Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προβλήματα στα κλειστά τοπικών κατηγοριών
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2
aopkv
ανοιγω ενα θεματακι και θα ηθελα την βοηθεια σας. Ολοι παμε στα γηπεδα ομως λιγοι βλεπουμε τα προβληματα και ακομα ποιο λιγοι ασχολουμαστε με αυτα. Καλο θα ειναι να γινει μια καταγραφη και στο τελος της χρονιας να στειλουμε μια λιστα στην εσκα. Εσεις τι λετε?

Εγω θα ξεκινησω με το γηπεδο ΨΥΧΙΚΟΥ, υπαρχει προβλημα με τον φωτισμο...πεφτει η ταση στο ενα μερος του γηπεδου. Επισης το 24 κολλαει και κολλαει και το start-stop του χρονου στην κεντρικη κονσολα.
Air Kef
Τέτοια προβκληματα εννοεις;; tongue.gif Αυτα εννοούνται..!!


Κλειστο Πράσινης Γωνιας στον Παλαμα Καρδίτσας.Όποιος δν εχει δει αυτο το κλειστο δν εχει δει τιποτα.
Μιλαμε για εναν αγωνιστικο χώριο τοσο μικρο που δν κανει ούτε για μινι,ο ενας τοιχος ειναι 5 ποντους απο την μια γραμμη,οι παγκοι ειναι πανω στη γραμμη κι ο κοουτς μεσα στο γηπεδο και μονη εξέδρα 1 μετρο απο την τελικη,σε σημειο που να μου εχουν πει οτι διαιτητές τρώνε σφαλιαρες την ώρα που παιζουν.Σε αυτο το γήπεδο επαιζαν μέχρι πέρσι οι Τιτάνες Παλαμά Γ Εθνικη και ακριβώς γιαυτο και σώζονταν καθε χρόνο,το λενε οι ιδιοι!!!



Πολυ καλή ιδεα aopkv. smile.gif
alexas10
υπαρχει ενα κλειστο που παιζει η λεοντειος (δ εσκα) στα πατησια που ομοιο του δεν υπαρχει στην αθηνα. Η πλαγια γραμμη σχεδον εφαπτεται με το τοιχο η εξεδρα ειναι πισω απο το ενα καλαθι αλλα δεν βλεπεις τιποτα. Φυσικα δεν υπαρχει ρολοι να λεει σκορ κ χρονο και το εδαφος ειναι δολοφονικο. Αξιζει το κοπο καποιος να παει να το δει.....
aopkv
εχτες βρεθηκα σε ενα γηπεδο που μετα το 2004 , εχει εγκαταληφθει στην τυχη του.
το γηπεδο ανηκει στον δημο αθηναιων.....κυριε Κκικιλια διαβαστε παρακαλω.....
γηπεδο γουδι κολυμβητηριο η αλλιως γουδι δημος αθηναιων........στο γηπεδο αυτο παιζουν ακομα 20λεπτα....το ρολοι δεν βγαζει 10λεπτα.....φυσικα πρεπει να εισαι μαντης για να διαβαζεις σκορ και χρονο.
Επισης το 1/3 του φωτισμου δεν λειτουργει...και ειδικα στη μια μπασκετα υπαρχει προβλημα....
ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ...
christina n10
QUOTE(aopkv @ Apr 26 2007, 08:40 AM) *
εχτες βρεθηκα σε ενα γηπεδο που μετα το 2004 , εχει εγκαταληφθει στην τυχη του.
το γηπεδο ανηκει στον δημο αθηναιων.....κυριε Κκικιλια διαβαστε παρακαλω.....
γηπεδο γουδι κολυμβητηριο η αλλιως γουδι δημος αθηναιων........στο γηπεδο αυτο παιζουν ακομα 20λεπτα....το ρολοι δεν βγαζει 10λεπτα.....φυσικα πρεπει να εισαι μαντης για να διαβαζεις σκορ και χρονο.
Επισης το 1/3 του φωτισμου δεν λειτουργει...και ειδικα στη μια μπασκετα υπαρχει προβλημα....
ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ...
AX,μικρε μου ειδες για να γυρνας τα γηπεδα εδω και πολλα χρονια,πως ξερεις τι προβληματα εχουν????καλα το συγκεκριμενο και αυτο που θα παω το βραδυ ειναι απαραδεκτα....
aopkv
γηπεδο ΜΥΡΑΚΤΗΣ , πισω απο τις μπασκετες χρειαζονται και αλλα προστατευτικα...να καλυφθει ολος ο τοιχος.
το παρκε γλυστραει λιγο αλλα πιστευω με λιγο σκουπισμα να ειναι μια χαρα. ολα τα υπολοιπα καλα.
καντε κατι με το παρκινγκ!!!! (αν μπορουσε ο φυλακας να εχει κλειδια απο το διπλανο σχολειο θα ηταν το καλυτερο)
billy_14
QUOTE(aopkv @ Apr 26 2007, 05:40 AM) *
εχτες βρεθηκα σε ενα γηπεδο που μετα το 2004 , εχει εγκαταληφθει στην τυχη του.
το γηπεδο ανηκει στον δημο αθηναιων.....κυριε Κκικιλια διαβαστε παρακαλω.....
γηπεδο γουδι κολυμβητηριο η αλλιως γουδι δημος αθηναιων........στο γηπεδο αυτο παιζουν ακομα 20λεπτα....το ρολοι δεν βγαζει 10λεπτα.....φυσικα πρεπει να εισαι μαντης για να διαβαζεις σκορ και χρονο.
Επισης το 1/3 του φωτισμου δεν λειτουργει...και ειδικα στη μια μπασκετα υπαρχει προβλημα....
ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ...

