Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τι ομάδα είστε?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
Pages: 1, 2, 3, 4
dizzy_fingers
Τι ομάδα είστε?
I'm green. ΠΑΟ, όχι Μακεδονικόςtongue.gif
Warrior
Εγω ειμαι με τον.. 77.gif ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 77.gif
του ελληνικου μπασκετ.-

Και για οποιον δεν καταλαβε(μιας και υπαρχουν και κατι πρασινα ανθρωπακια 68.gif
που αμφισβητουν τον τιτλο.. huh.gif ) δειτε το avatar

blech.gif
dizzy_fingers
Καλά...δε θα πείσεις τον κόσμο ότι ο ρης είναι αυτοκράτορας, δείχνοντάς του τα τρόπαια αυτά...αλλά με μία φωτογραφία της μεγάλης σας ομάδας τη δεκαετία του '80 wink.gif.
Warrior
Δεν εννοουσα τα τροπαια..

Απλα για οποιον ειχε αμφιβολιες για το ποιον εννοουσα,οτι ειναι ο αυτοκρατορας..
τον παραπεμπω στο avatar..

ugly_tocktock.gif
icon_drunk.gif
dizzy_fingers
hammer.gif
IraTmac
Όποιος δεν ξέρει με ρωτάει... biggrin.gif
LEFTERIS733
QUOTE (Warrior @ Jan 2 2005, 06:05 PM)
Εγω ειμαι με τον.. 77.gif ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 77.gif
του ελληνικου μπασκετ.-

Και για οποιον δεν καταλαβε(μιας και υπαρχουν και κατι πρασινα ανθρωπακια  68.gif
που αμφισβητουν τον τιτλο.. huh.gif ) δειτε το avatar

blech.gif

Μπορει εκει στον αρη να πιστευετε οτι θελετε αλλα ολοι ξερουν ποιος ειναι το ΑΦΕΝΤΙΚΟ στο μπασκετ!!! 77.gif
MZ13
Συμφωνώ ότι ο Αρης είναι ο Αυτοκράτορας του Ελληνικού μπάσκετ.......... w00t.gif
.........
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΛΑΝΗΤΑΡΧΗΣ!!! 19.gif 19.gif 71.gif thumbsup.gif 69.gif
MAVROGATA
Συμφωνώ και'γώ με τη σειρά μου πως ο ρης είναι ο αυτοκράτορας και ο Παναθηναικος ο πλανητάρχης του Ελληνικού μπάσκετ.................
.......................
.......................
......................
......................
.......................
......................
.......

Γιατί πολύ απλά:

ο ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 69.gif wink.gif
emperor
Εγώ σεμνά και ταπεινά δηλώνω ότι είμαι οπαδός της 77.gif ΑΡΕΙΑΝΑΡΑΣ 77.gif
weirdo1977
ARI μου είσαι η μαστούρα η μεγάλη... είσαι το πιο σκληρό ναρκωτικό, και απ την θολούρα που μου φέρνεις στο κεφάλι ARI να ξενερώσω δε μπορώ
IraTmac
κι αν έχει γίνει το μυαλό σας μαρμελάδα...

ναι τα ξέρουμε αυτά. tongue.gif θα ρθείτε την Κυριακή?
emperor
Φίλε Ιratmac εμείς θα είμαστε την Κυριακή.Για εσάς δεν ξέρω wink.gif
IraTmac
δεν έχεις κι άδικο...

εγώ θα με πάντως.

α ρε Νέμπε... κρίμα...
Dj_Zygor
βρε dizzy_fingers βαζελος εισαι κ εγω σε ειδα στο σαιτ της θυρα7 κ νομιζα οτι εισαι δικος μας
[SIZE=14]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]
dizzy_fingers
Παναθηναϊκός είμαι, όχι βάζελος (όπως κι εσύ δεν είσαι γαύρος και ο ηρακλής γριά κλπ κλπ wink.gif )...και τριγυρνάω από δω κι από κει στο ίντερνετ, οπότε λογικό ήταν να φτάσω κάποια στιγμή και στο φόρουμ σας biggrin.gif.
LEFTERIS733
Τι ειναι αυτα που ακουω κυριε admin?Ακου εκει στο σαιτ της θυρας 7.Και τολμας να αυτοαποκαλεισαι παναθηναικος; 68.gif

blech.gif
dizzy_fingers
Και μπασκετόκ@*λος είμαι, αλλά προχθές έπαιξα μπάλα.... 33.gif

