Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Zalgiris vs Παναθηναϊκός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
j-kidd13
vs


O Παναθηναϊκός ηττήθηκε στην Τουρκία απο τη Νταρουσάφακα,σε ένα ματς που θα μπορούσε να έχει διαχειριστεί καλύτερα στο τέλος,και να φύγει νικητής,αλλα δεν στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων.Επόμενο παιχνίδι στη Λιθουανία με την Ζαλγκίρις του αγαπημένου μας Σαρας,η οποία έχει μόνο μαθηματικές ελπίδες για την 8αδα,παρά ρεαλιστικές,αλλά παραμένει μια δυσκολοκατάβλητη και επικίνδυνη ομάδα.


Highlights του πρώτου αγώνα

basketikos13
Θα παρουμε την νικη σχετικα ανετα, καπου 8-10 ποντους προβλεπω...

ΟΜΑΔΑ η ζαλγκιρις, δυσκολοκαταβλητη ομαδα, αλλα απο πλευρας ροστερ σιγουρα η χειροτερη ομαδα της διοργανωσης.

Η ζαλγκιρις αντως εχει κανει πολλες υπερβασεις και αυτο οφειλεται και στον σαρας.
Ledas
Δυομιση ώρες για τον αγώνα. Πρώτη φορά έχω τόση αγωνία. Πρωτον γιατί είναι τελικός και πρέπει επιτέλους να κάνουμε διπλό, αφού είμαστε με την πλάτη στον τοιχο. Κατα δευτερον για να δω αν θα παίξει ο γκιστ, σε τι κατάσταση θα είναι και πόσο θα βελτιώσει το ψιλοαχούρι στην επίθεση και τον καλάθη. Νομίζω αμυντικά δεν είναι τόσο απαραίτητος με την ζαλγκίρις ο γκιστ. Παίζει να είναι η μόνη ομάδα που δε θα φανεί τόσο η απουσία του στην αμυνα αν δεν παίξει λόγο του στυλ της.

Επίσης θέλω να δω πως θα παίξουν οι παίχτες μετά τα πολλαπλά μυνήματα του τσάβι προς πασα κατεύθυνση, αν θα παρει χρόνο ο νικολς και κατά πόσο βοήθησε το διώξιμο του τζεντίλε στο σωστοτερο μοίρασμα των ρόλων και το δέσιμο. Επίσης θελω να δω αν θα έχουμε ξανά νεκρό διαστημα στο ξεκίνημα χωρίς τζεντίλε ή γενικά η ομαδα εμπαινε κοιμισμένη στα παιχνιδια ανεξαρτητως τζεντίλε. Βεβαια μην παραξενευτούμε αν δούμε χαραλαμπόπουλο βασικό. Ειναι η συνήθεια που έγινε λατρεία η ''ότι να ναι'' αρχική πεντάδα.

Καλό ματς.
G-arenas
QUOTE (Ledas @ Mar 9 2017, 17:44 ) *
Δυομιση ώρες για τον αγώνα. Πρώτη φορά έχω τόση αγωνία. Πρωτον γιατί είναι τελικός και πρέπει επιτέλους να κάνουμε διπλό, αφού είμαστε με την πλάτη στον τοιχο. Κατα δευτερον για να δω αν θα παίξει ο γκιστ, σε τι κατάσταση θα είναι και πόσο θα βελτιώσει το ψιλοαχούρι στην επίθεση και τον καλάθη. Νομίζω αμυντικά δεν είναι τόσο απαραίτητος με την ζαλγκίρις ο γκιστ. Παίζει να είναι η μόνη ομάδα που δε θα φανεί τόσο η απουσία του στην αμυνα αν δεν παίξει λόγο του στυλ της.

