Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλλιστεία του forum
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2
αεκτζού
Μετά απο συζητήσεις,διαβουλεύσεις,συσκέψεις επί συσκέψεων καταλήξαμε στους υποψήφιους για τον πιο sexy άνδρα στο forum.Θα ήθελα να επισημάνω ότι το αποτέλεσμα είναι συλλογικό,γι'αυτό ψηφίστε όλοι για να βγάλουμε το πιο hot αγόρι!Όσοι δεν είναι υποψήφιοι,να μην παρεξηγηθούν!Αρκετοί κόπηκαν λόγω ηλικίας κι άλλοι λόγω έλλειψης γνωριμιών.
Keyser_Soze
Όπως και έλεγε ένα παλιότερο μέλος: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΧΩΡΙΣ ΝΒΑΧΟΛΙΚ (αν και δεν έχω ιδέα πως είναι εμφανισιακά)!!!! smiley.gif
Das Kapital
Ρε εσεις πως ψηφιζετε χωρις να ξερετε πως ειμαστε ολοι μας???

Εγω προτεινω να μπουμε στο τσατ ή στο μσν και να στειλουμε φωτο!!!!
kostasvc15
Πως θα ψηφισετε;Αφου δεν μας εχετε δει καν....!Πρεπει να κανουμε κατι γιαυτο γρηγορα!!!!
morfi
QUOTE(lebron15 @ May 30 2007, 12:25 AM) *
Ρε εσεις πως ψηφιζετε χωρις να ξερετε πως ειμαστε ολοι μας???

Εγω προτεινω να μπουμε στο τσατ ή στο μσν και να στειλουμε φωτο!!!!


QUOTE(kostasvc15 @ May 30 2007, 12:26 AM) *
Πως θα ψηφισετε;Αφου δεν μας εχετε δει καν....!Πρεπει να κανουμε κατι γιαυτο γρηγορα!!!!

χεχε σαν γκόμενες κάνετε. biggrin.gif
Μην ζηλεύετε ρε.
Das Kapital
QUOTE(morfi @ May 30 2007, 12:29 AM) *
Έλατε τώρα μη ζηλεύεται. Σαν γκόμενες κάνετε. biggrin.gif


Μηπως θες συγκριση???

Θες να τις βγαλουμε εξω να τις μετρησουμε???? Τις ομορφιες μας???

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
kostasvc15
Αλητη Μορφη biggrin.gif σιγουρα την εκανες τη δουλεια σου παλι.Ειμαι σιγουρος πως εχεις στειλει φωτο στα κοριτσια.
Κοριτσια δεν ειναι αυτη η κανονικη του φωτο.Την κανονικη την ειχε ποσταρει καπου στο φορουμ,θα τη βρω και θα την ποσταρω!!!! cool.gif
Παντως ψηφιζω Λεμπ γιατι τον εχω δει και ειναι πολυ γλυκος tongue.gif shot.gif w00t.gif ohmy.gif smiley.gif evilmonkey.gif blink.gif
Air Kef
Ως γνωστον οι γυναικες κρινουν και χαρακτηρα.Μην κοιτατε που ΕΜΕΙΣ κρινουμε μονο εξωτερικα. tongue.gif
Keyser_Soze
QUOTE
Παντως ψηφιζω Λεμπ γιατι τον εχω δει και ειναι πολυ γλυκος
Μήπως θέλετε να φύγουμε να σας αφήσουμε λίγο μόνους; tongue.gif wub.gif

QUOTE
Μην κοιτατε που ΕΜΕΙΣ κρινουμε μονο εξωτερικα.
Ποιος κοιτάει μόνο χαρακτήρα;;; Εγώ τρελαίνομαι για ξανθιές κορμάρες που έχουν καλό χαρακτήρα. tongue.gif biggrin.gif
morfi
QUOTE(kostasvc15 @ May 30 2007, 12:35 AM) *
Αλητη Μορφη biggrin.gif σιγουρα την εκανες τη δουλεια σου παλι.Ειμαι σιγουρος πως εχεις στειλει φωτο στα κοριτσια.

