Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΩ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
dimitris 5
Γεια σας παιδια τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι πολυ να κανω μια προσπαθεια και να δοκιμαστω στον Ολυμπιακο επειδη δεν ειμαι απο Αθηνα η Πειραια ξερει κανεις ποτε και αν γινετε να παω για δοκιμες??? bball.gif

alexanderthegreat
QUOTE(dimitris 5 @ Feb 7 2011, 12:06 ) *
Γεια σας παιδια τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι πολυ να κανω μια προσπαθεια και να δοκιμαστω στον Ολυμπιακο επειδη δεν ειμαι απο Αθηνα η Πειραια ξερει κανεις ποτε και αν γινετε να παω για δοκιμες??? bball.gif

εαν δεν εχεις πουθενα δελτιο μπορείς να πας και να πεις στον προπονητή να κάνεις προπονήσεις. αν και θα σε συμβούλευα να μην πας στον ολυμπιακό
vonzuchter
QUOTE(alexanderthegreat @ Feb 7 2011, 13:27 ) *
εαν δεν εχεις πουθενα δελτιο μπορείς να πας και να πεις στον προπονητή να κάνεις προπονήσεις. αν και θα σε συμβούλευα να μην πας στον ολυμπιακό



ετσι... δεν εχει καλη φημη η ακαδημια του ολυμπιακου.
dimitris 5
εχω δελτιο παιζω σε ομαδα στην πατρα αλλα θα ηθελα να κανω μια προσπαθεια..ποιεσ αλλεσ ακαδημιες ειναι καλες??
dimitris 5
QUOTE(alexanderthegreat @ Feb 7 2011, 13:27 ) *
εαν δεν εχεις πουθενα δελτιο μπορείς να πας και να πεις στον προπονητή να κάνεις προπονήσεις. αν και θα σε συμβούλευα να μην πας στον ολυμπιακό

εχω δελτιο σε μια ομαδα στην πατρα αλλα θα ηθελα να κανω μια προσπαθεια!!!ποιες αλλες ακαδημιες στην αθηνα ειναι καλες???
denny
Εγω θα σου ελεγα να πας στον ολυμπιακο και αν εισαι καλος θα σε κρατησουν...Τωρα αν το αντεχεις οικονομικα να μενεις αθηνα οκ γιαττ μην φανταζεσαι οτι θα σε πληρωνουν...Παντως αν εισαι μετριος-καλος και τελειωσεις εκει το εφηβικο μετα σε περιμενει μια ομαδα πρωτη εσκανα-εσκα σιγουρα..και γιατι να μν σε παρει αφου γυμνασμενος πολυ θα εισαι και τα βασικα θα τα ξερεις πολυ καλα ....αυτη ειναι η διαφορα του ολυμπιακου,του πανιωνιου κτλ με τις υπολοιπες ακαδημιες....Βεβαια μην συγκρινεις το επιπεδο της πατρας με αυτο της αθηνας γιατι δεν ειναι το ιδιο...Εχεις και το παραδειγμα του παιδιου που πηρε ο ΠΑΟ απτην παναχαικη για να τον εχει στον παγκο 2 χρονια....
dimitris 5
QUOTE(denny @ Feb 7 2011, 16:42 ) *
Εγω θα σου ελεγα να πας στον ολυμπιακο και αν εισαι καλος θα σε κρατησουν...Τωρα αν το αντεχεις οικονομικα να μενεις αθηνα οκ γιαττ μην φανταζεσαι οτι θα σε πληρωνουν...Παντως αν εισαι μετριος-καλος και τελειωσεις εκει το εφηβικο μετα σε περιμενει μια ομαδα πρωτη εσκανα-εσκα σιγουρα..και γιατι να μν σε παρει αφου γυμνασμενος πολυ θα εισαι και τα βασικα θα τα ξερεις πολυ καλα ....αυτη ειναι η διαφορα του ολυμπιακου,του πανιωνιου κτλ με τις υπολοιπες ακαδημιες....Βεβαια μην συγκρινεις το επιπεδο της πατρας με αυτο της αθηνας γιατι δεν ειναι το ιδιο...Εχεις και το παραδειγμα του παιδιου που πηρε ο ΠΑΟ απτην παναχαικη για να τον εχει στον παγκο 2 χρονια....

