Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κορίτσια για...φίλημα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2
sacarame
Μετά τα γνωστά σίκουελ Mature Ladies I, II όπου είδαμε ωραίες αλλά και επικίνδυνες επιλογές,καιρός να δούμε και την άλλη όψη του νομίσματος...Κορίτσια για φίλημα λοιπόν...Η επιλογή είναι δική σας...Παραθέτουμε κάποιο οπτικό υλικό ώστε να να γνωρίσουν και όσοι δεν γνωρίζουν τις επιλογές ...:

Χριστίνα Στεφανίδη


Χριστίνα Μουστάκα


Ίνα Σιδέρη


Δούκισσα Νομικού


Κατερίνα Στικούδη


Όλγα Φαρμάκη


Σάσα Μπάστα


Πατρίτσια Μίλικ Περιστέρη


Εύα Λάσκαρη


Άννα Πρέλεβιτς


Νταϊάνα Ιγροπούλου


Ελευθερία Παντελιδάκη


Ελένη Φουρέιρα


Μαρία Λουίζα Βούρου


Δήμητρα Αλεξανδράκη


Έφη Κυριακού


Αθηνά Οικονομάκου


Ελένη Ασημακοπούλου


Βάσω Κολλιδά


Κατερίνα Καινούριου


Νάταλι Θάνου


Έλενα Παπαβασιλείου


Νικολέττα Ράλλη


Κλέλια Ρενέση


Αγγελίνα Ματαλιωτάκη


Σταματίνα Τσιμτσιλή


Φλορίντα Πετροτσέλι



Άννα Λιβαθυνού


Υ.Γ. Κανονικά οι κύριοι κύριοι Colonel και il postino πρέπει να εξαιρεθούν της ψηφοφορίας λόγω σωρείας εγκληματικών ποσταρισμάτων στα Mature Ladies , αλλά είμαστε μεγαλόκαρδοι ... tongue.gif tongue.gif
LFO
αααααααα....έτσι το λενε τώρα??!..."Φιλημα"?
colonel gomelsky
Πόσες ψηφίζουμε? Τριάδα?

Λοιπόν: Νομικού, Οικονομάκου, Μπάστα από μένα. Αν και η επιλογή όλες θα ήταν η καλύτερη....

ΥΓ. Θα συμμετάσχω αν και αμφιβάλω για την αξία του τοπικ. Δηλαδή τι θες να πούμε, ότι μας αρέσουν όλες αυτές? Δεν είναι λίγο αυτονόητο? Τεσπα, καταλαβαίνω (και στήριζα μέχρι πρότινος) τον αγώνα σου να γίνεις admin και το πόσο μπορεί να σε βοηθήσει αυτό το τετριμμένο τοπικ στα μάτια των 15,16αρηδων του φόρουμ. tongue.gif
Manu7
Aπαπαπαπαπαπα...Τι μας έκανες τώρα ρε sacarame!! w00t.gif smile.gif

Έχουμε και λέμε:

Κατερίνα Στικούδη:αδυναμία...Και κορμί,και ομορφιά και απ'όλα... 77.gif

Έλενα Παπαβασιλείου:εξαιρετική για πρωϊνές γκ@υλες.. 38.gif

Αθηνα Οικονομάκου:στα ινδιάνικα θα την έλεγα "γλυκό πρόσωπο" cool.gif

Χριστίνα Στεφανίδη:για άγριο ***.... 56.gif
colonel gomelsky
QUOTE(Manu7 @ Mar 22 2011, 13:50 ) *
Αθηνα Οικονομάκου:στα ινδιάνικα θα την έλεγα "γλυκό πρόσωπο" cool.gif


Ακριβώς το αντίθετο θα έλεγα. Τελείως bitchy...
Manu7
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 22 2011, 13:56 ) *
Ακριβώς το αντίθετο θα έλεγα. Τελείως bitchy...

Mην την σκέφτεσαι στη ζωή της άλλης wink.gif.

Ωστόσο,σίγουρα δεν το κάνεις και την έχεις σε bitchy όπως και να'χει..tongue.gif

frenchman7
Εύγε φίλε sacarame , φαντάζομαι πως το θέμα αυτό αποσκοπεί στο να φέρει τύχη στην ομάδα μας!

Η δυσκολία μου να επιλέξω με οδηγεί στην κατηγοριοποίηση...