Επίσης θέλω να δω πως θα παίξουν οι παίχτες μετά τα πολλαπλά μυνήματα του τσάβι προς πασα κατεύθυνση, αν θα παρει χρόνο ο νικολς και κατά πόσο βοήθησε το διώξιμο του τζεντίλε στο σωστοτερο μοίρασμα των ρόλων και το δέσιμο. Επίσης θελω να δω αν θα έχουμε ξανά νεκρό διαστημα στο ξεκίνημα χωρίς τζεντίλε ή γενικά η ομαδα εμπαινε κοιμισμένη στα παιχνιδια ανεξαρτητως τζεντίλε. Βεβαια μην παραξενευτούμε αν δούμε χαραλαμπόπουλο βασικό. Ειναι η συνήθεια που έγινε λατρεία η ''ότι να ναι'' αρχική πεντάδα.

Καλό ματς.

δεν θα παιξει ο γκιστ. νομιζω το ειπαν κιολας. απλως για ψυχολογικους λογους τον πηρε αποστολη.

τωρα η ζαλγκιρις νομιζω πως ειναι ισως και η πιο δουλεμενη ομαδα στην ευρωλιγκα. ειναι παρα πολυ σκληρη και συνηθως ομαδες που δεν εχουν καλη χημεια, οπως και εμεις, τις κερδιζει μεσα στην εδρα της ανετα. θεωρω οτι το ματσακι θα το παρουμε μονο αν ειμαστε σε καλη μερα ατομικα αλλιως θα μας επιβαλλουν τον ρυθμο τους, θα μας ριξουν το ξυλο του αιωνα και τελος! επισης πρεπει να τρεξουμε γιατι ειναι ομαδα που παιζει σετ και μαλιστα παει σε αργες επιθεσεις και δινει κυριως την μπαλα στο ποστ στον γιανκουνας, ωστε να εχουν μετα καλο αμυντικο transition.

δεν ειμαι καθολου αισιοδοξος για το ματς.
provat
QUOTE(G-arenas @ Mar 9 2017, 18:08 ) *
δεν θα παιξει ο γκιστ. νομιζω το ειπαν κιολας. απλως για ψυχολογικους λογους τον πηρε αποστολη.

τωρα η ζαλγκιρις νομιζω πως ειναι ισως και η πιο δουλεμενη ομαδα στην ευρωλιγκα. ειναι παρα πολυ σκληρη και συνηθως ομαδες που δεν εχουν καλη χημεια, οπως και εμεις, τις κερδιζει μεσα στην εδρα της ανετα. θεωρω οτι το ματσακι θα το παρουμε μονο αν ειμαστε σε καλη μερα ατομικα αλλιως θα μας επιβαλλουν τον ρυθμο τους, θα μας ριξουν το ξυλο του αιωνα και τελος! επισης πρεπει να τρεξουμε γιατι ειναι ομαδα που παιζει σετ και μαλιστα παει σε αργες επιθεσεις και δινει κυριως την μπαλα στο ποστ στον γιανκουνας, ωστε να εχουν μετα καλο αμυντικο transition.

δεν ειμαι καθολου αισιοδοξος για το ματς.



Το λογικο ειναι να μην παιξει ο Γκιστ αφου δεν εχει καθολου αγωνιστικο χρονο συμμετοχης μετα τον τραυματισμο του. Το οτι εβγαλε την προχτεσινη προπονηση δεν σημαινει οτι μπορει να ακολουθηση τον ρυθμο του αγωνα. Ισως προς τοι τελος, αναλογα με την εξελιξη βεβαια, παρει χρονο συμμετοχης.

Για το αποτελεσμα: αναλογα με την κατασταση που θα εμφανιστουν και οι δύο ομαδες. Και οι δυο απροβλεπτες ειναι. Εγω παντως, λογω κινήτρων, δινω προβαδισμα στον Πανθηναικο.
Ledas
Ναι γνωρίζω ότι το πιο πιθανό είναι να μην παίξει ο γκιστ και είναι το πιο λογικό για να μην ρισκάρουμε και αλλο τραυματισμό του. Απλά πιστεώ οτι αν το ματς στραβώσει ίσως ο τσαβι να ρισκάρει. Σε αυτήν την ελάχιστη πιθανότητα να παίξει σήμερα θέλω να δω όσα προανέφερα. Παντως στο επόμενο ευρωλίγκας πιστεύ θα παίξει σίγουρα.

