Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΨΗΛΟΙ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2
mondaro#14
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΒΟΗΘΕΙΑ.....
Ολυμπιακός
QUOTE(mondaro#14 @ Jan 23 2008, 23:32 ) *
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΒΟΗΘΕΙΑ.....


Πολλοι ειναι οι καλοι.
Θεος, Τσουμπρης, Σολωμος, Μπαρμπαρης, Διολετης, Χριστοδουλος, Παπαιωσηφ, Μαναβοπουλος, Καλαπανιδας, Απεργης, Μπελλης, Χουλιαρας, Ξηρογιαννης και το παιδι του Κρονου που δυστυχως ειναι τραυματιας στον ωμο (δε θυμαμαι το ονομα του). Και αλλοι πολλοι φυσικα. Ορεξη να εχεις να γραφεις. Καθενας και με τα δικα του χαρακτηριστικα και δυνατοτητες.
eskaman
Απεργης ολα τα λεφτα..ΚΤΗΝΟΣ.
επισης επισης απο αγ.παρασκευη Καρακωστας.
leonkalf
QUOTE(Ολυμπιακός @ Jan 23 2008, 23:58 ) *
και το παιδι του Κρονου που δυστυχως ειναι τραυματιας στον ωμο (δε θυμαμαι το ονομα του).

Κασαμπαλής λέγεται.
Πολύ καλός παίκτης.
Έτυχε να τον γνωρίσω από κοντά το καλοκαίρι που έκανα προπονήσεις με τον Κρόνο.
Εξαιρετικός παίκτης και χαρακτήρας!! Κρίμα που είναι εκτός..
Thunder
Σολωμος,Μπαρμπαρης,Απεργης...
coach_70
κασαμπαλης λεγετε του κρονου>
Ξεχνατε τον γιαννοπουλο του απολλωνα
teotsouve
ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ.2 ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ.ΠΑΠΑΙΩΣΗΦ ΑΠΟ ΓΚΥΖΙΑΚΟ.ΚΑΛΟ ΣΟΥΤ ΑΠΟ ΜΕΣΗ Κ ΜΑΚΡΥΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΦΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΦΑΝΗ.ΟΤΙ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΜΑΖΕΥΕΙ.ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΔΕΣΕΙ.ΚΑΙ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟΝ ΑΠΕΡΓΗ ΤΟΥ ΚΑΠ ΤΡΟΜΕΡΙ ΦΥΣΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΘ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΙΘΑΝΕΣ ΑΤΕΛΕΙΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΟΠΩΣ Π.Χ. ΤΕΧΝΙΚΗ.ΑΥΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ.
mondaro#14
ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΑΤΟΣ ΣΚΕΤΟ ΘΗΡΙΟ.ΚΑΛΟ 5
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
dimitris 888
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΛΕΤΣΟΣ του γκυζιακου!!πολυ καλος παιχτης μικρος...το καλυτερο ποσταρισμα της κατηγοριας...χρησιμοποιει εξισου καλα και τα 2 χερια πραγμα πολυ καλο για ενα ψηλο!!!
golden
1. Χριστοδουλος : μικρος ηλικιακα ,με τα μαγαλυτερα περιθωρια βελτιωσης και εξελιξης
2. Απεργης : ο δυνατοτερος
3.Κασαμπαλης : συνδυαζει δυναμη και τεχνικη
4. Γιανναλετσος : τεχνικος
5.Καλαπανιδας : ο καλυτερος αμυντικος
6.Ξηρογιαννης : αριστερος με το καλυτερο πιβοτ
7.Χουλιαρας : η προσωποποιηση της "βρωμικης δουλειας"
8.Τσιουμπρης : ο καλυτερος στα "ψηλα"
9.Σολωμος : τεχνικος αλλα αδυναμος "εχει σκορ"
10.Παπαιωσηφ : δυνατος αλλα ατεχνος
Ολυμπιακός
Αγαπητε golden θα διαφωνησω

