Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Angelina Jolie vs Jennifer Anniston
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2
Air Kef
Μεσα απο τις πολλες συζητησεις στο φορουμ,εχει προκυψει πως ενας απο τους πλεον συμπαθητικος αντρες στα μελη,ειναι, νομιζω αξια, ο Brad Pitt.



Click to view attachment





Ψηφιζουμε λοιπον ποια απο τις δυο (η Γκουινεθ Πάλτροου ουτε καν να τον παντρευτει δν καταφερε) γυναικες της ζωης του προτιμαμε, αν και ο ιδιος μονο την ομορφια δν σκεφτηκε οταν αφησε την μια για την αλλη



Click to view attachment Click to view attachment








Αντζελινα:


Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment








Τζενιφερ(ακι):


Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment



Αν και καποιοι θα πειτε πως η μαχη ειναι ανιση,προσωπικα περιμενω ψιλοντερμπι, ειδικα αν δειξουν ενδιαφερον και οι γυναικες του φορουμ.. peace.gif
Igor
Jolie vs Aniston 0 / 2

Ισως η μοναδικη φορα που θα προηγειται η Τζεν.

Προτιμω ΤΖενιφερ με τα χιλια..
apkat
Ενταξει αντικειμενικα πιο ομορφη ειναι Τζολι γιαυτο και την ψηφιζω χωρις ιδιαιτερη σκεψη.παρα ταυτα η Ανιστον μου ειναι παρα πολυ πιο συμπαθης.Ισως παιζουν ρολο και τα φιλαρακια και με κανουν να την νιωθω πολυ οικεια σαν φιγουρα.

Ομως πραγματικα δεν μπορω να μην ψηφισω την Τζολι.Θα χα τυψεις ολη νυχτα αν δεν το κανα.Στον τομεα ομορφια δεν υπαρχει συγκριση για αυτες τις 2.
Keyser_Soze
Γιατί δεν υπάρχει; Υποκειμενικό πράγμα η ομορφιά. Για μένα είναι πιο όμορφη η Τζένιφερ. Σε κάθε της ταινία την ερωτεύομαι. Είναι και Ελληνίδα. Στα + και αυτό.
apkat
Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι 100% υποκειμενικο ζητημα η ομορφια.Θεωρω οτι αν δεν τις ειχαμε δει ποτε ξανα στη ζωη μας ωστε να τις εχουμε συνδεσει με κατι και μας καναν την ιδια ερωτηση η Αντζελινα θα εβγαινε με πανω απο 90%.

Τεσπα μπορει να κανω και λαθος αλλα θεωρω την Τζολι σαφως πιο ομορφη.
Air Kef
QUOTE
Ενταξει αντικειμενικα πιο ομορφη ειναι Τζολι


Εδω θα συμφωνησω με τον Keyser.
Σε αυτο δν υπαρχει αντικειμενικο.

Τι να μου πεις εμενα για την Keira..Οποια και να μου φερεις,εγω αντικειμενικα θα σου πω οτι η αλλη δν μετραει μία μπροστα στην Keira κι ας την λενε 10 ατομα 100 φορες πιο ομορφη απο την Keira. smile.gif

Στην συγκεκριμενη ψηφορια δν εχω ψηφισει αλλα μαλλον προς Τζεννιφερ θα παω κι εγω.
Ισως για τους λογους που λες απκατ,μιας και απο τοσες φορες που εχω δει τα Φιλαρακια την θεωρω φιλη μου. biggrin.gif
+ οτι ειναι η αδυναμια της κοπελας μου!
soz
Jennifer Aniston.
Παρακάτω ακολουθεί μια ειλικρινής δήλωση,μην την διαβάσετε όσοι είστε πολύ σοβαρά παιδιά tongue.gif




για τρελά ξεσκίσματα
grigoris
Αντζελίνα βεβαίως.Soz επειδή δεν είμαι πολύ σοβαρό παιδί διάβασα τη δήλωσή σου και αν η Τζένιφερ είναι για τη δουλειά αυτή μία φορά,η Αντζελίνα είναι για ολονύχτια προσκυνήματα και κατανύξεις (με πιάνεις πιστεύω biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ).

