Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Malaga - Παναθηναικός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
shtarkws
VS

Μετά απο 3 ηττες που απώλεσαν το πλεονέκτημα εδρας, ο Παναθηναικος ταξιδευι στην Ισπανια για να αντιμετωπισει την Μαλαγα. Ο αντίπαλος δεν τρομάζει, ομως ο ευθραστος εκτος εδρας Παναθηναικος δεν μπορει να θεωρηθει φαβορι σε μια κλασσικη Ισπανικη εδρα η οποια μπορει να κρυβει παγιδες. Ενδεχόμενη ηττα θα σφιξει ακομη περισσοτερο βαθμολογικα την θηλια στο λαιμο του Παναθηναικου που θα πρεπει να κοιταει πλεον πισω του και την 8η θεση, ενω μια νικη θα αποτελεσει οδηγο για τα επομενα εκτος εδρας ματς κυριως αλλα και βαθμολιγικη ανασα

Σχολια για το παιχνιδι
yorgos
Πλήρης κατεβαίνει η Μάλαγα;
Zoys
QUOTE(yorgos @ Mar 15 2018, 21:53 ) *
Πλήρης κατεβαίνει η Μάλαγα;

Λείπει ο δις Πρωταθλητής Ευρώπης Giorgi Shermadini.
qspock
QUOTE(Zoys @ Mar 15 2018, 23:31 ) *
Λείπει ο δις Πρωταθλητής Ευρώπης Giorgi Shermadini.


Ευτυχως δεν εδωσε ο Ολυμπιακος τον Μπογρη και το κενο παραμενει tongue.gif
yorgos
QUOTE(Zoys @ Mar 15 2018, 23:31 ) *
Λείπει ο δις Πρωταθλητής Ευρώπης Giorgi Shermadini.

Δεν είναι σοβαρές απουσίες αυτές. Τσάβι, ανάλαβε σε παρακαλώ...
j-kidd13
Επειδη βλέπω οτι αν γίνει κανά διπλό θα αρχίσουν τα έδειξε χαρακτήρα,κέρδισε εκτός έδρας και η νίκη αυτή αποτελεί το φάρο για να γίνει το διπλό στα πλέυ οφ κλπ,για ομάδα που υποτίθεται στοχεύει στο φ4,και ειδικά ομάδα που έχει κάνει 3 σερί ήττες χάνοντας το πλεονέκτημα,και έχει γενικά την φετινή παρουσία του Παναθηναϊκού,αυτο το ματς είναι,πας το παίρνεις και φεύγεις.Χωρίς διθυράμβους κλπ.Δεν είναι κακή ομάδα η Μάλαγα,και αν τις δώσεις πάτημα μπορεί να γίνει επικίνδυνη.Ούτε να το συζητάμε για ήττα.
yorgos
40-60 το ματς υπέρ του Παναθηναϊκού, θα πρέπει να στοχεύσουμε να βγάλουμε με φάουλ τον αποτελεσματικότατο καράφλα και πλέον έχουμε παίκτες να το κάνουμε.

Η Μάλαγα θεωρητικά είναι στο παιχνίδι, ειδικά μετά τη χτεσινή ήττα της Μακάμπι. ΣΑπό τα επόμενα 4 παιχνίδια μπορεί να πάρει θεωρητικά το μάξιμουμ και το τελευταίο είναι στην ίσως αδιάφορη Φενέρ. Και με 4 νίκες και πολύ τύχη, είναι στο κόλπο, αδιάφορη δε θα είναι σήμερα, ό,τι πιθανότητες έχει για πρόκριση θα τις διεκδικήσει.
basket72
QUOTE (yorgos @ Mar 16 2018, 10:17 ) *
40-60 το ματς υπέρ του Παναθηναϊκού, θα πρέπει να στοχεύσουμε να βγάλουμε με φάουλ τον αποτελεσματικότατο καράφλα και πλέον έχουμε παίκτες να το κάνουμε.