ευχαριστω φιλε οσο για το οικονομικο εχω μια θεια που μενει στον πειραια οποτε μπορω να παω και θα το παλεψω...μηπως ξερεις πως μπορω να επικοινωνησω???
leonkalf
2104833283 (Ακαδημίες Ολυμπιακού)
LFO
Nα ενα τοπικ που πρεπει να το αναζωογονήσουμε άμεσα!!

Μήπως πρέπει να το οργανωσουμε λιγο το θεμα, ισως μας χρειαστεί....
Anaz
Ελπιζω μονο ο φιλος να εχει λογικες απαιτησεις, σε οτι αφορα το οικονομικο..
Το ιδιο ισχυει και για οποιονδηποτε αλλο θελει να αυτοπροταθει σε αυτο το τοπικ..
LFO
QUOTE(Anaz @ Jul 5 2011, 18:04 ) *
Ελπιζω μονο ο φιλος να εχει λογικες απαιτησεις, σε οτι αφορα το οικονομικο..
Το ιδιο ισχυει και για οποιονδηποτε αλλο θελει να αυτοπροταθει σε αυτο το τοπικ..


Ενταξει μωρε, δεν θα του ζητησουμε πολλα...
Reggie Miller #31
Παίδες υπολογίστε κι εμένα μέσα...
Εγώ παίζω για τη φανέλα,μόνο τις βενζίνες θέλω τίποτε άλλο!
Anaz
QUOTE(LFO @ Jul 5 2011, 18:05 ) *
Ενταξει μωρε, δεν θα του ζητησουμε πολλα...
Να μια καλη επιχειρηματικη προταση για τους Αγγελο.. Βαζεις σε πλειστηριασμο μια θεση του ροστερ για ολους τους εκατομμυριουχους που ειχαν απωθημενο να παιξουν καποια στιγμη μπασκετ στον Ολυμπιακο, και το βγαλες το συμβολαιο του Σλουκα πχ!!
Reggie Miller #31
QUOTE(Anaz @ Jul 5 2011, 18:10 ) *
Να μια καλη επιχειρηματικη προταση για τους Αγγελο.. Βαζεις σε πλειστηριασμο μια θεση του ροστερ για ολους τους εκατομμυριουχους που ειχαν απωθημενο να παιξουν καποια στιγμη μπασκετ στον Ολυμπιακο, και το βγαλες του συμβολαιο του Σλουκα!!


smiley.gif

Η κίνηση αυτή μπορεί να ονομαστεί ''ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΕΡΓΑ''! smiley.gif
Badass
QUOTE (LFO @ Jul 5 2011, 17:35 ) *
Nα ενα τοπικ που πρεπει να το αναζωογονήσουμε άμεσα!!

Μήπως πρέπει να το οργανωσουμε λιγο το θεμα, ισως μας χρειαστεί....



QUOTE (Anaz @ Jul 5 2011, 18:04 ) *
Ελπιζω μονο ο φιλος να εχει λογικες απαιτησεις, σε οτι αφορα το οικονομικο..
Το ιδιο ισχυει και για οποιονδηποτε αλλο θελει να αυτοπροταθει σε αυτο το τοπικ..