Εξάλλου και ο Κεφ από μόνος του υποβιβάζει το "προϊόν" του
QUOTE
Τζενιφερ(ακι):


Απλή λοιπόν η επιλογή..........
Pierce
three cheers for jennifer. οταν το συζηταγα χθες το βραδυ με τον κεφ του ελεγα να μην βαλει το πολ γιατι τα αποτελεσματα θα ηταν τραγικα κατα της ανιστον. προς το παρον ομως βγαινω λαθος και χαιρομαι! πιτσιρικι(οχι πως δεν το κανω ακομα) οταν την εβλεπα ελιωνα ...
k_sal_15
Θέλω πίσω την ψήφο μου! Τζένιφερ ήθελα, Αντζελίνα ψήφισα... sad.gif sad.gif sad.gif

wub.gif Κι άλλες foto από Τζένιφερ plzz.... wub.gif
Pierce
εγινε wink.gif .(το πρωτο σκελος)
για το δευτερο σκελος ψαξε, ολο το ιντερνετ γεματο ειναι cool.gif
man10
Τζενιφερ...
Ισως αν δεν ειχε ελληνικη καταγωγη να πηγαινα με την Αντζελινα παντως...

Και οι 2 ειναι ασχημουλες οι καημενες smiley.gif
Gravedigger
Ψηφίζω Jennifer Aniston,όχι γιατί είναι πιο όμορφη,(υστερεί ελάχιστα κατά την γνώμη μου) αλλά το πολλ λέει ποια από τις 2 προτιμάτε στην ζωή του Brad Pitt (και κατ'επέκταση στην δικιά μας!!!).Γι'αυτό λοιπόν η Jen μου κάνει πιο πολύ για γυναίκα με την οποία μπορείς να ζήσεις,που σε χρειάζεται κτλ από την Angelina που κάνει περισσότερο για το άλλο σκέλος μιας σχέσης!
man10
Ξερει κανεις ποια ξερει να μαγειρευει καλυτερα???
Γιατι πιστευω οτι ειναι αρκετα σημαντικο smiley.gif
Βεβαια υπαρχουν και οι υπηρετριες...
Σοβαρα τωρα,δεν ξερω γιατι αλλα η Τζενιφερ μου κανει πιο πολυ για σπιτι...
B for Basketball
καθαρα εμφανισιακα χωρις τα υπολοιπα μπλα μπλα κ σχετικα οπως αν κανει καλυτερη ζωη κ αν μαγειρευει καλα και αν ταχυδρομοει το κοτοπουλο....ειναι αντζελινα τζολι ειναι χιλιες φορες καλυτερη για μενα....αλλα ημαρτον δλδ...να εχει τις διπλασιες ψηφους η τζενιφερ??? καλα για τον gravedigger δεν σχολιαζω με το γουστο που εχει στις γυναικες....μαντι μουρ????? tongue.gif
thrylos7
Εγώ ψηφίζω Keira! tongue.gif

Ασφαλώς ψήφισα την Angelina...

Τ' ότι η Jennifer προηγείται δείχνει ότι έχουν πάρει το λάθος δρόμο μερικοί... Να προσέξουν να το σταματήσουν πριν είναι πολύ αργά... blech.gif biggrin.gif (όχι, δεν είμαι ο morfi...)
dizzy_fingers
Σωστός ο Gradigger.

Αν είναι να τις συγκρίνουμε βάσει του πόσο ταιριάζει η κάθεμία με τον Πιτ, η Άνιστον πιστεύω πως κερδίζει άνετα.


Αλλά ως μεμονομένες περιπτώσεις....δεν ξέρω τί να ψηφίσω wub.gif...
B for Basketball
QUOTE(thrylos7 @ Aug 29 2007, 10:47 ) *
Εγώ ψηφίζω Keira! tongue.gif

Ασφαλώς ψήφισα την Angelina...

Τ' ότι η Jennifer προηγείται δείχνει ότι έχουν πάρει το λάθος δρόμο μερικοί... Να προσέξουν να το σταματήσουν πριν είναι πολύ αργά... blech.gif biggrin.gif (όχι, δεν είμαι ο morfi...)

αν κ ολυμπιακος....κατα τα αλλα εισαι ενταξει παλικαρι.... 41.gif tongue.gif tongue.gif


ντιζι...βαλε αντζελινα...μην μου γινεσαι παραλογος κ εσυ tongue.gif
NBAer
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 29 2007, 13:53 ) *
Σωστός ο Gradigger.