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Κατηγορία φυσικής ομορφιάς : Δούκισσα Νομικού

Κατηγορία γυναικάρας: Έλενα Παπαβασιλείου

Κατηγορία "έκφυλης" ομορφιάς: Δήμητρα Αλεξανδράκη, Έφη Κυριάκου

Κατηγορία μελαχρινής καλλονής: Μαρία-Λουίζα Βούρου - Νικολέτα Ράλλη

Αυτα.. smiley.gif
colonel gomelsky
QUOTE(Manu7 @ Mar 22 2011, 13:59 ) *
Mην την σκέφτεσαι στη ζωή της άλλης wink.gif.

Ωστόσο,σίγουρα δεν το κάνεις και την έχεις σε bitchy όπως και να'χει..tongue.gif


Όντως. Έτσι μου φαινόταν και στο "Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο" που έπαιζε την ...άβγαλτη (λέμε τώρα) μαθήτρια.

QUOTE(frenchman7 @ Mar 22 2011, 14:01 ) *
Εύγε φίλε sacarame , φαντάζομαι πως το θέμα αυτό αποσκοπεί στο να φέρει τύχη στην ομάδα μας!

Η δυσκολία μου να επιλέξω με οδηγεί στην κατηγοριοποίηση...

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Κατηγορία φυσικής ομορφιάς : Δούκισσα Νομικού

Κατηγορία γυναικάρας: Έλενα Παπαβασιλείου

Κατηγορία "έκφυλης" ομορφιάς: Δήμητρα Αλεξανδράκη, Έφη Κυριάκου

Κατηγορία μελαχρινής καλλονής: Μαρία-Λουίζα Βούρου - Νικολέτα Ράλλη

Αυτα.. smiley.gif


Πάρα πολύ σωστή η κατηγοριοποίηση του φίλου frenchman, αν και χωράνε κι άλλες στις κατηγορίες.
Manu7
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 22 2011, 14:02 ) *
Πάρα πολύ σωστή η κατηγοριοποίηση του φίλου frenchman, αν και χωράνε κι άλλες στις κατηγορίες.

Γιατί ρε φίλε?Η δικιά μου δεν σε άρεσε???biggrin.gif
colonel gomelsky
QUOTE(Manu7 @ Mar 22 2011, 14:11 ) *
Γιατί ρε φίλε?Η δικιά μου δεν σε άρεσε???biggrin.gif


Μου άρεσε. Απλά εσύ δημιουργείς τις κατηγορίες βάση των προσώπων, ενώ ο frenchman7 προσαρμόζει τα πρόσωπα στις κατηγορίες. Αν μη τι άλλο είναι πιο επιστημονική δουλειά! smiley.gif
Manu7
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 22 2011, 14:14 ) *
Μου άρεσε. Απλά εσύ δημιουργείς τις κατηγορίες βάση των προσώπων, ενώ ο frenchman7 προσαρμόζει τα πρόσωπα στις κατηγορίες. Αν μη τι άλλο είναι πιο επιστημονική δουλειά! smiley.gif

33.gif
colonel gomelsky
Προς sacarame: Επειδή το παιχνίδι χοντραίνει σου πετάω το γάντι: Μετά από αυτό το τόπικ, αυτονόητα θα δημιουργηθεί και δεύτερο με όσες λογικά παρέλειψες. Στο τελος αυτά τα δύο δικά σου θα ενωθούν προκειμένου να βγει δεκάδα. Έτσι θα γίνει και με τα 2 τόπικ των mature (αυτό που υπάρχει και αυτό που θα δημιουργηθεί με τις παραλείψεις). Αφού βγούνε οι 10αδες των amateur και mature, προτείνω ενιαίο τοπικ (20αδα) όπου θα βγει η καλύτερη 5αδα μεικτά. Για τον προεκλογικό αγώνα υπέρ των matures δημιουργείται πάραυτα 3μελες επιτελείο αποτελούμενο από τους α) την αφεντιά μου β) τον il postino γ) τον petrovic. Ελεύθερος σκοπευτής για τις ειδικές αποστολές και την βρώμικη δουλειά αναλαμβάνει ο frenchman7. Deal?
SG3ptshooter
Σε αυτό το τόπικ πρέπει να γράφουμε ποια δεν μας κάνει και να βγαίνει μετά ο Κόλονελ, ο Τζινόμπιλι, ο Ντάνκαν και οι γνωστοί "άμα σου καθότανε θα της έλεγες όχι;" να γίνουν τα τόπικ ΟΣΦΠ-ΠΑΟ τελικοί πρωταθλήματος κάτι σαν το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι.. laugh.gif
sn3
Τα δυο "Ε" απο μενα...Ελενα παπαβασιλειου για τα πρωινα πριν τ σχολειο κ ελενη φουρειρα που ειναι θεα
Leon_cp3
Παρακαλώ να μας βοηθήσετε λέγοντας μας πόσες περίπου επιλογές θέλετε γιατί θα ψήφιζα καμιά 12άδα και δεν έχει νόημα έτσι. tongue.gif
Στανταράκια η Έφη Κυριάκου,Παπαβασιλείου,Δήμητρα Αλεξανδράκη και Χριστίνα Μουστάκα. Μπορείς να αφήσεις όμως έξω Ιγροπούλου,Στικούδη και λοιπές; ohmy.gif