Αν ηταν να διαλεξω μια τετραδα ψηλων θα διαλεγα στο 5 Απεργη και Χουλιαρα (ισως και Καλαπανιδα).
Απεργης η προσωποποιηση του την βαζω οπως θελω, θηριο στο ματι οχι ομως τοσο δυνατος, μακραν ομως ο καλυτερος επιθετικος ψηλος. Χουλιαρας και Καλαπανιδας παικτες για την ομαδα, κατευθυνουν ολη την αμυνα.
Στο 4 θα εβαζα Θεο και Παπαιωσηφ. Θεος τεραστια εμπειρια ο μοναδικος που μπορει να παιξει και τρια. Καλυετρος απο Τσουμπρη στα ψηλα. Παπαιωσηφ τρομερος μπροστα, συμφωνω οτι ειναι λιγο ατεχνος.

Οσον αφορα Χριστοδουλο ασταθης με ανυπαρκτο πρωτο γυρο αλλα βελτιωμενος στο β γυρο, χανεται ομως στα ντερμπυ. Ιεροσυλια να το βαζεις πρωτο αλλα δικαιολογεισαι μιας και υποστηριζεις την ομαδα σου, Ξηρογιαννης καλος αλλα μονο οταν ειναι υγιης, Κασαμπαλης ατυχος, Γιαναλετσος δεν γνωριζω να σου πω, Σολωμος εμπειρος και πολυ εξυμνος, Τσουμπρης καλη χρονια μονο η φετινη.
golden
O Xριστοδουλος νο1 λογω προοπτικων , σε 3 χρονια θα ειναι καλυτερος απο ολους ...ενω δεν εβαλα τον Θεο γιατι κινειται περισσοτερο ως 4 προς 3
Ολυμπιακός
Δε το ξερεις αυτο για το Χριστοδουλο. Μπορω να σου πω αρκετους που ειχαν προοπτικες και δεν πετυχαν πολλα. Μακαρι να τα καταφερει. Απλα υπαρχουν και αλλοι στη ιδια ηλικα που τα καταφερνουν καλυτερα.
pouf
bball.gif ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗΣ Κ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ Κ ΤΟΥ ΑΠΕΡΓΗ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ...ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΛΕΣ,ΝΑ ΔΕΙΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΙΝΗΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΠΕΡΓΗ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΠΟΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΣ ΨΗΛΟΣ..ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ 4 Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ..ΠΑΙΖΕΙ ΠΛΑΤΗ ΑΛΛΑ Κ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΠΑΣΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗ WEAKSIDE ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΓΙΔΑ...ΦΟΒΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΣΤΟ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ,ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΛΤΙΚΟΣ.....ΕΛΑΤΤΩΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ Κ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ...ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΩ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΕΡΓΗΣ ΦΟΒΕΡΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΑΤΑΚΕΣ..
Saniboy#7
Φαντάζει δύσκολο να ξεχωρίσω ποιός είναι καλύτερος από τους δύο....ΠΑΠΑ'Ι'ΩΣΗΦ - ΓΙΑΝΝΑΛΕΤΣΟΣ.... smiley.gif
balou
QUOTE(teotsouve @ Jan 25 2008, 22:07 ) *
ΚΑΙ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟΝ ΑΠΕΡΓΗ ΤΟΥ ΚΑΠ ΤΡΟΜΕΡΙ ΦΥΣΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΘ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΙΘΑΝΕΣ ΑΤΕΛΕΙΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΟΠΩΣ Π.Χ. ΤΕΧΝΙΚΗ.ΑΥΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ.