Αν είναι να τις συγκρίνουμε βάσει του πόσο ταιριάζει η κάθεμία με τον Πιτ, η Άνιστον πιστεύω πως κερδίζει άνετα.
Αλλά ως μεμονομένες περιπτώσεις....δεν ξέρω τί να ψηφίσω wub.gif...


Μα δεν ειναι να τις συγκρινουμε για το ποσο ταιριαζει η καθεμια με τον Πιτ!

Ο Air Kef εγραψε αρχικα:
"Ψηφιζουμε λοιπον ποια απο τις δυο (η Γκουινεθ Πάλτροου ουτε καν να τον παντρευτει δν καταφερε) γυναικες της ζωης του προτιμαμε, "

Δεν λεει ποια απο τις 2 προτιμαμε ΓΙΑ γυναικες της ζωης του, δηλαδη ποια απο τις 2 ταιριαζει σε αυτον, ΑΛΛΑ
λεει ποια απο τις 2 γυναικες τις ζωης του, προτιμαμε, δηλαδη ποια εκ των Ανιστον, Αντζελινα προτιμαμε....

Οποτε τα πραγματα ειναι απλα.... Τα καταραμενα αποτελεσματα λενε άλλα βεβαια.... angry_red.gif
panos75
Εγώ πάντως βρε παιδιά να σας πω την αμαρτία μου, όποτε βλέπω την Τζολί σκιάζομαι. Ειδικά όταν γουρλώνει τα ματιά μου θυμίζει τον Πίτερ Λόρε(για όσους είναι παλιοί wink.gif ) σε κάτι ταινίες τρόμου της δεκαετίας του '30.

Η Άνιστον αντίθετα είναι γλυκύτατη και συμπαθέστατη. Σίγουρα μετράει στα συν, έστω και υποσεινήδητα, η ελληνική καταγωγή της.
morfi
Η Tζένιφερ Άνιστον ήταν ο εφηβικός μου έρωτας. Στην τρίτη λυκείου έγραφα παντού Jennifer+Βασίλης. Η καθηγητρία της πληροφορικής μου είχε πει να ξεκολλήσω γιατί αν συνέχιζα έτσι δεν έπαιζε να βρω γυναίκα. Εγώ όμως το είχα πάρει στα σοβαρά. Δεν κοίταζα άλλη γυναίκα στο δρόμο γιατί δεν πίστευα ότι υπήρχε κάτι καλύτερο που να άξιζε την προσοχή μου. Μάλιστα κράταγα και ένα φάκελο με φωτογραφίες της και αφιερώματα από περιοδικά (σαν κοριτσάκι έκανα rolleyes.gif ). Δεν ντρέπομαι να πω ότι έφτασα στο σημείο να αγοράσω για δεύτερη φορά το "Κατερίνα" (η πρώτη ήταν για τον Έμινεμ).
B for Basketball
QUOTE(morfi @ Aug 29 2007, 11:11 ) *
Η Tζένιφερ Άνιστον ήταν ο εφηβικός μου έρωτας. Στην τρίτη λυκείου έγραφα παντού Jennifer+Βασίλης. Η καθηγητρία της πληροφορικής μου είχε πει να ξεκολλήσω γιατί αν συνέχιζα έτσι δεν έπαιζε να βρω γυναίκα. Εγώ όμως το είχα πάρει στα σοβαρά. Δεν κοίταζα άλλη γυναίκα στο δρόμο γιατί δεν πίστευα ότι υπήρχε κάτι καλύτερο που να άξιζε την προσοχή μου. Μάλιστα κράταγα και ένα φάκελο με φωτογραφίες της και αφιερώματα από περιοδικά (σαν κοριτσάκι έκανα rolleyes.gif ). Δεν ντρέπομαι να πω ότι έφτασα στο σημείο να αγοράσω για δεύτερη φορά το "Κατερίνα" (η πρώτη ήταν για τον Έμινεμ).

γυναικα βρηκες???? tongue.gif
Gravedigger
QUOTE(B for Basketball @ Aug 29 2007, 13:26 ) *
καλα για τον gravedigger δεν σχολιαζω με το γουστο που εχει στις γυναικες....