ps. Και κάτι τελευταίο,το Καλομοιράκι το οποίο είχε προταθεί έπρεπε να μπει. happy.gif
il postino
ολες!!!!

icon_bored.gif

δε βλεπω ιντριγκα, αντεγκλησεις, επιδοκιμασιες και αποδοκιμασιες!!!!

αλλο να μαχεσαι για μια 20αρα και αλλο για μια κυρια που παταει τα 70 σε λιγους μηνες!!!! 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
petrovic
ελενα παπαβασιλείου χαλαρά
sacarame
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 22 2011, 13:48 ) *
Πόσες ψηφίζουμε? Τριάδα?

ΥΓ. Θα συμμετάσχω αν και αμφιβάλω για την αξία του τοπικ. Δηλαδή τι θες να πούμε, ότι μας αρέσουν όλες αυτές? Δεν είναι λίγο αυτονόητο? Τεσπα, καταλαβαίνω (και στήριζα μέχρι πρότινος) τον αγώνα σου να γίνεις admin και το πόσο μπορεί να σε βοηθήσει αυτό το τετριμμένο τοπικ στα μάτια των 15,16αρηδων του φόρουμ. tongue.gif


Το θέμα δεν είναι να πούμε αν μας αρέσουν ή όχι.Αυτά τα κάνετε στα δικά σας πολλ που είναι αμφιβόλου απαντήσεως.. tongue.gif
Εδώ σκοπός είναι να δούμε τα γούστα του καθενός και τις προτιμήσεις πάνω σε αντικειμενικά ωραίες επιλογές..Δηλαδή ψάχνουμε ατάκες του στυλ δεν γουστάρω Νάταλι Θάνου γιατί απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
Ας πούμε ότι μια 5άδα θα είναι καλό νούμερο...ΟΜΩΣ αν προσθέσετε άλλες στην λίστα,να προσέξετε να μην είναι η κυρία άνω των 28 ετών......

QUOTE(frenchman7 @ Mar 22 2011, 14:01 ) *
Εύγε φίλε sacarame , φαντάζομαι πως το θέμα αυτό αποσκοπεί στο να φέρει τύχη στην ομάδα μας!

Εννοείται πως σκοπός του πολλ είναι να αποφορτιστούμε και να πάμε ήρεμοι στο γήπεδο το βράδυ... smiley.gif

QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 22 2011, 14:29 ) *
Προς sacarame: Επειδή το παιχνίδι χοντραίνει σου πετάω το γάντι: Μετά από αυτό το τόπικ, αυτονόητα θα δημιουργηθεί και δεύτερο με όσες λογικά παρέλειψες. Στο τελος αυτά τα δύο δικά σου θα ενωθούν προκειμένου να βγει δεκάδα. Έτσι θα γίνει και με τα 2 τόπικ των mature (αυτό που υπάρχει και αυτό που θα δημιουργηθεί με τις παραλείψεις). Αφού βγούνε οι 10αδες των amateur και mature, προτείνω ενιαίο τοπικ (20αδα) όπου θα βγει η καλύτερη 5αδα μεικτά. Για τον προεκλογικό αγώνα υπέρ των matures δημιουργείται πάραυτα 3μελες επιτελείο αποτελούμενο από τους α) την αφεντιά μου β) τον il postino γ) τον petrovic. Ελεύθερος σκοπευτής για τις ειδικές αποστολές και την βρώμικη δουλειά αναλαμβάνει ο frenchman7. Deal?


Δέχομαι την πρόκληση και σας πετάω πίσω το γάντι κύριε Συνταγματάρχα....Θα απαντήσω σύντομα με τα μέλη της ομάδας μου... smiley.gif


Ας ψηφίσω λοιπόν..