Αφού πιάσαμε τον κ. Κικίλια, ας πάει κι από το κλειστό της Γκράβας (κι αυτό του Δήμου Αθηναίων είναι) που εδώ και πάνω από χρόνο δεν έχει ταμπλό.... Ο χρόνος κρατιέται με το χρονόμετρο χειρός και το σκορ με... σημειώσεις σε άσο φίλτρο κασετίνα σαν τον παλιό καλό καιρό... Ήθελα νάξερα πώς έπαιξαν εκεί μέσα δύο παρατάσεις Αετός και Γαλάτσι...
mikri prasini ollandeza
Στο γήπεδο της ΑΕΝΚ από την δεξιά κερκίδα δε φαίνεται καλά το σκορ!Δεν βλέπεις εύκολα πόσο είναι οι home!Mικροπρόβλημα, αλλά πρόβλημα!!!!! smiley.gif
aopkv
QUOTE(billy_14 @ Apr 28 2007, 08:47 PM) *
Αφού πιάσαμε τον κ. Κικίλια, ας πάει κι από το κλειστό της Γκράβας (κι αυτό του Δήμου Αθηναίων είναι) που εδώ και πάνω από χρόνο δεν έχει ταμπλό.... Ο χρόνος κρατιέται με το χρονόμετρο χειρός και το σκορ με... σημειώσεις σε άσο φίλτρο κασετίνα σαν τον παλιό καλό καιρό... Ήθελα νάξερα πώς έπαιξαν εκεί μέσα δύο παρατάσεις Αετός και Γαλάτσι...