Καλησπερα οχι ο Απεργης ρε παιδια συγνωμη κι ολας αλλα το παιδι παιζει σα γυναικα δεν εκμεταλλευετε τιποτα απο τη δυναμη του 2 φορες που ειδα παιχνιδια τους με ξεγελασε πολυ σα παιχτης αυτα που λετε περιμενα αλλα τζιφος....πολυ καλο παιδι αλλα ως εκει...αυτη ειναι η γνωμη μου
Melo
QUOTE(balou @ Feb 8 2008, 23:23 ) *
Καλησπερα οχι ο Απεργης ρε παιδια συγνωμη κι ολας αλλα το παιδι παιζει σα γυναικα δεν εκμεταλλευετε τιποτα απο τη δυναμη του 2 φορες που ειδα παιχνιδια τους με ξεγελασε πολυ σα παιχτης αυτα που λετε περιμενα αλλα τζιφος....πολυ καλο παιδι αλλα ως εκει...αυτη ειναι η γνωμη μου

Ε οχι και σαν γυναικα ρε φιλεναδα ημαρτον....
elefsinios
Καλησπέρα και απο εμένα.

Νομίζω πως την καλύτερη τριάδα ψηλών στο φετινό πρωτάθλημα την έχει η ομάδα μου.

Μπαρμπαρής Χρήστος thumbsup.gif - Διολέτης Μελέτης 77.gif - Θέος Σεραφείμ shot.gif

Πολλές ομάδες θα τους ήθελαν στο ρόστερ τους.Είμαι 100% βέβαιως
mondaro#14
QUOTE(Melo @ Feb 9 2008, 17:38 ) *
Ε οχι και σαν γυναικα ρε φιλεναδα ημαρτον....


kopse kati file elefsinie yparhoun kai alloi kaliteri psiloi...des dermpi
jack d
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ-ΜΑΤΟΣ:αχτύπητο δίδυμο κάτω από τα καλάθια αλλά και έξω από τα γήπεδα.Ακούγεται από ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ότι τα ζαχαροπλαστεία της ευρύτερης περιοχής έχουν αναστενάξει...
Χρήστος
Κατι μου θυμιζει αυτο...Δικα μας ειναι τα παιδια...
mondaro#14
QUOTE(jack d @ Feb 18 2008, 23:49 ) *
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ-ΜΑΤΟΣ:αχτύπητο δίδυμο κάτω από τα καλάθια αλλά και έξω από τα γήπεδα.Ακούγεται από ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ότι τα ζαχαροπλαστεία της ευρύτερης περιοχής έχουν αναστενάξει...


ΦΗΜΕΣ....ΦΗΜΕΣ....
tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
panosak
ο χριστοδουλος ειναι κατα λαθος στην κατηγορια , ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΙΕΤΑΙ
dimitris 888
κατα τη γνωμη μου κ οσο περναει το πρωταθλημα το υποστηριζω ακομα περισσοτερο ο καλυτερος ειναι ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΛΕΤΣΟΣ....παιδια το παιδι στο ποστ δεν παιζεται...ειναι δυσκολο να βρεις ψηλους να χρησιμοποιουν τοσο καλα και τα 2 χερια...εχει καταπληκτικο χουκ και με τα 2 χερια πραγμα σπανιο...εχει κ σουτ απο μεση αποσταση πολυ καλο...πιστευω οτι εκανε το αγροτικο του και πρεπει να του χρονου να ανεβει κατηγορια ειτε β ειτε α2....να μην παρεξηγηθω το παιδι δεν τον ξερω καθολου...απλα παρακολουθω την ομαδα του..... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
FIVOS9
πιστευω πως μακραν ο καλυτερος ψηλος της κατηγοριας ειναι ο ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ του κρονου! ειναι πολυ δυνατος με αρκετα καλη τεχνικη για το υψος του 2.08,συν οτι πασαρει πολυ καλα! ειναι κριμα τετοιοι παιχτες να παιζουν γ εθνικη και οχι α2 και γιατι οχι και α1! 41.gif 41.gif blove.gif
Kafromania
QUOTE(Ολυμπιακός @ Jan 23 2008, 21:58 ) *
Πολλοι ειναι οι καλοι.
Θεος, Τσουμπρης, Σολωμος, Μπαρμπαρης, Διολετης, Χριστοδουλος, Παπαιωσηφ, Μαναβοπουλος, Καλαπανιδας, Απεργης, Μπελλης, Χουλιαρας, Ξηρογιαννης και το παιδι του Κρονου που δυστυχως ειναι τραυματιας στον ωμο (δε θυμαμαι το ονομα του). Και αλλοι πολλοι φυσικα. Ορεξη να εχεις να γραφεις. Καθενας και με τα δικα του χαρακτηριστικα και δυνατοτητες.