Εγώ δίνω προβάδισμα στην ζαλγκίρις. Είναι καλοδουλεμένη ομάδα σε αντίθεση με εμας. Επίσης εμείς εκτός έδρας παίρνουμε κάτω απότη βάση. Τουλάχιστον ως προς την αποτελεσματικότητα, γιατι σε μερικά είχαμε καλη απόδοση αλλά δε κερδισαμε. 60-40 για τη ζαλγκίρις, αλλά πιστεύω ότι θα είναι ντερμπυ μέχρι το τέλος.

Ας κάνω μια προβλεψη μιας και τις προάλλες έπεσα μέσα ότι θα χάσουμε με 5 ποντους με νταρού. Αν χασουμε που είναι το πιο πιθανό θα χάσουμε με 4 πόντους. Αμα κερδίσουμε θα κερδίσουμε με 2 πόντους. αλλιώς πάω κουβα 69.gif
provat
QUOTE(Ledas @ Mar 9 2017, 18:24 ) *
Ας κάνω μια προβλεψη μιας και τις προάλλες έπεσα μέσα ότι θα χάσουμε με 5 ποντους με νταρού. Αν χασουμε που είναι το πιο πιθανό θα χάσουμε με 4 πόντους. Αμα κερδίσουμε θα κερδίσουμε με 2 πόντους. αλλιώς πάω κουβα 69.gif



Αν παει σε παράταση και ξεφύγουν απο τα παραπάνω όρια, πάς κουβά?
irving
στη 12αδα ο γκιστ. πηρε τη θέση του μποχωριδη. πιστευω θα παιξει λιγα λεπτα.
nvip13
Δυσκολο το ματσακι σημερα ,αν δεν το παρουμε μπαινουμε σε περιπέτειες.

Ρισκο η χρησιμοποιηση Γκιστ, πιστευω θα εξαρτηθει απο την εξελιξη του αγωνα και την κατασταση των ψηλων μας.

Αγαπημενος Σαρας, η θα το δωσει, η θα φαει πασκουαλ για να ερθει Οακα το καλοκαιρι. smiley.gif
tanasen01
Και στο 70% να είναι ο Γκιστ αν μπορεί να παίξει 8 λεπτά θα είναι υπερπολύτιμα. 2 pick 'n roll άμα βγουν και ένα ποστάρισμα εγώ θα είμαι τρισευτυχισμένος και φοβερά αισιόδοξος για τη συνέχεια.
Ledas
QUOTE (provat @ Mar 9 2017, 18:54 ) *
Αν παει σε παράταση και ξεφύγουν απο τα παραπάνω όρια, πάς κουβά?

Α δε γνωρίζω τίποτα από στοιχημα. Δεν έχω παίξει ποτέ. Ηταν ενα αποτυχημένο κρυο αστειάκι.

Παππας σε πολυ ΠΟλυ ΠΟΛΥ καλή κατάσταση. μπλα μπλα μπλα (χάτζη) Mute
Dred11
Παππας παίζει ώριμα, παίζει ψύχραιμα, μεθοδικά και πειθαρχημένα. Χάτζι.
Ledas
O νικολς κατάφερε ήδη να είναι πιο αποδοτικός σε παιχνιδι από τον τζεντίλε.
G-arenas
επιτελους σωστη 5αδα αρχικη μετα απο απειρο καιρο! και επιτελους βασικος παππας που το λεω απο το καλοκαιρι!! αντε λιγο τσαβι κανε εστω τα βασικα!
shtarkws
Χαίρομαι που βλέπω τον Παππά να έχει αλλάξει απο εναν μπλαζε, μονιμως ξενερωμενο μονοδιαστατα επιθετικογενη παίκτη, σε κάποιον που ταπεινά τα δίνει ολα στην αμυνα και χτίζει αυτοπεποίθηση στην επίθεση.