ας ειναι καλα τα παιδια με τα γαλαζια που κανουν καλα την δουλεια τους...... 77.gif
aopkv
κλειστο χαλανδριου.........ρε παιδια ολοκληρος δημος...οκ φτιαξατε το ποδοσφαιρο, δεν μπορειτε να δειτε λιγο και τα προβληματα του κλειστου?
το δαπεδο ειναι απαραδεκτο (γλυσταει), και δεν υπαρχει διαχωρισμος κερκιδας με αγωνιστηκο χωρο..οποιος θελει μπαινει μεσα...!!!!
aopkv
κλειστο Αγ.Μαρινας Ηλιουπολη.......αχ αυτο το χρονομετρο.....ο πινακας εχει μονο σκορ και φαουλ...ο χρονος μονο με ρολοι χειρος. αν μπουν και προστατευτικα στα καγκελα πισω απο την μια μπασκετα κατι γινεται.....ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ sad.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(aopkv @ Apr 30 2007, 09:32 AM) *
κλειστο Αγ.Μαρινας Ηλιουπολη.......αχ αυτο το χρονομετρο.....ο πινακας εχει μονο σκορ και φαουλ...ο χρονος μονο με ρολοι χειρος. αν μπουν και προστατευτικα στα καγκελα πισω απο την μια μπασκετα κατι γινεται.....ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ sad.gif


Ρε μεγάλε, θα μας τρελάνεις; Αφού παίζω εκεί και ο χρόνος πάει μια χαρά!!!! blink.gif
aopkv
φιλε μου ημουν εκει την κυριακη το πρωι και δεν λειτουργουσε ο χρονος.
αν δεν ειμαι σιγουρος για κατι,δεν βγαινω να γραψω στον αερα....πιστεψε με
Thunder
QUOTE(aopkv @ Apr 30 2007, 09:29 AM) *
κλειστο χαλανδριου.........ρε παιδια ολοκληρος δημος...οκ φτιαξατε το ποδοσφαιρο, δεν μπορειτε να δειτε λιγο και τα προβληματα του κλειστου?
το δαπεδο ειναι απαραδεκτο (γλυσταει), και δεν υπαρχει διαχωρισμος κερκιδας με αγωνιστηκο χωρο..οποιος θελει μπαινει μεσα...!!!!



Kαλα στο γηπεδο Χαλανδριου εχω μεγαλωσει,μιας κ ειμαι Χαλανδριωτης κ επαιζα και στα τμηματα του ΑΟΚ.Μιλαμε το γηπεδο δεν παιζεται.Εγω δει απειρους τραυματισμους κ σοβαρους μερικες φορες.Εχει γινει παντως δεσμευση απο τον Δημαρχο για παρκε...Πολλα πρεπει να αλλαξουν παντως για να γινει σοβαρο...
Peritri
Ρε γμτ, σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιο γήπεδο είναι που έχει κάποια εξογκώματα/βουναλάκια στο σημείο όπου μπαίνουν τα στηρίγματα του φιλέ του βόλευ (πως με κόβετε?σαφέστατος ε?) Γυρνάς εύκολα πόδι εκεί.
billy_14
QUOTE(Peritri @ Apr 30 2007, 11:04 PM) *
Ρε γμτ, σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιο γήπεδο είναι που έχει κάποια εξογκώματα/βουναλάκια στο σημείο όπου μπαίνουν τα στηρίγματα του φιλέ του βόλευ (πως με κόβετε?σαφέστατος ε?) Γυρνάς εύκολα πόδι εκεί.

Δεν ξέρω φυσικά αν λέμε το ίδιο, αλλά μέχρι πρότινος το γήπεδο της Αγίας Παρασκευής (όχι στο Κοντόπευκο, αυτό δίπλα στο ποδοσφαιρικό) είχε εξογκώματα (και... σκασίματα) μέσα στη ρακέτα... Πλαστικό φυσικά... Δεν ξέρω αν απέκτησε κι άλλα... blink.gif
mimos8
παιδια το γηπεδο που λετε ειναι του χαλανδριου στην εξοδο της αττικης οδου.ειχε βουναλακια και στο βολλευ αλλα και μεσα στο ζωγραφιστο της μιας ρακετας!τραγικο γηπεδο
aopkv
QUOTE(billy_14 @ May 1 2007, 03:01 AM) *
Δεν ξέρω φυσικά αν λέμε το ίδιο, αλλά μέχρι πρότινος το γήπεδο της Αγίας Παρασκευής (όχι στο Κοντόπευκο, αυτό δίπλα στο ποδοσφαιρικό) είχε εξογκώματα (και... σκασίματα) μέσα στη ρακέτα... Πλαστικό φυσικά... Δεν ξέρω αν απέκτησε κι άλλα... blink.gif


