Help - Search - Members - Calendar
Full Version: DVD και retro αγωνες
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Das Kapital
Υπαρχει καποιος που να εχει καποια dvd η και ρετρο αγωνες ?δεκτες και οι αρχαιοτατες βιντεοκασετες!χρειαζομαι επιγοντως να δω ματζικ! wos_sport5.gif
kostasvc15
Εγω εχω Μπερντ,Τζορνταν(1,2),Σπερς 2003,Καρφωματα(1),Ιστορια του ΝΒΑ,100 καλυτερες φασεις,Ανκλ Μπρεικερς(1)και AND1.Εχεις κατι εσυ;
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Feb 18 2007, 08:14 PM) *
Εγω εχω Μπερντ,Τζορνταν(1,2),Σπερς 2003,Καρφωματα(1),Ιστορια του ΝΒΑ,100 καλυτερες φασεις,Ανκλ Μπρεικερς(1)και AND1.Εχεις κατι εσυ;

Εγω εχω καρφωματα1 καποιες φασεις απο τζορνταν και τα dvd της εθνικης του 87 θα με ενδιφεραν τα ¨Ιστορια του ΝΒΑ,100 καλυτερες φασεις,Ανκλ Μπρεικερς(1)και AND1¨
kostasvc15
Εχω παντως και αρκετα βιντεακια στον υπολογιστη.Δεν εχεις καποιο προγραμμα για να κατεβασεις τιποτα απο τον Ματζικ;
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Feb 18 2007, 09:04 PM) *
Εχω παντως και αρκετα βιντεακια στον υπολογιστη.Δεν εχεις καποιο προγραμμα για να κατεβασεις τιποτα απο τον Ματζικ;

Δεν εχω τιποτα και εχω και ντιαλ-υπ και δε μπορω να κατεβασω τιποτα θα μπορουσες να μου δανεισεις τα παραπανω?
kostasvc15
Πως να σου τα δανεισω;;;Ετσι και αλλιως εγω μενω Παρο.Εγω παντως τα δικα μου τα αγορασα απο το Μονοστιρακι και απο τα Μετροπολις (Πειραια).Στο μοναστιρακι ειναι πολυ φτηνα ριξε καμια ματια.
Das Kapital
Ουπς σορρυ φιλε ξερεις απο που ακριβως τα πηρες απο το μαναστηρακι η πως λεγεται το μαγαζι? εχω ερθει παροικια πολυ σουπερ!!!( η φωτογραφια του λεμπρον προφιλ φαινεται στο signature μου?? γιατι καπου αλλου που ειδα δε φαινεται!!!
kostasvc15
No problem.Αγ.Φιλιππου 7 ειναι η διευθυνση(μπορω να βρω και τηλ. αν θες).Η φωτογραφια φαινεται κανονικα αλλα συμβαινει και σε μενα που και που να μην την δειχνει.Εαν ξαναερθεις Παρο φροντισε να με ενημερωσεις απο δω,για να βρεθουμε. biggrin.gif
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Feb 20 2007, 06:05 PM) *
No problem.Αγ.Φιλιππου 7 ειναι η διευθυνση(μπορω να βρω και τηλ. αν θες).Η φωτογραφια φαινεται κανονικα αλλα συμβαινει και σε μενα που και που να μην την δειχνει.Εαν ξαναερθεις Παρο φροντισε να με ενημερωσεις απο δω,για να βρεθουμε. biggrin.gif

ok ευχαριστω παντως μην περιμενεις να ερθω τα επομενα 5 χρονια γιατι ειχα ερθει απλα για διακοπες
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.