1ον) Ινα Σιδέρη : Αρρώστειααααα!!!!!! Ίσως ο καλύτερος γλουτός στην ελληνική τι βι αυτή τη στιγμή... smiley.gif
2ον) Κατερίνα Στικούδη : Τα λόγια είναι περιττάααααααααα..( αλα Μαρινέλλα)
3ον) Ελευθερία Παντελιδάκη : Ντάξ τρελόοοοοοοοοοοοοο...Τοπ ξανθιά by far
4ον) Νικολέττα Ράλλη : Για τον Γιάνναρο ρε γαμώτοοοοο smiley.gif
5ον) Κλέλια Ρενέση : Αχου το μωρέ το γλυκούλι...Ζουζουνιάρα όσο δεν πάει 19.gif
Air Kef
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 22 2011, 14:30 ) *
Σε αυτό το τόπικ πρέπει να γράφουμε ποια δεν μας κάνει και να βγαίνει μετά ο Κόλονελ, ο Τζινόμπιλι, ο Ντάνκαν και οι γνωστοί "άμα σου καθότανε θα της έλεγες όχι;" να γίνουν τα τόπικ ΟΣΦΠ-ΠΑΟ τελικοί πρωταθλήματος κάτι σαν το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι.. laugh.gif



Οι Mods δίνουν την ευχή τους σε αυτό!
panos75
Εγώ απλώς να επισημάνω πως η Κλέλια Ρένεση ανήκει στο σπάνιο είδος γυναικών που είναι εξίσου όμορφες είτε ως ξανθές, είτε ως μελαχρινές.

Υ.Γ. Πως και έμεινε έξω η Παπουτσάκη; Την βάλατε στις "ώριμες"; laugh.gif
sacarame
QUOTE(panos75 @ Mar 22 2011, 19:38 ) *
Υ.Γ. Πως και έμεινε έξω η Παπουτσάκη; Την βάλατε στις "ώριμες"; laugh.gif


Πατημένα 32.... dry.gif
panos75
QUOTE(sacarame @ Mar 22 2011, 19:52 ) *
Πατημένα 32.... dry.gif


Τι λες ρε παιδί μου; Και δεν της φαίνεται της παλιόγριας. biggrin.gif
nikolas12
Πω πω φιλε 12 η ωρα το βραδυ και βλεπω το τοπικ. Νομιζα δεν μπορουσα να τις ψηφισω ολες και ετσι ψηφισα...τις περισσοτερες.
colonel gomelsky
QUOTE(nikolas12 @ Mar 23 2011, 00:14 ) *
Πω πω φιλε 12 η ωρα το βραδυ και βλεπω το τοπικ. Νομιζα δεν μπορουσα να τις ψηφισω ολες και ετσι ψηφισα...τις περισσοτερες.


Πάλι εδώ τριγυρνάς εσύ? Αυτά τα τόπικ είναι:
SG3ptshooter
QUOTE(sacarame @ Mar 22 2011, 13:35 ) *
Ελευθερία Παντελιδάκη

wub.gif όσοι δεν την ψηφίσετε είστε γατάκια tongue.gif
Razorblade Fish
Μουστακα-Λασκαρη-Αλεξανδρακη-Κυριακου-Ραλλη.Δεν πιστευω να φαινεται οτι ειμαι του μελαχρινου.Οποιος εχει ψηφισει την Περιστερη εχει ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Αρα λογικα για τον colonel μιλαμε... shot.gif
colonel gomelsky
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 23 2011, 00:45 ) *
Μουστακα-Λασκαρη-Αλεξανδρακη-Κυριακου-Ραλλη.Δεν πιστευω να φαινεται οτι ειμαι του μελαχρινου.Οποιος εχει ψηφισει την Περιστερη εχει ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Αρα λογικα για τον colonel μιλαμε... shot.gif


Έγραψα παραπάνω. Τσέκαρε.
vc15
Εξαιρετική συλλογή κορίτσαρων!!! Η μόνη που έχω να προσθέσω είναι η Ρία Αντωνίου και ίσως η Περιστέρη να μην ήταν απαραίτητο να μπει.

Ευτυχώς σε αυτό το τόπικ έχει πρυτανεύσει η λογική και οι δύο πρώτες σε ψήφους είναι και οι top κατά τη γνώμη μου. Κατερίνα Στικούδη, το κορυφαίο κομμάτι που έχουμε στην Ελλάδα (και όσο σκέφτομαι ποιος τη χαίρεται κλαίω) και Έλενα Παπαβασιλείου για τον απλό Έλληνα εργαζόμενο που ξυπνά πουρνό-πουρνό και θέλει να πάρει δύναμη για την υπόλοιπη μέρα.