συγχωρήστε με για το ατόπημά μου... 17.gif
LEFTERIS733
Μη νομιζεις οτι τωρα καλυτερεψες τα πραγματα.Απλα επιβαρυνεις ακομα περισσοτερο τη θεση σου. 19.gif (πλακα κανω tongue.gif )

(μα καλα βρε αγορι μου τι σκεφτοσουν; icon_drunk.gif )
oh bane bane
QUOTE (MAVROGATA @ Jan 5 2005, 08:02 PM)
ο ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  69.gif wink.gif

Ναι, ναι...

Ο Παντοκράτορας της Α2... tongue.gif biggrin.gif
Kabamaru
Ego apo tin alli (opos eho pei kai palaiotera) eimai opados olon ton omadon....

Symbatho ton PAOK, alla se polles periptoseis protimo na hasei.... px, se enan teliko me Makedoniko i kapoia alli eparhiaki omada tha ithela na hasei o PAOK. Episis, ean eprokeito gia to kalo tou Ellinkou basket kai pali tha protimousa na hasei o PAOK (px, PAOK-PAO gia tin Evroliga tou 1994). Ton Ari ton eho stin kardia mou, kai ton eho ypostiriksei apeires fores sto Alexandreio. To idio kai me ton Irakli. Maroussi kai Makedonikos einai i nees mou agapes edo kai 3-4 hronia. Kai fysika ehontas to mikroviou tou PAOKtsi (siga ton PAOKtsi diladi) mesa mou, antipatho ton Olympiako (alla par'ola afta ton ypostirizo therma stin evropi..... 2 meres ekana na koimmitho otan ehase sto Tel Aviv apo tin Badalona). Eimai arketa filovazelos, eno eknevrizomai me tous opadous tis AEK pou ehoun tin basketiki omada tous grammeni sta palia tous ta papoutsia, eno kseksizontai gia tin podosferiki.

Ante na vgaleis akri.....
dizzy_fingers
Γιατρό έχεις κοιτάξει? huh.gif


tongue.gif
Warrior
QUOTE (Kabamaru @ Jan 15 2005, 12:36 PM)
Ego apo tin alli (opos eho pei kai palaiotera) eimai opados olon ton omadon....

Symbatho ton PAOK, alla se polles periptoseis protimo na hasei.... px, se enan teliko me Makedoniko i kapoia alli eparhiaki omada tha ithela na hasei o PAOK. Episis, ean eprokeito gia to kalo tou Ellinkou basket kai pali tha protimousa na hasei o PAOK (px, PAOK-PAO gia tin Evroliga tou 1994). Ton Ari ton eho stin kardia mou, kai ton eho ypostiriksei apeires fores sto Alexandreio. To idio kai me ton Irakli. Maroussi kai Makedonikos einai i nees mou agapes edo kai 3-4 hronia. Kai fysika ehontas to mikroviou tou PAOKtsi (siga ton PAOKtsi diladi) mesa mou, antipatho ton Olympiako (alla par'ola afta ton ypostirizo therma stin evropi..... 2 meres ekana na koimmitho otan ehase sto Tel Aviv apo tin Badalona). Eimai arketa filovazelos, eno eknevrizomai me tous opadous tis AEK pou ehoun tin basketiki omada tous grammeni sta palia tous ta papoutsia, eno kseksizontai gia tin podosferiki.