Αυτός ειναι ο σωστός δρόμος
garou
καλο πρωτο δεκαλεπτο

καλος παππας και σιγκλεντον
john wick
Ορεξατος ο Νίκολς , χαμένος λίγο ο James...
Καλός ο Πασχάλης σήμερα...

Υ.γ
Φώτσης νταξει , βαριέται που ζει ..
Ωωωωωωω κάρφωμα 77.gif
Reggie Miller 31
Βλέπω τον Φώτση στην τελευταια επίθεση της Ζαλγκίρις μετά τις βολές... Χάνει ριμπάουντ, χάνει παίκτη στην άμυνα, ξαναχάνει παίκτη στην άμυνα... Δλδ πραγματικά αν σέβεται την υστεροφημία του ας σταματήσει το καλοκαίρι. Είναι κρίμα να βλέπω αυτή την εικόνα απο ένα απο τα καλύτερα 4αρι που πέρασε τα τελευταία 15 χρόνια στην ευρώπη.
michalex
QUOTE (Reggie Miller 31 @ Mar 9 2017, 20:25 ) *
Βλέπω τον Φώτση στην τελευταια επίθεση της Ζαλγκίρις μετά τις βολές... Χάνει ριμπάουντ, χάνει παίκτη στην άμυνα, ξαναχάνει παίκτη στην άμυνα... Δλδ πραγματικά αν σέβεται την υστεροφημία του ας σταματήσει το καλοκαίρι. Είναι κρίμα να βλέπω αυτή την εικόνα απο ένα απο τα καλύτερα 4αρι που πέρασε τα τελευταία 15 χρόνια στην ευρώπη.

Follow κάρφωμα ο αντώναρος, ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΟΙ smiley.gif
Dred11
Μπουρου Φώτσης Λιθουανες ομορφιές.Τζειμς ματιασμενος.
shtarkws
Πολυ διαβασμενος ο Παναθηναϊκός στην άμυνα του
john wick
Α ρε james.....
Anubis
Οτι να ναι οι αλλαγες μας στα 2 φτερα...
chrisgl_13
Πολύ ώριμος Παππάς.Εξαιρετική άμυνα.Πραγματικά ο Νίκολς μου φαίνεται πολύ ορεξάτος και με ανεβασμένη ψυχολογία.
basketikos13
Καναμε καλο κλεισιμο ημιχρονου.

Τωρα θελει ενα καλο δεκαλεπτο να μην δωσουμε περιθωρια στην ζαλγκιρις να σκεφτει την ανατροπη.

Καλη διαχειριση μεχρι στιγμης απο πασκουαλ.
Φοβερη αμυνα μεχρι τωρα, ανεξαρτητα να και οι λιθουανοι τα εχουν σπασει.

Καλαθης ξανα σε αλλο γηπεδο, κολλησε και τον τχειμς -δευτερο παιχνιδι μετα απο νταρουσαφακα που ειναι κακος-

Νικολς και φελντειν κανουν πολυ καλο παιχνιδι..

ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ...
Shion
1. Μετά από καιρό παίζουμε εξαιρετική άμυνα

2. Ο Παππάς είναι η καλύτερη μεταγραφή του Χειμώνα
Ledas
από τα γκαρντς μας ο καλύτερος είναι ο παππάς μέρι στιγμής. Επίσης ο φελντέιν αρκετά σοβαρος για μένα ακολουθεί. Νικολς πολύ σοβαρός και κρίμα που έχει φάει τόσο κράξιμο (και εγώ μαζί). Με το ένα πόδι εκτός ομάδας και δεν αρνείται να βοηθήσει.

