Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτηρια για το Final4 Barcelona
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
raghel7
Πωλούνται 3 εισιτήρια του final 4 στη Βαρκελώνη...
350 έκαστο και όλα μαζί....
cverde
QUOTE (raghel7 @ Apr 4 2011, 14:04 ) *
Πωλούνται 3 εισιτήρια του final 4 στη Βαρκελώνη...
350 έκαστο και όλα μαζί....

Με ενδιαφερει μπορεις να επικοινωνησεις μαζι μου?


με ενδιαφερουν τα εισητηρια μπορεις να επικοινωνησεις μαζι μου?
Nik Tepits
Σου εστειλα πμ
pro09
παιδια αγοράζω εισιτήρια για το final 4 όποιος εχει ας στείλει ενα pm
θελω PC4 h 3 αλλα και 5 να ειναι δεν εχω προβλημα
georgegr8
Φίλε μου υπάρχουν ακόμα??
milonopoulos
ψαχνω τρια εισιτηρια για FINAL 4

επικοινωνησε
kolokotronis
Ψάχνω δύο εισητήρια για Φ4.

Όποιος μπορί να βοηθήσει ας σείλει πμ.
ακόμα και ενα.

Ευχαριστώ.
kolokotronis
Κάτι ακόμα.

Μπορεί κάποιος να μου μπει ποιες είναι οι τιμές των εισιτηρίων ανάλογα με τον τομέα που κάθεσαι ή να μου δώσει κάποιο λινκ που να φαίνονται αυτές οι πληροφορίες.

Ακυρο το βρήκα.
billaras60
παιδια οποιος εχει εισητηρια προς πωληση ενδιαφερομαι κι εγω. 3 ψαχνω χωρις ιδιαιτερη προτιμηση στις θεσεις. οποιος εχει ας μου στειλει πμ.
ευχαριστω.
billaras60
3 εισητηρια ψαχνω εγω παιδια οποιος εχει και δεν τα θελει ας μου στειλει πμ
ευχαριστω.
top_thanos_90
Ψάχνω δύο εισιτήρια για το final4!
Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας στείλει ένα πμ.
ακόμα και ένα αν έχει.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
kolokotronis
Έχω κλείσει αεροπορικά-ξενοδοχείο.
Ψάχνω για εισιτήρια.
Έχω στειλει 6-7 μειλ σε διάφορους και περιμένω μήπως γίνει το θαύμα.

Τι άλλο να κάνω...

Στην τελική θα πάω, θα στηθώ έξω έξω το γήπεδο και ο Θεός βοηθός.

Τουλάχιστον για τον τελικό είμαι πιο αισιόδοξος, μήπως βρω από κάποιον χαμένο.
alabamas_13
τσεκαρε στο ebay...
final4 tickets
final4 tickets2
final4 tickets3
RedSpy
ρίξε μια ματιά και εδώ

http://www.ricardo.gr/buy/%CE%B5%CE%B9%CF%.../v/an640516444/
Lionelos
Παιδια οποιος ενδιαφερεται για εισητηριο F4 ας στειλει pm.
cverde
QUOTE (Lionelos @ Apr 15 2011, 13:43 ) *
Παιδια οποιος ενδιαφερεται για εισητηριο F4 ας στειλει pm.

me endiaferi alla den ksero pos na sou stilo pm

file Lionelos xriazome 3 eisitiria alla den ksero pos na sou stilo PM
efxaristo,
cverde
twilight
QUOTE (Lionelos @ Apr 15 2011, 13:43 ) *
Παιδια οποιος ενδιαφερεται για εισητηριο F4 ας στειλει pm.


σου στειλα κ μηνυμα (ελπιζω να φτασει)

δυο (2) εισιτηρια ΣΥΝΟΛΟ ψαχνουμε, ευχαριστω
ladis
Ψαχνω και εγω για 2 εισιτηρια..Οποιος εχει διαθεσιμα να μου πουλισει,ας επικοινωνησει μαζι μου στο f_pasxos@hotmail.com Ευχαριστω smile.gif
RedSpy
Λογικά θα πρέπει να έρθουν τα εισιτήρια αυτές της μέρες, παρακαλώ όποιος παραλάβει πρώτος να ενημερώσει πια εταιρία κουριερ κάνει την διανομή τους.
stefania
thanks για τα links με τα εισιτήρια του final4 παιδιά.