Νομιζω πως ξεχασες να αναφερεις τον Μπενο του Αρδηττου!!!!!(ΘΗΡΙΟ) bball.gif bball.gif bball.gif
mondaro#14
τασοπουλος απο πειραικο πολυ καλος
Pelargos06
QUOTE(mondaro#14 @ Feb 29 2008, 15:08 ) *
τασοπουλος απο πειραικο πολυ καλος

Ο Χριστοδουλος ειναι αρχοντας στην ρακετα εχει φοβερη βελτιωση μεσα στη χρονια και νομιζω οτι στο τελος του πρωταθληματος θα ειναι αυτος που θα σηκωσει την κουπα
mixalopoylos17
ΔΕΛΛΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.
tiflos
Για εμένα κύριοι ο καλύτερος ψηλός της Γ' Εθνικής είναι και ο νικητής του φετινού Όσκαρ ατυχίας. Γιαννιώδης Λέγεται, όλοι τον ξέρετε. Κοντός, χοντρός υπέρμετρα δυνατός και πολύ απολεσματικός, μάλλον πιο πολύ από κάθε άλλον. Είχε ήδη κάτσει φέτος 3 μήνες λόγω κάποιας εγχείρησης και από ότι διάβασα στο basketblog.gr ξανάκανε πάλι στο ίδιο σημείο, και τέλος η χρονια.
Πέρσι είχε κάνει τους ψηλούς του Ίκαρου, της Ιεράπετρας και της Αγ. Παρασκευής γιο-γιο. Διαφωνεί κανεις;
arsenal
QUOTE(tiflos @ Feb 29 2008, 20:40 ) *
Για εμένα κύριοι ο καλύτερος ψηλός της Γ' Εθνικής είναι και ο νικητής του φετινού Όσκαρ ατυχίας. Γιαννιώδης Λέγεται, όλοι τον ξέρετε. Κοντός, χοντρός υπέρμετρα δυνατός και πολύ απολεσματικός, μάλλον πιο πολύ από κάθε άλλον. Είχε ήδη κάτσει φέτος 3 μήνες λόγω κάποιας εγχείρησης και από ότι διάβασα στο basketblog.gr ξανάκανε πάλι στο ίδιο σημείο, και τέλος η χρονια.
Πέρσι είχε κάνει τους ψηλούς του Ίκαρου, της Ιεράπετρας και της Αγ. Παρασκευής γιο-γιο. Διαφωνεί κανεις;

ths agia paraskevis;;;ston proto gyro ama thimaste o psilos ths agias pou ksekinhse ton eixe kanei gio gio.giayto ama den ksereis mhn milas file mou.h kano lathos;;thes na sou steilo to dvd;;;
geogianniodis
QUOTE(arsenal @ Feb 29 2008, 21:49 ) *
ths agia paraskevis;;;ston proto gyro ama thimaste o psilos ths agias pou ksekinhse ton eixe kanei gio gio.giayto ama den ksereis mhn milas file mou.h kano lathos;;thes na sou steilo to dvd;;;


