Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Η ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ.....ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
magic32
Καλησπερα και χρονια πολλα ,Χριστος Ανεστη με απειρα τριποντα........ακουσα απο πατερα πριν λιγες μερες ποσα πληρωσε για να παρει το δελτιο του γιου του απο συγκεκριμενη ομαδα,για να τον παει σε αλλη....και συγνωμη για την εκφραση.....<μου φυγαν τα τακουνια>.Πληρωσε 10Ε το κιλο.....ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΛΗΡΩΣΕ 10Ε ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΚΙΛΟ ΠΟΥ ΖΥΓΙΖΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ........μαλλον στην συγκεκριμενη ομαδα, τα παιδια που εχουν στις ακαδημιες της, τα θεωρουν αμνοεριφια.....ευτυχως που δεν εχουν και δικαιωμα αποκλειστικης πωλησης το Αγιο Πασχα...διαφορετικα θα τα ειχαν σφαξει ολα...... Η ιστορια σε πολλους θα φανει ,φανταστικη.....πριν προλαβετε να κρινεται σας ενημερωνω οτι ειναι περα για περα αληθινη....με προσωπα και αποδειξεις.....και ειναι κατι συνηθες στον εν λογο συλλογο.....................δυστυχως ετσι ονειρευονται καποιοι την αναπτυξη του τοπικου basketball........Aναμενεται και συνεχεια........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΣΑΣ
patrasbasket1
QUOTE (magic32 @ Apr 17 2012, 14:57 ) *
Καλησπερα και χρονια πολλα ,Χριστος Ανεστη με απειρα τριποντα........ακουσα απο πατερα πριν λιγες μερες ποσα πληρωσε για να παρει το δελτιο του γιου του απο συγκεκριμενη ομαδα,για να τον παει σε αλλη....και συγνωμη για την εκφραση.....<μου φυγαν τα τακουνια>.Πληρωσε 10Ε το κιλο.....ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΛΗΡΩΣΕ 10Ε ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΚΙΛΟ ΠΟΥ ΖΥΓΙΖΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ........μαλλον στην συγκεκριμενη ομαδα, τα παιδια που εχουν στις ακαδημιες της, τα θεωρουν αμνοεριφια.....ευτυχως που δεν εχουν και δικαιωμα αποκλειστικης πωλησης το Αγιο Πασχα...διαφορετικα θα τα ειχαν σφαξει ολα...... Η ιστορια σε πολλους θα φανει ,φανταστικη.....πριν προλαβετε να κρινεται σας ενημερωνω οτι ειναι περα για περα αληθινη....με προσωπα και αποδειξεις.....και ειναι κατι συνηθες στον εν λογο συλλογο.....................δυστυχως ετσι ονειρευονται καποιοι την αναπτυξη του τοπικου basketball........Aναμενεται και συνεχεια........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΣΑΣ

καταρχην χρονια πολλα..
βλεπω οτι εισαι απο πατρα,αρα θα ξερεις ποσα και ποσα ταλεντακια χαθηκαν για να ικανοποιηθουν οι διαφοροι ασχετοι παραγοντες που ασχοληθηκαν ή ασχολουνται ακομα με το μπασκετ...
Χορευτης
QUOTE(magic32 @ Apr 17 2012, 06:57 ) *
Καλησπερα και χρονια πολλα ,Χριστος Ανεστη με απειρα τριποντα........ακουσα απο πατερα πριν λιγες μερες ποσα πληρωσε για να παρει το δελτιο του γιου του απο συγκεκριμενη ομαδα,για να τον παει σε αλλη....και συγνωμη για την εκφραση.....<μου φυγαν τα τακουνια>.Πληρωσε 10Ε το κιλο.....ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΛΗΡΩΣΕ 10Ε ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΚΙΛΟ ΠΟΥ ΖΥΓΙΖΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ........μαλλον στην συγκεκριμενη ομαδα, τα παιδια που εχουν στις ακαδημιες της, τα θεωρουν αμνοεριφια.....ευτυχως που δεν εχουν και δικαιωμα αποκλειστικης πωλησης το Αγιο Πασχα...διαφορετικα θα τα ειχαν σφαξει ολα...... Η ιστορια σε πολλους θα φανει ,φανταστικη.....πριν προλαβετε να κρινεται σας ενημερωνω οτι ειναι περα για περα αληθινη....με προσωπα και αποδειξεις.....και ειναι κατι συνηθες στον εν λογο συλλογο.....................δυστυχως ετσι ονειρευονται καποιοι την αναπτυξη του τοπικου basketball........Aναμενεται και συνεχεια........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΣΑΣ




εγω αν ημουν πατερασ του θα του εκανα εντατικη διαιτα να μου ερθει κ πιο φθηνα..
stoico10
QUOTE (Χορευτης @ Apr 17 2012, 14:42 ) *
εγω αν ημουν πατερασ του θα του εκανα εντατικη διαιτα να μου ερθει κ πιο φθηνα..

καλο καλο 69.gif οι "τυποι" του τοπικου απλα τραγικοι. Τι να περιμενεις ομως απο ενα "μπουρδελο" κρατος... Παντου να ιδια σκατα ειναι...
TIPP-EX
QUOTE(stoico10 @ Apr 17 2012, 17:11 ) *
καλο καλο 69.gif οι "τυποι" του τοπικου απλα τραγικοι. Τι να περιμενεις ομως απο ενα "μπουρδελο" κρατος... Παντου να ιδια σκατα ειναι...