E να λοιπόν. Την βγάζω και δημόσια :

αεκτζού
QUOTE(Air Kef @ May 29 2007, 10:36 PM) *
Ως γνωστον οι γυναικες κρινουν και χαρακτηρα.Μην κοιτατε που ΕΜΕΙΣ κρινουμε μονο εξωτερικα. tongue.gif


Oι υποψηφιότητες τέθηκαν εν πολλοίς όπως λέει ο Air Kef,αλλά να με συγχωρεί η χάρη σας!Εγώ ψήφισα τον πιο ωραίο! biggrin.gif
NBAholic
Air Kef
Βασιλη σταματα σε ικετευω.Δν αντεχω αλλο.
Χαρη ευτυχως που δν το εβγαλες με στρινγκ αυτο.
kostasvc15
24.gif Εχω ξεραθει.... biggrin.gif

QUOTE(Keyser_Soze @ May 29 2007, 09:38 PM) *
Μήπως θέλετε να φύγουμε να σας αφήσουμε λίγο μόνους; tongue.gif wub.gif

Ουστ απο δω ρε!!! cool.gif tongue.gif

QUOTE(morfi @ May 29 2007, 09:40 PM) *
E να λοιπόν. Την βγάζω και δημόσια :




Μορφη σε τσακωσα tongue.gif.Εκτος απο το οτι εισαι πολυ ασχημος εχεις και πολυ κακο χαρακτηρα.Λες ψεματα... Στο ποστ Νο6 βρισκεται η πραγματικη του φωτο!
Das Kapital
Να και η δικια μου!!! tongue.gif



Ουπς ohmy.gif Αυτη ηταν η περσινη,ετσι ειμαι τωρα



Πως σας αρεσω πιο πολυ?

Φετος ή περσυ?
Gravedigger
Έχω λιώσει στα γέλια!!! laugh.gif 21.gif 24.gif 24.gif 24.gif Καλά τώρα ψηφίζετε σοβαρά???
morfi
QUOTE(Gravedigger @ May 30 2007, 12:54 AM) *
Έχω λιώσει στα γέλια!!! laugh.gif 21.gif 24.gif 24.gif 24.gif Καλά τώρα ψηφίζετε σοβαρά???

Με τον Air Kef να είναι πρώτος λες να είναι στα σοβαρά ?
Das Kapital
Εγω θα ψηφισω κωστα γιατι ειναι πολυ κουκλι ζωγραφιστο να και η φωτο του!!!

Gravedigger
QUOTE(morfi @ May 29 2007, 09:56 PM) *
Με τον Air Kef να είναι πρώτος λες να είναι στα σοβαρά ?

Kοίτα,αν κρίνω από τις αντιδράσεις το πολλ θα έπρεπε να είναι όπως αυτό του καλύτερου SG όλων των εποχών με εσένα στην θέση του Jordan!Kάνω λάθος???
kostasvc15
QUOTE(morfi @ May 29 2007, 09:56 PM) *
Με τον Air Kef να είναι πρώτος λες να είναι στα σοβαρά ?

Σε δοξαζω! 77.gif

QUOTE(lebron15 @ May 29 2007, 09:58 PM) *
Εγω θα ψηφισω κωστα γιατι ειναι πολυ κουκλι ζωγραφιστο να και η φωτο του!!!

Εισαι καμενος! tongue.gif (η καινουργια μου ατακα,τι μονο ο μορφι θα εχει ατακεςwink.gif
Να'μαι και εγω! smile.gif

Εδω λιγο πιο κατω εννοουσα smile.gif x2
Gravedigger
Καλά...Που σκατά βρίσκεται όλες αυτές τις σιχαμένες φωτό??? blink.gif blink.gif blink.gifΩχ!έκανα μ@λ@κια!Μπορεί κάποιος να σβήσει τα ποστ κ να αφήσει 1???
αεκτζού
Παιδιά,παιδιά!Πόσο κούκλος είναι πια αυτός ο Air Kef και τον ψηφίζετε όλοι;Δεν τον θυμόμουνα τόσο ωραίο!Λες να ψήφισα λάθος;
NBAholic
QUOTE
Παιδιά,παιδιά!Πόσο κούκλος είναι πια αυτός ο Air Kef και τον ψηφίζετε όλοι;Δεν τον θυμόμουνα τόσο ωραίο!Λες να ψήφισα λάθος;


Αν δεν είχες ψηφίσει θα σου έλεγα ότι έχεις ωραία υπογραφή.
αεκτζού
QUOTE(NBAholic @ May 30 2007, 12:24 AM) *
Αν δεν είχες ψηφίσει θα σου έλεγα ότι έχεις ωραία υπογραφή.


