Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Scariest Faces
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
aegeansheed
Ψηφίζω τον Κονγκολέζο που ο αδίστακτος Kobe τόλμησε να αποκαλέσει "Sloth"!!!

Ιδού το ντοκουμέντο: http://www.youtube.com/watch?v=4jwSjgEWp78

Gravedigger
Ο άμοιρος ο Williams τι έχει???Μια χαρά είναι το παιδί!Από ότι ξέρω είναι και παντρεμένος με την Candace Parker (αδερφή του Anthony). Επειδή ο Sam Cassell έχει αποσυρθεί θα ψηφίσω και εγώ τον Disc Jockey.
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Jul 20 2009, 22:42 ) *
Ο άμοιρος ο Williams τι έχει???Μια χαρά είναι το παιδί!Από ότι ξέρω είναι και παντρεμένος με την Candace Parker (αδερφή του Anthony). Επειδή ο Sam Cassell έχει αποσυρθεί θα ψηφίσω και εγώ τον Disc Jockey.


Δυστυχώς γι' αυτόν ο φακός τον έχει πετύχει σε 2 τρομακτικές πόζες, όσο έπαιζε στους Blue Devils. 'Οσο ψύχραιμος και αν είσαι φοβάσαι λιγάκι.


και μία λούπα από τον DJ Sloth.....


Καλό παιδί φαίνεται. Και ο Fast Eddie παντρεύτηκε cheerleader. Κανείς δεν είναι τέλειος!!! tongue.gif

Για τον τρελο-Sam κυκλοφορεί μια Photoshopped που είναι ΕΤ στο μπροστινό καλάθι του ποδηλάτου MUST-SEE!!! biggrin.gif
aegeansheed
Και για να μην αδικούνται και οι λοιποί κύριοι ας τους παρουσιάσουμε:

-O γνωστός γυρολόγος και playboy Calvin Booth-


-Adonal Foyle: τo χαμόγελο της Crest και ένας εκ των πάλαι ποτέ Δίδυμων Πύργων του Golden State μαζί με τον Eric Dampier-


-Στους Sixers πήγε να μοιάσει στο πρότυπό του (Ben Wallace): τρομερή εμφάνιση και άμυνα μόνο: Reggie Evans-


-Όταν κούρεψε τα κοτσιδάκια, ώς άλλος Σαμσών, έχασε τη δύναμή του να γοητεύει την Rameca την Camera. Presenting Donyell Marshall-


-To νέο αίμα: Joakim Noah- a True Gator-
red pyramid88
Ο Marshall δεν μου φένεται και τόσο τρομακτικός. Ούτε οι περισσότεροι μου φένονται έτσι, πιο πολύ για περίεργες φάτσες αλλά όχι άγριες. Ο Ben Wallace π.χ. πιο πολύ τρόμο θα μου προκαλούσε έχω την εντύπωση αν τον έβλεπα στο δρόμο, παρά αυτοί...
aegeansheed
Επίσης τρομερές οι παρακάτω φάτσες

-Στα χνάρια του μεγάλου Scott Pollard: Drew Gooden ή αλλιώς Βρωμογενίδης-


-Tyron Lue: κεφάλι μωρού παγιδευμένο σε σώμα μεγάλου-


-Ένας Billups με πιο τραβηγμένο σαγώνι: Michael Ruffin-


-The Matrix-Shawn Marion-


Το topic είναι ανοιχτό για τις δικές σας προτάσεις. Προτείνω να ανοίξουμε τους Ασκούς του Αιόλου και να βάλουμε και παλαίμαχους!
OnLy_PAS-AthEnS
Ugliest faces eva..

3)Tyrone Hill

2)Lorenzo Mata

1)Sam Cassel



Πραγματικα τα σπανε .....εδω μπαινει ερχεται αν αντιτεθει και η εξης φραση."
"Ετσι οπως εισαι δεν κανεις καριερα"..
Κι ομως αυτοι κανουν bball.gif banana.gif blech.gif gdi.gif
aegeansheed
QUOTE(PasGiannna @ Jul 21 2009, 19:39 ) *
3)Tyrone Hill


Ο Tyrone έχει βγει από το Killer Instict και τον Χ-ΜΑΝ!!! Ίσως ο τρομακτικότερος όλων...Η φωτογραφία μάλλον τον κολακεύει!
Boom Dizzle
To εκφραστικο χαμογελο του Michael Ruffin τα λεει ολα!!!
Ο Κασελ ομοιωμα εξωγηινου!!!
aegeansheed
-Keith Closs-

Στις "δόξες" του τον περιλάμβαναν και κάποια ΝΒΑ Live.

Από τις πιο φοβερές φατσάρες που έχουν περάσει από το Μπάσκετ γενικότερα...

-Reggie Miller-

Φονικό τρίποντο, φονικό βλέμμα...

Σωστός Bela Lugosi!

-Pat Ewing-


Τα τεράστια χείλη του θα προκαλλούν φόβο στα μελλοντικά εγγόνια του...
il postino
Nταλας κομετζις , ο τυπος μοιαζει με τον "κυνηγο" του σβαρτσενεγκερ , ειδικα οταν ηταν στη μακαμπι με το μαλλι κοτσιδακια!!!
aegeansheed
Watching a Trenton Hassell's layup is like watching a horror film...

morrison
Προσφατα συνειδητοποιησα οτι αρκετα scary ειναι ο Marquis Daniels.

Αλλα κανενας δεν μπορει να φτασει τον απολυτο...Nα'σαι καλα ρε Γκιτζα!

Das Kapital


Μπορει να μην επαιξε ποτε ΝΒΑ,αλλα οταν ειδα τον τιτλο του τοπικ αυτος μου ηρθε στο μυαλο! Roberto Duenas!
spursforthe5
QUOTE(lebron15 @ Apr 8 2010, 22:49 ) *


Μπορει να μην επαιξε ποτε ΝΒΑ,αλλα οταν ειδα τον τιτλο του τοπικ αυτος μου ηρθε στο μυαλο! Roberto Duenas!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif oxi dn uparxei tetoia fatsa
duncan21
Aξιος!!!

vonzuchter
αχαχαχχααχχα ωραιο τοπικ. απορω πως ξεχασατε ομως το θεο της ασχημιας αλλα και του μπασκετ. μακραν για μενα ο ασχημοτερος λευκος παικτης στην ιστορια του αθλητισμου. αν και το τοπικ μιλαει για σκερυ φεησ και οχι για πατσαβουρα φεησ

vc15
Sam Cassell. Ο γνωστός και ως εξωγήινος. Απαράμιλλη ομορφιά...
giannis_mg
Παιδια εγω το απολυτο θριλερ το παθαινω με τον Alien AKA Sam Cassell.Και ο Reggie Evans δεν παει πισω,παντως εγω να παραθεσω 3 αλλους που προκαλουν τρομο και δεος στο περασμα τους
Ha Seung-Jin

Keith Closs

Bill Walton


ΑΛΛΑ



ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
aegeansheed
O Keith Closs παίζει δυνατά να είναι ο πιο άσχημος μαύρος [τρομάρα μου 1 μέρα μετά την ημέρα μνήμης του MLK (δε διαβάζεται όπως νομίζετε... tongue.gif )] και τον κοντράρει μόνο ο Marquis Daniels. Ο Oden είναι εκτός συναγωνισμού, είναι απλά ένας νέο παιδί με πρόσωπο παππού και κόκκαλα προπάππου!
captain charisma
http://3.bp.blogspot.com/_f4Fo_GlfJs8/Sbak...is+your+dad.jpg

o cardinal δεν παει πισω...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.