Η Μάλαγα θεωρητικά είναι στο παιχνίδι, ειδικά μετά τη χτεσινή ήττα της Μακάμπι. ΣΑπό τα επόμενα 4 παιχνίδια μπορεί να πάρει θεωρητικά το μάξιμουμ και το τελευταίο είναι στην ίσως αδιάφορη Φενέρ. Και με 4 νίκες και πολύ τύχη, είναι στο κόλπο, αδιάφορη δε θα είναι σήμερα, ό,τι πιθανότητες έχει για πρόκριση θα τις διεκδικήσει.


Αν μπείτε όπως μπήκατε στη Μαδρίτη θα έχετε το προβάδισμα καθόλη τη διάρκεια του ματς ή τουλάχιστον θα είστε κοντά και στο τέλος θα μετρήσει η ποιότητά σας. Αν μπείτε όπως μπήκατε στη Χίμκι, τότε θα πάρει κεφάλι η Μάλαγα και δεν το βλέπω να το χάνει. Συμφωνώ για το 40 -60 υπέρ σας και θα το τιμήσω όπως και τον άσσο της Φενέρ.
yorgos
QUOTE(basket72 @ Mar 16 2018, 10:36 ) *
Αν μπείτε όπως μπήκατε στη Μαδρίτη θα έχετε το προβάδισμα καθόλη τη διάρκεια του ματς ή τουλάχιστον θα είστε κοντά και στο τέλος θα μετρήσει η ποιότητά σας. Αν μπείτε όπως μπήκατε στη Χίμκι, τότε θα πάρει κεφάλι η Μάλαγα και δεν το βλέπω να το χάνει. Συμφωνώ για το 40 -60 υπέρ σας και θα το τιμήσω όπως και τον άσσο της Φενέρ.

Mείνε στον άσο της Φενέρ νέε μου, είναι και δύσκολες οι εποχές...
thanath
Σοβαρά τώρα υπάρχει έστω ένας που να δίνει πάνω από 50-50 στον ΠΑΟ? Εδώ πήγε στην Γερμανία και του έκανε πλάκα η φετινή αποδυναμωμένη και κακή Μπάμπεργκ....
john wick
QUOTE (j-kidd13 @ Mar 16 2018, 08:06 ) *
Επειδη βλέπω οτι αν γίνει κανά διπλό θα αρχίσουν τα έδειξε χαρακτήρα,κέρδισε εκτός έδρας και η νίκη αυτή αποτελεί το φάρο για να γίνει το διπλό στα πλέυ οφ κλπ,για ομάδα που υποτίθεται στοχεύει στο φ4,και ειδικά ομάδα που έχει κάνει 3 σερί ήττες χάνοντας το πλεονέκτημα,και έχει γενικά την φετινή παρουσία του Παναθηναϊκού,αυτο το ματς είναι,πας το παίρνεις και φεύγεις.Χωρίς διθυράμβους κλπ.Δεν είναι κακή ομάδα η Μάλαγα,και αν τις δώσεις πάτημα μπορεί να γίνει επικίνδυνη.Ούτε να το συζητάμε για ήττα.




Μονο αν φθιρουμε τον Augustin κ ειμαστε καλοι στα rbnds εχουμε ελπιδες..
Πιστευω η χτεσινη ηττα του Ολυμπιακου θα μας κανει καλο..
Putnam

δεν ξέρω γιατί αλλά εμένα το αποψινό μου θυμίζει το περσινό που πάλι με την πλάτη στον τοίχο πήγαμε στην βιτόρια και κάναμε ματσάρα (άλλο που στα τελευταία λεπτά πάθαμε μπλακ άουτ και κοντέψαμε να χάσουμε)

Thodoros
Τι να λέμε! κάθε ματς τελικός εκεί έχει πάει η δουλειά με ήττα ψιλό μπλέκουμε ( όχι τόσο βαθμολογικά αλλά ψυχολογικά περισσότερο επειδή θα βλέπουμε πολύ κοντά αυτούς που δεν θα είναι στις 8δα )

Ας ελπίσουμε το βράδυ να δούμε έναν καλό Παναθηναικό μετά από καιρό.
ziroud
μετά την ήττα από ρεάλ, άρχισαν και άλλοι να μιλάνε για πιθανό αποκλεισμό από 8αδα..