Καλημέρα σε όλους. Ονομάζομαι Γιώργος Γιαννιώδης. Δεν θέλω να κάνω σχόλια για την μπασκετική μου αξία, όποια και αν είναι αυτή, αλλά να "ξετρυπώσω τους τυφλοπόντικες". Καταρχήν arsenal να μάθεις να αναφέρεις και το ονοματάκι σου, όπως και εγώ,και να μην λες ο ψηλός της αγίας που ξεκίνησε. Ξέρω πολύ καλά ποιος είσαι. Το dvd αν θες μου στο δίνει στην Αγία Παρασκευή όπου μένουμε και οι 2 και συναντιόμαστε στο δρόμο τουλάχιστον κάθε εβδομάδα. Έχε μαζί σου και το dvd του 2ου γύρου που στα 7 πρώτα λεπτά που με μάρκαρες εσύ προσωπικά έφαγες 17 πόντους. Όσων αφορά τον πρώτο γύρο μίλησε μας τι έκανα στην παράταση. Στην αρχή δεν πήγα καλά, είναι αλήθεια. Συγνώμη moderators για το ύφος αλλά δεν μου αρέσουν να κάνουν επίθεση σε εμένα λόγω μνησικακείας, άνθρωποι που νομίζουν ότι κρύβονται λόγω της ανωνυμίας ενος blog.
Σαν επίλογο θα πω, ότι η ιστορία και η διαδρομή μου έχει δείξει αν λέω αλήθεια ή όχι. (αφορά εσένα Δημητράκη)
arsenal
QUOTE(geogianniodis @ Mar 1 2008, 11:16 ) *
Καλημέρα σε όλους. Ονομάζομαι Γιώργος Γιαννιώδης. Δεν θέλω να κάνω σχόλια για την μπασκετική μου αξία, όποια και αν είναι αυτή, αλλά να "ξετρυπώσω τους τυφλοπόντικες". Καταρχήν arsenal να μάθεις να αναφέρεις και το ονοματάκι σου, όπως και εγώ,και να μην λες ο ψηλός της αγίας που ξεκίνησε. Ξέρω πολύ καλά ποιος είσαι. Το dvd αν θες μου στο δίνει στην Αγία Παρασκευή όπου μένουμε και οι 2 και συναντιόμαστε στο δρόμο τουλάχιστον κάθε εβδομάδα. Έχε μαζί σου και το dvd του 2ου γύρου που στα 7 πρώτα λεπτά που με μάρκαρες εσύ προσωπικά έφαγες 17 πόντους. Όσων αφορά τον πρώτο γύρο μίλησε μας τι έκανα στην παράταση. Στην αρχή δεν πήγα καλά, είναι αλήθεια. Συγνώμη moderators για το ύφος αλλά δεν μου αρέσουν να κάνουν επίθεση σε εμένα λόγω μνησικακείας, άνθρωποι που νομίζουν ότι κρύβονται λόγω της ανωνυμίας ενος blog.
Σαν επίλογο θα πω, ότι η ιστορία και η διαδρομή μου έχει δείξει αν λέω αλήθεια ή όχι. (αφορά εσένα Δημητράκη)

FILE GIANNIODH OLOI KSEROUME THN BASKETIKH SOU AKSIA.EISAI APO TOUS KALUTEROUS PSILOUS POU UPARXOUNE STHN KATHGORIA.OLOI TO KSEROUME APO AYTO.TO QUOTE MOU DEN HTAN NA STHN PO SE SENA.ALLA DEN GINETAI O KATHE ASXETOS NA BGAZEI TOUS ALLOUS PSILOUS ANIKANOUS KAI BLAKES.H KANO LATHOS;;;;SKOPOS MOU DEN HTAN NA SE PROSBALLO OUTE NA STHN PO,APLOS TO QUOTE MOU PHGAINE STON ASXETO POU NA KRAZEI KSEREI MONO .SYGGNOMH GIORGAKH ALLA OUTE MNHSIKAKEIA EXO MAZI SOU H TPT ALLO.OPOTE BRISKOMASTE GELAME PISTEYO PAREA.KALH ANNAROSH KAI PERASTIKA SOU.NA SE SOUME DRIMUTERO TOU XRONOU NA FORTONEIS TA ANTIPALA KALATHIA PONTOUS.(ELPIZO OXI TO DIKO MOU)
Saniboy#7
QUOTE(geogianniodis @ Mar 1 2008, 11:16 ) *
Καλημέρα σε όλους. Ονομάζομαι Γιώργος Γιαννιώδης. Δεν θέλω να κάνω σχόλια για την μπασκετική μου αξία, όποια και αν είναι αυτή, αλλά να "ξετρυπώσω τους τυφλοπόντικες". Καταρχήν arsenal να μάθεις να αναφέρεις και το ονοματάκι σου, όπως και εγώ,και να μην λες ο ψηλός της αγίας που ξεκίνησε. Ξέρω πολύ καλά ποιος είσαι. Το dvd αν θες μου στο δίνει στην Αγία Παρασκευή όπου μένουμε και οι 2 και συναντιόμαστε στο δρόμο τουλάχιστον κάθε εβδομάδα. Έχε μαζί σου και το dvd του 2ου γύρου που στα 7 πρώτα λεπτά που με μάρκαρες εσύ προσωπικά έφαγες 17 πόντους. Όσων αφορά τον πρώτο γύρο μίλησε μας τι έκανα στην παράταση. Στην αρχή δεν πήγα καλά, είναι αλήθεια. Συγνώμη moderators για το ύφος αλλά δεν μου αρέσουν να κάνουν επίθεση σε εμένα λόγω μνησικακείας, άνθρωποι που νομίζουν ότι κρύβονται λόγω της ανωνυμίας ενος blog.
Σαν επίλογο θα πω, ότι η ιστορία και η διαδρομή μου έχει δείξει αν λέω αλήθεια ή όχι. (αφορά εσένα Δημητράκη)