Άχ,τι καλό που είσαι!Ευχαριστώ!Δε σε έχω δει,γι'αυτό και δε μπορούσα να σε ψηφίσω! biggrin.gif Με θάμπωσαν τα κάλλη του Keyser,τι να πω; smiley.gif
Air Kef



Ψηφιστε με.
liolias
Εγω δεν μπαινω για να υπαρχει συναγωνισμος.
eftychia
Πωπω ο Γιαννης(Kef) εχει παρει πολυ κεφαλι μπροστα,
ενταξει ευνοητο το τι ψηφισα
καλα μωρη Αλεξανδρα υποτιθεμενη φιλεναδα δεν ψξφισες το αγορι της φιλης σου που τον ξερεις και τοσα χρονια και ψηφιζεις το Μανωλη ?( Μανωλη μου σ αγαπω πολυ και ξερεις οτι εσενα θα ψηφιζα αν δε μ απειλουσε με χωροσμο ο σατραπης που τα εχω !!!)
Αλλαξε ψηφο τωρα! Αλλιως δεν εχει βραδυα John Cusack (ωχ κατσε εσυ με απειλεις με αυτο!)


Επισης να σημειωσω οτι θα εβαζα και τον suspect στη λιστα με τα "γκομενακια" του φορουμ γιατι απο αυτα που γραφει μου φαινεται εξυπνος-με χιουμορ αρα αξιζει ψηφο!
geosider
ρε σεις αυτά είναι κακιστεία biggrin.gif
αεκτζού
Καλά παιδιά,μετά απο αυτό το videaki έχω μετανιώσει πικρά!Ψηφίστε όλοι τον Air Kef για να νικήσει ο πιο όμορφος!Το παιδί έχει ταλέντο και στο χορό! smiley.gif
eftychia
Τωρα καθισα να δω το βιντεακι... πρεπει αλεξανδρα να ξανα φτιαξεις το τοπικ για να ξαναψηφισουν ολοι.
Τα αποκαλυπτηρια θα ειναι στο επομενο βιντεακκι που θα ποσταρεις φανταζομαι ετσι?
Zmac
Η δικη μου ψηφος παει στο Lebron επειδη εχει ενα ωραιο μουσακι tongue.gif tongue.gif
jjc
Εγω ψηφιζω τον αγαπημενο μας αντμιν 65.gif
Alexmei
σας ικετεύω σταματήστε!!! 24.gif

QUOTE
Εγω ψηφιζω τον αγαπημενο μας αντμιν


άραγε ο dizzy δεν θα ανεβάσει φώτο του δημόσια; 19.gif
dizzy_fingers
QUOTE(eftychia @ May 30 2007, 10:11 AM) *
Τα αποκαλυπτηρια θα ειναι στο επομενο βιντεακκι που θα ποσταρεις φανταζομαι ετσι?

Μαζέψου! evilmonkey.gif

tongue.gif

Μάγκες, αν ψάξετε πολύ στο φόρουμ θα βρείτε φωτογραφίες αρκετών μελών από τα μπασκετικά meeting που έγιναν πέρσι το καλοκαίρι (και θα γίνουν και φέτος).
Τα άσπρα μπούτια του Κάιζερ έχουν γράψει εποχή laugh.gif!

EDIT: Πρόσθεσα και τον suspect στην ψηφοφορία.
P.Faliro13
QUOTE(dizzy_fingers @ May 30 2007, 12:06 PM) *
Μάγκες, αν ψάξετε πολύ στο φόρουμ θα βρείτε φωτογραφίες αρκετών μελών από τα μπασκετικά meeting που έγιναν πέρσι το καλοκαίρι (και θα γίνουν και φέτος).

