Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Για τους fun της Κωστάκη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
froso
Η Αναστασία Κωστάκη έγινε τα ξημερώματα της Δευτέρας (22/05) η πρώτη Ελληνίδα παίκτρια που αγωνίζεται επισήμως στο WNBA! Αν και η παρουσία της διεθνούς πλέι μέικερ ήταν αρκετά καλή, η ομάδα της, οι Χιούστον Ρόκετς, δεν τα κατάφεραν και έχασαν από τις Σίλβερς Σταρς με 63-79.


Η Κωστάκη έπαιξε 18 λεπτά, πέτυχε 10π., έδωσε 2 ασίστ, έκανε 1 κλέψιμο, μάζεψε 2 ριμπάουν και έκανε 3 λάθη. Πρώτη σκόρερ του Χιούστον ήταν η Σέριλ Σουπς με 19π., ενώ κορυφαία των Σταρς ήταν η Βίκι Τζόνσον με 18π.
trefoil 13
Για πρώτο παιχνίδι τα ποσοστά είναι λίγο…εντυπωσιακά!
Η Μάλτση πως τα πήγε στο καμπ που συμμετείχε?
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ May 23 2006, 12:12 AM)
Για πρώτο παιχνίδι τα ποσοστά είναι λίγο…εντυπωσιακά!
Η Μάλτση πως τα πήγε στο καμπ που συμμετείχε?
*

sumfwnw panta mazi sou trefoil13!!!!htan polu entupwsiaka noumera...h kopela to katexei to athlima!!ths axizoun polla sugxaritiria kai tha einai megalh apwleia gia thn ethikh an leipsei sto paneurwpaiko.ths axizei to kalutero...kai mhn ksexname oti prin ena xrono an thumamai kala...eixe enan polu sovaro traumatismo sto podi...alla den ta evale katw...kai twra vrisketai sto kalutero prwtathlima tou kosmou!!na einai panta kala kai na kanei perifano to ellhniko gunaikeio mpasket!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif wos_sport5.gif wos_sport4.gif wos_sport3.gif wav.gif wav.gif bball.gif shot.gif shot.gif
Tatubasketfan
QUOTE(basket4 @ May 22 2006, 07:35 PM)
sumfwnw panta mazi sou trefoil13!!!!htan polu entupwsiaka noumera...h kopela to katexei to athlima!!ths axizoun polla sugxaritiria kai tha einai megalh apwleia gia thn ethikh an leipsei sto paneurwpaiko.ths axizei to kalutero...kai mhn ksexname oti prin ena xrono an thumamai kala...eixe enan polu sovaro traumatismo sto podi...alla den ta evale katw...kai twra vrisketai sto kalutero prwtathlima tou kosmou!!na einai panta kala kai na kanei perifano to ellhniko gunaikeio mpasket!!!! 77.gif  77.gif  77.gif  77.gif  wos_sport5.gif  wos_sport4.gif  wos_sport3.gif  wav.gif  wav.gif  bball.gif  shot.gif  shot.gif
*

haha eimai poly perifani!!!!!to onoma mou einai kwnstantina k epeidi eimai megali fan tis kwstaki k epeidi oi sympaiktries m variountai na poune olo to onoma mou, me fwnazoune kwstaki!hahaha eimai toso perifani!...lol
tsops
QUOTE(Tatubasketfan @ May 22 2006, 11:19 PM)
haha eimai poly perifani!!!!!to onoma mou einai kwnstantina k epeidi eimai megali fan tis kwstaki k epeidi oi sympaiktries m variountai na poune olo to onoma mou, me fwnazoune kwstaki!hahaha eimai toso perifani!...lol
*


Όντως της αξίζουν συγχαρητήρια γιατί αυτό το παιδί έχει δουλέψει πολύ για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο 41.gif

Σου εύχομαι και εσένα κάτι αντίστοιχο "Κωστάκη" !
froso
QUOTE(trefoil 13 @ May 22 2006, 09:12 PM)
Για πρώτο παιχνίδι τα ποσοστά είναι λίγο…εντυπωσιακά!
Η Μάλτση πως τα πήγε στο καμπ που συμμετείχε?
*


