Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τα ρεζιλίκια σας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
morfi
Ήθελα πολύ να ανοίξω αυτό τόπικ αλλά δεν είχα κάποια αφορμή. Ε, τη πήρα σήμερα...

Μου έπεσαν τα παντελόνια... biggrin.gif
Είχε πολύ καιρό να μου συμβεί ένα ρεζιλίκι. Μέχρι σήμερα το πρωί cool.gif. Διέσχιζα τη Θηβών στο Αιγάλεω. Η βερμούδα που φόραγα είχε χαλάσει το φερμουάρ της και δεν έχει κουμπί (έχει αυτό το χρατς-χρουτς αλλά δεν πιάνει καλά rolleyes.gif). Έτσι αναγκάζομαι να τη σηκώνω συνέχεια αφού κάθε λίγο μου πέφτει. Μέχρι που με πρόλαβε πριν τη προλάβω biggrin.gif. Πέρασα το ένα ρεύμα του δρόμου βιαστικά και φτάνω στο δεύτερο. Τότε επιταχύνω ακόμα περισσότερο για να μη με χτυπήσει ένα αυτοκίνητο που ήθελε να στρίψει. Λέω "ε, θα προλάβω". Σκατά. Μου έπεσε το παντελόνι μπροστά σε όλη τη Θηβών. Στο ένα χέρι κράταγα κάτι βιβλιάρια και με το άλλο που ήταν ελεύθερο προσπαθούσα να σηκώσω το παντελόνι. Φανταστείτε φάση... Δεν πρόσεξα αντιδράσεις γιατί έτρεχα να μαζέψω να ασσυμάζευτα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι για ακόμη μία φορά ρεζιλεύτηκα μπροστά σε πολύ κόσμο. Αλλά you know what? Το ευχαριστήθηκα. Γιατί τι καμένος θα ήμουν αν δεν ευχαριστιόμουν κάτι τέτοιο...
baskethood
QUOTE (morfi @ Sep 16 2011, 13:26 ) *
Ήθελα πολύ να ανοίξω αυτό τόπικ αλλά δεν είχα κάποια αφορμή. Ε, τη πήρα σήμερα...

Μου έπεσαν τα παντελόνια... biggrin.gif
Είχε πολύ καιρό να μου συμβεί ένα ρεζιλίκι. Μέχρι σήμερα το πρωί cool.gif. Διέσχιζα τη Θηβών στο Αιγάλεω. Η βερμούδα που φόραγα είχε χαλάσει το φερμουάρ της και δεν έχει κουμπί (έχει αυτό το χρατς-χρουτς αλλά δεν πιάνει καλά rolleyes.gif). Έτσι αναγκάζομαι να τη σηκώνω συνέχεια αφού κάθε λίγο μου πέφτει. Μέχρι που με πρόλαβε πριν τη προλάβω biggrin.gif. Πέρασα το ένα ρεύμα του δρόμου βιαστικά και φτάνω στο δεύτερο. Τότε επιταχύνω ακόμα περισσότερο για να μη με χτυπήσει ένα αυτοκίνητο που ήθελε να στρίψει. Λέω "ε, θα προλάβω". Σκατά. Μου έπεσε το παντελόνι μπροστά σε όλη τη Θηβών. Στο ένα χέρι κράταγα κάτι βιβλιάρια και με το άλλο που ήταν ελεύθερο προσπαθούσα να σηκώσω το παντελόνι. Φανταστείτε φάση... Δεν πρόσεξα αντιδράσεις γιατί έτρεχα να μαζέψω να ασσυμάζευτα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι για ακόμη μία φορά ρεζιλεύτηκα μπροστά σε πολύ κόσμο. Αλλά you know what? Το ευχαριστήθηκα. Γιατί τι καμένος θα ήμουν αν δεν ευχαριστιόμουν κάτι τέτοιο...

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Ρε μεγαλε εισαι θεουλης 77.gif 77.gif 77.gif
Magnus92
@ morfi 77.gif Θεουλης ...

