Help - Search - Members - Calendar
Full Version: προγνωστικα κυπελλου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2
womanplayer
bball.gif ποιες ομαδες πιστευτε οτι θα περασουν στο final four και ποιες παικτριες θα ειναι βαρομετρα!

εγω παντως πιστευω οτι Εσπεριδες Ακαδημια Καστορια Πανιωνιος ή Πτολεμαιδα
basket4
ποια ειναι τα ζευγαρια του κυπελλου?τα δυο ειναι:

ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ..

και ποια αλλα??
blove.gif
trefoil 13
QUOTE(womanplayer @ Sep 28 2006, 01:44 AM) *
bball.gif ποιες ομαδες πιστευτε οτι θα περασουν στο final four και ποιες παικτριες θα ειναι βαρομετρα!

εγω παντως πιστευω οτι Εσπεριδες Ακαδημια Καστορια Πανιωνιος ή Πτολεμαιδα

Δυστυχώς αναγκάζομαι να συμφωνήσω μαζί σου αν και δεν θέλω αυτές να είναι οι ομάδες...


QUOTE(basket4 @ Sep 28 2006, 02:44 AM) *
ποια ειναι τα ζευγαρια του κυπελλου?τα δυο ειναι:

ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ..

και ποια αλλα??
blove.gif

Τα ζευγάρια της Β’ φάσης (1/10)

Ελευθερία Μοσχ.- Απόλλωνας Πτολ.
Π. Φάληρο- Αριδαία
Καλαμαριά – Αστέρας Εξ.
Παγχιακός – Σπόρτιγκ
Αθηναϊκός – Ν. Τρίγλια
Αίας Ευόσμου- ΑΟ Σερρών
Άρτεμις Βόλου – Άνω Λιόσια
Άτταλος – Παναθηναϊκός
Άρης Θήβας – Ηρακλής
Ακαδημία – Άρης Χολαργού
Μ. Αλέξανδρος – Καστοριά
Λασσάνης Κοζ.- Εσπερίδες
Άρης Θεσσαλ. – Πανιώνιος
ΕΑ Πατρών – SIEMENS
ef-deli
Η Καστορια απο τα φιλικα που πραγματοποιησε εδειξε μια πολυ ασχημη εικονα.ειδικα στο φιλικο με την siemens που εχασε με 15 ποντουσ διαφορα.

Η Καστορια απο τα φιλικα που πραγματοποιησε εδειξε μια πολυ ασχημη εικονα.ειδικα στο φιλικο με την siemens που διεχαχθει την κυριακη εχασε με 15 ποντουσ διαφορα.
Live strong
QUOTE(basket4 @ Sep 27 2006, 11:44 PM) *
ποια ειναι τα ζευγαρια του κυπελλου?τα δυο ειναι:

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ..

και ποια αλλα??
blove.gif



Γι αυτό το ζευγάρι βάζω ένα ερωτηματικό…??????
Τα Λιόσια φέτος δεν έχουν το πρόσωπο που είχαν άλλες χρονιές! Δεν βλέπω δηλαδή να είναι μες τη τετράδα. Τώρα για τον ΠΑΟ δεν τις έχω δει ακόμα και δεν μπορώ να έχω άποψη. Θα δούμε…. rolleyes.gif

Το ίδιο θα έλεγα και για τον Άρη Χολαργού.
Είναι μια νεοσύστατη ομάδα με καλές παίχτριες σαν μονάδες, ομαδικά όμως υπάρχει πρόβλημα… ακόμα τουλάχιστον. Μάλλον θα συμφωνήσω με τη Womanplayer wink.gif
peka
Καμια ομαδα της Α2 εχει τυχη να περασει στην επομενη φαση???
Live strong
QUOTE(peka @ Sep 28 2006, 10:02 AM) *
Καμια ομαδα της Α2 εχει τυχη να περασει στην επομενη φαση???


Εσύ τι λες…; Έχει; rolleyes.gif
ball
bball.gif νομιζω οτι η ΧΙΟΣ θα περασει τον Σπορτιγκ ,αν και ο Σπορτιγκ θα εχει και την ξενη του !!!ειναι καλη αυτη ?
peka
QUOTE(Live strong @ Sep 28 2006, 10:54 AM) *
Εσύ τι λες…; Έχει; rolleyes.gif



Μμμ...πονηρη ερωτηση! Γι' αυτο την εθεσα δημοσιως!
wink.gif
Live strong
QUOTE(ball @ Sep 28 2006, 10:56 AM) *
bball.gif νομιζω οτι η ΧΙΟΣ θα περασει τον Σπορτιγκ ,αν και ο Σπορτιγκ θα εχει και την ξενη του !!!ειναι καλη αυτη ?



