤ.
thrylos7
QUOTE
1Η Μακάμπι δεν έχει καμιά πιθανότητα να είναι στο φάιναλ φορ


Αυτό ίσως μπορούμε να το πούμε για... την Κολωνία... σίγουρα όχι όμως για τη Μακάμπι.

QUOTE
αλλά Ολυμπιακός και παο θα βρίσκονται στην αρένα του ΟΑΚΑ.

QUOTE
Κανονικά δεν πρεπει να βρίσκεται η αστυνομία σύμφωνα με τις διατάξεις της ευρωλίγκας.Οπότε όσοι βρεθούν στο γήπεδο να ετοιμαστούν και για ......πολεμικό ρεπορτάζ.

αρένα, αστυνομία, πόλεμος...

Δε χρειάζεται αστυνομία... Οι πραγματικά ενδιαφερόμενοι θα πάρουν τα εισιτήριά τους πριν βγουν οι ομάδες... Οι περισσότεροι εκεί θα είναι ...μπασκετικοί... και όποιον δουν να κάνει το παραμικρό θα τον ...κυνηγήσουν.. Το πάθος( ; ) του κάφρου οπαδού δε μπορεί να συγκριθεί με το πάθος του πωρωμένου μπασκετικού μπροστά σε τέτοιο γεγονός...

QUOTE
Αλλά βρε μουλάρια δεν ντρέπεστε.Ιδιοι με τους εβραίους γίνατε.Ολα για τα λεφτά,μπρε!ΟΥΣΤ.

Πάντα... να εξοικονομήσουμε 3-4 εισητήρια να πάμε με την παρέα μας...
Όλα για τα λεφτά! Δε μας νοιάζει το final4! icon_drunk.gif
(Τι άλλο θα γράψω σ' αυτό το forum...)
dimitrisp
QUOTE(leonkalf @ Oct 13 2006, 05:24 PM) *
Όποιος δει πρώτος ότι υπάρχουν διαθέσιμα εισητήρια από το site της Euroleague, να ενημερώσει!


Απο οτι εμαθα απο εναν γνωστο μου που εχει επαφες με Ομοσπονδια μαλλον μεσα Δεκεμβριου θα ανοιξει η αγορα για τα εισητηρια.

Ανεπισημα βεβαια αλλα οποιος μαθει κατι ας ενημερωσει.
Papaloukas 4 ever
Σε επικοινωνία μου με το πρακτορείο μου είπαν ότι τα εισητήρια θα κυκλοφορήσουν από 18/12, το δε πρακτορείο θα έχει και αυτό στη διάθέσή του εισητήρια αποκλειστικά όμως για πώληση μέσω αυτού, προφανώς και για αυτούς που θα κλείσουν φουλ πακέτο (ξενοδοχεία κλπ.).
dizzy_fingers
Ας ελπίσουμε πως οι απατεώνες θα αναλωθούν στο να κάνουν τις παγαποντιές τους στην αντίστοιχη διοργάνωση του ch.l.
ee4649
Ρε παιδιά τελικά από που μπορούμε να προμηθευτούμε εισητήριο για τον final four?στο euroleague.net δεν βγάζω άκρη
kolossos
anoiksan trekste na prolavete
dimitrisp
Ανοιξανε φτανω μεχρι το αγορα / buy αλλα κολλαει συνεχεια ιδιο προβλημα εχουν αλλοι 2 γνωστοι μου.....εκεινοι επι 2 ωρες παταγανε click τιποτα.......

Μπορει να τα πηρανε απο τωρα οι Ισραηλινοι ποιος ξερει.....

απο τιμες ψιλο ακριβα (αν και περιμενα πιο ακριβα !!) αλλα οκ αξιζει
sihainas
είχα το ίδιο πρόβλημα και όταν μπήκα με internet explorer αντί για firefox μπήκε κανονικα...

Tώρα που πήγα να δω κάτι μου έγραφε συνέχεια too many users
dimitrisp
QUOTE(sihainas @ Dec 22 2006, 11:25 PM) *
είχα το ίδιο πρόβλημα και όταν μπήκα με internet explorer αντί για firefox μπήκε κανονικα...

Tώρα που πήγα να δω κάτι μου έγραφε συνέχεια too many users



thx for info.

θα δοκιμασω και με IE δειχνει να πηγαινει λιγο καλυτερα wink.gif

και γω για των 110 € παω ευτυχως δεν εχει περιορισμο σε 2 μονο εισητηρια αλλα σε 5 ανα ατομο....
kolossos
Mε τα χίλια ζόρια έκλεισα 4 εισητήρια. Θέλει πολλή υπομονή όμως.
dimitrisp
Τα καταφερα και εγω τελικα με Mozilla tongue.gif ..............απο τις 9 δεν εμπαινε ομως μπηκα τωρα δεν εχει κινηση / traffic και υπαρχουν ακομη σε ολες τις τιμες τελικα
Warrior
Το μισο γηπεδο γραφουνε οτι ειναι μη διαθεσιμο!! blink.gif
Πιο μισο...πολυ περισσοτερο.Πολυ λιγα ειναι αυτα που υπαρχουν...