Κατα καιρους διαφορα περιστατικα ( π.χ. να ξεχναω να πληρωσω και να με κυνηγανε οι ταμιες ).

Το πιο προσφατο πριν απο 3 μερες : Παω να μπω σε μεγαλο καταστημα, το οποιο ειχε δυο πορτες ( εισοδο - εξοδο ). Μπαινει ο δικος σου χαλαρος απο την εξοδο, προχωραει ακαθικτος προς τα μεσα... Στην τριτη φορα που μου ουρλιαξε ο σεκιουριτας στην πορτα, πηρα χαμπαρι το τι εγινε tongue.gif .
sacarame

QUOTE
Μου έπεσαν τα παντελόνια... biggrin.gif
Είχε πολύ καιρό να μου συμβεί ένα ρεζιλίκι. Μέχρι σήμερα το πρωί cool.gif. Διέσχιζα τη Θηβών στο Αιγάλεω. Η βερμούδα που φόραγα είχε χαλάσει το φερμουάρ της και δεν έχει κουμπί (έχει αυτό το χρατς-χρουτς αλλά δεν πιάνει καλά rolleyes.gif). Έτσι αναγκάζομαι να τη σηκώνω συνέχεια αφού κάθε λίγο μου πέφτει. Μέχρι που με πρόλαβε πριν τη προλάβω biggrin.gif. Πέρασα το ένα ρεύμα του δρόμου βιαστικά και φτάνω στο δεύτερο. Τότε επιταχύνω ακόμα περισσότερο για να μη με χτυπήσει ένα αυτοκίνητο που ήθελε να στρίψει. Λέω "ε, θα προλάβω". Σκατά. Μου έπεσε το παντελόνι μπροστά σε όλη τη Θηβών. Στο ένα χέρι κράταγα κάτι βιβλιάρια και με το άλλο που ήταν ελεύθερο προσπαθούσα να σηκώσω το παντελόνι. Φανταστείτε φάση... Δεν πρόσεξα αντιδράσεις γιατί έτρεχα να μαζέψω να ασσυμάζευτα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι για ακόμη μία φορά ρεζιλεύτηκα μπροστά σε πολύ κόσμο. Αλλά you know what? Το ευχαριστήθηκα. Γιατί τι καμένος θα ήμουν αν δεν ευχαριστιόμουν κάτι τέτοιο...



Για κάτι τέτοιες περιπτώσεις έχουν ανακαλυφθεί κάποια αντικείμενα που έχουν το σχήμα του φιδιού και έχουν πάρει το όνομα μιας εκ των αγαπημένων λέξεων του Βαγγέλη Ιωάννου σε αυτό το Ευρωμπάσκετ... smiley.gif


Boom Dizzle
Δεν ειδα οτι υπαρχει το τοπικ χαχα....Αντε να πω κ εγω το ρεζιλικι μ

Χθες το βραδυ ωρα 10

Μολις εχω γυρισει απο Πανεπιστημιο...Σπιτι μονος μ τσακιζοντας σουβλακια κ ετοιμος να ξαπλαρω...
Το τηλεφωνο χτυπαει....Μια συμφοιτητρια μ προτεινει να παμε για κρασακια στο Γκαζι...Ε λεω ας παω να σκοτωσω λιγο
την ωρα μου...Μπανιαριζομαι,αρωματιζομαι κ ειμαι ετοιμος για εξοδο....

11.40

Εχω φτασει Γκαζι...παρεα μεγαλη τελικα(κ δεν ηξερα κ τα ατομα-ηταν εκτος σχολης!).Ντυμενος στην τριχα....
Καθομαστε εν τελει σε ενα κρασαδικο...Ωραια λεω!Τζερτζελο,χαβαλες και.....ΠΟΛΥ ΚΡΑΣΙ...Οταν λεμε πολυ μιλω για κιλα ολοκληρα τα οποια βαραινουν το στομαχι μ τωρα!

