Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ημερομηνιες εναρξης κυπελλου-πρωταθληματος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
ef-deli
το κυπελλο γυναικων αρχιζει στις 17/9/06 και το πρωταθλημα Α1 και Α2 γυναικων αρχιζει στις 1/10/06 και τελειωνει στις 31/5/07.Στα πρωταθληματα γυναικων θα χρησιμοποιουνται υποχρεωτικα οι νεου τυπου δερματινες μπαλες molten size 6.
trefoil 13
Μήπως έχει ανακοινωθεί(δεν το νομίζω, τουλάχιστον όχι στο σάιτ της εοκ) ή μήπως ξέρει κανείς πότε θα γίνει η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 των γυναικών της νέας περιόδου(2006-2007); Πέρσι είχε γίνει από τις 8 Αυγούστου. Φέτος γιατί αργούν τόσο;
ef-deli
opos anaferei to site tis e.o.k i klirosi ton agonon tha ginei stin athina sto ksenodoxeio DIVANI CARAVEL, tin deutera 11/9/06 kai ora 13.00
trefoil 13
QUOTE(ef-deli @ Aug 31 2006, 11:53 AM) *
opos anaferei to site tis e.o.k i klirosi ton agonon tha ginei stin athina sto ksenodoxeio DIVANI CARAVEL, tin deutera 11/9/06 kai ora 13.00

ok! δεν το είχα δει...
ball
γεια ..ηθελα να ρωτησω αν εχει γινει η κληρωση του κυπελλου και αν ναι....το πραγραμμα πως θα το εχω !!!

ευχαριστω tongue.gif
trefoil 13
QUOTE(ball @ Sep 5 2006, 04:47 PM) *
γεια ..ηθελα να ρωτησω αν εχει γινει η κληρωση του κυπελλου και αν ναι....το πραγραμμα πως θα το εχω !!!

ευχαριστω tongue.gif

Δεν πρέπει να έχει γίνει ακόμα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.