Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πωλουνται Nike Hyperdisruptor Blue Νο45 Oλοκαινουρια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
GalisMvp
Nike Hyperdisruptor νο 45 Αυθεντικά για Μπάσκετ, χρώμα Μπλε. Αχρησιμοποίητα στο κουτί τους, από το γνωστό ιντερνετικό κατάστημα Eastbay.com με απόδειξη αγοράς, λόγω λανθασμένου νούμερου!!! Δεκτός κάθε έλεγχος.

Τιμή: 80 ευρώ !

xrysos
QUOTE (GalisMvp @ Dec 6 2013, 05:29 ) *
Nike Hyperdisruptor νο 45 Αυθεντικά για Μπάσκετ, χρώμα Μπλε. Αχρησιμοποίητα στο κουτί τους, από το γνωστό ιντερνετικό κατάστημα Eastbay.com με απόδειξη αγοράς, λόγω λανθασμένου νούμερου!!! Δεκτός κάθε έλεγχος.

Τιμή: 80 ευρώ !

Καλησπέρα!όταν τ αγορασες απο το eastbay πλήρωσεσ τελωνείο??θέλω να κάνω μια παραγγελία 130$ αλλα φοβάμαι μη μου φορτωσουν τελωνεια΄κα εξοδα..
GreekSneakCollector
Πάντως αν το "ψάξεις" μπορείς να βρεις μερικά ηλεκτρονικά καταστήματα και στην Ελλάδα. Δε σου κρύβω ότι ορισμένα από αυτά έχουν καλύτερες τιμές και απο το Eastbay.

check out my blog
www.greeksneakcollector.blogspot.com
xrysos
QUOTE (GreekSneakCollector @ Feb 18 2014, 07:26 ) *
Πάντως αν το "ψάξεις" μπορείς να βρεις μερικά ηλεκτρονικά καταστήματα και στην Ελλάδα. Δε σου κρύβω ότι ορισμένα από αυτά έχουν καλύτερες τιμές και απο το Eastbay.

check out my blog
www.greeksneakcollector.blogspot.com

Αν μπορεις στειλε μου inbox link απ τα καταστηματα που εχεις κατα νου.το eastbay εχει πολύ πράμα μέσα και γ αυτο ηθελα να παραγγείλω..επι τη ευκαιρία πολυ καλή δουλεια στο blog sou!!
davelos
υπαρχουν φιλε μου?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.