σήμερα ήρθεν η ώρα να δούμε αν θα γίνουμε φαβορί για 9η θέση.. με ήττα έχουμε ίσως λιγότερες πιθανότητες από βασκόνια για 8αδα..

τώρα ποιος φταίει, ο προπονητής ή η συμπεριφορά της ευρωλίγκα προς την ομάδα;

μάλλον και τα δύο μαζί..

ψιλιάζομαι ότι οι απέναντι κυνηγάνε την 3η θέση (και όχι την 1η ή 2η) γιατί θεωρούν ότι δεν μπορούμε, πλέον, να βγούμε 6οι.. δεν θέλουν 1η, 2η γιατί αν μπούμε οκτάδα, θα πάρουμε την 8η ή το πολύ την 7η θέση..

για αυτό και έχασαν χθες πανηγυρικά..
Nemesakos
Εκτός κ ο ντενμον με μαλάγα... μένουμε χωρις 2αρια.. Τζέιμς για 40 λεπτά όπως φαίνεται...
villiskabas
αυτο π ειναι ελευθερος ο σινγλκετον και δεν σουταρει και μετα σουταρει ο καλαθης τριποντο με ξεπερναει

ποσα θα χασεις ρε καλαθη τριποντα ποσα???

ειναι εκνευριστικα αστοχος στα τριποντα ελεος
MaJesty23
Σινγκλετον φταίει για το 90%των πόντων που τρώμε.
villiskabas
QUOTE (MaJesty23 @ Mar 16 2018, 22:14 ) *
Σινγκλετον φταίει για το 90%των πόντων που τρώμε.



ο ανθρωπος μαρκαρει οπως ο φωτσης στα τελευταια του
το_καλύτερο_3d
Ο βουγιουκας γιατί δεν φτιάχνει λίγο το σωμα του?Εχει μια βοιδισια κίνηση πολύ αντιαισθητική smiley.gif
Και ειναι κριμα γιατι το κατεχει δεν ειναι κατσαπλιας.
villiskabas
η ομαδα πιο πολυ θυμιζει τσιρκο παρα σοβαρο πειθαρχημενο συνολο
taurus13
Ο Πασκουάλ είχε την έμπνευση να βάλει τον Βουγιούκα και σε ένα λεπτό κατάλαβε τι έκανε και τον ξαναέβγαλε έξω...
villiskabas
ο πειν που ειναι? ακυρο μπηκε!

δεν ξερω παιδια μαλλον θα τα αφησω το ματς σπαζομαι ασχημα
nvip13
Τρομερη αστοχια.

MaJesty23
Singleton πάρε πόδι! rolleyes.gif
j-kidd13
Σημειωτέον,ο Σινγκλετον είναι στους υποψηφίους για καλύτερος αμυντικός της χρονιάς.
jazz thrilos
Ιπτάμενη ρουκέτα εδάφους ο Θανάσης (αν υπάρχει τέτοιο πράγμα τελοσπάντων). Και προσγειώνεται κατευθειαν με το μάγουλο στο γόνατο του Σουάρεζ. Αλλά το πιο εντυπωσιακό είναι οτι σηκώνεται και φεύγει ατσαλάκωτος. Το παιδί είναι πραγματικά δυναμίτης σωματικά.