Από την άλλη δεν ξέρω αν όντως η άμυνα μας είναι τόσο φοβερή ή απλά η ζλαγκίρις τα έχει σπάσει σήμερα. Παντως έχει κάνει πολλά λάθη η αμυνα μας. Θυμάμαι σε μια φάση στις αλλαγές που έμεινε ο τζεημς να μαρκάρει εναν απο τους ξανθους ψηλούς της ζαλγκιρις (δε θυμάμαι ποιος και τους μπερδευω) κάτω απο τη ρακέτα. Και ο φωτσης μαρκαρε στην περιφέρεια. Δε ξέρω τι πήγε τόσο λαθος στις αλλαγές. Επίσης έχουμε χάσει πολλές φορές τους αντιπάλους που είαι ακροβολισμένοι στις γωνίες.

Αυτό είναι ισως αποτέλεσμα της φοβερής δουλειάς που κάνει ο σαρας. Μιλάμε ώρες ώρες οι τύποι παίζουν φοβερο πασινγκ γκειμ. μακάρι να είχαμε και μεις στο ελάχιστο κάτι τέτοιο. Επίσης οι κοντοι τις ζαλγκίρις κάνουν φοβερά κοψίματα κάτω απο την ρακέτα (λεκαβιτσιους, τον αλλο δεν το θυμάμαι). Αυτά τα έκανε κάποτε και ο καλάθη; στο πρωτο του πέρασμα. Τωρα πια δε τα βλέπουμε.

Γενικά ο σαρας φαίνεται οτι θα εξελιχθεί σε καλό προπονητή. Δε θέλει και πολλά. Μόνο το βλέμμα του αρκεί να τους έχει όλους σούζα. Φωνες, παθος, σχεδόν κλωτσια στη μπάλα. πολύ τσαμπουκάς αλλά με την καλή έννοια. Ο τσάβι πάντως καλά τα πάει και παίζουμε μετά απο καιρό σοβαρά. Μεστή εμφάνιση αν και στην επίθεση κολλάμε εύκολα ή μας μένει η μπάλα στα χέρια.

Πιστεύω όμως ότι η διαφορά είναι πλασματική. εμείς ματώνουμε να βάλουμε καλάθι. Οι άλλοι απλά τα σπάνε αλλά στην επίθεση ρολάρουν πολύ καλύτερα. Επισης νομίζω ότι στην άμυνα είναι πιο σφιχτοί και πιστεύω ότι απλά έιναι άτυχοι μεχρι στιγμής.

Ο καλάθης να αλλάξει παπουτσια. Στα τελευταία παιχνίδια όλο γλίστρες τρώει.

Ο χατζη μπορεί να μετρήσει και πόσες φορές χτυπάει η μπάλα στο στεφάνι (τρεις στο σουτ του τζεημς). ο τυπος περα απο παντογνώστης και παρλαπίπας έχει και υπερφυσικές δυνάμεις.
Reggie Miller 31
Ο Νικ έπαθε Τζεντίλε;;; tongue.gif
Dred11
Τον Νικολς τον κρατήσαμε ξεκούραστο και φρέσκο για τη δύσκολη τελική ευθεία.
Ledas
Ο καλάθης μετα τη φυγή και του φίλου του του τζεντίλε μετά τον αδερφό του, ξεκάθαρα σαμποτάρει την ομάδα. Αυτό που πεταξε την μπάλα σοτ ταμπλό χωρίς καμια λογική σοβαρός μπασκετομπολίστας δε το κάνει. Παρκάρισμα μέχρι το τελος του παιχνιδιου. τελος. Καλος χρυσος τον στηρίζουμε, αλλά αυτά που κάνει δεν εχουν να κάνουν με κανενα ντεφορμάρισμα. οσο ντεφορμέ και αν είσαι αν είσαι μπασκετμπολίστας δε τα κάνεις.
CG.
Λίγο στοιχειώδη εύστοχια να χαμέ και καλύτερες επιλογές στους 20 θα χε πάει.
Reggie Miller 31
QUOTE (Ledas @ Mar 9 2017, 21:01 ) *
Ο καλάθης μετα τη φυγή και του φίλου του του τζεντίλε μετά τον αδερφό του, ξεκάθαρα σαμποτάρει την ομάδα. Αυτό που πεταξε την μπάλα σοτ ταμπλό χωρίς καμια λογική σοβαρός μπασκετομπολίστας δε το κάνει. Παρκάρισμα μέχρι το τελος του παιχνιδιου. τελος. Καλος χρυσος τον στηρίζουμε, αλλά αυτά που κάνει δεν εχουν να κάνουν με κανενα ντεφορμάρισμα. οσο ντεφορμέ και αν είσαι αν είσαι μπασκετμπολίστας δε τα κάνεις.