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΠΙΑ ΟΜΑΔΑ ΛΕΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????
str8.84
QUOTE (TIPP-EX @ Apr 17 2012, 19:16 ) *
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΠΙΑ ΟΜΑΔΑ ΛΕΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????


Για κανα Πατρέασκαγιοπούλειο μωρέ.... Πεινάλες των καιρών...
sotiris berpos
QUOTE(str8.84 @ Apr 17 2012, 21:57 ) *
Για κανα Πατρέασκαγιοπούλειο μωρέ.... Πεινάλες των καιρών...


Σκαγιοπούλειο ζήτημα να έχει πλέον 10 παιδάκια... Να μοσχοπούλησε το ένα τόσο ακριβά???
Όσο για το θέμα των δελτίων παιδιών και μεγάλων όσο αθλητές και ειδικά γονείς δέχονται να εμπορεύονται παλαιοπαραγωντίσκοι τα παιδιά τους τόσο θα πληρώνουν γαμ......κα.... Πλέον οι ομάδες που κάνουν αυτό το καραγκιοζηλίκι έχουν βρομίσει και τις ξέρουμε όλοι , αθλητές δεν πάνε να παίξουν εκεί ούτε με αίτηση και οι μισές έχουν ήδη διαλυθεί και οι άλλες μισές βολοδέρνουν σε Β-Γ ΕΣΚΑ-Η... Εγώ ξέρω συγκεκριμένο πατέρα που ζήτησε το δελτίο του παιδιού του απο ομαδίτσα γειτονιάς για να πάει το παιδί του στην Απολλωνιάδα και του ζήτησε παραγωντάκος 2.500 ευρώ και πήρε 2.500 σφαλιάρες , έδωσε το δελτιό (το παιδί διεγράφη ) και όλα καλά... Στην Ελλάδα δύστυχος όπου δεν πίπτει λόγος η νόμος ..............
Καλημέρα μας.......
magic32
QUOTE(patrasbasket1 @ Apr 17 2012, 15:15 ) *
καταρχην χρονια πολλα..
βλεπω οτι εισαι απο πατρα,αρα θα ξερεις ποσα και ποσα ταλεντακια χαθηκαν για να ικανοποιηθουν οι διαφοροι ασχετοι παραγοντες που ασχοληθηκαν ή ασχολουνται ακομα με το μπασκετ...



QUOTE(patrasbasket1 @ Apr 17 2012, 15:15 ) *
καταρχην χρονια πολλα..
βλεπω οτι εισαι απο πατρα,αρα θα ξερεις ποσα και ποσα ταλεντακια χαθηκαν για να ικανοποιηθουν οι διαφοροι ασχετοι παραγοντες που ασχοληθηκαν ή ασχολουνται ακομα με το μπασκετ...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΟΙ......κατα πρωτον η συγκεκριμενη ομαδα δεν ανηκει στα τοπικα πρωταθληματα...κατα δευτερον παιδια δεν ειμαι απο πατρα....εχω μεγαλωσει μπασκετκα αλλου....απλως ασχολουμαι αρκετα με το τοπικο basketball γιατι μενω εδω τα τελευταια 18 χρονια......οσο αφορα για την διαιτα?ηταν η παροτρυνση που και εγω του εκανα....ευχαριστω για την ανοχη σας
patreas
QUOTE (str8.84 @ Apr 17 2012, 21:57 ) *
Για κανα Πατρέασκαγιοπούλειο μωρέ.... Πεινάλες των καιρών...

Φίλε μου θα σε στεναχωρήσω αλλά σίγουρα δεν ήταν ο Πατρέας αυτή η ομάδα.Τώρα για τον χαρακτηρισμό μάλλον ήταν άστοχος.
BOSSMAN
QUOTE(magic32 @ Apr 18 2012, 11:21 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΟΙ......κατα πρωτον η συγκεκριμενη ομαδα δεν ανηκει στα τοπικα πρωταθληματα...κατα δευτερον παιδια δεν ειμαι απο πατρα....εχω μεγαλωσει μπασκετκα αλλου....απλως ασχολουμαι αρκετα με το τοπικο basketball γιατι μενω εδω τα τελευταια 18 χρονια......οσο αφορα για την διαιτα?ηταν η παροτρυνση που και εγω του εκανα....ευχαριστω για την ανοχη σας



Σαν να λέμε μας λες οτι είναι από Ολυμπιάδα, Απολλωνιάδα ή Έσπερο. Και φαντάζομαι οτι ο Έσπερος σίγουρα δεν είναι. Άρα ποιός μένει???
Gravedigger
10 ευρώ το κιλό!XAXAXAXAXA...Φρέσκο η κατεψυγμένο??Επίσης τι θέση έπαιζε ο πιτσιρικάς??Αν ήταν κοντός θα ήταν και ελαφρύτερος.Έκπτωση στον μπαμπά.

Πέρα από την πλάκα,ναι είναι τραγικό.
kaukasios
QUOTE(Gravedigger @ Apr 18 2012, 20:57 ) *
10 ευρώ το κιλό!XAXAXAXAXA...Φρέσκο η κατεψυγμένο??Επίσης τι θέση έπαιζε ο πιτσιρικάς??Αν ήταν κοντός θα ήταν και ελαφρύτερος.Έκπτωση στον μπαμπά.

Πέρα από την πλάκα,ναι είναι τραγικό.

μα γιατι???προσφερουν τοσα πολλα οι ομαδεσ στα παιδακια που νομιζω πρεπει να ανεβασουν την τιμη του κιλου!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.