Ο Σπόρτιγκ είναι σε άσχημη κατάσταση… κρατιέται με ενέσεις… blink.gif
Η Χίος έχει καλή ομάδα, αλλά καλά θα κάνουν οι παίχτριες της να μην έχουν τόσο…. Μεσογειακό… ταμπεραμέντο, ugly1.gif κοινώς να είναι πιο ήρεμες αλλιώς να μπαίνουν σε ρινγκ κι όχι σε παρκέ! ugly8.gif
Live strong
QUOTE(peka @ Sep 28 2006, 10:57 AM) *
Μμμ...πονηρη ερωτηση! Γι' αυτο την εθεσα δημοσιως!
wink.gif



Γι αυτό και πήρες… πονηρή απάντηση… rolleyes.gif biggrin.gif
womanplayer
QUOTE(Live strong @ Sep 28 2006, 02:02 PM) *
Ο Σπόρτιγκ είναι σε άσχημη κατάσταση… κρατιέται με ενέσεις… blink.gif
Η Χίος έχει καλή ομάδα, αλλά καλά θα κάνουν οι παίχτριες της να μην έχουν τόσο…. Μεσογειακό… ταμπεραμέντο, ugly1.gif κοινώς να είναι πιο ήρεμες αλλιώς να μπαίνουν σε ρινγκ κι όχι σε παρκέ! ugly8.gif


απο την περσινη χρονια η Χιος ειχε δειξει αυτο το προσωπο ... ξυλο.... αλλα τωρα με την προσθηκη τησ Δαφκου εγινε ακομα περισσοτερο .... ξυλο... blink.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
trefoil 13
QUOTE(ball @ Sep 28 2006, 01:56 PM) *
bball.gif νομιζω οτι η ΧΙΟΣ θα περασει τον Σπορτιγκ ,αν και ο Σπορτιγκ θα εχει και την ξενη του !!!ειναι καλη αυτη ?

Η ξένη χτύπησε σήμερα σε φιλικό με τα Λιόσια στο πρόσωπο. Όχι τίποτα ιδιαίτερα σοβαρό. Το Σπόρτιγκ κέρδισε 5 πόντους νομίζω....
Σε φιλικό ο ΠΑΟ έχασε από το Φάληρο 2 πόντους.
trefoil 13
QUOTE(Live strong @ Sep 28 2006, 12:30 PM) *
Γι αυτό το ζευγάρι βάζω ένα ερωτηματικό…??????
Τα Λιόσια φέτος δεν έχουν το πρόσωπο που είχαν άλλες χρονιές! Δεν βλέπω δηλαδή να είναι μες τη τετράδα. Τώρα για τον ΠΑΟ δεν τις έχω δει ακόμα και δεν μπορώ να έχω άποψη. Θα δούμε…. rolleyes.gif

Ο Παναθηναικός παίζει με τον Άτταλο. Αλλά και πάλι με την εικόνα που δείχνει στα φιλικά δύσκολο θεωρείται το παιχνίδι... Basket 4 σε περιμένω Λιόσια. Ωραία Παναθηναικός είσαι...
ball
QUOTE(womanplayer @ Sep 29 2006, 02:22 AM) *
απο την περσινη χρονια η Χιος ειχε δειξει αυτο το προσωπο ... ξυλο.... αλλα τωρα με την προσθηκη τησ Δαφκου εγινε ακομα περισσοτερο .... ξυλο... blink.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif




ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ,ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΞΥΛΟ ???ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ !!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΥΜΑ !!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΕς ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΥΛΟΚΟΠΟΥΝ !!!
Live strong
QUOTE(ball @ Sep 29 2006, 01:10 PM) *
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ,ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΞΥΛΟ ???ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ !!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΥΜΑ !!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΕς ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΥΛΟΚΟΠΟΥΝ !!!