Ψηλά στις προτιμήσεις μου είναι και η κυρία Τσιρίλο (ωραίο γούστο έχει και αυτή...) καθώς και η Κολλιδά (αυτή δεν είναι που βγαίνει το μεσημέρι στον alpha?).

Γενικότερα, έχει πολύ πράγμα και για όλα τα γούστα. Μπράβο και πάλι για την επιλογή.
frenchman7
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 23 2011, 00:37 ) *
wub.gif όσοι δεν την ψηφίσετε είστε γατάκια tongue.gif


Αυτή σε ένα παιχνίδι με κάτι φακέλους ήταν όνειρο, αλλά την είδα πρόσφατα κάπου και έχει χάσει την "φρεσκάδα" της.
Οπότε την απέκλεισα από τις τοπ μου..
petrovic
ποιος τη χαίρεται τη στικούδη ρε παιδιά; για πείτε
kseplenhs
και καλά να μουν στην ολγα φαρμάκη θα την έδινα (την ψήφο τουλάχιστον)... wub.gif
Leon_cp3
QUOTE(petrovic @ Mar 23 2011, 09:10 ) *
ποιος τη χαίρεται τη στικούδη ρε παιδιά; για πείτε


Ο dj Rico από τους Goin' Through.
nikolas12
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 23 2011, 00:25 ) *
Πάλι εδώ τριγυρνάς εσύ? Αυτά τα τόπικ είναι:


Αρχιζεις ολιγον να μου σπας τα...νευρα.
balomazoxtra
41.gif Xριστίνα Στεφανίδη. 41.gif

Μελαχρινή με γλυκιά και συνάμα πρόστυχη φατσούλα. wub.gif



(στα + ότι τα είχε με τον Σάρας... cool.gif tongue.gif )
Leon_cp3
QUOTE(balomazoxtra @ Mar 24 2011, 14:15 ) *
41.gif Xριστίνα Στεφανίδη. 41.gif

Μελαχρινή με γλυκιά και συνάμα πρόστυχη φατσούλα. wub.gif



(στα + ότι τα είχε με τον Σάρας... cool.gif tongue.gif )


Τη Στεφανίδη btw πραγματικά μετά από εκείνη την ανυπέρβλητη δήλωση για το ότι κάποιος που δεν μπορεί στην εποχή μας να βγάλει πάνω από 700 ευρώ δεν έχει φιλοδοξίες και βλέψεις δε μπορώ να τη δω σαν ανθρώπινο ον.
Εντάξει κι άλλες έβγαλαν γκαφρά με 3 φωτογραφήσεις και μεγαλοπιάστηκαν,εντάξει κι άλλες δε θα πάνε ποτέ με "κοινούς θνητούς" αλλά μόνο με κάμπριο και χιλιάρικα στις τσέπες,εντάξει κι άλλες έχουν πετάξει μπαρούφες άπειρες, αλλά η προηγούμενη αν μη τι άλλο έδειξε ότι είναι εκτός πραγματικότητας...

Τέσπα βγαίνω οφ τόπικ,για άλλο λόγο άνοιξε το συγκεκριμένο. Για άλλα κάλλη ας το πούμε έτσι,όχι τον κάλο που δυστυχώς κουβαλάνε κάποιες στο κεφάλι. tongue.gif
Manu7
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 22 2011, 14:30 ) *
Σε αυτό το τόπικ πρέπει να γράφουμε ποια δεν μας κάνει και να βγαίνει μετά ο Κόλονελ, ο Τζινόμπιλι, ο Ντάνκαν και οι γνωστοί "άμα σου καθότανε θα της έλεγες όχι;" να γίνουν τα τόπικ ΟΣΦΠ-ΠΑΟ τελικοί πρωταθλήματος κάτι σαν το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι.. laugh.gif

Ε αμααααααάν.....Ξεκόλλα επιτέλους...Πρέπει να γράφεις το αντίθετο απ'ότι σκέφτεσαι γιατί μετά θα νομίζουν ότι εγώ ή εσύ
είμαστε το ίδιο άτομο και έχουμε 2 accounts...Και μετά θα την πληρώσουμε και οι 2 με ένα ban... smiley.gif

