Help - Search - Members - Calendar
Full Version: all Bird All Day
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > History
merlin1
opos kserete abrio o Larry Legend ginete 50 ke to NBA TV tu exi olh th mera afieromaaaaaaaaa blove.gif
NBAholic
Το οποίο αφιέρωμα βέβαια και δε θα μπορέσουμε να δούμε (λες να έχει τίποτα το ΝΒΑ Action; ).

Σκέφτομαι να κάνω κι εγώ όταν βρω ευκαιρία ένα αφιέρωμα, του στιλ των BEST OF (το οποίο θα περιλαμβάνει τουλάχιστον 20 παιχνίδια).
merlin1
boris na bis sto nbatv ke mesa apo to site tu NBA( fisika theli kali sindesi) to ksero gia ton larry epidi ime keltis ke beno pu ke pu sto site tu NBA ( tsk tsk oi neoi)
sarounas
as%/i5y8 να πάρει ο δ..., το ξερα και 'γω, ήθελα να τα δω και να τα γράψω..
μέρα που βρήκαν να αλλάξουν τα κλειδιά, άντε τώρα πάλι ugrades
τί γκαντεμιά
morfi
μουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εγω θα το δω ομως, θα το γραψω σε κασσετα και μετα θα με παρακαλατε να σας το δωσω αλλα επειδη ειμαι πολυ καλος και κατανοω ΑΠΟΛΥΤΑ τα προβληματα σας ΔΕ ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ! ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ cool.gif
sarounas
QUOTE(morfi @ Dec 8 2006, 08:48 PM) *
μουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εγω θα το δω ομως, θα το γραψω σε κασσετα και μετα θα με παρακαλατε να σας το δωσω αλλα επειδη ειμαι πολυ καλος και κατανοω ΑΠΟΛΥΤΑ τα προβληματα σας ΔΕ ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ! ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ cool.gif


λέγε τέτοια εσύ...
να σε δω μετά τι θα λες wink.gif
που δεν θα ξεστραβώνω με τίποτα cool.gif
morfi
QUOTE(sarounas @ Dec 9 2006, 12:48 AM) *
λέγε τέτοια εσύ...
να σε δω μετά τι θα λες wink.gif
που δεν θα ξεστραβώνω με τίποτα cool.gif

μουχαχαχαχαχαχαχαχα νιωθω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΑΜΑΤΟΣ. Οταν ΕΣΕΙΣ θα βλεπετε την απαισια Α1 ΕΓΩ θα βλεπω LARRY ! Οταν ΕΣΕΙΣ θα βλεπετε στημενους καβγαδες ΕΓΩ θα συνεχισω να βλεπω LARRY ! Και σε 5 χρονια οταν ΕΣΕΙΣ θα βλεπετε το Big Brother 7 ΕΓΩ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΑΜΑΤΟΣ θα συνεχισω να βλεπω LARRY γιατι θα το εχω σε κασσετα που μετα θα την κανω dvd. Ειναι πραγματικα απιστευτο πως προχωραει η τεχνολογια... cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.