Μόνο που εγώ δεν μιλάω για φάσεις πάνω στο παιχνίδι, μιλάω για κραυγαλέες καταστάσεις τις οποίες έχω δει με τα μάτια μου κάτι που δεν μπορεί κανείς να μου το αμφισβητήσει με τη συγκεκριμένη ομάδα!
froso
QUOTE(peka @ Sep 28 2006, 10:02 AM) *
Καμια ομαδα της Α2 εχει τυχη να περασει στην επομενη φαση???

Εγω πιστεύω ότι και ο Αθηναικός έχει κάποιες πιθανότητες για να φτάσει πολύ ψηλά στο κύπελλο
Live strong
QUOTE(froso @ Sep 29 2006, 03:14 PM) *
Εγω πιστεύω ότι και ο Αθηναικός έχει κάποιες πιθανότητες για να φτάσει πολύ ψηλά στο κύπελλο



Ο Αθηναϊκός έχει μαζέψει πολύ καλές παίχτριες. Το θέμα είναι να καταφέρουν να βρεθούν στο γήπεδο γιατί όλοι γνωρίζουμε ότι όταν υπάρχουν πολλά νέα πρόσωπα σε μια ομάδα είναι δύσκολα, τουλάχιστον στην αρχή και οι αγώνες του κυπέλλου είναι τώρα και μάλιστα knock out! cool.gif
V@Roxe##13
Ο Αθηναικος αφου παιζει με την Τριγλια που απο οτι καταλαβα εχει σχεδον διαλυθει, εχει πολλες πιθανοτητες.
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Sep 29 2006, 03:25 AM) *
Ο Παναθηναικός παίζει με τον Άτταλο. Αλλά και πάλι με την εικόνα που δείχνει στα φιλικά δύσκολο θεωρείται το παιχνίδι... Basket 4 σε περιμένω Λιόσια. Ωραία Παναθηναικός είσαι...


65.gif ..βασικα λεω να παω καπου αλλου...θα περασω μαλλον και μια βολτα απο το κλειστο της Δαφνης!
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Sep 30 2006, 02:37 AM) *
65.gif ..βασικα λεω να παω καπου αλλου...θα περασω μαλλον και μια βολτα απο το κλειστο της Δαφνης!

Φτου σου. Εγώ φταίω που σου έδωσα και την κασέτα... Την Κυριακή θα μου επιστραφεί και η άλλη αλλά δεν στην δίνω! biggrin.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Sep 30 2006, 02:47 AM) *
Φτου σου. Εγώ φταίω που σου έδωσα και την κασέτα... Την Κυριακή θα μου επιστραφεί και η άλλη αλλά δεν στην δίνω! biggrin.gif



peace.gif ...ελα βρε καμαρι μου!!!!θα παμε σε οποιον αλλο αγωνα θες...τον Ατταλο τωρα??Θα παμε με εσπεριδες..σπορτιγκ...ηρακλη στον ταφο και οπου αλλου θες
mikri prasini ollandeza
η Χίος όμως τι κάνει ρε παιδί μου...
Μπράβο της, Μπράβο της, Μπράβο της!!

3 CHEERS FOR CHIOS!!!!!!(morfi...) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
harris
Ελευθερία Μοσχ - Απόλλωνας Πτολ. 2
Π. Φάληρο- Αριδαία 1
Καλαμαριά – Αστέρας Εξ. 2
Παγχιακός – Σπόρτιγκ 1
Αθηναϊκός – Ν. Τρίγλια 1
Αίας Ευόσμου- ΑΟ Σερρών 1
Άρτεμις Βόλου – Άνω Λιόσια 2
Άτταλος – Παναθηναϊκός 2
Άρης Θήβας – Ηρακλής 1
Ακαδημία – Άρης Χολαργού 1
Μ. Αλέξανδρος – Καστοριά 2
Λασσάνης Κοζ.- Εσπερίδες 2
Άρης Θεσσαλ. – Πανιώνιος 2
ΕΑ Πατρών – SIEMENS 2