Η Μάλτση κράτησε μια καλή εμπειρία. Καθυστέρησε να παει γιατι είχε κάποιο πρόβλημα με τη visa της. Όπως καταλαβαίνεις όταν πας με δέκα μέρες καθυστέρηση σε τέτοιες περιπτώσεις αναγκαστικά είσαι ένα βήμα πίσω ακόμα και αν είσαι η Μαλτση! Οπότε επέστρεψε την προηγούμενη εβδομάδα με σούπερ εμπειρίες..
Tatubasketfan
Σου εύχομαι και εσένα κάτι αντίστοιχο "Κωστάκη" !
*

[/quote]






haha euxaristw! biggrin.gif 77.gif
kop-13
QUOTE(froso @ May 22 2006, 04:16 PM)
Η Αναστασία Κωστάκη έγινε τα ξημερώματα της Δευτέρας (22/05) η πρώτη Ελληνίδα παίκτρια που αγωνίζεται επισήμως στο WNBA! Αν και η παρουσία της διεθνούς πλέι μέικερ ήταν αρκετά καλή, η ομάδα της, οι Χιούστον Ρόκετς, δεν τα κατάφεραν και έχασαν από τις Σίλβερς Σταρς με 63-79.
Η Κωστάκη έπαιξε 18 λεπτά, πέτυχε 10π., έδωσε 2 ασίστ, έκανε 1 κλέψιμο, μάζεψε 2 ριμπάουν και έκανε 3 λάθη. Πρώτη σκόρερ του Χιούστον ήταν η Σέριλ Σουπς με 19π., ενώ κορυφαία των Σταρς ήταν η Βίκι Τζόνσον με 18π.
*


Houston Comets!
Tafos toy indoy
POLLA SYNXARITIRIA!ekpliktiki paroysia...ayta na ta vlepei o vasilakopoylos kai kati alloi poy mporei na ftasei to ellinko g. basket!i maltsi distyxos den ekane to oneiro mas pragmatikotita,evinara toy xronoy!!!
Alexmei
έμαθα ότι έβαλε 10 πόντους αλλά έχασαν σωστά;
froso
QUOTE(Alexmei @ May 25 2006, 12:59 PM)
έμαθα ότι έβαλε 10 πόντους αλλά έχασαν σωστά;
*


Σωστά! Καλό φαίνεται για αρχή ετσι? Η αλήθεια είναι οτι έχει βελτιωθεί πολύ και η επιλογή της να πάει εκτός Ελλάδος την βοήθησε πολύ
harris
Η ΠΡΩΤΗ ΕΦ' ΟΛΗΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ ΣΤΟ WNBA...

Έγιναν όλα πολύ ξαφνικά. Μου ήρθε πολύ απότομο. Είμαι πέντε ημέρες στις ΗΠΑ και αυτό είναι το τρίτο ματς που θα δώσω. Από το Χιούστον στο Σιατλ, κι απο το Σιατλ στο Σακραμέντο. Κι ακόμη δεν έχουμε επιστρέψει στο Χιούστον. Οι ρυθμοί είναι γρήγοροι. Δεν έχω προλάβει να συνέλθω καν απ' το jet-lag. Περίμενα πως θα είχα χρόνο να προπονηθώ και να γνωριστώ με τις συμπαίκτριές μου. Όμως, ο προπονητής μου είπε πως με χρειάζεται γιατί αντιμετωπίζει προβλήματα τραυματισμών. Με ρώτησε αν μπορώ να παίξω κι έπαιξα, χωρίς να έχω μάθει τα συστήματα

Στις ΗΠΑ δεν σκέφτεσαι πολύ. Δεν προλαβαίνεις να σκεφτείς. Αν σκεφτείς, δεν θα παίξεις. Ειδικά, στη δική μου θέση. Μπαίνεις... παίζεις, δεν παίζεις... βγαίνεις. Πρέπει να είσαι έτοιμη και πρέπει να προσαρμοστείς στο δικό τους παιχνίδι. Εδώ ευνοείται ο αυτοσχεδιασμός. Αυτό το στιλ μου ταιριάζει, αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω προλάβει να απολαύσω κάτι. Ακόμη και η προπόνηση είναι τελείως διαφορετική απ' ό,τι είχα συνηθίσει μέχρι τώρα. Δεν υπάρχει το... περπατάω. Μπορεί για 20 λεπτά ασταμάτητα να πρέπει να δώσεις το 100%. Το παιχνίδι είναι... physical. Όλες οι παίκτριες είναι πολύ δυνατές. Αυτό δεν σημαίνει βέβαια πως ξέρουν μπάσκετ... όλες. Μετά είναι τα συνεχή ταξίδια. Είναι πολλά τα ταξίδια και πολλοί οι αγώνες