Πάντως σε ισπανικές έδρες που ανοίγει ο ρυθμός δεν υπάρχει χειρότερη επιλογή για μη ισπανικές ομάδες να προσπαθήσουν να ακολουθήσουν. Ο Τσάβι δυστυχώς προσπαθεί να ακολουθήσει σε ταχύτητα την Μάλαγα αντί να δώσει εντολή για καμιά "φάπα" στην περιφέρεια και στην ρακέτα μπας και ισιώσουν οι Ισπανοί. Δεν ξέρω, δεν περίμενα τόσο αποκαρδιωτικό ξεκίνημα απο μια ομάδα που θέλει "οπωσδήποτε" το παιχνίδι.
villiskabas
καλη συνεχεια στο μαλαγα - γραν καναρια παιδια. πρωτη φορα θα το πω αλλα ο Πασκουαλ απετυχε φετος ...
john wick
Τραγικη για αλλη μια φορα η ομαδα εκτος εδρας....
Μια χαρα προλαβαινουμε να βγουμε εκτος 8αδας
Xavi για ακομη μια φορα τους εβαλες με το μαχαιρι στα δόντια ..... 77.gif
Coach Periklis
Και μόνο που η μαλαγα έχει 2 φάουλ δείχνει κάποια πράγματα

nvip13
Βαση ροστερ ισως οτι χειροτερο εχουμε δει τα τελευταια χρονια.

Η ομαδα ειναι στον αυτοματο, παικτες ξενερωμενοι λες και δεν εχουν κανενα κινητρο.

Μπραβο στον Τσαβι, ποση υπομονη θα κανουμε ακομα...
str
θεωρω οτι στην ομαδα υπαρχουν θεματα...δεν μπορει να κατεβαινεις χωρις παπα, λοτζεσκι και επειδη ο ντενμον ενιωσε μια ενοχληση στη γαμπα τον αφηνεις εκτος...
ελεος../
εδω αλλοι κανουν ενεσεις και παιζουν και αυτος με μια ενοχληση εκτος? γιατι? ειναι ο βασικος σου? οχι. φοβασαι την αλλη εβδομαδα με αστερα οτι θα λειπει? ας ξανακανει ενεση..εχει 3 μερες να ξεκουραστει...
jazz thrilos
Συγγνώμη βλέπει κανείς απο το κανάλι της euroleague; Μήπως άκουσε κανείς τις δηλώσεις του Ρίβερς στο ημίχρονο; Είπε για την διαιτησία;;

Έχω τον μικρό σκαρφαλωμένο στο αυτί μου και δεν άκουσα καλά, αλλά μου φάνηκε οτι είπε κάτι σε στλ "πρέπει να ξεχάσουμε τους διαιτητές και να κάνουμε το παιχνίδι μας". Αν μπορεί κανείς επιβεβαιώνει.
kostas b
QUOTE (jazz thrilos @ Mar 16 2018, 22:49 ) *
Συγγνώμη βλέπει κανείς απο το κανάλι της euroleague; Μήπως άκουσε κανείς τις δηλώσεις του Ρίβερς στο ημίχρονο; Είπε για την διαιτησία;;

Έχω τον μικρό σκαρφαλωμένο στο αυτί μου και δεν άκουσα καλά, αλλά μου φάνηκε οτι είπε κάτι σε στλ "πρέπει να ξεχάσουμε τους διαιτητές και να κάνουμε το παιχνίδι μας". Αν μπορεί κανείς επιβεβαιώνει.


Αυτό ακριβώς είπε..και δεν έχει καθόλου άδικο

Εντωμεταξύ ο Τζέιμς παίζει να έχει ένα ωραιότατο 3% στα τρίποντα στα παιχνίδια που έχει παίξει..με τουλάχιστον τρία τούβλα που θυμάμαι πρόχειρα.....παρόλα αυτά συνεχίζει και σουτάρει αντί να πάει προς τα μέσα
MaJesty23
QUOTE(jazz thrilos @ Mar 16 2018, 22:49 ) *
Συγγνώμη βλέπει κανείς απο το κανάλι της euroleague; Μήπως άκουσε κανείς τις δηλώσεις του Ρίβερς στο ημίχρονο; Είπε για την διαιτησία;;

Έχω τον μικρό σκαρφαλωμένο στο αυτί μου και δεν άκουσα καλά, αλλά μου φάνηκε οτι είπε κάτι σε στλ "πρέπει να ξεχάσουμε τους διαιτητές και να κάνουμε το παιχνίδι μας". Αν μπορεί κανείς επιβεβαιώνει.


