Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NEA PAPOUTSIA KOBE!!!PWS SAS FAINONTAI?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Western Conference
NBA-MANIAC
OPWS OLOI EIDATE VGIKANE SE KUKLOFORIA TA NEA PAPOUTSIA TOU KOBE BRYANT!!!DUSTHXWS DN KUKLOFOROUN AKOMA...PWS SAS FAINONTAI?
Das Kapital
QUOTE(NBA-MANIAC @ Apr 4 2007, 02:42 PM) *
OPWS OLOI EIDATE VGIKANE SE KUKLOFORIA TA NEA PAPOUTSIA TOU KOBE BRYANT!!!DUSTHXWS DN KUKLOFOROUN AKOMA...PWS SAS FAINONTAI?


Πολυ ωραια φαινονται!!! Και τα δικα μου τα αιρ ζοομ 2κ5 του Μπραιαντ ειναι,παρολο που δε μου αρεσει σα παιχτης του βγαζουν πολυ καλα παπουτσια!!! σε αντιθεση με τα παπουτσια του Λεμπρον που εχω πεταξει στα σκουπιδια 300 ευρω!!!
Gravedigger
Eμένα τα LeBron μια χαρά με βόλεψαν πάντως!!!Κ αυτά ωραία είναι αλλά δν βγήκαν τώρα!τα έχω δει εδώ κ 1 μήνα!!!
dizzy_fingers
Μετέφερα εδώ το τόπικ καθώς αφορούν Κόμπε->Lakers->Pacific...

Καλώς ήρθες NBA-MANIAC στην παρέα μας, απλά θα σε παρακαλέσω να γράφεις με πεζούς κι ελληνικούς χαρακτήρες.

Καλά ποστ.
Das Kapital
QUOTE(Gravedigger @ Apr 4 2007, 03:20 PM) *
Eμένα τα LeBron μια χαρά με βόλεψαν πάντως!!!Κ αυτά ωραία είναι αλλά δν βγήκαν τώρα!τα έχω δει εδώ κ 1 μήνα!!!


Ποια Λεμπρον εχεις? Εγω τα 1 και τα 4 και τα μισω!!!
iverson
ωραία παπούτσια είναι τα έχει ένας φίλος μου και είναι καλά λέει.
kostasvc15
QUOTE(NBA-MANIAC @ Apr 4 2007, 11:42 AM) *

Καλως ηρθες ΝΒΑ μανιακ και καλα ποστ.
Τα παπουτσια καλα μου φαινονται αλλα δεν ασχολουμαι και πολυ με παπουτσια.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.