Ήξερα πως ενδιαφερόταν ήδη από πέρυσι για μένα ο Βαν Τσάνσελορ. Με είχε πρωτοδεί στους Ολυμπιακούς Αγώνες με την Εθνική. Φέτος, αν και είχα πρόταση και από το Ντιτρόιτ, επέλεξα το Χιούστον για να δουλέψω μαζί του και για να παίξω συμπαίκτρια με τις Σέριλ Σουπς, Τίνα Τόμπσον και Ντον Στάνλεϊ. Είναι εκπληκτικές αθλήτριες, μεγάλες προσωπικότητες, αλλά και πολύ καλές κοπέλες. Με στηρίζουν πολύ γιατί είμαι η μόνη Ευρωπαία στην ομάδα

Δεν είναι διαφορετικά μόνο μέσα στο παρκέ. Είναι διαφορετικά και εκτός. Δεν υπάρχει η έννοια της ομάδας όταν δεν είσαι στο γήπεδο. Έξω είσαι μόνη σου, πρέπει να τα κάνεις όλα μόνη σου. Ακόμη και στα ταξίδια με την ομάδα κάνεις τα δικά σου πράγματα. Κάθε παίκτρια έχει τα χρήματά της και πάει π.χ. να φάει μόνη της. Δεν καθόμαστε όλες μαζί, όπως στην Ευρώπη. Βέβαια, μέσα στο γήπεδο στα παρέχουν όλα. Αν θέλω να πάω δύο ώρες νωρίτερα στην προπόνηση για να φάω, θα υπάρχει φαγητό. Δεν λέω πως αυτό είναι αρνητικό. Λέω πως είναι καινούριο και χρειάζεται χρόνος για να προσαρμοστείς

Βραχυπρόθεσμος στόχος είναι να προσαρμοστώ όσο πιο γρήγορα γίνεται και να αντιδράσω. Ξέρω πως αν είμαι ο εαυτός μου θα παίξω. Εξαρτάται καθαρά από μένα. Οι ευχές μου έχουν πραγματοποιηθεί. Ο επόμενος στόχος μου είναι να παίζω στο WNBA όπως παίζω στην Ευρώπη, στην πρώτη πεντάδα δηλαδή, να καθιερωθώ

ΠΗΓΗ: ΑΘΗΝΑΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΑΠΕ)...
Alexmei
QUOTE(froso @ May 26 2006, 12:21 PM)
Σωστά! Καλό φαίνεται για αρχή ετσι? Η αλήθεια είναι οτι έχει βελτιωθεί πολύ και η επιλογή της να πάει εκτός Ελλάδος την βοήθησε πολύ
*



μεγάλο το βήμα αλλά θα αντέξει; ας ελπίσουμε ότι το γυναικείο μπάσκετ θα επιστρέψει.
Tatubasketfan
COMETS SUMMARY
Some Greek flavor
Guard Anastasia Kostaki of Greece has been with the Comets about a month and is gradually adapting to life in the WNBA and the city of Houston. Sheryl Swoopes, one of the Comets' team captains, has gone beyond the normal call of duty to give her a helping hand.

"I don't think a lot of people understand that when you go to another country," Swoopes said, "there are so many adjustments you have to make besides just coming out here and playing basketball.

"First of all, the culture is totally different. The food is totally different. The language is different. And then you come and play basketball, and the style of basketball is different."

Swoopes has been a member of three United States Olympic teams that have won gold medals in basketball.

The last came in 2004 at the Athens Olympics. In an effort to help Kostaki adjust to life in the Bayou City, Swoopes took her on a mini-sightseeing tour more than a week ago that included a stop for dinner at Niko Nikos Greek & American Cafe.

"It's close to where I live," Kostaki said. "I got to eat real Greek food. It's real Greek food, not fake Greek food. It was good. I'm very happy now."