Nαι... 68.gif

QUOTE(NBAer @ Aug 29 2007, 14:00 ) *
δηλαδη ποια εκ των Ανιστον, Αντζελινα προτιμαμε....

...σε μία άλλη ζωή!Δεν λέμε ποια προτιμάμε εμφανισιακά αλλά ποια θα προτιμούσαμε δίπλα μας με όλα τα θετικά-αρνητικά της καθεμιάς.Και για εμένα η Jennifer υπερτερεί!(μήπως το ξαναείπα αυτό???)

QUOTE(morfi @ Aug 29 2007, 14:11 ) *
Στην τρίτη λυκείου έγραφα παντού Jennifer+Βασίλης.
ΧΑΧΑ!Ωραίος!


QUOTE(morfi @ Aug 29 2007, 14:11 ) *
Δεν ντρέπομαι να πω ότι έφτασα στο σημείο να αγοράσω για δεύτερη φορά το "Κατερίνα" (η πρώτη ήταν για τον Έμινεμ).

Γιατί να ντρέπεσαι???Αν σου άρεσε τόσο το βρίσκω απόλυτα λογικό!Μήπως επειδή είμαι και εγώ παθών???
Δεν είναι βέβαια star τέτοιου βεληνεκούς αλλά είναι γνωστή.Πάντως φωτογραφίες δεν κουβαλάω,ουτε είμαι τόσο πορωμένος,έχω μεγαλώσει λίγο! tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(Gravedigger @ Aug 29 2007, 11:23 ) *
Γιατί να ντρέπεσαι???Αν σου άρεσε τόσο το βρίσκω απόλυτα λογικό!Μήπως επειδή είμαι και εγώ παθών???
Δεν είναι βέβαια star τέτοιου βεληνεκούς αλλά είναι γνωστή.Πάντως φωτογραφίες δεν κουβαλάω,ουτε είμαι τόσο πορωμένος,έχω μεγαλώσει λίγο! tongue.gif

να μιλησω η να μην μιλησω τωρα??? ιδου η απορια... tongue.gif
morfi
QUOTE(B for Basketball @ Aug 29 2007, 14:19 ) *
γυναικα βρηκες???? tongue.gif

Κρίμα που δεν μπορώ να σου απαντήσω έτσι όπως θα ήθελα.
B for Basketball
QUOTE(morfi @ Aug 29 2007, 11:26 ) *
Κρίμα που δεν μπορώ να σου απαντήσω έτσι όπως θα ήθελα.

ουπς....το παιρνω πισω.... tongue.gif
soz
QUOTE(panos75 @ Aug 29 2007, 14:02 ) *
Εγώ πάντως βρε παιδιά να σας πω την αμαρτία μου, όποτε βλέπω την Τζολί σκιάζομαι


Πρέπει να ναι η πρώτη φορά που συμφωνούμε σε κάτι!!!

Ρε παιδιά πάτε καλά;;Η γκόμενα το έκανε με τον αδερφό της...
Και με έναν άλλο πρώην της,το κάνανε με την συνοδεία μαχαιριών για να χαρακώνονται παρέα...
Δεν υπάρχει περίπτωση να την πλησίαζα στα 50 μέτρα (σοβαρά μιλάω).Η τύπισσα είναι επικίνδυνη


Α,επίσης αν πάμε σε εποχή Π.Π (Προ Πλαστικών),σαφώς και οι 2 είναι κάπως αλλαγμένες.Αλλά η αντζελίνα είναι ΑΣΧΗΜΗ,ενω η τζένιφερ απλώς συμπαθητική.Όλη η δουλειά έγινε μετά βέβαια για την τζολί...
Alexmei
Jennifer Άνοστη.
Air Kef
QUOTE(grigoris)
Εξάλλου και ο Κεφ από μόνος του υποβιβάζει το "προϊόν" του


Οχι,το υποκοριστικο μπηκε γιατι ειναι πολυ γλυκια και οπως ειπαμε, ειναι σαν να την ξερουμε. smile.gif


QUOTE(Νεκροθαφτης)
αλλά το πολλ λέει ποια από τις 2 προτιμάτε στην ζωή του Brad Pitt


Πες τα ρε digger. Αυτο πανω κατω ηταν το σκεπτικο,αλλα η ουσια ειναι η ιδια.Ποια προτιμαμε.Οπως το παρει κανεις.