Ναι έτσι είπε...η αλήθεια είναι οτι δεν παίρνουμε φάουλ εύκολα,αλλα το να το επικαλείται σαν δικαιολογία ,είναι γελοίο.
john wick
Ναι ο Dedmon φταιει για το σημερινο... rolleyes.gif
Ο Καλαθης αρχισε παλι τα ψυχολογικα του...
Ο James εχει μεινει στο ΝΒΑ..
Ο Singleton κατηντησε ανεκδοτο.





Ας βαλει τουλαχιστον Ογκαστ ,Μητογλου να παρουν εμπειρίες. Το ματς παει για +20 ετσι κ αλλιως...
jazz thrilos
QUOTE(kostas b @ Mar 16 2018, 22:50 ) *
Αυτό ακριβώς είπε..και δεν έχει καθόλου άδικο

Οκ, καλά άκουσα τότε.

Απλά είναι η πρώτη φορά που θυμάμαι τα τελευταία χρόνια παίχτη, όχι παράγοντα ή προπονητή, να κάνει δηλώσεις στο ημίχρονο και να παραπονιέται στην ουσία για τους διαιτητές. Δεν μπαίνω στην ουσία των σφυριγμάτων, το θέμα είναι οτι μάλλον αυτό είναι αντιπροσωπευτικό της πνευματικής συγκρότησης της ομάδας. Γιατί διάολε δεν μπορεί να παίζεις έτσι απέναντι στην Μάλαγα. Δεν λέω να μην χάσεις, αλλά δεν γίνεται βάσει ρόστερ, ονόματος και βαθμολογικής ανάγκης να παρουσιάζεις τέτοιο πρόσωπο. Κάπου έχει χαλάσει το μυαλό των παιχτών.

Αυτά.
Coach Periklis
QUOTE (john wick @ Mar 16 2018, 22:51 ) *
Ας βαλει τουλαχιστον Ογκαστ ,Μητογλου να παρουν εμπειρίες. Το ματς παει για +20 ετσι κ αλλιως...


Αυτά που είδα απ τη Μαλαγα δεν με έπεισαν ως προς αυτό

Αλλά δεν πείθει ακόμα και ο παναθηναϊκός ( thank you captain obvious Θα μου πεις χαχα)
john wick
^
Ακριβως αυτο.....(για το σχολιο του jazz)
pan24
Δεν πιστευω οτι ρεαλιστικα μπορουμε να αποκλειστουμε αλλα αν δεν μπορουμε να κερδισουμε ενα εκτος μακαρι να ερθουν οι συνδυασμοι που χρειαζεται να μεινουμε εκτος
Σε προηγουμενο παιχνιδι λεγοταν οτι εχουμε γινει ενας ερυθρος αστερας οπως ηταν στα καλα του με τρομερη εδρα και τιποτα εκτος
Ακομα και αυτοι που και που εκαναν μια εκτος εδρας νικη
Αγωνιστικα τι να πω αυτο που παιζουμε δεν βλεπεται
Κοουτς να ριξω κι εγω ενα τριποντο;

QUOTE (str @ Mar 16 2018, 22:47 ) *
θεωρω οτι στην ομαδα υπαρχουν θεματα...δεν μπορει να κατεβαινεις χωρις παπα, λοτζεσκι και επειδη ο ντενμον ενιωσε μια ενοχληση στη γαμπα τον αφηνεις εκτος...
ελεος../
εδω αλλοι κανουν ενεσεις και παιζουν και αυτος με μια ενοχληση εκτος? γιατι? ειναι ο βασικος σου? οχι. φοβασαι την αλλη εβδομαδα με αστερα οτι θα λειπει? ας ξανακανει ενεση..εχει 3 μερες να ξεκουραστει...