1.30


Η κατασταση εχει ξεφυγει για μενα...Εχω πιει πολυ...ΤΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ ειναι γεγονος...Αρχιζω να παραπατω...να κανω ερωτικες εξομολογησεις στην φιλη μ μπροστα στν δικο της(ουτε κ εγω ξερω γτ το εκανα αυτο!!),ολοι γελανε με μενα....Με παιρνουν απ το χερακι κ με βαζουν σε ταξι(?) ή μετρο???

11.31 το πρωι

Μολις ξυπνησα ξαπλωμενος στον καναπε κ οχι στο κρεβατι μ...Χωρις ποτε να καταλαβω πως εφτασα σπιτι μ...Κοιτω το κινητο...Ερωτικη εξομολογηση part2 εκ μερους μου....ΠΟΣΟ ΡΕΖΙΛΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΟΤΟ?????????????

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΑΠΛΑ!!!
frenchman7
ΧΑχαχχαχχαχ!

Boom Dizzle αυτό που λες είναι πολύ κλασικό, όλοι λίγο πολύ μετά από αρκετή δόση αλκοόλ, αρχίσουμε και κάνουμε ένα (τουλάχιστον) πέρασμα στην λίστα επαφών του κινητού να βρούμε πρώην(κυρίως) ή μέλλουσες να στείλουμε την κάψα μας..
benchwarmer
QUOTE(Boom Dizzle @ Mar 17 2012, 15:25 ) *
.....
11.31 το πρωι

Μολις ξυπνησα ξαπλωμενος στον καναπε κ οχι στο κρεβατι μ...


Αν φοραγες τα ρουχα σου, παλι καλα να λες ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
NBAholic
QUOTE(morfi @ Sep 16 2011, 12:26 ) *
Ήθελα πολύ να ανοίξω αυτό τόπικ αλλά δεν είχα κάποια αφορμή. Ε, τη πήρα σήμερα...

Μου έπεσαν τα παντελόνια... biggrin.gif
Είχε πολύ καιρό να μου συμβεί ένα ρεζιλίκι. Μέχρι σήμερα το πρωί cool.gif. Διέσχιζα τη Θηβών στο Αιγάλεω. Η βερμούδα που φόραγα είχε χαλάσει το φερμουάρ της και δεν έχει κουμπί (έχει αυτό το χρατς-χρουτς αλλά δεν πιάνει καλά rolleyes.gif). Έτσι αναγκάζομαι να τη σηκώνω συνέχεια αφού κάθε λίγο μου πέφτει. Μέχρι που με πρόλαβε πριν τη προλάβω biggrin.gif. Πέρασα το ένα ρεύμα του δρόμου βιαστικά και φτάνω στο δεύτερο. Τότε επιταχύνω ακόμα περισσότερο για να μη με χτυπήσει ένα αυτοκίνητο που ήθελε να στρίψει. Λέω "ε, θα προλάβω". Σκατά. Μου έπεσε το παντελόνι μπροστά σε όλη τη Θηβών. Στο ένα χέρι κράταγα κάτι βιβλιάρια και με το άλλο που ήταν ελεύθερο προσπαθούσα να σηκώσω το παντελόνι. Φανταστείτε φάση... Δεν πρόσεξα αντιδράσεις γιατί έτρεχα να μαζέψω να ασσυμάζευτα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι για ακόμη μία φορά ρεζιλεύτηκα μπροστά σε πολύ κόσμο. Αλλά you know what? Το ευχαριστήθηκα. Γιατί τι καμένος θα ήμουν αν δεν ευχαριστιόμουν κάτι τέτοιο...