εγώ έχω βρεί να κλείσω για βαρκελώνη εδώ με 1154 ευρώ 5-9 Μαϊου από Αθήνα. Υπάρχει περίπτωση να βρω κάτι πιο φθηνό? Αν βρει κάποιος καλύτερες τιμές please let me know.
cverde
QUOTE (stefania @ Apr 18 2011, 18:35 ) *
thanks για τα links με τα εισιτήρια του final4 παιδιά.

εγώ έχω βρεί να κλείσω για βαρκελώνη εδώ με 1154 ευρώ 5-9 Μαϊου από Αθήνα. Υπάρχει περίπτωση να βρω κάτι πιο φθηνό? Αν βρει κάποιος καλύτερες τιμές please let me know.

Sou estila PM.

Efxaristo,

Xaris
alabamas_13
απλα προς ενημερωση...σημερα μου ηρθε mail οτι τα εισητηρια εχουν αποσταλει και θα ερθεουν σπιτι μου σε δυο μερες (20απριλιου)...
RedSpy
QUOTE(RedSpy @ Apr 18 2011, 10:50 ) *
Λογικά θα πρέπει να έρθουν τα εισιτήρια αυτές της μέρες, παρακαλώ όποιος παραλάβει πρώτος να ενημερώσει πια εταιρία κουριερ κάνει την διανομή τους.


Και για να απαντήσω στον εαυτό μου η UPS θα είναι η εταιρία, μολίς έλαβα email οτι ήρθαν.
str
τα tickets εφτασαν!!!!!!! θυρα 323 μου εκατσε ουτε κεντρο ουτε και τερμα ακρη.....να δουμε που θα ειναι οι παναθηναικοι...
alabamas_13
που μπορεις να δεις που ειναι η θυρα που καθεσαι???υπαρχει καποιο link???
kolokotronis
Γεια σας παιδιά.
Η πιθανότηυτα να έχεις εισητήριο στο Pc6 (125 euro) και να μπεις στο PC5 (160 euro) λέτε να παίζει?
Στο βερολίνο είχα μπει σε άλλη θύρα (με δυσκολία και παρακάλι βέβαια) και το εισητήτιό μου ήταν πιο ακριβό από την θύρα που μπήκα.

Παρ'όλα αυτά, ξέρει κανείς αν από το PC6 (ψηλά-πίσω από μπασκέτα) βλέπεις καλά ή χρειάζεσαι κυάλια?

Ευχαριστώ.
sarounas
ok, όλα καλά με την παραλαβή των εισιτηρίων, ησύχασα μιας και έφτασαν έγκαιρα στα χέρια μου.
str στην εικόνα νομίζω ότι δεν περιλαμβάνονται όλες οι θέσεις,
αν περιλαμβάνονται κάτι δεν μου πάει καλά...
twilight
Μιας και πηγε 20 ο μηνας ας κανουμε αλλη 1 προσπαθεια ακομα.

Ψαχνουμε δυο (2) εισιτηρια ΣΥΝΟΛΟ για το Final Four σε pc3 ή pc4 (295 E ή 240 Ε) ή εναλλακτικα οτι υπαρχει διαθεσιμο μεχρι λιγο παραπανω απο αυτες τις τιμες (pc3 Ext 340 E)

** Εννοειται θα καλυφτει και το COURIER **

Θα ειμαστε και τις μερες του Πασχα για επικοινωνια και παρακαλειται ΑΜΕΣΑ οποιος/α εχει στην κατοχη του να επικοινωνησει με pm CLICK ΕΔΩ

Ευχαριστω και καλες γιορτες σε ολους (αν και για μερικους δεν το βλεπω να ειναι)
str
QUOTE(sarounas @ Apr 20 2011, 12:27 ) *
ok, όλα καλά με την παραλαβή των εισιτηρίων, ησύχασα μιας και έφτασαν έγκαιρα στα χέρια μου.
str στην εικόνα νομίζω ότι δεν περιλαμβάνονται όλες οι θέσεις,
αν περιλαμβάνονται κάτι δεν μου πάει καλά...