Kati pou vrika gia tin Kwstaki....eutyxws mou tin prosexoune tin kopela m!lol... 69.gif na nai kala i Swoopes...kai kali kopela kai teleia paiktria... w00t.gif
trefoil 13
Κάτι πήρε το αυτί μου ότι έφυγε από το wnba γιατί δεν έπαιζε.
Ισχύει;;;
harris
pou το άκουσες αυτό παιδί μου;;; δεν εχω ακούσει κάτι... λίγο που το έψαξα δεν βρήκα κάτι...
trefoil 13
Ρωτάω γιατί κάτι τέτοιο μου είπαν.
Και έχουμε να διαβάσουμε για κάποιον αγώνα της καιρό...
Δεν νομίζω να έχω χάσει επεισόδια....
harris
μη νομίζεις, ετσι και αλλιώς κάτι 3λεπτα χτυπάει τώρα τελευταία ....

κρίμα γιατί εγω είμαι σίγουρος ότι έχει το ταλέντο για να παίξει εκεί πέρα... ποιος ξέρει τι έχει συμβεί... είναι και η μοναδική ξένη της ομάδας... ποιος ξέρει...
kolossos
Πάντως εγώ συνεχώς βλέπω στα σαιτς να γίνεται λόγος για την συμμετοχή της στους αγώνες. Δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που έγινε αυτό, πάντως σε γενικές γραμμές δεν παίζει και πολύ.... sad.gif
harris
Η Αναστασία έπαιξε χθες βράδυ... εχασαν οι Κόμετς 94-75 από τις Σίλβερ Σταρς και η Κωστάκη σε 10 λεπτά είχε 4 πόντους...
womanplayer
συνηθως οταν καποια παικτρια παει καλα και ανεβαινει επιπεδα συνεχεια καποιοι βγαζουν την χολη τους απο την ζηλια!!! μια χαρα ειναι ηκοπελα και παιζει κανονικοτατα απλα ενταξει ειναι η πρωτη της χρονια και χρειαζεται λιγο χρονο εχει συμβολαιο και δεν προκειτε να φυγει με τιποτα μολις τελειωσει η σεζον τοτε θα γυρισει!
Tafos toy indoy
ρε καμαρωστε για την ελληνιδα και αφηστε το αν παιζει και τι κανει!αυτα ερχονται δευτερα σε τετοιεσ περιπτωσεις!
harris
φυσικά και την καμαρώνουμε... ισα ισα που εγω λέω ότι μπορεί να σταθεί στο WNBA αμα το καταλάβει ο προπονητής της... αυτό έλειπε να μην την θαυμάζουμε... μην βγάζετε τέτοια συμπεράσματα χωρίς λόγο... οκ;
Tafos toy indoy
ΔΕ ΛΕΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΕ ΧΑΡΗ....
harris
ok...{peace}...
Tatubasketfan
QUOTE(harris @ Jul 10 2006, 11:39 AM)
ok...{peace}...
*


Φυσικά και η Κωστάκη άξιζε να έχει την ευκαιρία να παίξει στο WNBA και πιστεύω ότι θα αποδείξει κ εκεί για ακόμη μια φορά το ταλέντο της!βέβαια και άλλες ελληνίδες παίκτριες αξίζουν να παίξουν εκεί...Μάλτση π.χ. !
trefoil 13
Ούτε εγώ εννοούσα κάτι τέτοιο... cool.gif
Απλά ρώτησα γιατί κάποιος μου είχε πει ότι έφυγε...
Ίσα ίσα που η παρουσία της στο wnba βοηθάει όλα τα κορίτσια να την πούνε στα αγόρια που αναρωτιούντε αν υπάρχει γυναικείο μπάσκετ. Εγώ τουλάχιστον έχω βουλώσει στόματα και στόματα αφού μην ξεχνάμε ότι δεν υπάρχει Έλληνας στο nba.
Πρόσφατα την είπα και στον Παπαλουκά(πήγαινα στο καμπ που διοργάνωνε στο ΟΑΚΑ) και παραξηγήθηκε... 68.gif


Άρα είναι φυσικό να εύχομαι ότι καλύτερο για την παρουσία της και την πορεία της!!! biggrin.gif
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 10 2006, 01:00 PM)
Πρόσφατα την είπα και στον Παπαλουκά(πήγαινα στο καμπ που διοργάνωνε στο ΟΑΚΑ) και παραξηγήθηκε... 68.gif
*


Χαχα...φαντάζομαι τη φάτσα του Παπαλουκά μόλις του το είπες...χαχα έπρεπε να ήμουνα εκεί να το δω αυτό laugh.gif Trefoil 13 συγχαρητήρια...μ'άρεσε αυτό που έκανες! 77.gif 41.gif biggrin.gif
tsops
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 10 2006, 03:00 PM)
Πρόσφατα την είπα και στον Παπαλουκά(πήγαινα στο καμπ που διοργάνωνε στο ΟΑΚΑ) και παραξηγήθηκε... 68.gif
*