QUOTE(μαν10)
Ξερει κανεις ποια ξερει να μαγειρευει καλυτερα???


Εννοειται η Τζενιφερ.Με Ελληνιδα μαμα, αποκλειεται να μην εμαθε,αν και στα φιλαρακια εχει μεινει στην ιστορια το μπανοφι με κοκκινιστο κρεας.

QUOTE(morfi)
Η Tζένιφερ Άνιστον ήταν ο εφηβικός μου έρωτας. Στην τρίτη λυκείου έγραφα παντού Jennifer+Βασίλης. Η καθηγητρία της πληροφορικής μου είχε πει να ξεκολλήσω γιατί αν συνέχιζα έτσι δεν έπαιζε να βρω γυναίκα. Εγώ όμως το είχα πάρει στα σοβαρά. Δεν κοίταζα άλλη γυναίκα στο δρόμο γιατί δεν πίστευα ότι υπήρχε κάτι καλύτερο που να άξιζε την προσοχή μου. Μάλιστα κράταγα και ένα φάκελο με φωτογραφίες της και αφιερώματα από περιοδικά (σαν κοριτσάκι έκανα rolleyes.gif ). Δεν ντρέπομαι να πω ότι έφτασα στο σημείο να αγοράσω για δεύτερη φορά το "Κατερίνα" (η πρώτη ήταν για τον Έμινεμ).


24.gif
banana.gif
77.gif
eftychia
Θεωρω την Αντζελινα Θεα, Σεξι και Γυναικαρα αλλα παρόλα αυτα ψηφιζω υπερ της Ανιστον γιατι τη συμπαθω παραπανω, θεωρω πιο ωραιες τις γλυκες γυναικες, μου αρεσε 100 φορες παραπανω σαν ζευγαρι με τον Πιτ(προσωπικα νομιζω οτι η Αντζι τον εχει ευνουχισει κι εχει χασει την γκλαμουρια του- επισης πιστευω οτι Αντζι με Μπιλι Μπομπ Θορτον ηταν θεικο ζευγαρι και πραγματικα αυτος ηταν ο αντρα της σχεσης και την ειχε ψιλο σκυλακι του).
Anaz
Eγω ψηφίζω Αngelina Aniston!
B for Basketball
QUOTE(Anaz @ Aug 29 2007, 20:03 ) *
Eγω ψηφίζω Αngelina Aniston!

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
εισαι βολικος εσυ...το καλυτερο... tongue.gif
apkat
Οσοι δεν εχουν ψηφισει τους παρακαλω να το κανουν.Ακομα και τους guests να γινουν μελη για να αποκατασταθει αυτο το τραγικο 13-22..Μου φαινεται απιστευτο..Φαν της Αντζελινα ξυπνηστε!!!!!!!Γινονται φοβερα πραγματα στο basketforum..
Alexmei
Ρε φίλε Anaz είναι αηδία η φώτο. biggrin.gif
Silver8
Οσον αφορά στην ομορφιά: Τζολί δαγκωτό. H γυναίκα είναι θεά(όποιος έχει δει το GIA) με καταλαβαίνει. Όσον αφορά την κοπέλα που θα θέλαμε να περάσουμε την υπόλοιπη ζωή μας:Aniston. Πολύ γλυκιά, πιθανότατα έξυπνη δεν θα τη βαριόμασταν. icon_wave.gif
B for Basketball
QUOTE(Silver8 @ Aug 30 2007, 09:53 ) *
Οσον αφορά στην ομορφιά: Τζολί δαγκωτό. H γυναίκα είναι θεά(όποιος έχει δει το GIA) με καταλαβαίνει. Όσον αφορά την κοπέλα που θα θέλαμε να περάσουμε την υπόλοιπη ζωή μας:Aniston. Πολύ γλυκιά, πιθανότατα έξυπνη δεν θα τη βαριόμασταν. icon_wave.gif

μπα....ι ανττζελινα ομωςσ εχει πιο πολυ μυστηριο...ουτε κ αυτη θα την βαρεθεις...
grigoris
Πες τα ρε απκατ,έτσι μου'ρχεται αν κάνω και δεύτερο account για να ξαναφηφίσω Αντζελίνα.Χαλάλι της το μπαν τπυ θα φάω!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Silver8
QUOTE(B for Basketball @ Aug 30 2007, 13:25 ) *
μπα....ι ανττζελινα ομωςσ εχει πιο πολυ μυστηριο...ουτε κ αυτη θα την βαρεθεις...


