Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2018-19
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Euroleague 2018-19
nikolas_asteri
Fantasy League θα φτιάξουμε;
Zoys
Το όνομα της λίγκας είναι BASKETFORUMGR .
yorgos
Μία ομάδα μόνο ο καθένας πάλι; Ας το κάνουμε 2 ρε παιδιά και για μας τους απότυχους. Επίσης, θα υπάρχει και λίγκα 1-1 φέτος;
Zoys
QUOTE(yorgos @ Oct 8 2018, 15:08 ) *
Μία ομάδα μόνο ο καθένας πάλι; Ας το κάνουμε 2 ρε παιδιά και για μας τους απότυχους. Επίσης, θα υπάρχει και λίγκα 1-1 φέτος;

Μία ναι. Νομίζω ότι οι λίγκες head-to-head είναι μέχρι 20 άτομα.
nikolas_asteri
QUOTE (Zoys @ Oct 8 2018, 10:50 ) *
Το όνομα της λίγκας είναι BASKETFORUMGR .


Άμεση ανταπόκριση ο mod. Ευχαριστούμε!
yorgos
QUOTE(Zoys @ Oct 8 2018, 14:15 ) *
Μία ναι. Νομίζω ότι οι λίγκες head-to-head είναι μέχρι 20 άτομα.

Δεν το ήξερα αυτό για το head-to-head, κρίμα. Ήθελα να σκίσω τα καλσόν μερικών εδώ μέσα. smiley.gif
nikolas_asteri
Ε μπορείς και στην classic league rolleyes.gif
Nemesakos
Άντε είπα να συμμετέχω και γω φέτος..για να δούμε.. tongue.gif
john wick
Ασχετο ,αλλα μηπως υπαρχει τοπικο για την Fantasy Euroleague 2018/2019?
Nemesakos
QUOTE (john wick @ Oct 11 2018, 13:57 ) *
Ασχετο ,αλλα μηπως υπαρχει τοπικο για την Fantasy Euroleague 2018/2019?


τι εννοείς τοπικό??
yorgos
Θα λέτε ΠΑΣΟΚ και θα σέβεστε, γατάκια...
Pierce
Αυτός που έγραψε τον κώδικα είναι για μπάτσες το λιγότερο.
Ας δούν λίγο στο espn και στο yahoo πως γίνεται το Fantasy. Άκου να μην σε αφήνει να κάνεις τράμπα στο utility με διαφορετικές θέσεις. (για να μην πίασω τις εσωτερικές αλλαγές)
yorgos
Ναι αλλά για το ΠΑΣΟΚ κουβέντα δε λέτε...
Pierce
Φαντάζομαι με ΠΑΣΟΚ θα το είχαν δώσει το Project στον ίδιο τον Bill τον Gates (o οποίος θα ήταν κάποιος με το ίδιο όνομα από την Nebraska, και θα το είχαν κοστολογήσει ώς προϊόν M$ και AAPL μαζί).
john wick
Ποιος ειναι 1ος ρε σεις; w00t.gif

Εγω ειμαι μεσα στην 20αδα..... tongue.gif
G-arenas
QUOTE (john wick @ Oct 19 2018, 20:09 ) *
Ποιος ειναι 1ος ρε σεις; w00t.gif

Εγω ειμαι μεσα στην 20αδα..... tongue.gif

εγω οποιον παιρνω παει χαλια και οποιον διωχνω ειναι τρομερος!!! α ρε παπι ελεος! biggrin.gif laugh.gif
yorgos
Χωρίς στατιστική ΑΚΟΜΗ το ματς της Χίμκι που ήταν το πρώτο σήμερα... Έλα κι έχουμε παιδιά εκεί που έπαιξαν καλά...
nikolas_asteri
Εγώ είμαι τοπ-10 αλλά περιμένω Αλεξέι (όπως και αρκετοί άλλοι που τον έχουν και αρχηγό μάλιστα).
yorgos
QUOTE(nikolas_asteri @ Oct 19 2018, 23:14 ) *
Εγώ είμαι τοπ-10 αλλά περιμένω Αλεξέι (όπως και αρκετοί άλλοι που τον έχουν και αρχηγό μάλιστα).

Ήμουν 1ος, έπεσα 14ος κι ανέβηκα ελαφρά, νόμιζα πως είχα πάει καλύτερα. I'll be back.
nikolas_asteri
QUOTE (yorgos @ Oct 20 2018, 04:57 ) *
Ήμουν 1ος, έπεσα 14ος κι ανέβηκα ελαφρά, νόμιζα πως είχα πάει καλύτερα. I'll be back.


Χα! Ζόρικο το βλέπω biggrin.gif
nikolas_asteri
Μας υποχρέωσε ο αρχηγός Νάντο... 68.gif
G-arenas
QUOTE (nikolas_asteri @ Nov 1 2018, 23:59 ) *
Μας υποχρέωσε ο αρχηγός Νάντο... 68.gif

παρα τριχα και ειχα σβεντ παλι καλα. αλλα και παλι την πατησαμε χωρις τους ποντους του ντε κολο αν και σχεδον ολοι θα τον εχουν.
omlth123
Με Σβεντ ξέρουμε τι θα γίνει; Θα παίξει την Τετάρτη γιατί είδα ότι στο ματς πρωταθλήματος δεν χρησιμοποιήθηκε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.