Δεν χρειάζεται να την "λες" σε κανέναν για αυτό το θέμα και ειδικά σε ανθρώπους που έχουν προσφέρει τόσα πολλά στο μπάσκετ. Και εγώ είμαι υπέρμαχος του γυναικείου, αλλά έχω βρει άλλους τρόπους να τεκμηριώνω τη θέση μου. Η Κωστάκη θα είναι μόνο η αρχή, θα δεις.

Είμαι σίγουρος ότι συμφωνείς. wink.gif Και εσύ "Ντίνα" μην τη σιγοντάρεις! laugh.gif
Tatubasketfan
QUOTE(tsops @ Jul 12 2006, 02:38 PM)
Είμαι σίγουρος ότι συμφωνείς. wink.gif Και εσύ "Ντίνα" μην τη σιγοντάρεις! laugh.gif
*


χαχα γιατί όχι;σε κάποια άτομα που νομίζουν ότι το γυναικείο μπάσκετ στην Ελλάδα είναι κατώτερο του ανδρικού αξίζει να τους την λες...και από το γεγονός ότι ο Παπαλουκάς παρεξηγήθηκε με αυτά που του είπε η trefoil 13 σημαίνει ότι και αυτός έχει την ίδια νοοτροπία με τους περισσότερους Έλληνες....σας βάζω στοίχημα ότι δεν έχει κάτσει να δει έναν ολόκληρο γυναικείο αγώνα Α1.....
Tafos toy indoy
καλα του εκανες...
tsops
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 12 2006, 09:11 PM)
χαχα γιατί όχι;σε κάποια άτομα που νομίζουν ότι το γυναικείο μπάσκετ στην Ελλάδα είναι κατώτερο του ανδρικού αξίζει να τους την λες...και από το γεγονός ότι ο Παπαλουκάς παρεξηγήθηκε με αυτά που του είπε η trefoil 13 σημαίνει ότι και αυτός έχει την ίδια νοοτροπία με τους περισσότερους Έλληνες....σας βάζω στοίχημα ότι δεν έχει κάτσει να δει έναν ολόκληρο γυναικείο αγώνα  Α1.....
*


Δεν είναι έτσι παιδιά και για την ακρίβεια, ο Θοδωρής γουστάρει και υποστηρίζει το γυναικείο,΄το γνωρίζω από προσωπική εμπειρία. Η παρεξήγηση δεν γνωρίζω πως έγινε, πάντως σίγουρα ο συγκεκριμένος δεν είναι πολέμιος του γυναικείου.

Σημείωση : Ο Θοδωρής έχει δει από Β' ΕΣΚΑ μέχρι και Α1, ολόκληρα παιχνίδια! laugh.gif
Tatubasketfan
QUOTE(tsops @ Jul 12 2006, 09:54 PM)
Δεν είναι έτσι παιδιά και για την ακρίβεια, ο Θοδωρής γουστάρει και υποστηρίζει το γυναικείο,΄το γνωρίζω από προσωπική εμπειρία. Η παρεξήγηση δεν γνωρίζω πως έγινε, πάντως σίγουρα ο συγκεκριμένος δεν είναι πολέμιος του γυναικείου.

Σημείωση : Ο Θοδωρής έχει δει από Β' ΕΣΚΑ μέχρι και Α1, ολόκληρα παιχνίδια! laugh.gif
*


χαχα coach νομίζω ότι μου την λες τώρα.... tongue.gif biggrin.gif w00t.gif
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 12 2006, 03:14 PM)
Χαχα...φαντάζομαι τη φάτσα του Παπαλουκά μόλις του το είπες...χαχα έπρεπε να ήμουνα εκεί να το δω αυτό laugh.gif Trefoil 13 συγχαρητήρια...μ'άρεσε αυτό που έκανες! 77.gif  41.gif  biggrin.gif
*

Μια φίλη μου το τράβηξε σε βιντεάκι. Θες;;; 69.gif

QUOTE(tsops @ Jul 12 2006, 06:38 PM)
Δεν χρειάζεται να την "λες" σε κανέναν για αυτό το θέμα και ειδικά σε ανθρώπους που έχουν προσφέρει τόσα πολλά στο μπάσκετ. Και εγώ είμαι υπέρμαχος του γυναικείου, αλλά έχω βρει άλλους τρόπους να τεκμηριώνω τη θέση μου. Η Κωστάκη θα είναι μόνο η αρχή, θα δεις.