Φίλε Γιώργο, στο topic αυτό γράφουμε για τους καλύτερους ψηλούς της κατηγορίας και δεν ερχόμαστε σε αντιπαράθεση με άλλα μέλη του forum. Τα προσωπικά σας μπορείτε να τα λύσετε πηγαίνοντας για ένα καφέ στην Αγ. Παρασκευή. Καλύτερος ψηλός είναι ο Παπα'ι'ωσήφ τελεια και παύλα!!!!!!!Και μετά ο Αθανασακης...
Pelargos06
QUOTE(Saniboy#7 @ Mar 1 2008, 17:25 ) *
Φίλε Γιώργο, στο topic αυτό γράφουμε για τους καλύτερους ψηλούς της κατηγορίας και δεν ερχόμαστε σε αντιπαράθεση με άλλα μέλη του forum. Τα προσωπικά σας μπορείτε να τα λύσετε πηγαίνοντας για ένα καφέ στην Αγ. Παρασκευή. Καλύτερος ψηλός είναι ο Παπα'ι'ωσήφ τελεια και παύλα!!!!!!!Και μετά ο Αθανασακης...

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΡΑΚΕΤΑΣ .
ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ Charles Barkley
ΜΑΖΥ ΣΤΗΝ Β ΕΘΝΙΚΗ
Χρήστος
Mιας και τους περισσοτερους ψηλους του Νοτου τους γνωριζω, παρακατω εχω 6 ψηλους για καθε θεση συμφωνα με την ταπεινη μου γνωμη και την προσωπικη μου εμπειρια:

4

Θεος
Γρηγοράκος
Παπαιωσηφ
Μαναβοπουλος
Τσουμπρης
Γκαϊτάσοφ


5

Τασοπουλος
Απεργης
Σολωμος
Χριστοδουλος
Κασαμπαλης
Ξηρογιαννης
Χρήστος
QUOTE(Χρήστος @ Mar 2 2008, 01:47 ) *
Mιας και τους περισσοτερους ψηλους του Νοτου τους γνωριζω, παρακατω εχω 6 ψηλους για καθε θεση συμφωνα με την ταπεινη μου γνωμη και την προσωπικη μου εμπειρια:

4

Θεος
Γρηγοράκος
Παπαιωσηφ
Μαναβοπουλος
Τσουμπρης
Γκαϊτάσοφ
5

Τασοπουλος
Απεργης
Σολωμος
Χριστοδουλος
Κασαμπαλης
Ξηρογιαννης


Ακυρα ολα τα παραπανω. Μακραν ο καλυτερος ψηλος, ο εφορος του Πανελευσινιακου. Ειμαι γνωστος και κατ' επαναληψη πελατης του.
Melo
QUOTE(Χρήστος @ Mar 2 2008, 01:47 ) *
Mιας και τους περισσοτερους ψηλους του Νοτου τους γνωριζω, παρακατω εχω 6 ψηλους για καθε θεση συμφωνα με την ταπεινη μου γνωμη και την προσωπικη μου εμπειρια:

4

Θεος
Γρηγοράκος
Παπαιωσηφ
Μαναβοπουλος
Τσουμπρης
Γκαϊτάσοφ
5

Τασοπουλος
Απεργης
Σολωμος
Χριστοδουλος
Κασαμπαλης
Ξηρογιαννης



Να προσθεσω κι εγω αλλο ενα 5αρι.

Μπαρμπαρης Χρηστος-ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.
TliBan
QUOTE(Melo @ Mar 3 2008, 19:31 ) *
Να προσθεσω κι εγω αλλο ενα 5αρι.

Μπαρμπαρης Χρηστος-ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.


Και πολλές φορές την κάνη στραμμένη προς τα πάνω του!!!


laugh.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Σοβαρά τώρα στη μέρα του είναι ασταμάτητος. Και από τα καλύτερα παιδιά που έχω συναντήσει ποτέ..
Χρήστος
QUOTE(TliBan @ Mar 3 2008, 23:24 ) *
Και πολλές φορές την κάνη στραμμένη προς τα πάνω του!!!

laugh.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Εγω φταιω παλιο-εφορα που λεω καλα λογια για σενα. 68.gif

Και που να δεις στη νυχτα μου τι ειμαι!!!
Χρήστος
QUOTE(Melo @ Mar 3 2008, 19:31 ) *
Να προσθεσω κι εγω αλλο ενα 5αρι.

Μπαρμπαρης Χρηστος-ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.


Buccare you are the best. Torgeleeeeeeeee
patrice loko
κασαμπαλης πολυ καλος.... χριστοδουλος καλος, αλλα μου κανει εντυπωση που δεν επαιζε στο παγκρατι..
παπαιωσηφ με τη μερα του..καθολου σταθερος... η του υψους η του βαθους...
γιανναλετσος ο πιο τεχνικος της κατηγοριας
δε με εντυπωσιαζει και τοσο ο απεργης... (τον εχω δει μια δυο φορες για αυτο ειμαι επιφυλακτικος)
μπαρμπαρης αρκετα καλος αλλα ατυχος με τα ποδια του.. θα μπορουσε να εκανε τη διαφορα σε μεγαλυτερο επιπεδο...
μαναβοπουλος καλος αλλα μονοκοματος... παει μονο δεξια..

αυτα
pouf
bball.gif mages mh xexname k adrea karagiwrgo etsi..poly talento k poly mpasketiko myalo.. bball.gif
mondaro#14
tasopoulos 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Χρήστος
QUOTE(mondaro#14 @ Mar 27 2008, 01:44 ) *
tasopoulos 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Συμφωνω και επαυξανω
BASKETNIKIVOLOU
Από τον 1ο όμιλο του Βορρά δύο ψηλοί με μεγάλη εμπειρία και ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΘΟΣ!

Νίκος Τοπούζης (Μεταμόρφωση Βόλου)
Μίλτος Ορνιθόπουλος (Νίκη Βόλου)
basketikos
Καββαδάς - Ιωνικός Ν.
jim 3
γιατι κανεις δεν αναφερει τον 77.gif υφαντη 77.gif του 77.gif παπαγου 77.gif που αν και 38 ετων βαζει παντα πανω απο 20.... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
pitto
QUOTE(Χρήστος @ Mar 2 2008, 01:47 ) *
Θεος
Γρηγοράκος
Παπαιωσηφ
Μαναβοπουλος
Τσουμπρης
Γκαϊτάσοφ



Παιδιά ο Γκαϊτασοφ που παίζει ? είχε παίξει πιο παλιά Αρη ή κάνω λάθος ???
solomon

καμαριωτης ( κοροιβος)
παπαδοπουλος ( λευκαδα)
υφαντης (παπαγου)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.