Πουληθηκανε κιολας τοσα εισητηρια???

Παντως ακριβα ειναι.Απο 150 αρχιζουν τα φθηνοτερα στο κατω διαζωμα..
sihainas
Βασικά έχουν κρατηθεί κάποια για τις ομάδες, για τα media κλπ... συνολικά θα πουληθούν γύρω στα 10,000 εισητήρια...και σύμφωνα με το sport24 αν συνεχισουν με τον ίδιο ρυθμό μέχρι το τέλος του χρόνου θα έχουν εξαντληθεί...
Warrior
Υπαρχει και επιπλεον χρεωση(γυρω στα 15 Ευρω) για να το κλεισεις μεσω internet...
sihainas
εγώ συνολικά πλήρωσα 266 για 2 εισητήρια... αλλά θα μου τα στείλουν με courier...
Warrior
Στην επιλογη που εχει να τα παρεις απο το γηπεδο....πληρωνεις με καρτα ή οταν το παρεις απο κει??Ξερει
κανεις??

Γιατι πρεπει να κανω register για να δω...
sihainas
έχει ένα faq στην σελίδα και αν θυμάμαι καλά έλεγε ότι πληρώνεις μόνο με πιστωτική...
Warrior
thanks...smile.gif
dizzy_fingers
E, άει στο διάολο κ#λοερασιτέχνες!!!! angry_red.gif

Κλικάρω σε περιοχές που δεν έχουν κλείσει ("Χ") και μου λέει ότι δεν υπάρχουν άλλα εισιτήρια. Αυτό με mozilla και με firefox.

Τώρα που ξαναδοκιμάζω, μου βγάζει το περίφημο:
"The system has reached the maximum number of users. Please try again shortly..."

Μου έχει σπάσει τα νεύρα, και μόνο η σκέψη ότι μπορεί να μην προλάβω να πάρω εισιτήρια επειδή δε μπήκα στο φόρουμ 2 μέρες.... 42.gif


Ξέρει κανείς αν μπορούμε να προμηθευτούμε μέσω τηλεφώνου?
dizzy_fingers
Τώρα μπήκα.

Αλλά απ'ότι φαίνεται, των 75+110 έχουν κάνει φτερά.... sad.gif

...και φοβάμαι πως το όνειρό μου να δω από κοντά ένα Final4 αρχίζει και κάνει φτερά....
leonkalf
O Sponge Bob -μετά από πολύωρη προσπάθεια- κατάφερε και έκλεισε εισητήρια (και για μένα και τον ευχαριστώ πολύ!!).
Οπότε θα είμαστε μέσα!!
Εύχομαι να είναι και ο Θρύλος μας!!!! rolleyes.gif

blove.gif
kolossos
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 23 2006, 10:04 PM) *
Τώρα μπήκα.

Αλλά απ'ότι φαίνεται, των 75+110 έχουν κάνει φτερά.... sad.gif

...και φοβάμαι πως το όνειρό μου να δω από κοντά ένα Final4 αρχίζει και κάνει φτερά....



Συνέχισε να προσπαθείς. 2 από αυτά που πήρα, τα πήρα σε θύρα που στην αρχή μου έβγαζε ότι δεν είχε θέσεις.
dimitrisp
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 23 2006, 07:48 PM) *
Κλικάρω σε περιοχές που δεν έχουν κλείσει ("Χ") και μου λέει ότι δεν υπάρχουν άλλα εισιτήρια. Αυτό με mozilla και με firefox.

Τώρα που ξαναδοκιμάζω, μου βγάζει το περίφημο:
"The system has reached the maximum number of users. Please try again shortly..."

Μου έχει σπάσει τα νεύρα, και μόνο η σκέψη ότι μπορεί να μην προλάβω να πάρω εισιτήρια επειδή δε μπήκα στο φόρουμ 2 μέρες.... 42.gif
Ξέρει κανείς αν μπορούμε να προμηθευτούμε μέσω τηλεφώνου?


Μπα πηρε ο ξαδελφος μου τηλ. και μονο Online γινεται η κρατηση/παραγγελια και μονο με Visa/MasterCard οχι Diners κλπ.