κάτι σαν overplay bet... biggrin.gif tongue.gif

περιμένω προγνωστικά και των υπολοίπων κοριτσιών... (peka, basketomania, livestrong κ.α.)...
Basketomania
Βρε καλως τον...Οπως τα λες ειναι τα πραγματα...Συμφωνω κι εγω μαζι σου...Το μονο αμφιρροπο παιχνιδι για μενα ειναι το Χιος-Σπορτινγκ κι αυτο γιατι αν και πιστευω οτι η Χιος ειναι καλυτερη ομαδα δεν ξερω κατα ποσο εχει καταφερει να δεσει ακομα...Παντως και το υλικο της και η εδρα της δειχνουν οτι ευκολα ή δυσκολα θα το παρει το παιχνιδακι δεδομενης και τραγικης καταστασης της ομαδας σου...
womanplayer
συμφωνω με τον χαρη tongue.gif αν και τον σπορτινγκ μην τον ξεγραφεται τοσο ευκολα , θα δειξει αυριο! 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
harris
QUOTE(Basketomania @ Sep 30 2006, 05:33 PM) *
Βρε καλως τον...Οπως τα λες ειναι τα πραγματα...Συμφωνω κι εγω μαζι σου...Το μονο αμφιρροπο παιχνιδι για μενα ειναι το Χιος-Σπορτινγκ κι αυτο γιατι αν και πιστευω οτι η Χιος ειναι καλυτερη ομαδα δεν ξερω κατα ποσο εχει καταφερει να δεσει ακομα...Παντως και το υλικο της και η εδρα της δειχνουν οτι ευκολα ή δυσκολα θα το παρει το παιχνιδακι δεδομενης και τραγικης καταστασης της ομαδας σου...



Είχα δει πριν δυο εβδομάδες το παιχνίδι Χίος-Σπόρτιγκ για το τουρνουά του ΑΟΝΑ. Ο Παγχιακός κέρδισε, όχι, εύκολα, αλλά πραγματικά είναι πολύ καλή ομάδα. Η Παπαηλία και η Δάφκου δένουν με την Τσαρουχά και παρόλο που ο Σπόρτιγκ θα έχει και την Μεντιόλα σήμερα, θα περάσει δύσκολο μεσημέρι... Μακάρι να προκριθεί βέβαια biggrin.gif
womanplayer
ξερει κανεις αποτελεσματα κυπελλου μεχρι στιγμης??????????/ blove.gif blove.gif blove.gif
trefoil 13
QUOTE(womanplayer @ Oct 1 2006, 08:22 PM) *
ξερει κανεις αποτελεσματα κυπελλου μεχρι στιγμης??????????/ blove.gif blove.gif blove.gif

Ο Παναθηναικός κέρδισε 46-74. Το σπόρτιγκ κέρδισε με τρίποντο στην εκπνοή.
mikri prasini ollandeza
Eγώ ξέρω πως η Χίος είναι φανταστική αφού έχει εμένα για δημότη της!!!!!

Από πού μπορούμε να βλέπουμε τα αποτελέσματα πια?Πθν δεν τα έχω βρει...!!!!
trefoil 13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 1 2006, 09:14 PM) *
Eγώ ξέρω πως η Χίος είναι φανταστική αφού έχει εμένα για δημότη της!!!!!

Από πού μπορούμε να βλέπουμε τα αποτελέσματα πια?Πθν δεν τα έχω βρει...!!!!

Η Χίος έχασε ρε...την κέρδισε το σπόρτιγκ. Τα παιχνίδια δεν είχαν στατιστική από το Γαλάνη άρα περίμενε να τα βγάλει κάποιο σάιτ.
mikri prasini ollandeza
εεε...εντάξει...απλή ατυχία...!!
trefoil 13
Αποτελέσματα:
Ελευθερία Μοσχ.- Απόλλωνας Πτολ. 41-52 Τοκμάκη 15(3)
Π. Φάληρο- Αριδαία 130-30 Καββαδία 30
Καλαμαριά – Αστέρας Εξ. 52-66 Ισκιόγλου 17
Παγχιακός – Σπόρτιγκ 65-67
Αθηναϊκός – Ν. Τρίγλια 129-35 Μανώλη 24(2)
Αίας Ευόσμου- ΑΟ Σερρών 68-54
Άρτεμις Βόλου – Άνω Λιόσια 49-68 Κανατσέλου 26(3)
Άτταλος – Παναθηναϊκός 46-74 Μπάτλερ 21
Άρης Θήβας – Ηρακλής 69-63 Τσίσμαν 23
Ακαδημία – Άρης Χολαργού 54-50 Κοσμά 17(2)
Μ. Αλέξανδρος – Καστοριά (Τώρα παίζουνε)
Λασσάνης Κοζ.- Εσπερίδες 41-94 Καλογήρου 15(2)
Άρης Θεσσαλ. – Πανιώνιος 35-84 Σαμορούκοβα 14
ΕΑ Πατρών – SIEMENS 32-91

Ναι ναι καλά ο Χάρης για την ενημέρωση!