Ενοχληση ειναι το νιωθω ενα τσιμπηματακι ενοχληση ειναι και το κουτσαινω ακομα και στο περπατημα
Δεν ξερουμε τι γινεται και οπωσδηποτε δεν πιεζεις παικτη να παιξει με ενοχλησεις

Αν ο ριβερς εκανε δηλωσεις για διιατησια στο ημιχρονο οπως βλεπω τωρα δειχνουμε να εχουμε χασει το παιχνιδι νοητικα και δεν μιλαω μονο για σημερα
kostas b
QUOTE (jazz thrilos @ Mar 16 2018, 22:53 ) *
Οκ, καλά άκουσα τότε.

Απλά είναι η πρώτη φορά που θυμάμαι τα τελευταία χρόνια παίχτη, όχι παράγοντα ή προπονητή, να κάνει δηλώσεις στο ημίχρονο και να παραπονιέται στην ουσία για τους διαιτητές. Δεν μπαίνω στην ουσία των σφυριγμάτων, το θέμα είναι οτι μάλλον αυτό είναι αντιπροσωπευτικό της πνευματικής συγκρότησης της ομάδας. Γιατί διάολε δεν μπορεί να παίζεις έτσι απέναντι στην Μάλαγα. Δεν λέω να μην χάσεις, αλλά δεν γίνεται βάσει ρόστερ, ονόματος και βαθμολογικής ανάγκης να παρουσιάζεις τέτοιο πρόσωπο.

Αυτά.



ισχύει αυτό και συμφωνώ.....επέκταση ενός σχολίου του Κατσιώνη για έλλειψη συναισθηματικής νοημοσύνης στην ομάδα. Το οποίο αποδεικνύεται σχεδόν σε κάθε επίθεση από τη συμπεριφορά των παικτών.
testuser23
Με Θανασοκουμπο με βασικες ελλειψεις, Singleton ΟΛΗ τη χρονια μηδεν αμυνα, διαιτησιες απο 40-60 μεχρι 20-80 και Καλαθη να σουταρει τριποντα δεν παμε πουθενα.

Οι διαιτησιες μονιμως μας βγαζουν εκτος ρυθμου και μας εκνευριζουν πια, γιατι ειναι μονιμο φαινομενο. Το πρωτο φαουλ που δοθηκε στον Καλαθη δειχνει ακριβως οτι ειναι εσκεμμενα τα σφυριγματα εις βαρος μας.

Ημουν αντιθετος να φυγουμε απο Ευρωλιγκα παρολο που συμφωνουσα οτι εχουμε κακες διαιτησιες, αλλα το μηνα που ντεφορμαριστικαμε τα πραγματα συνεχιστικαν και σε πολλες αγωνιστικες χειροτερεψαν.

Το καλοκαιρι ελπιζω ο δυστυχως ιδιόρρυθμος προεδρος να παρει την ομαδα και να φυγει. Ο Παναθηναικος εχει χτυπηθει αλυπητα στο ποδοσφαιρο τελευταια, αν ειναι να βλεπουμε το ιδιο θεαμα στο μπασκετ να μας λειπει.
jonaldidhs
Εχω να γραψω σε σαιτ αθλητικο και να μπω κανα μηνα..Επισης μισοβλεπω τα παιχνιδια του Παναθηναικου και του Οσφπ..Αυτο που εχω να πω ειναι ενα..ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΤΣΑΒΗΣ..Εχουμε ροστεραρα,και η ομαδα ειναι τερμα μπερδεμενη και οι παιχτες φουλ ξενερωμενοι..Αλλαγη κοουτς χτες..Εγω που ημουν μεγας υποστηριχτης του Τσαβι..Δεν παει αλλο..Δεν ξερω τι γνωμη εχετε για το τι φταιει..Αλλα για μενα ο ΤΣΑΒΗΣ Ο ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ..
testuser23
QUOTE (jonaldidhs @ Mar 16 2018, 22:57 ) *
Εχω να γραψω σε σαιτ αθλητικο και να μπω κανα μηνα..Επισης μισοβλεπω τα παιχνιδια του Παναθηναικου και του Οσφπ..Αυτο που εχω να πω ειναι ενα..ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΤΣΑΒΗΣ..Εχουμε ροστεραρα,και η ομαδα ειναι τερμα μπερδεμενη και οι παιχτες φουλ ξενερωμενοι..Αλλαγη κοουτς χτες..Εγω που ημουν μεγας υποστηριχτης του Τσαβι..Δεν παει αλλο..Δεν ξερω τι γνωμη εχετε για το τι φταιει..Αλλα για μενα ο ΤΣΑΒΗΣ Ο ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ..