Πέρα απο την πλάκα, επαγγελματίας παίκτης είναι και σίγουρα δεν κάθεται να ασχοληθεί αν παίζει ή όχι στην ιδια ομάδα ο κολλητός του. Προφανώς και περνάει μια περίοδο που είναι ντεφορμέ και προφανώς τράβηξε μεγάλο λούκι μέχρι να επιστρέψει ο Τζέιμς.
theref
Ο Σινγλετον το κερδιζει και ο Καλαθης το χανει το παιχνιδι.
shtarkws
Με τέτοιον Καλαθη και χωρίς άλλο οργανωτή πίσω του δεν παμε πουθενά,όχι σήμερα,γενικά
Dred11
Πάτρικ Γιούινγκ ο Μπουρούσαρος
CG.
QUOTE (Reggie Miller 31 @ Mar 9 2017, 21:11 ) *
Πέρα απο την πλάκα, επαγγελματίας παίκτης είναι και σίγουρα δεν κάθεται να ασχοληθεί αν παίζει ή όχι στην ιδια ομάδα ο κολλητός του. Προφανώς και περνάει μια περίοδο που είναι ντεφορμέ και προφανώς τράβηξε μεγάλο λούκι μέχρι να επιστρέψει ο Τζέιμς.

Τελικά ο καλάθβς περνάει περίοδο ντεφορμαρισματος η πέρασε πριν κάποιους μήνες περίοδο φορμαρισματος...
Ιδού η Απορια
Dred11
Ο Μότουμ καλή περίπτωση παίκτη και για παραπάνω.
john wick
Αν χάσουμε σήμερα από αυτή τη Ζαλγκίρις θαρρώ ότι δεν πρέπει να ξαναμιλήσουμε για θέσεις 5 6 7 8 ή οτιδήποτε....Δεν αξίζει αυτή η ομάδα να πάει F4 , πως να το κάνουμε ρε παιδιά;
Ledas
και εγώ θελω να πιστεύω ότι δεν εχει ξενερώσει με κάτι και απλά είναι ντεφορμέ. Τον έχω υποστηρίξει παρα πολλές φορές, αλλά και τα σημερινά δε μπορούν να εξηγηθούν με τίποτα. Δε ζητάω να κάνει κάτι που πρέπει να είσαι σε καλή φορμα να το κανεις. Το πιο απλό μόνο μου αρκεί. Δωσε μια σοβαρή πάσα.

Από ότι φαίνεται δεν είναι ποτέ αργά να γίνεις καλός παιχτης (καιμακογλου, παππάς) και ποτε δεν είναι αργά να γίνεις και κακός παιχτης (τζεντιλε καλάθης). Ο καλάθης δεν είναι ούτε γέρος για να παιζει σα παλαίμαχος ούτε τίποτα. Δυο μήνες τώρα λογω εικόνας έχει κατσει αρκετά στο παγκο να ξεκουραστεί. οποτε δε τίθεται θέμα κούρασης από τον πρώτο γύρο και δυο μήνες τώρα παίζει πάντα κάτω από 20 λεπτά ή εκει γύρω. Για μένα οι δικαιολογίες τελειώσαν.