Εγώ ξεκινάω:"Εσένα ρε SG3ptshooter αν σου κάτσουν μην πεις ναι..." laugh.gif
SG3ptshooter
QUOTE(Manu7 @ Mar 24 2011, 19:12 ) *

πρόσφατα έγραψες που είσαι φοιτητής και λίγες μέρες πριν είχα πει σε mod ότι είμαι φοιτητής σε σχολή που είναι "απαιτητικό" να μπεις..
Ρε συ εαυτέ μου καρφωνόμαστε, σοβαρέψου λίγο.. smiley.gif
"ναι θα πω αλλά η Καινούργιου είναι πιο παγοκολώνα κι από την Αν Χάθαγουεϊ.." (ας ελπίσουμε να αρχίσει μπινελίκι μετά από αυτό, ως τώρα είναι βαρεμάρα το τόπικ peace.gif )

όσοι διαβάσετε σήμερα το Οφ Τόπικ Σκέψεις ξέρετε από τι τον έπαθα το διχασμό προσωπικότητας.. Αν έχετε κάποιο ενδιαφέρον για κάτι που δεν το παρακολουθεί κανείς άλλος στον περίγυρό σας, αλλάξτε συνήθεια πριν αρχίσετε να ρωτάτε σαν Ολυμπιακός, να απαντάτε σαν Παναθηναϊκός και να συμφωνείτε με ρυθμούς Νίκου Καρούλια..

Άλλωστε δεν είναι τυχαίο ότι μόλις πόσταρε ο ένας μου εαυτός αμέσως έκανε login ο άλλος να απαντήσει.. 39.gif

(μανου βάλε και μια φωτογραφία Steven Stamkos τώρα να πάει το φόρουμ αδιάβαστο.. 19.gif )

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΒΗΣΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΝΤΣ, ΠΑΤΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ, ΣΟΡΡΥ. smile.gif
Manu7
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 24 2011, 19:24 ) *
πρόσφατα έγραψες που είσαι φοιτητής και λίγες μέρες πριν είχα πει σε mod ότι είμαι φοιτητής σε σχολή που είναι "απαιτητικό" να μπεις..
Ρε συ εαυτέ μου καρφωνόμαστε, σοβαρέψου λίγο.. smiley.gif
"ναι θα πω αλλά η Καινούργιου είναι πιο παγοκολώνα κι από την Αν Χάθαγουεϊ.." (ας ελπίσουμε να αρχίσει μπινελίκι μετά από αυτό, ως τώρα είναι βαρεμάρα το τόπικ peace.gif )

όσοι διαβάσετε σήμερα το Οφ Τόπικ Σκέψεις ξέρετε από τι τον έπαθα το διχασμό προσωπικότητας.. Αν έχετε κάποιο ενδιαφέρον για κάτι που δεν το παρακολουθεί κανείς άλλος στον περίγυρό σας, αλλάξτε συνήθεια πριν αρχίσετε να ρωτάτε σαν Ολυμπιακός, να απαντάτε σαν Παναθηναϊκός και να συμφωνείτε με ρυθμούς Νίκου Καρούλια..

Άλλωστε δεν είναι τυχαίο ότι μόλις πόσταρε ο ένας μου εαυτός αμέσως έκανε login ο άλλος να απαντήσει.. 39.gif

(μανου βάλε και μια φωτογραφία Steven Stamkos τώρα να πάει το φόρουμ αδιάβαστο.. 19.gif )

Χαχαχα...Χόκει όχι...Δεν νομίζω...

Ότι και να κάνεις δεν βλέπω ανταπόκριση στο τόπικ σου στο χόκει.biggrin.gif

YΓ:man...Αν ερχόμουν ξαφνικά να γράψω στο τόπικ σου θα καρφωνόμασταν άσχημα... cool.gif
ΥΓ2:Μήπως ο φίλος της αδερφής σου σε έκανε να ασχοληθείς με το χόκει,για να τον αποφεύγεις?wink.gif
ΥΓ3:Δηλαδή σε τι σχολή είσαι?(κάτι παρόμοιο?πολυτεχνείο για να είναι απαιτητικό να μπεις?)
SG3ptshooter
QUOTE(Manu7 @ Mar 24 2011, 19:37 ) *
Ότι και να κάνεις δεν βλέπω ανταπόκριση στο τόπικ σου στο χόκει.biggrin.gif
YΓ:man...Αν ερχόμουν ξαφνικά να γράψω στο τόπικ σου θα καρφωνόμασταν άσχημα... cool.gif
ΥΓ2:Μήπως ο φίλος της αδερφής σου σε έκανε να ασχοληθείς με το χόκει,για να τον αποφεύγεις?wink.gif
ΥΓ3:Δηλαδή σε τι σχολή είσαι?(κάτι παρόμοιο?πολυτεχνείο για να είναι απαιτητικό να μπεις?)