δεν μπορεσα να βρω στο ιντερνετ αλλη φωτο του γηπεδου..(ή μαλλον οσες βρηκα δειχνουν ακριβως το ιδιο διαγραμμα με τις ιδιες θυρες)

γιατι εσενα τι θυρα γραφει??που εισαι??
Ginobili
Ενδιαφέρομαι για ένα εισιτήριο,στείλτε μου πμ
babs
Πριν κανά 3ωρο τα παρέλαβε ο αδερφός μου. Section 213, πίσω απ' τη μπασκέτα σχεδόν. Κωλοθέσεις ρε γμτ. Θα κάνουμε καμιά εξέδρα με πανώ


Η ΜΙΖΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ! laugh.gif ;
sarounas
QUOTE(str @ Apr 20 2011, 16:25 ) *
δεν μπορεσα να βρω στο ιντερνετ αλλη φωτο του γηπεδου..(ή μαλλον οσες βρηκα δειχνουν ακριβως το ιδιο διαγραμμα με τις ιδιες θυρες)

γιατι εσενα τι θυρα γραφει??που εισαι??

Το δικό μου είναι των 340Ε, 112D,
Όταν τα έκλεισα έδειχνε ότι αυτή η θέση είναι στο πρώτο από τα 4 διαζώματα στο πέταλο.
Τώρα μου δείχνει ότι η θέση αυτή είναι εκεί που βρισκόταν τα εισιτήρια των 295Ε

ναι μεν προτίμησα θέσεις πίσω από την μπασκέτα αλλά αυτές έδειχναν να είναι οι πιο κοντινές στον αγωνιστικό χώρο.

Έχω την εντύπωση ότι έπρεπε να κάθομαι σε μια από τις θέσεις 112,113,114,115Ε
Τι στο διάολο…
billaras60
2 εισητηρια αδερφια σε οποια θυρα να ναι ψαχνω απεγνωσμενα!!!
βοηθηστε παρακαλω οποιος μπορει ας στειλει πμ
kolokotronis
Ε, ας ξαναθερμάνω το ενδιαφέρον μου...

Ενδιαφερομαι για δύο ειοσητήρια, μέχρι 300 το καθένα.

Όποιος πιστός ας στείλει πμ.
apkat
Kολοκοτρωνη επειδη εισαι παλιος στα Φ4 να σου πω την γνωμη μου;;

Σταματα να ψαχνεις..Ειλικρινα δεν υπαρχει κανενας λογος να βρεις εισιτηριο τωρα..Πηγαινε το ταξιδακι σου και απλα την Παρασκευη πηγαινε απο τις 2 το μεσημερι και ψαξου εξω απο το γηπεδο για εισιτηρια. Δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρεις στην τιμη που θες χωρις καπελο. Εγω εχω παει στα 2 τελευταια και εχω εμπειρια φιλων απο Μαδριτη. Ειναι δεδομενο λοιπον οτι δεν θα εχεις προβλημα. Εμενα περσυ μου προτειναν εισιτηρια και μιση ωρα πριν αρχισει ο αγωνας.Και στο Βερολινο 2 φιλοι ηρθαν χωρις εισιτηριο και δεν δυσκολευτηκαν καθολου να βρουν.

Don't worry..Απολαυσε το ταξιδακι σου και τα αλλα θα γινουν..

Εντιτ: Εγω θα κοιτουσα μονο αν μπορω να παρω απο την ΚΑΕ. Αν οχι απο κει στην Μπαρτσελονα..!!
nikefalin
QUOTE(apkat @ Apr 21 2011, 14:06 ) *
Kολοκοτρωνη επειδη εισαι παλιος στα Φ4 να σου πω την γνωμη μου;;

Σταματα να ψαχνεις..Ειλικρινα δεν υπαρχει κανενας λογος να βρεις εισιτηριο τωρα..Πηγαινε το ταξιδακι σου και απλα την Παρασκευη πηγαινε απο τις 2 το μεσημερι και ψαξου εξω απο το γηπεδο για εισιτηρια. Δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρεις στην τιμη που θες χωρις καπελο. Εγω εχω παει στα 2 τελευταια και εχω εμπειρια φιλων απο Μαδριτη. Ειναι δεδομενο λοιπον οτι δεν θα εχεις προβλημα. Εμενα περσυ μου προτειναν εισιτηρια και μιση ωρα πριν αρχισει ο αγωνας.Και στο Βερολινο 2 φιλοι ηρθαν χωρις εισιτηριο και δεν δυσκολευτηκαν καθολου να βρουν.