Είμαι σίγουρος ότι συμφωνείς. wink.gif Και εσύ "Ντίνα" μην τη σιγοντάρεις! laugh.gif
*

Δεν διαφωνώ. Αυτό που του είπα είναι ότι βλέπουμε αυτή την στιγμή μια Ελληνίδα στο wnba ενώ κανέναν Έλληνα στο nba(που τόσα έχουν ακουστεί για επιλογές στα ντραφτ κλπ...). Δεν ξέρω πως μπορεί να το πήρε αλλά αντέδρασε λες και τον έβρισα...

QUOTE(Tafos toy indoy @ Jul 13 2006, 01:07 AM)
καλα του εκανες...
*

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση! biggrin.gif
Πέσανε να με φάνε βλέπεις....
tsops
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 13 2006, 12:10 AM)
χαχα coach νομίζω ότι μου την λες τώρα.... tongue.gif  biggrin.gif  w00t.gif
*


Ποτέ...αλήθεια το λέω, ειδικά όταν ο "μικρός" έπαιζε στη Δάφνη, με είχει τιμήσει δεόντως. Μόνον στο γήπεδο τη "λέω" στις δικές μου με....καμικάζι! laugh.gif
trefoil 13
QUOTE(tsops @ Jul 13 2006, 02:22 AM)
Ποτέ...αλήθεια το λέω, ειδικά όταν ο "μικρός" έπαιζε στη Δάφνη, με είχει τιμήσει δεόντως. Μόνον στο γήπεδο τη "λέω" στις δικές μου με....καμικάζι! laugh.gif
*

Δεν μιλάμε να ξέρεις κάποιον και να πας να δεις τον αγώνα μόνο επειδή είναι φίλος σου κλπ.
Άσε που μιλάς για όταν ήταν μικρός, πριν γνωρίσει τέτοια επιτυχία. Τώρα ούτε να το φτύσει δεν θα είναι το γυναικείο. Τουλάχιστον όλες τις μέρες στο καμπ δεν έδειξε να ασχολείται και πολύ με το γυναικείο...
mikri prasini ollandeza
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 13 2006, 12:26 AM)
Τουλάχιστον όλες τις μέρες στο καμπ δεν έδειξε να ασχολείται και πολύ με το γυναικείο...
*


Πώς το κατάλαβες εσύ ρε θηρίο????????
tsops
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 13 2006, 12:26 AM)
Δεν μιλάμε να ξέρεις κάποιον και να πας να δεις τον αγώνα μόνο επειδή είναι φίλος σου κλπ.
Άσε που μιλάς για όταν ήταν μικρός, πριν γνωρίσει τέτοια επιτυχία. Τώρα ούτε να το φτύσει δεν θα είναι το γυναικείο. Τουλάχιστον όλες τις μέρες στο καμπ δεν έδειξε να ασχολείται και πολύ με το γυναικείο...
*


Εντάξει, εντάξει, μην δώσουμε συνέχεια. Σου είπα ότι τον γνωρίζω προσωπικά και δεν έχει αλλάξει τώρα. Για το καμπ, για να το λες, έτσι θα είναι. Δεν έχω προσωπική άποψη. bball.gif
Tatubasketfan
QUOTE(tsops @ Jul 12 2006, 10:22 PM)
Ποτέ...αλήθεια το λέω, ειδικά όταν ο "μικρός" έπαιζε στη Δάφνη, με είχει τιμήσει δεόντως. Μόνον στο γήπεδο τη "λέω" στις δικές μου με....καμικάζι! laugh.gif
*


tongue.gif laugh.gif Πάντως coach μια μέρα που θα παίζω στα σαλόνια της Α1 (εδώ γελάμε) θα ήθελα πολύ να ήσουνα προπονητής μου.....να δω τι σόι καμικάζι είναι αυτό... 69.gif
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 12 2006, 10:22 PM)
Μια φίλη μου το τράβηξε σε βιντεάκι. Θες;;;
*