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...0meetings&st=30
mikri prasini ollandeza
μα τοn morfi δεν τον εχω δει!πώς θα τον ψηφίσω? tongue.gif
Ακόμα δεν έχω ψηφίσει...πείστε με ποιον να ψηφισω...!
dizzy_fingers

H πραγματική φωτογραφία του morfi (στα αριστερά) από εδώ
trefoil 13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ May 30 2007, 03:29 PM) *
μα τοn morfi δεν τον εχω δει!πώς θα τον ψηφίσω? tongue.gif
Ακόμα δεν έχω ψηφίσει...πείστε με ποιον να ψηφισω...!

Πω πω!
Σοβαρό πρόβλημα...
Ρε παιδιά, δώστε της μια απάντηση. Είναι και μέσα σε περίοδο διαγωνισμών και ενώ θα έπρεπε να έχει το μυαλό της στο διάβασμα έχει πιο σοβαρούς προβληματισμούς... tongue.gif
Air Kef
Νομιζω ο μορφη εχει το καλυτερο προμοσιον απο ολους-παρα το βιντεο μου- και θα κερδισει τελικα την ψηφοφορια. 77.gif
Das Kapital
Να και η πραγματικη φωτο του Kostavc15{ την εβαλα εγω γιατι το παιδι απο υπολογιστες ειναι κλαφτα Χαραλαμπε 65.gif } tongue.gif





Μετα απο αυτο το υπερθεαμα δε νομιζω να παρει αλλη ψηφο!!! tongue.gif
mikri prasini ollandeza
ωραία παπούτσια...!!! smiley.gif
Silver8
QUOTE(lebron15 @ May 30 2007, 04:19 PM) *
Μετα απο αυτο το υπερθεαμα δε νομιζω να παρει αλλη ψηφο!!! tongue.gif
kostasvc15
QUOTE(lebron15 @ May 30 2007, 01:19 PM) *
Να και η πραγματικη φωτο του Kostavc15{ την εβαλα εγω γιατι το παιδι απο υπολογιστες ειναι κλαφτα Χαραλαμπε 65.gif } tongue.gif

Αλητη Λεμπ biggrin.gif σου ειπα να μην τη βαλεις.... tongue.gif Θα βρω συντομα και δικια σου φωτο cool.gif
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ May 30 2007, 01:22 PM) *
ωραία παπούτσια...!!! smiley.gif

Εσενα αυτο σου αρεσε; w00t.gif biggrin.gif tongue.gif smiley.gif
Silver8
λίγο ακόμα αν κρατήσεις την αναπνοή σου θα σκάσεις tongue.gif
kostasvc15
QUOTE(Silver8 @ May 30 2007, 01:37 PM) *
λίγο ακόμα αν κρατήσεις την αναπνοή σου θα σκάσεις tongue.gif

biggrin.gif
Ειναι παλια σχετικα η φωτο...τωρα ειμαι διπλος cool.gif
tongue.gif
mikri prasini ollandeza
ηηηηη!χοντρος εισαι...!!!
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ May 30 2007, 04:34 PM) *
Αλητη Λεμπ biggrin.gif σου ειπα να μην τη βαλεις.... tongue.gif Θα βρω συντομα και δικια σου φωτο cool.gif


χμμμμ 45.gif
Alexmei
σαν να εξαφανίστηκε η φώτο... tongue.gif τόσο ωραίος που να βραχυκύκλωσε το φόρουμ και να την έχασε δεν παίζει να σε... tongue.gif tongue.gif



Edit: μόνο σε μένα δν την εμφανίζει; angry_red.gif
Gravedigger
Ούτε εγώ μπορώ να την δω!Αλλά τον έχω δει έτσι κ αλλιώς! icon_wave.gif
P.Faliro13
QUOTE(Alexmei @ May 30 2007, 01:50 PM) *
Edit: μόνο σε μένα δν την εμφανίζει; angry_red.gif

ούτε και σε εμένα την εμφανίζει
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.