Επόμενη φάση:
Ακαδημία- Δασαλ
Άρης Θήβας- Παναθηναικός
Αθηναικός- Πανιώνιος
Π. Φάληρο- Siemens
Εξάρχεια-Εύοσμος
Σπόρτιγκ-Μ. Αλέξανδρος ή Καστοριά
mikri prasini ollandeza
Υπάρχει η Πανάθα!!!!!!Χίος και Πανάθα!Απ΄την αρχή πιστευα πως κάποιος απ΄τους 2 θα το πάρει!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
thrylos7
Αχ! Παραλίγο να κάνει το μπαμ η Αριδαία... !! icon_drunk.gif laugh.gif
(Η Καββαδία στην Αριδαία παίζει; 24.gif )
trefoil 13
QUOTE(thrylos7 @ Oct 2 2006, 12:16 AM) *
(Η Καββαδία στην Αριδαία παίζει; 24.gif )

Στο Φάληρο παίζει.
trefoil 13
Και το τελευταίο αποτέλεσμα αυτής της αγωνιστικής:
Μ. Αλέξανδρος-Καστοριά 58-69

Άρα το ζευγάρι είναι σπόρτιγκ- Καστοριά
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 1 2006, 09:04 PM) *
Ο Παναθηναικός κέρδισε 46-74. Το σπόρτιγκ κέρδισε με τρίποντο στην εκπνοή.


ποια εβαλε το 3ποντο στην εκπνοη????

QUOTE(trefoil 13 @ Oct 1 2006, 09:41 PM) *
Ναι ναι καλά ο Χάρης για την ενημέρωση!
Επόμενη φάση:
Ακαδημία- Δασαλ
Άρης Θήβας- Παναθηναικός
Αθηναικός- Πανιώνιος
Π. Φάληρο- Siemens
Εξάρχεια-Εύοσμος
Σπόρτιγκ-Μ. Αλέξανδρος ή Καστοριά


ποτε ειναι??την αλλη κυριακη?? 77.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 2 2006, 12:32 AM) *
ποια εβαλε το 3ποντο στην εκπνοη????

...
harris
Το τρίποντο στην εκπνοή το έβαλε η Βασιλείου...

Τα επόμενα παιχνίδια την Τετάρτη, μάλλον στις 5 το απόγευμα...
Live strong
QUOTE(harris @ Oct 1 2006, 11:50 PM) *
Τα επόμενα παιχνίδια την Τετάρτη, μάλλον στις 5 το απόγευμα...



Άσχημη μέρα και ώρα, αλλά τι να κάνουμε, θα το υποστούμε… cool.gif
womanplayer
Επόμενη φάση:
Ακαδημία- Δασαλ 1
Άρης Θήβας- Παναθηναικός 2
Αθηναικός- Πανιώνιος χ <χαχαχα> αμφιρροπο το κοβω ομως προς 2
Π. Φάληρο- Siemens 2
Εξάρχεια-Εύοσμος 1
Σπόρτιγκ- Καστορια 2


περιμενω γνωμες
womanplayer
Το πρόγραμμα των αγώνων της Γ’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών που θα διεξαχθούν την Τετάρτη 4/10/2006 έχει ως εξής:
Ηλιούπολης 19.15 Ακαδημία Υπερ. – ΔΑΣ Ανω Λιοσίων
Θήβας 17.30 ΑΣ Αρης Θήβας – Παναθηναϊκός ΑΟ
Βύρωνα 18.00 Αθηναϊκός ΑΣ – Πανιώνιος ΓΣ
Κ.Γ. Α.Βαρίκας 17.30 ΑΟ Π.Φαλήρου – ΑΠΣ Siemens
Δ.Γ. Καισαριανής 16.30 ΑΟ Αστήρ Εξ. – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
Σπόρτιγκ 17.30 ΑΟ Σπόρτιγκ - ΜΑΣ Καστοριά...


blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
womanplayer
ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ 65-67


ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-18, 38-32, 55-50, 65-67

ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Νασούφης): Λαουμτζή, Νταή 20(3), Βασίλειου 19(3), Μπαλτά 2, Μουζάκη 14, Ευμορφοπούλου, Μεντιόλα 12, Βιτσαξή.

ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ (Παπαδάκος, Πρέκας): Κωνσταντή 2, Παπαηλία 9(1), Θεοδώρου 4, Τσαρούχα 16(1), Μαστρογιαννίδου 10, Δάφκου 16, Πιτσάκη 8.

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 35-84



ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-20, 25-36, 28-62, 35-84

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Μαρίνος): Σ. Πετυχάκη, Σεμανιάκου 2, Δελή 7(1), Μπότσαρη 12,
Δημητράκου 11, Μπούσερ 11, Ρούσου 5, Παναγιωτοπούλου 11, Χ. Πετυχάκη 2,
Σαμορούκοβα 14.

ΑΡΗΣ (Ιωαννίδης): Καπουσούζη, Μαυροπούλου, Γεράκου 4(1), Μ. Χατζή, Ε. Χατζή 2, Παρπάικου, Φλέγκα 16(1), Σταυροπούλου 4, Πολυμένη, Αναγνώστου 9.

ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 46-74

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χριστοφή, Πόντας

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-20, 27-34, 34-54, 46-74

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Τσαφαράς): Λοσταράκου, Σταμάτη 9(1), Χαλιβελάκη 11, Γιαλιτάκη 3, Λιάγκα 7(1), Μουρντ 8, Νικολαίδου 6, Μπάτλερ 21,Ξάνθου, Γλυμή, Παπούλια, Κυριακοπούλου 9(1).

ΑΤΤΑΛΟΣ (Μίχα): Χαραλάμπους 7(1), Μέξη, Αθανασίου 1, Παπαδοπούλου, Καβαλάρη, Μπαζίμα 13, Λάμπου 13(1), Παναγίδου, Μοίρα 6, Γιακουμάτου 6.

ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 49-68

ς

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-22, 20-37, 36-48, 49-68

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (Γιαννουλάκης-Κάββουρας): Κανατσέλου 26(3), Αλεξανδρή, Γεωργούση 7(1), Μπαρμπερίδου 5, Ιακωβάκη, Παπαδοπούλου, Δίελα 4, Πλαβούκου 7(1),
Σωτηρίου, Ανωγειαννάκη 4, Βαρδάκη 15.

ΑΡΤΕΜΙΣ (Πρέκας): Σαρακατσάνη 4, Ζαμπακά 2, Βαϊτση 2, Παπασταύρου 2, Κουτσουνούρη 4, Θανασούλη 13, Κολέτσου 22(3).

ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 54-50

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-13, 23-27, 40-40, 54-50

ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Γερεουδάκης): Δασκαλοπούλου 4, Βαλέτα 8, Κοχ 9(1), Μακρή, Χαβαλέ, Σαρέγκου 16, Κοσμά 17(2).

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Μαυρίδης): Κασάπογλου 7(1), Κουίναν 16, Κεχαγιά 2, Μαγκλάρα 2, Σωτηρίου 14, Σπαθάρη 2, Ροίδου 4, Τασσοπούλου, Μ. Μπόνη, Τσουμάνη 3, Παραγιού.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 52-66

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-16, 23-28, 31-45, 52-66

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δεσλής, Παγώνης

ΑΠΟΛΛΩΝ (Μεντηλίδης): Αγαθαγγελίδου 5(1), Τσαλοπούλου 4, Σαμολαδά 10(2), Καλαντίδου 12(2), Νικολαΐδου 8, Βασιλειάδου 2, Παστουρματζή 3, Πεταχτή 6, Τζανή 2.

ΑΣΤΕΡΑΣ (Κουλουριώτης): Γκοτζή 10(2), Παντέλη, Βολωνάκη 16(2), Παπαδήμου 2, Σταμπούρλου 2, Ισκιόγλου 17, Χαλικιά 10, Μέλνικα 9, Χρονοπούλου, Μανέ.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 41-52

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-22, 26-29, 37-39, 41-52



ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Ποτόσογλου): Τσιφτέλη 11, Μπακιρτζίδου 7, Νίκου 6, Μανουρά Ζ., Νικητοπούλου 15(3), Φωτεινοπούλου, Σαρίκου, Μιχαλάκη, Μανουρά Ε. 2

ΑΠΟΛΛΩΝ (Κυρατζής): Παπαδημητρίου 5, Κυρκοπούλου 11(1), Τέρπου, Μπαταούλα Θ., Τοκμάκη 15(3), Σαπνάρα, Καραδήμα 5(1), Τσακμάκη 4, Κανονίδου Σ.,
Ντέιβις 12.