Ante na vgaleis akri.....

w00t.gif

Φιλε Kabamaru..να σαι καλα,με εκανες να σκασω χαμογελο smile.gif ..σημερα.. sad.gif

Καλα αυτο ειναι καλυτερο απο το παλιο..εγραψε!!
tongue.gif


peace.gif
Blue1965White
Ιωνικός φυσικά...
kostasdiony
Καλησπερα και απο μενα,αν και εχω παιξει μπασκετ,δεν ασχολουμαι πια πολυ,ειμαι φιλαθλος της ομαδας που ξεφτιλισε τον Παναθηναικο στην Euroleague (Σαραγοασα,Τελ Αβιβ),επισης απο φετος στηριζω τον Ιωνικο ΝΦΑμαλιαδας γιατι εχω καταγωγη απο Πυργο,επισης πηγαινω συχνα να δω γυναικειο μπασκετ,επειδη εχω δικο μου ατομο στην ΔΑΣΑΛ (Ανω Λιοσια)...
dizzy_fingers
Καλώς τον!
Μην ανησυχείς για το ότι δεν ασχολείσαι πολύ πια, θα σε κάνουμε εμείς εδώ πέρα να ξανατρελαθείς με το άθλημα.

Αν θες μπορείς να ανοίξεις ένα τόπικ στο http://nodomain.stuff.gr/overplay/forum/index.php?showforum=14 ώστε να σε καλωσορίσουν και τα υπόλοιπα άτομα που μπορεί να μην είδαν αυτό το ποστ σου wink.gif.

Αν μας εξηγούσες κιόλας τον όρο "ξεφτίλισε" .... wink.gif


Άσχετο: Παιδιά, σας βγάζει εσάς ένα σφάλμα πάνω πάνω στη σελίδα, και λέει ότι έχει 0 votes, ή το εμφανίζει μόνο σε εμένα?
MZ13
QUOTE ("dizzy_fingers")
Άσχετο: Παιδιά, σας βγάζει εσάς ένα σφάλμα πάνω πάνω στη σελίδα, και λέει ότι έχει 0 votes, ή το εμφανίζει μόνο σε εμένα?

Και σε μένα το βγάζει.... 68.gif
dizzy_fingers
Οκ, θα σβήσω την παρούσα ψηφοφορία και θα ανοίξω νέα, όταν θα έχω περισσότερο χρόνο.

Είναι πρόβλημα που δημιουργήθηκε από τη μεταφορά της βάσης δεδομένων...
apollonaras
εμένα η ομάδα μου μπορεί να μην είναι παντοκράτορας,τον αγαπάω όμως μόνο και μόνο επειδή είναι ο πατρινός θεος!!!!!!!!!!!




ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ ΜΟΥ ΥΠΟΚΛΥΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif bball.gif
IraTmac
0 votes.
dizzy_fingers
Την έσβησα και άνοιξα καινούρια...

Τώρα πρέπει μόνο να ψηφήσετε πάλι.


Άσχετο: Ο NBAholic τι ομάδα να είναι άραγε? 7.gif
IraTmac
ΚΑ.ΠΟ.Τ.Ε. είναι.
Warrior
Kαι εγω χωρις να ξερω,αυτο εχω καταλαβει...

Κρυβεται ομως!! biggrin.gif
tongue.gif
IraTmac
δεν πιστεύω οτι τρελαίνεται κιόλας. απλώς συμπαθεί αυτή την π.. εε, την ομάδα.

μάλλον πιο φανατικά υποστηρίζει Λέικερς. πού τις βρίσκει... tongue.gif
dizzy_fingers
Ναι ρε...του μένει τώρα να πάει ο TMAC στο ΛΑ και να τον έχει καλύτερό του παίχτη. Η τριπλέτα της αποτυχίας! laugh.gif

Ωχ... 17.gif Δεν έπρεπε να το πω αυτό ε? 42.gif fast.gif


Α, και κόψε επιτέλους αυτούς τους χαρακτηρισμούς βρε...
Πέρασε καιρός από τότε (που κιόλας ποδοσφαιρικό παιχνίδι ήταν, όχι μπάσκετ: μην τα μπερδεύουμε wink.gif ).
Τέλος. icon_bored.gif
IraTmac
μπορείς να μου πεις κάτι όταν βρίζω, όχι όταν χρησιμοποιώ αρχικά. τέλος.
dizzy_fingers
Τα αρχικά όμως παραπέμπουν σε βρισιές.
Και δεν είναι πάντα η βρισιά που ενοχλεί, αλλά η προσβλητική διάθεση.

Κανονισμός του φόρουμ είναι, όχι κάποιο βίτσιο που απέκτησα πρόσφατα.