Θα αρχίσω να ποστάρω ημίγυμνες φωτογραφίες όλων των γυναικών των παικτών, θα το Ταραντινιάσω και λίγο με το βίντεο του τερματοφύλακα που του έκοψε την καρωτίδα η λεπίδα ενός που ερχότανε τάκλιν, θα βάλω κανά λινκ megaupload από αγώνα και όλο και κάποιος καμμένος στο κατέβασμα θα το χώσει στο δίσκο του έτσι για ποικιλία, θα κάνω κανα αφιέρωμα σε Ελληνοαμερικάνους παίκτες (το μαντευάτε ότι ο μόνος παίκτης που έχει παίξει 24 σεζόν πλέι οφς είναι Ελληνοαμερικάνος; ), το πολύ πολύ να εκβιάσω μερικούς μερικούς που έχω ράμματα για τη γούνα τους ( rolleyes.gif ), μιλάμε θα το κάνω το σάιτ hockeyforum.gr με λίγη από μπάσκετ.. smiley.gif

(Έλα αύριο, θα σε προμηθεύσω και με υλικό κανείς δε θα μας καταλάβει cool.gif )

Δεν ασχολούμαι με το χόκει ως παίκτης γιατί παρότι σέβομαι την προσπάθεια των ελάχιστων ομάδων που υπάρχουν, αυτή τη στιγμή θα σκοτωνόμουν στην προσπάθεια για ένα άθλημα που δυστυχώς είμαστε όσο σημαντική είναι η Ανδόρρα στο μπάσκετ (φακτ, είχαν την ίδια θέση στην αντίστοιχη διοργάνωση της αντίστοιχης κατηγορίας ομάδων της ηπείρου, της χαμηλότερης). Και βλέπεις και τη βαθμολογία και είναι γεμάτη αστερίσκους για το αν οι παίκτες είχαν δελτία ή είχαν βρει λεφτά να πάρουν το λεωφορείο να κατέβουν από Θεσσαλονίκη - Αθήνα. Για να έρθω στο θέμα μου όμως, πολύ θα ήθελα να έχω ένα μπαστούνι εδώ γύρω όταν ξανάρθει να του ανοίξω την κεφάλα να τελειώνουμε.. Αν και παρότι δεν υπάρχει κάποια οριστική εξέλιξη, επιτέλους προβλέπεται να δει σύντομα την πόρτα της εξόδου.. biggrin.gif
balomazoxtra
QUOTE(Leon_cp3 @ Mar 24 2011, 19:02 ) *
Τη Στεφανίδη btw πραγματικά μετά από εκείνη την ανυπέρβλητη δήλωση για το ότι κάποιος που δεν μπορεί στην εποχή μας να βγάλει πάνω από 700 ευρώ δεν έχει φιλοδοξίες και βλέψεις δε μπορώ να τη δω σαν ανθρώπινο ον.
Εντάξει κι άλλες έβγαλαν γκαφρά με 3 φωτογραφήσεις και μεγαλοπιάστηκαν,εντάξει κι άλλες δε θα πάνε ποτέ με "κοινούς θνητούς" αλλά μόνο με κάμπριο και χιλιάρικα στις τσέπες,εντάξει κι άλλες έχουν πετάξει μπαρούφες άπειρες, αλλά η προηγούμενη αν μη τι άλλο έδειξε ότι είναι εκτός πραγματικότητας...

Τέσπα βγαίνω οφ τόπικ,για άλλο λόγο άνοιξε το συγκεκριμένο. Για άλλα κάλλη ας το πούμε έτσι,όχι τον κάλο που δυστυχώς κουβαλάνε κάποιες στο κεφάλι. tongue.gif

Χριστίνα.........


Tι την θέλεις την Φεράρι?? Ε Χριστίνα??
επαθα λαστιχο
QUOTE(Leon_cp3 @ Mar 24 2011, 19:02 ) *
Τη Στεφανίδη btw πραγματικά μετά από εκείνη την ανυπέρβλητη δήλωση για το ότι κάποιος που δεν μπορεί στην εποχή μας να βγάλει πάνω από 700 ευρώ δεν έχει φιλοδοξίες και βλέψεις δε μπορώ να τη δω σαν ανθρώπινο ον.