Don't worry..Απολαυσε το ταξιδακι σου και τα αλλα θα γινουν..

Εντιτ: Εγω θα κοιτουσα μονο αν μπορω να παρω απο την ΚΑΕ. Αν οχι απο κει στην Μπαρτσελονα..!!

και η δική μου εμπειρία από τα ευρωμπάσκετ αυτό λέει. Ειδικά στην Ισπανία , οι Ισπανοί που διαλαλούσαν το sold out και δεν έδιναν εισητήρια για την τελική φάση ( προημιτελικοί-ημιτελικοί-τελικοί) όταν είδαν πως θα τους ξέμεναν τα εισητήρια των αγώνων και μην έχωντας πουλήσει τα τουριστικά τους πακέτα ( που μαζί με τα εισητήρια απογείωνουν σε αστρονομικά ύψη τις τιμές) τα έβγαλαν στα ταμεία, πάνω από 3000 εισητήρια τότε και μάλιστα σε τιμές πιο φτηνές από τις ονομαστικές.

kolokotroni, ψάξε όσο μπορείς είτε με την ΚΑΕ είτε στο Internet, no mercy για τους μαυραγορίτες όμως, πήγαινε το ταξίδι και θα βρεις.

kolokotronis
QUOTE(apkat @ Apr 21 2011, 14:06 ) *
Kολοκοτρωνη επειδη εισαι παλιος στα Φ4 να σου πω την γνωμη μου;;

Σταματα να ψαχνεις..Ειλικρινα δεν υπαρχει κανενας λογος να βρεις εισιτηριο τωρα..Πηγαινε το ταξιδακι σου και απλα την Παρασκευη πηγαινε απο τις 2 το μεσημερι και ψαξου εξω απο το γηπεδο για εισιτηρια. Δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρεις στην τιμη που θες χωρις καπελο. Εγω εχω παει στα 2 τελευταια και εχω εμπειρια φιλων απο Μαδριτη. Ειναι δεδομενο λοιπον οτι δεν θα εχεις προβλημα. Εμενα περσυ μου προτειναν εισιτηρια και μιση ωρα πριν αρχισει ο αγωνας.Και στο Βερολινο 2 φιλοι ηρθαν χωρις εισιτηριο και δεν δυσκολευτηκαν καθολου να βρουν.

Don't worry..Απολαυσε το ταξιδακι σου και τα αλλα θα γινουν..

Εντιτ: Εγω θα κοιτουσα μονο αν μπορω να παρω απο την ΚΑΕ. Αν οχι απο κει στην Μπαρτσελονα..!!

Καλά τα λες, έτσι ήτανε, αλλά τοτε δεν υπήρχαν εβραίοι.
Άντε να τους συναγωνιστείς...
apkat
Στην Μαδριτη που ειχαν παει φιλοι μου υπηρχαν και Εβραιοι και γινονταν και εκει τα ιδια.
alabamas_13
να πω και εγω οτι στο παρισι που ειχα παει για διακοπες περσυ δεν ειχα εισητηριο αλλα πηγα την κυριακη πριν τους αγωνες των τελικων και αγορασα με 80 ευρω ενα εισητηριο που κοστιζε 350 (δηλαδη των 700 ευρω θεση μαζι με τους ημιτελικους)...οταν τους ρωτησα γιατι τα πουλανε τοσο φθηνα μου ηπαν οτι στους ημιτελικους κανανε μαυρη αγορα και βγαλανε χρηματα αλλα στους τελικους τους εμειναν καποια και ηθελαν να τα ξεφορτωθουν...καλη τυχη οπως και να εχει...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.