Εννοείται οτι το θέλω!θα το εκτιμούσα πολύ αν μπορούσες να μου το στείλεις!!!!στείλε μου pm!
Tatubasketfan
Παιδιά παρακαλάτε να παίζει και του χρόνου στο wnba η Κωστάκη, για να μπορέσω επιτέλους να τη δω μιας και του χρόνου θα ξενιτευτώ...θα πάω για ένα ολόκληρο καλοκαίρι στη Αμερική και μάλλον θα είναι η μοναδική μου ευκαιρία να δω απο κοντά την θρυλική Κωστάκη....και αν δεν λυποθημήσω από τη χαρά μου θα παώ να της μιλήσω κι όλας biggrin.gif tongue.gif bball.gif 69.gif laugh.gif w00t.gif cool.gif


Παρεπιπτόντως....θα πάει κανείς στο Πήλιο το Σεπτέμβριο για τα φιλικά της εθνικής;...εγώ μάλλον εκεί θα είμαι!!!!
harris
tatu δεν ειναι φιλικά, αλλά προκριματικά ευρωμπάσκετ... μακάρι να μπορέσουμε... δύσκολο όμως...
tsops
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 13 2006, 01:07 PM)
tongue.gif  laugh.gif Πάντως coach μια μέρα που θα παίζω στα σαλόνια της Α1 (εδώ γελάμε) θα ήθελα πολύ να ήσουνα προπονητής μου.....να δω τι σόι καμικάζι είναι αυτό... 69.gif
*


Θα τα πούμε στο Πανελλήνιο, μην ανησυχείς. Νάμαστε και νάσαστε καλά να περάσουμε. Αν περάσουμε, θα κατέβω και εγώ με την ομάδα, οπότε θα σου το εξηγήσω! laugh.gif
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 13 2006, 04:04 PM)
Παρεπιπτόντως....θα πάει κανείς στο Πήλιο το Σεπτέμβριο για τα φιλικά της εθνικής;...εγώ μάλλον εκεί θα είμαι!!!!
*

Μάλλον κι εγώ θα είμαι έστω σε ένα...
trefoil 13
QUOTE(tsops @ Jul 13 2006, 04:39 PM)
Θα τα πούμε στο Πανελλήνιο, μην ανησυχείς. Νάμαστε και νάσαστε καλά να περάσουμε. Αν περάσουμε, θα κατέβω και εγώ με την ομάδα, οπότε θα σου το εξηγήσω! laugh.gif
*

Χάρη, τι εννοεί ο tsops;;; 69.gif
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 13 2006, 01:23 PM)
Μάλλον κι εγώ θα είμαι έστω σε ένα...
*


Ωραία!τότε αν είναι όσοι θα πάνε να το πούνε για να συναντηθούμε.....εμένα θα με καταλάβετε κατ'ευθείαν....όποια τρελή δείτε να φοράει τη φανέλα της Κωστάκη....αυτή θα είναι εγώ... 69.gif w00t.gif
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 13 2006, 05:38 PM)
Ωραία!τότε αν είναι όσοι θα πάνε να το πούνε για να συναντηθούμε.....εμένα θα με καταλάβετε κατ'ευθείαν....όποια τρελή δείτε να φοράει τη φανέλα της Κωστάκη....αυτή θα είναι εγώ... 69.gif  w00t.gif
*

Δηλαδή κι εγώ θα πρέπει να έρθω με φανέλα παίκτριας;;; Πως είσαι τόσο σίγουρη ότι η Κωστάκη θα είναι; Αυτή με την οποία έχω τρέλα εγώ έχει περισσότερες πιθανότητες να είναι...
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 13 2006, 01:48 PM)
Δηλαδή κι εγώ θα πρέπει να έρθω με φανέλα παίκτριας;;; Πως είσαι τόσο σίγουρη ότι η Κωστάκη θα είναι; Αυτή με την οποία έχω τρέλα εγώ έχει περισσότερες πιθανότητες να είναι...
*


Εγώ έχω φανέλα της απο τους Comets...βέβαια είναι δεν είναι η Κωστάκη εγώ την φανέλα της θα τη φοράω tongue.gif εσύ με ποια έχεις τρέλα;;
tsops
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 13 2006, 03:26 PM)
Χάρη, τι εννοεί ο tsops;;; 69.gif
*


ξέρω εγώ τι λέω.... biggrin.gif
trefoil 13
Είναι μικρή η φώτο και δεν φαίνεται ε;;;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.