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 68-54

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-5, 32-32, 49-41, 68-54


ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (Γαρέφης): Αλβανίδου, Σιμητοπούλου 2, Μπότη 10, Γρίβα
19(3), Μπασματζίδου 3, Παπαπέτρου 10(2), Χωματίδου 6, Παπλιάκη 1, Γραμματικοπούλου
5, Καπετάνιου 6, Ταμουτσέλη 6.

ΑΟΣ (Μάρκου): Μαραγκού 23(4), Τσαμπάζη 9(3), Πελτέκη 18(2), Τεβετζίδου 4, Τσαφαρίδου, Καρατζά, Βαφιάδου, Καλογιάννη, Σμαρά, Παπαδοπούλου.

ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 41-94

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-27, 21-52, 31-76, 41-94

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Λαζαρίδης-Τζιβελεκίδου

ΛΑΣΣΑΝΗΣ (Καραταγλίδης): Κυριατζίδου 4, Καλιμάνη 21, Τότσικα, Γρηγοριάδου, Μούρτου 8(2), Τσιάνη, Σκεντερίδου, Κωνσταντοπούλου, Πατραλέξη 2, Κούτουλα 4, Κωτούλα 2, Καρανίκου.

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (Ζωντός): Καλέντζου, Καλογήρου 15(2), Λύμουρα 8, Χατζηνικολάου 18,
Βλάχου 12(2), Καλτσίδου 8(1), Σταχτιάρη 8, Παπαμιχαήλ 13, Καβάσιλα 4, Μουζούκη, Πάνου 2, Τέρνεϊ 6.

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – SIEMENS 32-91

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-22, 21-37, 31-64, 32-91

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραλής-Τσουκαλάς

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ (Ποφάντης): Γιαννιουδάκη, Βουγιούκου 15(2), Αγρογιάννη 9(2), Τσίρου, Πίκουλα, Γιαννοπούλου 1, Δερμάτη 4, Σωτηροπούλου 3, Ζουραμάνη, Καββαδία.

SIEMENS (Κοκκινόπουλος): Δαβιτίδου 5(1), Τελίδου 15(3), Παπαγεωργίου 3, Καζαντζίδου 7, Σταυρίδου 14(1), Καραμπατζάκη 14, Λώλου 5, Ζικυρίδου 17, Μούλη 7, Τσέιμπερς 4.

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 69-63

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-8, 32-22, 56-37, 69-63



ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γερμανός): Καλαϊτζάκη 3, Τσέρου 26, Μαύρου 6, Δημοπούλου 8, Δήμου 3, Καλοπίτα, Ματσιούλα, Τσίσμαν 23.

ΗΡΑΚΛΗΣ (Πολυμένης): Δημητρακοπούλου 4, Βλάνη 14(2), Κατωπόδη 10, Σπανίδου 8, Αναστασιάδου, Χαλιβέρα 23(3), Τρέμκατζη 4, Τσαμπούρη, Μπιμπίρη 2, Αδαμίδου 2, Κιουρτίδου.


ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ- ΤΡΙΓΛΙΑ 129-35

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 30-8, 64-20, 95-29, 129-35


ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Καλογερόπουλος): Μαγαλιού 13(1), Τσαγκαράκη 9, Λόλα 5,
Τσουρή, Εμμανουήλ 14, Λιάκου 8, Πλούμπη 10, Κλάντζου, Μανώλη 24(2), Κουντουρά
11, Χαϊκάλη 16(1), Μοσχοπούλου 19 .

ΤΡΙΓΛΙΑ (Λίβανος): Ελευθερίου, Κυριάκου, Αρβανίτη 1, Ντιμόφσκα 19(2), Δημητριάδου 8, Λιάκου Σ. 3(1), Καρατζίδου 4, Παρασκευά.




ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΙΔΑΙΑ 130-38



ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 30-8, 60-21, 91-31, 130-38

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ (Μπουμπούς): Τσίκουτα 10, Χαρίτου 23(5), Τσουκαλά 11(1),
Αξιοπούλου 11, Ηλιοπούλου 13, Δήμου 8(2), Σερέτη 2, Μάλαμα 20, Καβαδία
30(1), Τετενέ 2.