Λιγοι παιχτες ειναι ολοκληρομενοι. Βαλτους κατω να δεις
Putnam
QUOTE (MaJesty23 @ Mar 16 2018, 22:50 ) *
Ναι έτσι είπε...η αλήθεια είναι οτι δεν παίρνουμε φάουλ εύκολα,αλλα το να το επικαλείται σαν δικαιολογία ,είναι γελοίο.


γελοιο ηταν ενα φαουλ που σφυριξαν στον ριβερς ενω ο αντιπαλος ειτε σκονταψε ειτε εκανε φλοπινγκ


τεσπα περιμενα οτι θα βγαζαμε εγωισμο σημερα κατι που δεν συνεβη οπως φαινεται απο την αμυνα που δεν παιζουμε

το αστειο ειναι οτι με βαση την εικονα του α ημιχρονου θα περιμενε κανεις οτι χανουμε με 20, παρολα αυτα η διαφορα μας ειναι τα 4 τριποντα που σε νορμαλ βραδια μας μαλλον θα εμπαιναν
Coach Periklis
Ταπεινή μου άποψη ότι το πρόβλημα είναι ένας συνδυασμός έξω αγωνιστικών λόγω ΔΓ και του συνδρόμου που έχει και Ολυμπιακός και είναι η προδιάθεση ότι θα μας αδικησουν

Επίσης όταν ο Πλαθα στη λήξη ημιχρόνου κάνει κίνηση με τα χέρια στυλ σωπαστε ( γκρίνιαζαν οι παίκτες για κάτι σε διαιτητές) και σκασανε ενώ με Πασκουαλ γίνονται δηλώσεις, για μένα κάτι δείχνει για τα ανωτέρω
nvip13
Το παιχνιδι ειναι σε φαση ποιος θα γινει ηρωας.

Κανενα σύστημα εννοειται οτι δεν φταινε οι παικτες γι αυτο.

Ομως φταινε για το 2/19 τριποντα.
PARISINOS
Πάντως παιδιά με τέτοιο ποσοστό στα σουτ ΟλΑ εντελώς ελεύθερα δεν μπορείς να κερδίσεις ομάδα Ευρωλίγκας.

Μας έχουν αφήσει και βαράμε απέξω μόνοι και δεν μπορώ να έχουμε ένα έστω 30 τοις εκατό .
john wick
Εγω συγνωμη, το εχω ξαναπει , Keny Gabriel δεν μπορω να βλεπω.
Το γυρναω στο 2 που εχει Μονακο-Λιλ...
Τα λεμε με τη ληξη.,, icon_wave.gif
nvip13
Βλεπεις την Μαλαγα να βγαζει ελευθερα σουτ μεσα απο συστημα και υστερα βλεπεις Σινγκλετον να το παιζει Αλεν Αιβερσον. 41.gif

Πραγματικα το ποσοστο στα τριποντα δεν υπαρχει, δειγμα κακης ψυχολογιας.
jazz thrilos
Εντάξει, το μάζεψε ο Πανθηναικός. Τώρα μένει απλά δύο πράγματα να κάνει. Να πάει το τελευταίο δεκάλεπτο σε εκνευριστικά αργό τέμπο και να μην ξαναβάλει τον Τζέημς. Μόνο για απόψε.

Υ.Γ.: Εντωμεταξύ οι Ισπανοί έχουν κουβαλήσει ολόκληρη φιλαρμονική στο γήπεδο. Φάση Μέγαρο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.