να αγιασει το στομα σου,η μαλλον η πενα σου(η μαλλλον ακομα καλυτερα,το πληκτρολογιο σου)
sacarame
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 24 2011, 19:24 ) *
"ναι θα πω αλλά η Καινούργιου είναι πιο παγοκολώνα κι από την Αν Χάθαγουεϊ.." (ας ελπίσουμε να αρχίσει μπινελίκι μετά από αυτό, ως τώρα είναι βαρεμάρα το τόπικ peace.gif )


Δεν ξέρω...εμένα δεν μου βγάζει αυτό το παγοκολώνα που λες,αλλά υπάρχουν φορές που την βλέπω και λέω "ΟΥΑΟΥ" και άλλες φορές που λέω "πω τι μπάζο είναι αυτό.."

Πχ στην παρακάτω φώτο,αντικειμενικά τρομάζει κόσμο...


frenchman7
QUOTE(sacarame @ Mar 25 2011, 17:20 ) *
Δεν ξέρω...εμένα δεν μου βγάζει αυτό το παγοκολώνα που λες,αλλά υπάρχουν φορές που την βλέπω και λέω "ΟΥΑΟΥ" και άλλες φορές που λέω "πω τι μπάζο είναι αυτό.."

Πχ στην παρακάτω φώτο,αντικειμενικά τρομάζει κόσμο...



Εγώ ξέρω πως κάτι πρέπει να γίνει για να αρχίσει να λέει το "ρ"! smiley.gif
captain charisma
την ασημινα μου την ξεχασατε βρε ρεμαλια???? smiley.gif smiley.gif 45.gif

http://www.gazzetta.gr/show-bitch/item/105...84-%28photos%29
sacarame
QUOTE(captain charisma @ Apr 18 2011, 13:07 ) *
την ασημινα μου την ξεχασατε βρε ρεμαλια???? smiley.gif smiley.gif 45.gif

http://www.gazzetta.gr/show-bitch/item/105...84-%28photos%29



Χμμ..Παράλειψη από ότι φαίνεται....Δεν έτυχε να με γνωρίσει η κυρία και για αυτό δεν την έβαλα στην λίστα 69.gif
rchos
QUOTE(sacarame @ Apr 18 2011, 13:21 ) *
Χμμ..Παράλειψη από ότι φαίνεται....Δεν έτυχε να με γνωρίσει η κυρία και για αυτό δεν την έβαλα στην λίστα 69.gif


δεν την εχεις χτενισει δηλαδη αυτην?χαχαχα
α ρε τρυφωνα εσυ και οι γνωριμιες σου...
colonel gomelsky
QUOTE(sacarame @ Apr 18 2011, 13:21 ) *
Χμμ..Παράλειψη από ότι φαίνεται....Δεν έτυχε να με γνωρίσει η κυρία και για αυτό δεν την έβαλα στην λίστα 69.gif


http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=425366

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=425368

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=425369

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=425382

Όταν εγώ ανακάλυπτα τις φωτογραφίες από το κομμωτήριο της Τρίπολης το γκαζέτα αγρόν ηγόραζε. Μη σου πω ότι το πήρανε απο δω.
sacarame
QUOTE(rchos @ Apr 18 2011, 13:23 ) *
δεν την εχεις χτενισει δηλαδη αυτην?χαχαχα
α ρε τρυφωνα εσυ και οι γνωριμιες σου...



Α νταξει, νόμιζα οτι θα λεγες τίποτα για φροντιστήρια... smiley.gif

Τι να κάνω δυο χέρια έχω πόσες να κουρέψω.....
reignman
Εγω ψηφισα Ελενη Παπαβασιλειου (ultra-tera-m00n@!!!) μιλαμε ΕΡΩΤΑΣ!

οι αλλες 3 που ψηφισα ηταν : Αθηνα Οικονομακου , Ολγα Φαρμακη και Σταματινα Τσιμτσιλη.!
petrovic
[quote name='reignman' date='Apr 22 2011, 11:11 ' post='481130']
Εγω ψηφισα Ελενη Παπαβασιλειου (ultra-tera-m00n@!!!) μιλαμε ΕΡΩΤΑΣ!


α ρε φίλε είμαι στην ίδια κατάσταση.

πρέπει να σε πληροφορήσω ότι κυκλοφοράει η φήμη πως τα έχει με το Γιούρκα Σειταρίδη
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.