Και το σάντουιτς με το λάπτοπ πού τα κρατούσες;
Τιμόνι υπήρχε;
Boom Dizzle
benchwarmer Χαχαχαχα ναι φοραγα τα ρουχα μ...για την ακριβεια κ το μπουφανακι μ κ τα παπουτσια μ...ολο το πακετο δηλαδη tongue.gif
frenchman7 Ισχυει αυτο π λες οντως...το χθεσινο ομως ηταν ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ χαχαχαχα...Ασε που ειμαι και αρκετα ηπιων τονων παιδακι wink.gif και δεν εκδηλονωμαι ευκολα

Κ τελικα ανακαλυψα οτι γυρισα με ταξακι σπιτι...Κ οτι ξεστομισα "σ'αγαπω" τουλαχιστον 10 φορες(Αμ εκανα κ ξενερωτο
πεσιμο ο ελεεινος χαχαχαχαχ)....Τεσπα γλιτωσα το κραξιμο αφου λεει οτι δεν με παρεξηγησε γτ ημουν "χωμα" happy.gif
Nuntius
QUOTE (Boom Dizzle @ Mar 18 2012, 01:40 ) *
Τεσπα γλιτωσα το κραξιμο αφου λεει οτι δεν με παρεξηγησε γτ ημουν "χωμα" happy.gif


Δεν νομίζω να σε ξαναπεί για κρασάκι όμως tongue.gif
Boom Dizzle
QUOTE(Nuntius @ Mar 18 2012, 01:41 ) *
Δεν νομίζω να σε ξαναπεί για κρασάκι όμως tongue.gif

Και να μ ξαναπει θα αρνηθω εγω rolleyes.gif rolleyes.gif Επαθα νιλα σ λεω Νουντιε χαχαχα
Nuntius
QUOTE (Boom Dizzle @ Mar 18 2012, 01:47 ) *
Και να μ ξαναπει θα αρνηθω εγω rolleyes.gif rolleyes.gif Επαθα νιλα σ λεω Νουντιε χαχαχα


Πάντα μπορείς να μην πιείς κρασί smiley.gif
Boom Dizzle
QUOTE(Nuntius @ Mar 18 2012, 01:49 ) *
Πάντα μπορείς να μην πιείς κρασί smiley.gif

Xαχαχα σωστος...ειναι κ αυτο μια λυση smiley.gif
Myria
QUOTE(Boom Dizzle @ Mar 18 2012, 01:47 ) *
Και να μ ξαναπει θα αρνηθω εγω rolleyes.gif rolleyes.gif Επαθα νιλα σ λεω Νουντιε χαχαχα


Χαχαχα ελα μωρε δεν εγινε και τιποτα..Αληθεια!Δεν ηταν τιποτα αυτο..Τραβαμε πολυ χειροτερα οταν πινετε(κυριως ρακομελα) και πιανετε το κινητο..Αφου δεν σε πλακωσε ο δικος της,εισαι καλα...
morfi
Και έλεγα "καιρό έχει να μου συμβεί καμία μ@λ@κί@. Λες να κοντοζυγώνει η ώρα;". And it goes like this...

Ήμουν στον ηλεκτρικό και κοίταζα μία όμορφη παρουσία που καθόταν απέναντι μου. Μου ήρθε να φτερνιστώ (που σκ@τ@ χρησιμεύει το φτέρνισμα ακόμη δεν έχω καταλάβει) και έβαλα το μπράτσο μου μπροστά. Ναι ρε φίλε, η ροχάλα, χλέπα, πείτε το όπως θέλετε, που πετάχτηκε ήταν αδιανόητη. Αμέσως προσπάθησα να καθαρίσω το στόμα μου από τα σαλιά που έτρεχαν και πανικόβλητος έβαλα το άλλο μου χέρι μπροστά για να μην φαίνεται αυτή η άσπρη χλυώδης μάζα που υπήρχε στο δεξί μου μπράτσο. Και εντάξει, δεν βρήκα άλλη λύση. Μετέφερα με το ένα μου χέρι, χωρίς (πιστεύω, έτσι; ) να με δουν, ειδικά αυτή, τα σάλια στο βαγόνι και προσπάθησα να συνεχίσω χωρίς να συμβαίνει τίποτα απολύτως. Σκέφτηκα να της μιλήσω btw αλλά δεν το έκανα. cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.