Από την άλλη εγώ το περίμενα και το έγραψα πριν λίγα ποστς. Η διαφορά των ομάδων δεν είναι αυτή του πρώτου ημιχρόνου. Η ζαλγκίρις παίζει φοβερά μυαλωμένα και πολύ όμορφα στην επίθεση. Απλά είναι ατυχη που τα έχει σπάσει. Στοιχειώδη ευστοχία να είχε θα μας ρίχναν 10 πόντους στο κεφάλι. Μπορεί στο πρώτο ημίχρονο να ημασταν σοβαροί μετά απο καιρό, αλλά η πανωλεθρία στο δεύτερο ημίχρονο και η ελλειψη σχεδίου στην επίθεση είναι παροιμιωδης.
CG.
Με έναν τοπ κλάσης οργάνωτη των 2εκατ πραγματικά η ομάδα θα ταν πολύ πολύ καλύτερη.
Το καλοκαίρι το καλύτερο που πρέπει να ελπίζουμε ειναι ένα μπαί άουτ του αστεριού μας...
shtarkws
Στο δεύτερο ημίχρονο έχουν πελαγωσει στην άμυνα,δεν μπορούν ούτε καν να να βρουν τον παίκτη τους. Ο πανγκος σημερα φαίνεται Κρις Πολ

Στην επιθεση δε ο καθενας κάνει του κεφαλιού του
Reggie Miller 31
Παίζουμε ακριβώς όπως στο 4ο δεκάλεπτο με Νταρουσάφακα. Τρελή αστοχία, άθλια άμυνα... Δεν ξέρω αν ειναι θέμα ψυχολογίας των παικτών στα εκτός έδρας ή θέμα προπονητή... Αυτή την στιγμή ειναι ΟΛΟΙ κακοί.
Dred11
Το κακό είναι ότι βάλαμε στο παιχνίδι τις θεογκόμενες της εξέδρας.
shtarkws
QUOTE(Dred11 @ Mar 9 2017, 21:26 ) *
Το κακό είναι ότι βάλαμε στο παιχνίδι τις θεογκόμενες της εξέδρας.


Αυτό γιατί είναι κακό? smiley.gif
androu
Παππάς , Σίνγκλετον και Μπουρούσης παίζουν μόνο...οι υπόλοιποι θεατές.

Ο Καλάθης θέλει επειγόντως ξεμάτιασμα.
desdenova13
QUOTE(Reggie Miller 31 @ Mar 9 2017, 21:26 ) *
Παίζουμε ακριβώς όπως στο 4ο δεκάλεπτο με Νταρουσάφακα. Τρελή αστοχία, άθλια άμυνα... Δεν ξέρω αν ειναι θέμα ψυχολογίας των παικτών στα εκτός έδρας ή θέμα προπονητή... Αυτή την στιγμή ειναι ΟΛΟΙ κακοί.


Πότε ήταν καλός ο Παναθηναϊκός καλός στα εκτός έδρας τα τελευταία 4 χρόνια για να είναι τώρα; Απλά δεν έχεις πια ούτε ειδικό βάρος, ούτε νοοτροπία νικητή. Όση είχες έχει ξεθωριάσει και φύγει.
Anubis
Εχουμε μαρκαρει καποιο τριποντο σημερα?
garou
αποκορυφωση φελντειν,κανει ερμπολ,κλαβει την μπαλα και αστοχει απτο 1 μετρο
CG.
QUOTE (androu @ Mar 9 2017, 21:29 ) *
Παππάς , Σίνγκλετον και Μπουρούσης παίζουν μόνο...οι υπόλοιποι θεατές.

Ο Καλάθης θέλει επειγόντως ξεμάτιασμα.

Νέα ομάδα θέλει από καλοκαιρι
Τον πίστευα αλλά η υπομονή μου έξαντληθηκε
timmo
Πασχαλης αστειος απλα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.