Ρε 'συ το μυστήριο το θέλουμε για σχέση, όχι για σοβαρή δέσμευση(όπως είπα για να περάσουμε την υπόλοιπη ζωή μας).

Οff the record tongue.gif :Kαι εγώ Τζιόλη tongue.gif ψήφισα.
B for Basketball
QUOTE(Silver8 @ Aug 30 2007, 13:49 ) *
Οff the record tongue.gif :Kαι εγώ Τζιόλη tongue.gif ψήφισα.

ετσι μπραβο..κ ασε τα πολλα λογια... tongue.gif
kop-13
wub.gif
jjc
Jennifer to death!!!!
FANISTELROOY
Ε ναιιιι.... Ποιος αλλος θα εβαζε τετοιο θεμα;;;; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
evilmonkey.gif AIRKEF

Angelina 77.gif
Air Kef
Kλασσικος μπασκετικος Ολυμπιακος ο Fanis,που αλλου θα ποσταρε;;

Ποιες μεταγραφες Ολυμπιακου και ποιος Γιασικεβιτσιους;;;
Εδω έχουμε μάχη.!!! tongue.gif


Πλακα-πλακα, μετα το αρχικο και αναπαντεχο μπαμ της Τζενιφερ η Αντζελινα με συνεχομενες ψηφους έχει μειώσει..

Για να δουμε.. peace.gif
Tatubasketfan
Angelina = goddess...νομίζω ότι ό,τι και να πω θα είναι πολύ λίγο!είμαι περήφανη που εδώ και 7 χρόνια είμαι μεγάλη φαν της, παρ'όλες τις βλακείες που λένε τα Μ.Μ.Ε γι'αυτήν...κοντέψανε να μου την πεθάνουνε την κοπέλα!

και όσων αφορά την Aniston...ποτέ δε θα μπορούσα να αποκαλέσω Έλληνα κάποιον που δεν ξέρει ούτε να μιλήσει ελληνικά!
jois21
both suck, απλα η Τσολιι ειναι ΚΑΙ αταλαντη.
Tatubasketfan
QUOTE(jois21 @ Sep 4 2007, 20:28 ) *
both suck, απλα η Τσολιι ειναι ΚΑΙ αταλαντη.


ναι...γι'αυτό έχει πάρει όσκαρ...
panos75
QUOTE
ναι...γι'αυτό έχει πάρει όσκαρ...


Φοβερό επιχείρημα. 19.gif
Tatubasketfan
QUOTE(panos75 @ Sep 5 2007, 08:33 ) *
Φοβερό επιχείρημα. 19.gif


συνήθως για να κρίνεις αν ένας ηθοποιός είναι καλός ή όχι, βλέπεις πόσα βραβεία έχει πάρει...λόγικα την ταινία στην οποία πήρε όσκαρ δε την έχεις δει γι'αυτό τα λες αυτά...
Pierce
δηλαδη ο σκορτσεζε που πηρε περυσι οσκαρ για μια μετρια ταινια(και δεν εχει παρει για αλλες και αλλες,χαριστικα του το δωσανε εγω δεν το μετραω tongue.gif ) ειναι για τα μπαζα;
Tatubasketfan
QUOTE(pierce21 @ Sep 5 2007, 08:40 ) *
δηλαδη ο σκορτσεζε που πηρε περυσι οσκαρ για μια μετρια ταινια(και δεν εχει παρει για αλλες και αλλες,χαριστικα του το δωσανε εγω δεν το μετραω tongue.gif ) ειναι για τα μπαζα;


με τον σκορτσέζε είναι εντελώς διαφορετικά...το όσκαρ που πήρε ήταν σκηνοθεσίας...υπάρχουν πολλές καλές ταινίες αλλά λίγοι καλοί ηθοποιοί...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.