Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά Μόρφιους!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
tsops
Μεγάλε, σου εύχομαι Χρόνια Πολλά και καλά. Κάθε επιθυμία σου (διετραμμένε!) να πραγματοποιηθεί!
Pierce
χρονια πολλα μπιλ. banana.gif
σε δοξαζω 77.gif
jjc
RESPECT. χρονιa πολλα και απο μενα.
Dimitra
Αν και δεν σε ξέρω και ομολογουμένως με τρομάζουν λίγο τα σχόλια περί των διεστραμμένων σου επιθυμιών (σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα του "tsops") σου εύχομαι....


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!


wav.gifwav.gifwav.gif
dizzy_fingers
Χα, κι ακόμα δεν έχεις δει τίποτα Δήμητρα laugh.gif!

Βασίλη. Πολλές μπανάνες για τα γενέθλιά σου banana.gif 77.gif!
trefoil 13
Χρόνια πολλά αλλά μακριά από το φόρουμ...! biggrin.gif
Dimitra
Μπανάνες στο παιδί κοτζάμ άντρας;;;;; ohmy.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
dizzy_fingers
Τσκ τσκ τσκ....τί αισχρά μυαλά κουβαλάτε? 33.gif

blech.gif


Για να λύσουμε τις όποιες παρεξηγήσεις προς τους σεξουαλικούς προσανατολισμούς της μασκώτ του φόρουμ, morfi (κι ας διαδίδουν μερικοί μερικοί, ψευδείς φήμες ότι δήθεν μαλάκωσε.....διάψευσέ τους με τον καλύτερο τρόπο bill), οι κουνιστές μπανάνες (το smiley δηλαδή) είναι το φετίχ του και συνοδεύουν το κάθε ποστ του.
banana.gif
apkat
Χρονια πολλα μορφη!!!! wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
Alexmei
Χρόνια πολλά dude.... you got my Respect kamene biggrin.gif


Edit:Μόλις πάτησα το "Add Reply" στο τόπικ κόλησε το PC μου και το έκανα restart!!!!!! είσαι απίστευτος μοφή!
rchos
χρονια πολλα στην μεγαλυτερη μορφη της οικουμενης!αντε 2 χρονια σου εμειναν για το καζινο!
οτι επιθυμεις σου ευχομαι! smiley.gif
Warrior
Χρονια πολλα ρε τρελε biggrin.gif και οτι επιθυμεις!!

banana.gif banana.gif
Keyser_Soze
Χρόνια πολλά ρε φλωρόφατσα!! tongue.gif
Ότι επιθυμείς και να είσαι πάντα καλά.
sihainas
Χρόνια πολλά boss... ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις χωρίς κόπο tongue.gif
sarounas
χρόνια πολλά και καλά μάγκα biggrin.gif
dimitrisp
χρονια πολλα υγεια, ευχομαι "τα καλυτερα" & αποψε δωσε του να καταλαβει wink.gif
Anaz
Xronia Πολλα!!!!!
banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
thrylos7
Χρόνια πολλά Βασίλη! Εύχομαι να ξεπεράσεις επιτέλους τα προβλήματα με τον προπονητή και να παίξεις επιτέλους το χρόνο που δικαιούσαι στο ΝΒΑ...

Α ξέχασα, ζήτω το ΝΒΑ, FIBA sucks! tongue.gif

Ότι επιθυμείς ρε!
Dromeas7
Και Βασίλη θυμίσου Jesus loves you...Pray the Lord!!!!
Dimitra
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 22 2007, 07:59 PM) *
Τσκ τσκ τσκ....τί αισχρά μυαλά κουβαλάτε? 33.gif

blech.gif
Για να λύσουμε τις όποιες παρεξηγήσεις προς τους σεξουαλικούς προσανατολισμούς της μασκώτ του φόρουμ, morfi (κι ας διαδίδουν μερικοί μερικοί, ψευδείς φήμες ότι δήθεν μαλάκωσε.....διάψευσέ τους με τον καλύτερο τρόπο bill), οι κουνιστές μπανάνες (το smiley δηλαδή) είναι το φετίχ του και συνοδεύουν το κάθε ποστ του.
banana.gif


Αααααααααααα μάλιστα, έτσι εξηγείται!!!! biggrin.gif
Okay τότε....

banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
Live strong
Χρόνια πολλά κι από μένα, αν και λίγο καθυστερημένα! Ότι επιθυμείς και μη σταματήσεις να πουλάς τρέλα!!!!! hippy.gif.jpeg Μείνε όπως είσαι μην αλλάξεις, όπως λέει και το τραγούδι!!!
banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
liolias
Χρονια σου Πολλα και οτι επιθυμεις!! (Αν και λιγο δυσκολο να με κερδισεις στο ναρκαλιευτη στο msn ε??? tongue.gif tongue.gif ))
morfi
Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και πανω απ'ολα ευχαριστω τον tsops που ανοιξε το τοπικ ! Coach, αν σου φερθει καποιος σκαρτα στο ιντερνετ ειμαι στη διαθεση σου... cool.gif

Οποιος δεν μου ευχηθηκε, του ευχομαι ψοφος να τον βρει...
Alexmei
ουφ.... ευτηχώς τότε 18.gif



banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
NBAholic
Μόρφη, ξαναμπές, σου εύχομαι ΚΑΙ εγώ χρόνια πολλά. banana.gif
suspect
ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΡΑΣΤΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ. λεει τα δικα του, ξεραινεται στα γελια ο αντιπαλος και του κλεβει τη μπαλα. Μου το εχει κανει και επιασε.
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΙΔΕΑ
ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΜΑΣ


ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ

ΜΕ ΥΓΕΙΑ.
Air Kef
Που πας και με αφήνεις μονο μου στην Λάρισα;;Πως θα τα καταφέρω εγω;;ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ!


Χρονια πολλα και καλα Μπιλι και ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ(να βαζεις στους υπολοιπους).
mikri prasini ollandeza
γλύτωσα τον ψόφο???χρόνια πολλά!!!!!
Η trefoil δε σου ευχήθηκε......!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.