Και εμενα τα τμηματα με Χ καταφερα και τα βγαλα στις 01.30 χτες βραδυ (και με Mozilla τελικα) και εκλεισα 4 εισητηρια. Θελει μεγαλη υπομονη και αντοχη κυριως θελει συνεχη τσεκαρισμα σε διαφορετικες ωρες. Ξανα-Δοκιμασε αργα το βραδυ καλυτερα. Τις υπολοιπες ωρες που δοκιμασα (μεταξυ 16.00 - 18.00 και 21.00) ητανε system unreachable. Ολα αυτα χτες..........βεβαια

Προλαβαινεις αλλα προσπαθησε μεσα στο ΣΚ να τα κλεισεις γιατι απο εβδομαδα θα χει μονο τα πιο ακριβα πακετα.
ee4649
Παιδιά κ γω έκανα κράτηση για 5 εισητήρια αλλά δεν είμαι σίγουρος αν όλα γίνανε σωστά διότι στο σύστημα γινότανε χαμός!ξέρει κανείς πως μπορούμε να το επιβεβαιώσουμε ότι τα πήραμε?στην τελική οθόνη έβγαλε order number...(δεν θυμάμαι ποιο)κ τα στοιχεία της παραγγελίας,αλλά μετά δεν μου'ρθε κανα mail ή τίποτα άλλο κ ανυσηχώ,παίρνω κ στο τηλ που δίνουνε αλλά μια ώρα στην αναμονή με έχουνε

Οι άλλοι που έχετε προμηθευτεί εισητήρια είστε σίγουροι ότι όλα πήγανε καλά?δεν μπορώ να τσεκάρω κ την κάρτα μου αν φύγανε τα λέφτα διότι πρέπει να είναι ανοιχτή η τράπεζα για να μου πουνε.
sihainas
Σε μένα ήρθε confirmation email πάντως...
dizzy_fingers
Ποιά τμήματα με Χ λες, συγκεκριμένα, Δημήτρη?
Ρωτάω γιατί όσα έχουν "γεμίσει" δε μπορείς να τα κλικάρεις.

Ή εννοείς ότι τη μία τα δείχνει γεμάτα και την άλλη άδεια?


Τώρα προσπάθησα πάλι στα ίδια μέρη που κοίταξα και το απόγευμα....αλλά τζίφος.
dimitrisp
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 24 2006, 01:45 AM) *
Ή εννοείς ότι τη μία τα δείχνει γεμάτα και την άλλη άδεια?


Ακριβως αυτο εννοω....

Εμενα καποια τμηματα μου τα δειχνε με Χ καποιες ωρες και μετα εξαφανιζοταν απο το τμημα το Χ στην επομενη προσπαθεια οχι ιδια ωρα και ητανε διαθεσιμα !! Ομως κολλαγε στο κουμπι Αγορα/Buy μεχρι που το πετυχα χτες (προχτες μαλλον) 01.30

QUOTE(ee4649 @ Dec 24 2006, 01:03 AM) *
Παιδιά κ γω έκανα κράτηση για 5 εισητήρια αλλά δεν είμαι σίγουρος αν όλα γίνανε σωστά διότι στο σύστημα γινότανε χαμός!ξέρει κανείς πως μπορούμε να το επιβεβαιώσουμε ότι τα πήραμε?στην τελική οθόνη έβγαλε order number...(δεν θυμάμαι ποιο)κ τα στοιχεία της παραγγελίας,αλλά μετά δεν μου'ρθε κανα mail ή τίποτα άλλο κ ανυσηχώ,παίρνω κ στο τηλ που δίνουνε αλλά μια ώρα στην αναμονή με έχουνε

Οι άλλοι που έχετε προμηθευτεί εισητήρια είστε σίγουροι ότι όλα πήγανε καλά?δεν μπορώ να τσεκάρω κ την κάρτα μου αν φύγανε τα λέφτα διότι πρέπει να είναι ανοιχτή η τράπεζα για να μου πουνε.


Αν σου ρθε Order Number ΛΟΓΙΚΑ και ξαναλεω λογικα εισαι οκ. Ομως θα πρεπε να σου χε ερθει και email με τα στοιχεια της παραγγελιας κλπ το λεγομενα email επιβεβαιωσης που ανεφερε και ο sihainas. Θα τους παρω και γω τηλ απο εβδομαδα να τους δωσω το Order No. να το επιβεβαιωσω καθως εχει πολυ traffic η σελιδα και δεν μπορουμε να μαστε 100% σιγουροι.
apkat
παιδια οπου και αν μπαινω λεει no seats available..Θα τρελαθω..Τι γινεται;;Θα ξανακανω προσπαθεια το απογευμα..Εχω ελπιδες;
ee4649
QUOTE(sihainas @ Dec 23 2006, 07:07 PM) *
Σε μένα ήρθε confirmation email πάντως...

email μου ήρθε κ μένα αλλά λέει πάνω πάνω επιβεβαίωση εγγραφής κ γράφει
από κάτω τα στοιχεία μου οπώς αυτό που βλέπεις παρακάτω:

Επιβεβαίωση Εγγραφής

Στοιχεία Εγγραφής:
---------------------------
Username: ........
Password: ........
Ονοματεπώνυμο: ..........
Διεύθυνση: .............
Ταχυδρομικός Κώδικας: ..........
Πόλη: ........
Χώρα: GR
Τηλέφωνο: ..........
email: ...........