δεν νομιζω πλεον στην Αγ.Παρασκευη να παιζουν ομαδες μπασκετ.....ολα ειναι στο κοντοπευκο
Thunder
QUOTE(mimos8 @ May 1 2007, 04:59 AM) *
παιδια το γηπεδο που λετε ειναι του χαλανδριου στην εξοδο της αττικης οδου.ειχε βουναλακια και στο βολλευ αλλα και μεσα στο ζωγραφιστο της μιας ρακετας!τραγικο γηπεδο


+1 αυτο που λεει ο Mimos ειναι.Μονο το Χαλανδρι εχει τετοιες αποκλειστικοτητες tongue.gif biggrin.gif
aopkv
δεν ξερω αν υπαρχει αλλο τετοιο γηπεδο αλλα βρηκα το χειροτερο στην αττικη.
κλειστο γηπεδο "ελευθεριος βενιζελος" . ειναι το γυμναστηριο της πυροσβεστικης.
μια αιθουσα με οχι κανονικες διαστασεις (τριποντο απο γωνεια δεν υπαρχει) και μπασκετες με
ξυλινο ταμπλο. εκει παιζει η ομαδα της πυροσβεστικης στο πρωταθλημα του εργατικου κεντρου αθηνας...
aopkv
kanena neo apo to kleisto tis gravas?
Thunder
Εδω δεν εχουν ασχοληθει εδω κ ενα χρονο+ τωρα θα ασχοληθουν? tongue.gif

Αληθεια την μια μπασκετα τουλαχιστον την φτιαξανε που'χε μπαταρει προς την αριστερη πλευρα?(Στον αγωνα μας με τον Τριτωνα φετος εγινε αυτο.Ημουν κατω απο τη μπασκετα κ κανουν 2 παικτες της ομαδας 2 συνεχομενα καρφωματα κ εσπασε η πισω δεξια βαση του ταμπλω biggrin.gif )
Peritri
Προχθές που παίξαμε πάντως, δεν είχε ταμπλό. Μόνο 24άρι.

Κοτζάμ Δήμος Αθηναίων και έχει από τα χειρότερα κλειστά, στην Γκράβα και στα Πετράλωνα/Ρουφ (εκεί δε ξέρω αν έχει βελτιωθεί καθόλου)
aopkv
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ειναι γηπεδο καρμανιολα.....παιδικη χαρα που εγινε κλειστο
δεν υπαρχει προστατευτικο ουτε για δειγμα.
ΓΗΠΕΔΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ δαπεδο απαραδεκτο, οι κερκιδα χωρις χωρισμα απο τον αγωνιστηκο χωρο
οσο για το ηλεκτρονικο ταμπλο μην τυχον και το κουνησεις ..... καηκες
lebronjames
Ανθουπολη.μακραν το χειροτερο.φωτισμος λες και ειναι μπαρ,δαπεδο χαλια,πινακας αλλου για αλλου,εξεδρες ξυλινες(!!!),τοιχος χωρις στρωματα στα 2μ. και στραβο ταμπλο.ειναι εγκλημα να παιζουν εκει φιλιππος και αμιλλα(και οι 2 Α' μαλλον)οταν υπαρχει το στολιδι του ιεροθεου.
MERLIN10
καλα που ειμαι απο επαρχεια!!!!τι γηπεδα ειναι αυτα!!!!
k_sal_15
QUOTE(MERLIN10 @ May 24 2007, 06:30 PM) *
καλα που ειμαι απο επαρχεια!!!!τι γηπεδα ειναι αυτα!!!!