ΑΡΙΔΑΙΑ (Νερατζόγλου): Γορμάνη 8(1), Κωνσταντινίδου 9, Σαρρή 2, Μ. Κωνσταντινίδη, Παπαδοπούλου 11(1), Ελευθεριάδου 4, Ταραλίδου 4, Αβραμίδου, Χατζηγιάννη, Μανδαλάκη.



MEΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 58-69

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-11, 26-24, 44-50, 58-69


ΜΕΓΑΣ (Συρόπουλος): Σκουτζού 1, Πολυμένη 8(2), Χατζάκου 5(1), Σμυρναίου 12(1), Σπυριδοπούλου 11, Μπουσνάκη 4, Τσακιρίδου 4, Τζάκσον 14.

ΚΑΣΤΟΡΙΑ (Δημητριάδης): Τζεγιαννάκη 2, Γκουζίνη 19(1), Γιαννουζάκου, Πανταζή 9(1), Γεωργίου 11(3), Μπαρτζώκα 7(1), Ζέρβα 5, Γιαννάκη, Σάιμον 2, Βλάχου 14, Γεωργοπούλου.



Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Τετάρτη 4/10): Ακαδημία- – Ανω Λιόσια, Αρης Θήβας -Παναθηναϊκός, Αθηναϊκός – Πανιώνιος, Παλαιό Φάληρο – -Siemens, Αστέρας
Εξαρχείων –- Αίαντας Ευόσμου, Σπόρτιγκ – -Καστοριά.

απο site www.betsmart.gr
womanplayer
Ηλιούπολης 19.15 Ακαδημία Υπερ. – ΔΑΣ Ανω Λιοσίων Ψαριανός - Σκούτας
Θήβας 17.30 ΑΣ Αρης Θήβας – Παναθηναϊκός ΑΟ Τζιμογιάννης - Καλούτσας
Βύρωνα 18.00 Αθηναϊκός ΑΣ – Πανιώνιος ΓΣ Σώμος-Μανδρέκας
Κ.Γ. Α.Βαρίκας 17.30 ΑΟ Π.Φαλήρου – ΑΠΣ Siemens Κατραχούρας-Ανααστόπουλος
Δ.Γ. Καισαριανής 16.30 ΑΟ Αστήρ Εξ. – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Παναγιώτου-Πίγκας
Σπόρτιγκ 17.30 ΑΟ Σπόρτιγκ - ΜΑΣ Καστοριά Σταματόπουλος-Τσοuνας


Παρασκηνιο ¨τι παιζει με τους διαιτητες? Διαιτητης σφυριζει την ιδια ομαδα για δευτερη συνεχομενη φορα στο κυπελλο, συμπτωση??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif blink.gif blink.gif blink.gif
basket4
QUOTE(womanplayer @ Oct 4 2006, 12:21 AM) *
Παρασκηνιο ¨τι παιζει με τους διαιτητες? Διαιτητης σφυριζει την ιδια ομαδα για δευτερη συνεχομενη φορα στο κυπελλο, συμπτωση??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif blink.gif blink.gif blink.gif



τι θελει να πει ο ποιητης αραγε....??? blove.gif
womanplayer
Ελα ντε torture.gif torture.gif torture.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif
tissiaPa
Exoume kana apotelesma...?
trefoil 13
Γ΄ Φάση (4/10/06)
29. Ακαδημία-ΔΑΣ Άνω Λιοσίων 74-65
30. Άρης Θήβας-Παναθηναϊκός 42-53
31. Αθηναϊκός-Πανιώνιος 69-71
32. Π. Φάληρο-Siemens 52-72
33. Αστέρας Εξαρχείων-Αίας Ευόσμου 54-51
34. Σπόρτιγκ-Καστοριά 49-69

Δ΄ Φάση (11/10/06)
35. Πανιώνιος-Απόλλων Πτολεμαϊδας
36. Ακαδημία-Siemens
37. Καστοριά-Παναθηναϊκός
38. Αστέρας Εξαρχείων-Εσπερίδες
womanplayer
Δ΄ Φάση (11/10/06)
35. Πανιώνιος-Απόλλων Πτολεμαϊδας αμφιρροπο παιχνιδι δινω προβαδισμα στην εδρα 1
36. Ακαδημία-Siemens 1
37. Καστοριά-Παναθηναϊκός 1
38. Αστέρας Εξαρχείων-Εσπερίδες 2

δωστε και τα δικα σας προγνωστικα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.