Και για να λειτουργούμε καλύτερα, κανείς δεν είναι υπεράνω κανονισμού wink.gif.

Αν διαφωνείς, θα σε παρακαλούσα να μου το πεις ιδιαιτέρως καθώς αρχίζουμε βγαίνουμε off topic.
IraTmac
Καυτερή Πορφυρή Τυροκροκέτα Εστιατορίου.

πού βρίζω?

παραπέμπει... μάλιστα.

οκ. θα "<<"συμμορφωθώ">>".
LEFTERIS733
Μαλλον εχω χασει επεισοδια.Τι ειναι το ΚΑ.ΠΟ.Τ.Ε.;

Υ.Γ. λιγα για τους LAKERS... torture.gif
IraTmac
ΚΑΛΥΤΕΡΗ Π......Α ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (= Ολυμπιακός).

υγ. δεν φταίω εγώ, με ρώτησε tongue.gif δεν το ξαναχρησιμοποιώ, αν και δεν παύει να ισχύει.


edit by dizzy_fingers: την επόμενη φορά χρησιμοποίησε pm wink.gif
LEFTERIS733
Δεν πειραζει θα το χρησιμοποιω εγω!!!












...πλακα κανω dizzy...
αλέκος
Καλώς σας βρήκα όλους. Επιτέλους και μια σελίδα για το ελληνικό μπάσκετ που έχει χαρίσει τις περισσότερες διακρίσεις στον ελληνικό αθλητισμό.

Να πώ για τη Νηαρ Ηστ την μπασκετομάνα;

Η ΑΕΚ είναι η μεγάλη οικογένεια αλλά η Νήαρ είναι τα σχολικά και εφηβικά χρόνια, η Νήαρ είναι η ομάδα της καρδιάς. Ξανά στην Α1!
IraTmac
QUOTE (αλέκος @ Feb 27 2005, 12:44 PM)
Να πώ για τη Νηαρ Ηστ την μπασκετομάνα;

Η ΑΕΚ είναι η μεγάλη οικογένεια αλλά η Νήαρ είναι τα σχολικά και εφηβικά χρόνια, η Νήαρ είναι η ομάδα της καρδιάς. Ξανά στην Α1!

καλωσήρθες Αλέκο.

μεγάλοι παίκτες πέρασαν από τη Νήαρ και πολλούς έβγαλε από τα σπλάχνα της (και συνεχίζει να βγάζει Καιμακόγλου, Ξανθόπουλος κλπ). αν και είναι βαρύ το "μπασκετομάνα"...

Τσαρτσαρής, Πανταζόπουλος, Σοφογιάννης, Τσιριγωτάκης (πολύ λίγος για μένα, αλλά έπαιξε χρόνια) και νομίζω ο Παυλίδης έπαιξε ή ξεκίνησε κιόλας από κει.

και τον Ταπούτο έβγαλε, που να μην τον έβγαζε... 68.gif tongue.gif

θυμάσαι τον Λι Μπένσον?
dizzy_fingers
Μπασκετομάνα δεν ξέρω...."ταλεντομάνα" σίγουρα biggrin.gif!!

Καλώς ήρθες αλέκο στην παρέα μας!

Κι αναρωτιόμουν πότε θα εμφανιζόταν κανείς από τα λημέρια σου (Καισαριανή έτσι?)...μπασκετότοπος είναι εκεί απ'ότι ξέρω.
harris
Περασαν μηνες ,περασαν χρονια
στης Α1 ολα τα σαλονια ,
Ελλαδα-Ευρωπη-Μακεδονια
οι οπαδοι σου γραψαν ιστορια
και μην φοβασαι Σπορτιγκ κανεναν
θα σε ανεβασουμε εμεις στην Α1 .

ΣΠΟΡΤΙΓΚ και ξερο ψωμι 77.gif 77.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Ελλαδα-Ευρωπη-Μακεδονια


7.gif
harris
Διερωτασαι για το "Ευρωπη" ?Κορατς δυο φορες.
dizzy_fingers
Για το Μακεδονία...
harris
Αααααα.....απλα για να βγαινει το συνθημα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
icon_drunk.gif

Βάλε Λακωνία τότε ρε συ tongue.gif!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.