Όντως, τα ακούω και τρομάζω! Εδώ που είμαι εγώ δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα, όχι ακόμα τουλάχιστον μιας και το γήπεδο μόλις έγινε!
aopkv
QUOTE(k_sal_15 @ Jun 14 2007, 01:44 PM) *
Όντως, τα ακούω και τρομάζω! Εδώ που είμαι εγώ δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα, όχι ακόμα τουλάχιστον μιας και το γήπεδο μόλις έγινε!



τι γηπεδο εγινε και που? καθε τι καινουργιο πρεπει να το μαθαινουμε..))))
ξερουμε για σπατα τιποτα? για το καινουργιο?
KOBY
Fimes lene oti i grava 8a apoktisei tamplo mes to kalokairi.
Klironomia apo to olumpiako stadio.
Ante na doume.
basketman
κλειστο ρουφ απαραδεκτος ταπητας ,οταν εχει υγρασια αντι για μπασκετ μπορεις να παιξεις χοκει - πατιναζ
κλειστο Αγ βαρβαρας εχουν πεσει εδω και 5 -6 χρονια νερα απο την οροφη σε ορισμενα σημεια εχει φουσκωσει το παρκε αλλα σιγα μην φτιαχτει
καλα συμφωνο για το κλειστο της λεοντειου στα πατησια,
το κλειστο του χαιδαριου (εμαθα βαλανε παρκε φετος,ισχυει?) μπασκετες αλλαξαν ή εχουν ακομα αυτες που πρεπει να τισ εχουν βαλει απο τα ανοικτα διπλα
καλα το παρκε στο μετσ στο μεγαλο θελει αλλαγη(το φτιαξανε?)
και καλο θα ειναι να κατασκευασθουν μερικα στην αθηνα , δεν ειναι δυνατον στην εσκανα να παιζουν ολες οι κατηγοριες των ερασιτεχνικων σε κλειστα και στην εσκα να εχουν ακομα κατηγορια που επιτρεπονται τα ανοικτα για να μην πω εκει στο ρουφ που ειναι γυρω στις 8-10 ομαδες σε ενα κλειστο
Nick_550
Συμφώνω για το γήπεδο Χαλανδρίου(Γεμάτο τρύπες),και στον Άγιο Νικόλαο που είναι πάρα πολύ μικρό χωρίς πίνακα σκορ,χρονόμετρα κτλ...
Δυστυχώς αύριο παίζουμε με Λεόντειο(Στον Αγ.Νικόλαο παίζω) και θα διαπιστώσω τα όσα γράφτηκαν παραπάνω 68.gif
Άλλο γήπεδο πολύ επικίνδυνο είναι στο Πικέρμι.Ανοιχτό γήπεδο που το κάλυψαν με μια μεταλλική στέγη!!!
Στα πλάγια είναι ανοιχτό... 24.gif
Thunder
Kαπως ετσι ειναι κ το γηπεδο του Εθνικου στο Καλλιμαρμαρο απεναντι.
Peritri
Δεν ξέρω εαν το ανέφερε κανείς αλλά (για να λέμε και κανένα καλό) το γήπεδο του Αμαρουσίου στο σταθμό πλέον έχει παρκέ smile.gif
lazy
QUOTE(Peritri @ Oct 9 2007, 18:24 ) *
Δεν ξέρω εαν το ανέφερε κανείς αλλά (για να λέμε και κανένα καλό) το γήπεδο του Αμαρουσίου στο σταθμό πλέον έχει παρκέ smile.gif



Όχι απλώς βάλανε παρκε, αλλά η πρώτη τοποθέτηση δεν ήταν σωστή και σε κάποια σημεία δεν έσκαγε η μπάλα λες και ήταν κούφιο, με αποτέλεσμα να ξηλώσουνε και να ξανατοποθετήσουν τα σημεία που υπήρχε πρόβλημα. Μπράβο λοιπόν στο δήμο Αμαρουσίου 41.gif
Thunder
Οπως βεβαια υπαρχει παρκε πλεον κ στο γηπεδο της Νεας Κηφισιας που παιζει η ΑΕΝΚ... bball.gif
aionio talento
αρκετα με τα καλα ! ας επανελθουμε στην γκρινια . . .