Ευχαριστούμε,

EUROLEAGUE BASKETBALL
Εξυπηρέτηση Πελατών
Τηλ: + 30 210 9673410
final4@tickethour.com


Τέτοιο σας ήρθε κ σας?δεν γράφει τίποτα για παραγγελία,πάντως order number μου έβγαλε η σελίδα
αλλά επειδή πήρα 3 στην αρχή κ 2 μετά εισητήρια μόνο το order number της 2ης παραγγελίας έχω κρατήσει.
sihainas
κι εμένα αυτό μου ήρθε...
Air Kef
Εγώ τώρα καθησα να βγάλω και ενω μου εμφανιζει οτι εχει θεσεις σε καποια τμηματα,γράφομαι και μου λεει οτι δν εχει θεσεις εκει.

Μπαίνω ξανα και το βγάζει παλι ως ελεύθερο αλλα μετά παλι λεει δν εχει θεσεις..Όντως λιγο για τον... ο τρόπος.Εν τω μεταξυ παρολο που γράφτηκα δν μου έχει ζητησει ακομα αριθμο πιστωτικης;

Το κανουν για να πανε οσοι πραγματικα θελουν ρε! biggrin.gif

Έχω ελπιδες;
Air Kef
Μον στην κιτρινη περιοχη των 250 ευρώ βρίσκω..Στις άλλες..Με βλέπω να το χάνω το Φ4.. sad.gif

Οι ακριβες,εκτος απο τις μοβ που ειναι πολυ κουλες οι τιμες που εχουν καθως ειναι αβολες και ακριβες, παραδόξως έχουν εξαντληθει..Φαινεται να υπαρχουν πολλα των 110 και 75 ευρώ..Αλλα..

Βρηκε κανενας άλλος σημερα;
ee4649
QUOTE(sihainas @ Dec 24 2006, 08:31 AM) *
κι εμένα αυτό μου ήρθε...

Όπότε λογικά όλα μας πήγανε οκ κ θα μας έρθουνε τα εισητήρια σπίτι ε?

Εγώ πάντως βλέπω ότι θέλει μεγάλη υπομονή!θέλει προσπάθεια κ σίγουρα
αξίζει παιδιά!όσοι δεν έχετε πάρει ακόμα προσπαθήστε κ πιστεύω οι κόποι σας
να δικαιωθούνε!εγώ προσπαθούσα 2 ώρες!!!
πάταγα συνεχώς refresh!είχα τρελαθεί αλλά από ότι φαίνετε βγήκα κερδισμένος
οπότε ισχύει κ εδώ ότι ο επιμένων πάντα νικά!
Συνεχίστε την προσπάθεια...(Air Kef)
Pierce
εχουν ηδη δωθει περιπου τα 4000 απο τα 10000 που θα βγουν στο νετ. στην επομενη εβδομαδα αναμενεται να εξαντληθουν...
sihainas
QUOTE(ee4649 @ Dec 24 2006, 09:25 PM) *
Όπότε λογικά όλα μας πήγανε οκ κ θα μας έρθουνε τα εισητήρια σπίτι ε?

Εγώ πάντως βλέπω ότι θέλει μεγάλη υπομονή!θέλει προσπάθεια κ σίγουρα
αξίζει παιδιά!όσοι δεν έχετε πάρει ακόμα προσπαθήστε κ πιστεύω οι κόποι σας
να δικαιωθούνε!εγώ προσπαθούσα 2 ώρες!!!
πάταγα συνεχώς refresh!είχα τρελαθεί αλλά από ότι φαίνετε βγήκα κερδισμένος
οπότε ισχύει κ εδώ ότι ο επιμένων πάντα νικά!
Συνεχίστε την προσπάθεια...(Air Kef)



Μάλλον... εγώ πάντως σε 10 λεπτάκια είχα τελειώσει... βέβαια είμουνα 4 ακριβώς στο site για να τα πάρω οπότε δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου tongue.gif
Air Kef
Πέρασα απο το μαγαζι μετα την βραδινη έξοδο,είναι 6 παρα αυτην την στιγμη μονο και μονο για τα εισητηρια..

Τώρα δειχνει να εχουν εξαντληθει ολα τα πρασινα και τα γαλαζια και μενουν πορτοκαλι και μοβ και τα κιτρινα..Αλλα παλι η ιδια ιστορια με το no seats avalaible..To απόγευμα προσπαθουσα τουλαχιστον 3 ώρες..Δν με θελει....
dizzy_fingers
Ούτε εμένα my man....
Μαζί από την τηλεόραση θα τα παρακολουθήσουμε μου φαίνεται...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.