Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χαιρετώ όλους τους φίλους
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
mentat
Γειά σας φίλοι και από εμένα. Είμαι ο mentat. Ο φίλος Harris με ενημέρωσε για την ύπαρξη του site και του forum και έτσι ... να'μαι. Σαν Πατησιώτης είμαι φίλος του Σπόρτιγκ. Είμαι ο admin του sportingbc.tk. Επίσης είμαι και Παναθηναικός ...

Ευχομαι σε όλους να είστε καλά και θα μιλάμε συχνά μέσω αυτού του forum ...
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες φίλε mentat στο φόρουμ μας! icon_wave.gif
Καλά ποστ σου εύχομαι και να μαθαίνουμε τα νέα από την ομάδα σου wink.gif.

ΥΓ: Την απάντησή μου στο μέηλ σου την έλαβες?
harris
Φιλε DIZZY ο mentat ειναι ο δημιουργος και διατηρητης του σαιτ του Σπορτιγκ και εγω ο "ρεπορτερ".Ο mentat ειναι πολυ καλο παιδι wink.gif .Μου εχει δωσει πληρη ελευθερια να γραφω οτι εγω νομιζω .Κανενας δεν μας χρηματοδοτει ,ουτε η ομαδα .Το σαιτ ειναι για τους φιλαθλους και οχι επισημο .Απο την αλλη ,αν γραψουμε κατι που δεν αρεσει στην "ΔΙΟΙΚΗΣΗ" tongue.gif μας την λενε κιολας. Το mail εγω σου το ειχα στειλει ,και την απαντηση σου την εχω παραπεμψει στον ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ του σαιτ.Γεια σου ρε φιλε mentat 77.gif 77.gif .Του αξιζουν συγχαρητηρια γιατι το εφτιαξε απο αγαπη για την ομαδα...
dizzy_fingers
Ναι, μου τα είπε και ιδιαίτερα wink.gif.

Κάνετε πάντως μία πολύ καλή προσπάθεια, ειδικά δεδομένου ότι δεν υπάρχει προβολή για το γυναικείο μπάσκετ και την Α2.

Σας εύχομαι τα καλύτερα και όσο το δυνατόν πιο μπασκετικές συζητήσεις να έχουμε biggrin.gif!
Warrior
Καλως τον φιλο... icon_wave.gif

Πολυ καλο το sitε 41.gif
greece4
welcome κ συγχαριτηρια για το site!!
marios
πολύ σούπερ το sitακι σου!!!!!!
καλά έκανες και ήρθες!!!!Οσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο
καλά posts να έχεις φίλε
MZ13
QUOTE (mentat @ Mar 28 2005, 02:18 PM)
Σαν Πατησιώτης είμαι φίλος του Σπόρτιγκ. Είμαι ο admin του sportingbc.tk. Επίσης είμαι και Παναθηναικός ...

Αλλος Kabamaru εδώ.... πες μου ότι είσαι και Ολυμπιακός να τραβήξω τις ρόγες μου.... tongue.gif laugh.gif

Καλώς τον.... icon_wave.gif
mentat
Κοίτα ... οταν σε πάνε από 7 χρονών στη Λεωφώρο να δεις τον Παναθηναικό ... γίνεσαι Παναθηναικός. Από εκεί και πέρα ο Σπόρτιγκ είναι ομάδα της γειτονιάς μου αφού μένω 2 στενά από το γήπεδο (πιτσιρικάς έπαιξα και μπάσκετ στις ακαδημίες του για ένα χρόνο) !!
chinaski
mitchell wiggins oeoeoeoeoeoeooeooeoeoe

Γεια σου φιλε, καλα ποστ να εχεις. icon_wave.gif
dizzy_fingers
QUOTE
πιτσιρικάς έπαιξα και μπάσκετ στις ακαδημίες του για ένα χρόνο


Είχα κάνει ένα από τα καλύτερα παιχνίδια μου ενάντιά σας μέσα στο Σπόρτινγκ πιτσιρικάς tongue.gif... κάπου 16 πόντους, οι 10 από βολές 71.gif!
Αν είσαι 83-84άρης μπορεί και να'χουμε παίξει αντίπαλοι...
Warrior
QUOTE (chinaski @ Apr 5 2005, 04:07 PM)
mitchell wiggins oeoeoeoeoeoeooeooeoeoe

w00t.gif

Τον ειχα ξεχασει τελειως αυτον!!
Πολυ παικτουρα..
LEFTERIS733
Θα συμφωνησω.Με 16 ποντους ειναι πολυ παιχτουρα.Γεια σου ρε dizzy! 19.gif
dizzy_fingers
Θα δεις από κοντά τι παιχτούρα είμαι cool.gif...
mentat
Εννοείς γεννημένος το 83-84 ?? Αν ναι είμαστε πολύ μακρυά ... smile.gif smile.gif Εγώ είμαι 73άρης !! biggrin.gif biggrin.gif
dizzy_fingers
ohmy.gif!!!

Είχες προλάβει να δεις μήπως και τον Τζόρνταν στο περίφημο παιχνίδι North Carolina - Ελλάδα που έγινε στο κλειστό του Σπόρτινγκ?
harris
Φιλε warrior δεν αισχυνεσαι που λες οτι ειχες ξεχασει τον μεγιστο Μιτσελ? shot.gif
Μπορει να μην ειχα δει τον ΑΙΡ στο κλειστο μας ,οπως φανταζομαι και ο αδερφος μεντατ ,αλλα εχω φωτογραφια του που βρισκεται στον αερα πριν καρφωσει ,οπως και μαζι με τον Γκαλη στην Θεσ/νικη να του δινει ενα βραβειο .
Ντιζυ σε ποια ομαδα επαιζες ?εγω ειμαι 86αρης και επαιζα και εγω στον Σπορτιγκ.
dizzy_fingers
Αστέρα Εξαρχείων....εκείνη τη σεζόν που παίξαμε μαζί, είχε αναβληθεί το εντός έδρας μας λόγω βροχής και παίξαμε μόνο το ένα στην έδρα σας.
emperor
QUOTE
mitchell wiggins oeoeoeoeoeoeooeooeoeoe





Τον ειχα ξεχασει τελειως αυτον!!
Πολυ παικτουρα..


Πω πω τη σκορέρ ήταν.Είχεω πιάσει 40 χρονών και ακόμα έβαζε 30.Πολύ παικτούρα 77.gif

Στο Σπόρτιγκ πόσα χρονια έπαιξε 2 3;Πάντως από ότι θυμάμαι έπαιξε και ένα χρόνο στομ Πανίωνιο την χρονιά που έπαιξε Ευρωλίγκα αν θυμάμαι
chinaski
Στο Σπορτιγκ, Πανιωνιο και Μυlονα νομιζω. Παικτουρα πραγματικι και ο καλυτερος παικτης που εχει περασει απο την Α1 στα επιθετικα ριμπαουντ IMHO.
mentat
Σωστά θυμάσαι ... πέρασε και από τον Μύλωνα. Και αν δεν κάνω λάθος στη συνέχεια έπαιξε ένα φεγγάρι στη Λιμόζ (?) ...
Kabamaru
Sosta, eihe peksei sti Limoges gia kati vdomadoules.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.