αρκετοι απο εσας που μπαινετε σε διαφορα sites που αφορουν το μπασκετ πιθανον στο www.eskabasket.gr

να εχετε δει την ανακοινωση που ανεβασε το κουκακι οπου αναφερει οτι το γηπεδο τους στο ρουφ ( το οποιο

ανηκει στον ΟΝΑ ) αν και κοντευει νοεμβριος δεν εχει πετρελειο θερμανσης - αρα και ζεστο νερο με

αποτελεσμα οι παικτες μη εχοντας αλλη επιλογη κανουν μπανιο σε θερμοκρασια ιδανικη για . . . εμφραγμα του

μυοκαρδιου ! ! ! με αποτελεσμα να χανουν αρκετοι απο αυτους παιχνιδια - αγωνες μιας και ειναι με πυρετους

κλπ ! κατι αντιστοιχο συμβαινει και στο κλειστο στο γουδι ! υπαρχουν 2 περιπτωσεις ιδιες μεχρι τωρα ( γουδι

ρουφ ) και πιθανοτατα πολλες ακομα που δεν τις ξερουμε ! οταν στις θεσεις των υπευθυνων ( κυριολεκτικα )

''καθονται'' ... ατομα τα οποια εχουν παιξει μπασκετ ( κικιλιας - παταβουκας ) και οχι στα τοπικα οπου πιθανον

να ξεκινησαν αλλα σε εθνικες κατηγοριες σε ομαδες του βεληνεκους ενος παναθηναικου - αεκ - πανιωνιου

κλπ τοτε η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ γινεται ακομα μεγαλυτερη !



αν ο αγωνας για αυτους τους τυπους σταματαει στην εποχη που επαιζαν και ετρεχαν να κυνηγησουν ομαδες

που για παραδειγμα τους χρωστουσαν καποια εκατομμυρια και τωρα απολαμβανουν την ζεστασια της καρεκλας

που κρατανε και ζουν απο τα λεφτα που καποιοι απο εμας δεν θα δουμε ουτε σε 10 ζωες που κερδιαζαν οσο

επαιζαν τοτε . . .
leonkalf
Ακατάλληλα γήπεδα... κι επικίνδυνα.

Κλειστό Σαλαμίνας : απαράδεκτο τερέν (πλαστικό), δεν έχω δει χειρότερο!! Δεν είναι ίσιο παντού, έχει λοφίσκους, έχει ξεφτίσει μπορεί να πάθει κανείς ζημιά!!

Σελεπίτσαρι Νίκαιας (κάτω από Κατράκειο) : Επικίνδυνο τερέν (πλαστικό), γλιστράει παντού, είναι σαν τσιμέντο πια...
papits
QUOTE(leonkalf @ Oct 30 2007, 15:51 ) *
Ακατάλληλα γήπεδα... κι επικίνδυνα.

Κλειστό Σαλαμίνας : απαράδεκτο τερέν (πλαστικό), δεν έχω δει χειρότερο!! Δεν είναι ίσιο παντού, έχει λοφίσκους, έχει ξεφτίσει μπορεί να πάθει κανείς ζημιά!!

Σελεπίτσαρι Νίκαιας (κάτω από Κατράκειο) : Επικίνδυνο τερέν (πλαστικό), γλιστράει παντού, είναι σαν τσιμέντο πια...



Συμφωνώ!!!
KILLER7
το χειρότερο by far είναι του Κούρου στην Ανάβυσο με τσιμέντο κάτω που γλυστράει κιόλας , μετά απο αγώνα θές μια εβδομάδα ρεπό για να συνέλθεις 41.gif
Επίσης γήπεδο για να πονάς μετά είναι το γήπεδο που έπαιζε πέρυσι ο Διόνυσος στον δρόμο προς Πάρνηθα πρέπει να ήταν αποθήκη και να την μετατρέψανε σε κλειστό
BILL79
Γηπεδο Χαλανδριου
Μακραν το χειροτερο γηπεδο. Τοσες λακουβες δεν εχω ξανασυναντησει στην ζωη μου.
Peritri
Δεν το θέτεις σωστά. Εξωγκόματα θα τα χαρακτήριζα tongue.gif
Thunder
Οντως δεν το συζητω για το γηπεδο Χαλανδριου...Ας ελπισουμε οτι ο Δημαρχος θα υλοποιησει την προεκλογικη του υποσχεση για παρκε...
Peritri
Προεκλογική υπόσχεση; αλήθεια; θυμάσαι λεπτομέρειες Κώστα; τι ακριβώς είχε πει δλδ, πότε κτλ.
Thunder
Θυμαμαι καθαρα σε μια προεκλογικη ομιλια του που ειχα παραβρεθει στην Τουφα συγκεκριμενα οτι θα γινει κατασκευη παρκε στο γηπεδο Χαλανδριου...Δεν θυμαμαι κατι παραπανω... smile.gif
nikefalin
QUOTE(Peritri @ Nov 30 2007, 01:37 ) *
Δεν το θέτεις σωστά. Εξωγκόματα θα τα χαρακτήριζα tongue.gif

biggrin.gif biggrin.gif
εκεί παίζουν και χόκει...το χω δει με τα μάτια μου...γνώριζα το χόκει στον πάγο, στο χόρτο , αλλά γνώρισα και το χόκει στο πλαστικό...μπράβο δήμαρχε, την επόμενη σεζόν κάνε και αναπαράσταση της "ναυμαχίας" με κανονικά εκρηκτικά tongue.gif
Peritri
Oκ, θενκς, κατεγράφη και θα γραφεί και στο τοπικό τύπο (μήπως και γίνει τίποτα, λέμε τώρα)
nst!
QUOTE(leonkalf @ Oct 30 2007, 15:51 ) *
Ακατάλληλα γήπεδα... κι επικίνδυνα.

Κλειστό Σαλαμίνας : απαράδεκτο τερέν (πλαστικό), δεν έχω δει χειρότερο!! Δεν είναι ίσιο παντού, έχει λοφίσκους, έχει ξεφτίσει μπορεί να πάθει κανείς ζημιά!!


Πραγματικα, απιστευτο.... Ειναι πολυ κακο..μεχρι να το δω πιστευα οτι τα καμινια ειναι το χειροτερο γηπεδο(η ενα απο τα χειροτερα) αλλα τωρα τα εκτιμησα παραπανω.... tongue.gif
TliBan
QUOTE(nst! @ Dec 10 2007, 16:37 ) *
Πραγματικα, απιστευτο.... Ειναι πολυ κακο..μεχρι να το δω πιστευα οτι τα καμινια ειναι το χειροτερο γηπεδο(η ενα απο τα χειροτερα) αλλα τωρα τα εκτιμησα παραπανω.... tongue.gif


Δείτε και μια φετινή φωτογραφία που κατά τύχη είχα τραβήξει στο κινητό μου από το συγκεκριμένο γήπεδο

Click to view attachment

Απορώ πως τα παδιά του Τελαμώνα αντέχουν να παίζουν εκεί!
Basket-time
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


68.gif 68.gif java script:emoticon(':down:', 'smid_9')
68.gif 68.gif


Τι να πει κανένας??
Μπάσκετ πάντως εκεί ΔΕΝ μπορεί να παιχτεί...

Ήρωες τα παιδιά...
kotzito
Τωρα σε λιγους μηνες,το Νικος Περκιζας θα αποκτησει παρκε και θα φτιαχτουν οι κερκιδες.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.