24.gif 24.gif 24.gif 24.gif hammer.gif hammer.gif hammer.gif thumbsup.gif ugly_tocktock.gif wav.gif
Anaz
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 5 2011, 18:07 ) *
Παίδες υπολογίστε κι εμένα μέσα...
Εγώ παίζω για τη φανέλα,μόνο τις βενζίνες θέλω τίποτε άλλο!
Με τη βενζινη στο 1.6€??? ohmy.gif Αν μενεις Φαληρο ή Καστελλα και οδηγεις παπακι, το συζηταμε.. Τα χρηματα για τη φανελα δικα σου, ομως!!
morrison
Και εγω θελω να δοκιμαστω!

bonus:Ειμα φουλ αξυριστος,εχω και ατημελητο μαλι,παιζω ποιντ. wink.gif
apkat
QUOTE(morrison @ Jul 5 2011, 17:22 ) *
Και εγω θελω να δοιμαστω!

bonus:Ειμα φουλ αξυριστος,εχω και ατημελητο μαλι,παιζω ποιντ. wink.gif


Πολλοι τα εχουμε αυτα τα προσοντα.. tongue.gif
Leon_cp3
Από Καισαριανή δεν έχει καλή συγκοινωνία αλλά τέσπα θα κάνω μια θυσία.
Παίζω δυάρι,βαριέμαι να ντριμπλάρω,βαριέμαι να δίνω πάσες,γενικά βαριέμαι.Οπότε κάθομαι στα 6.25 (από τότε περίπου έχω να παίξω μπάσκετ,όταν δεν είχε πάει 6,75 ακόμα) και μπουμπουνάω. Τι πιθανότητες έχω για νέος Χαλπερίν; Μου αρκεί ο χρόνος που έπαιρνε.
T.W.Is.M.
QUOTE(Leon_cp3 @ Jul 5 2011, 18:33 ) *
Από Καισαριανή δεν έχει καλή συγκοινωνία αλλά τέσπα θα κάνω μια θυσία.
Παίζω δυάρι,βαριέμαι να ντριμπλάρω,βαριέμαι να δίνω πάσες,γενικά βαριέμαι.Οπότε κάθομαι στα 6.25 (από τότε περίπου έχω να παίξω μπάσκετ,όταν δεν είχε πάει 6,75 ακόμα) και μπουμπουνάω. Τι πιθανότητες έχω για νέος Χαλπερίν; Μου αρκεί ο χρόνος που έπαιρνε.


Tα ιδια κανω κι εγω και παιζω στο 3. Στηριω απολυτα την υποψηφιοτητα σου για νεος Χαλπεριν, αρκει να γινω εγω ο νεος Κεσελ! Βολευομαι κι εγω με το χρονο του Κεσελ και το μισο μισθο του(στα πλαισια των περικοπων στο μπατζετ). Φυσικα εχω και ελληνικο(ληγμενο) διαβατηριο σε αντιθεση με τον Κεσελ... tongue.gif
Leon_cp3
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 5 2011, 23:09 ) *
Tα ιδια κανω κι εγω και παιζω στο 3. Στηριω απολυτα την υποψηφιοτητα σου για νεος Χαλπεριν, αρκει να γινω εγω ο νεος Κεσελ! Βολευομαι κι εγω με το χρονο του Κεσελ και το μισο μισθο του(στα πλαισια των περικοπων στο μπατζετ). Φυσικα εχω και ελληνικο(ληγμενο) διαβατηριο σε αντιθεση με τον Κεσελ... tongue.gif


Χα,αυτό που το πας; Και τα μισά λεφτά θέλουμε και ελληνόπουλα είμαστε. Λοιπόν νομίζω ότι αξίζει να περάσουμε μία βόλτα από τα γραφεία... wink.gif
rankin
Λοιπόν, παίζω 2 και 3
θα σκάω στη προπόνηση με μπλουζάκια Pantera και Kreator, για να τρομάζει το συμπαν, και στον αγώνα με αγροτικό dragster που θα παίζει cannibal corpse... Μιλάμε για τραμπουκισμό απο τα αποδυτήρια

Επίσης, ειμαι αξούριστος, και θα βρίζω τους διαιτητές 18 φορές το λεπτό...
ειμαι έτοιμος να τιμήσω την φανέλα

berry
QUOTE(rankin @ Jul 6 2011, 20:22 ) *
Λοιπόν, παίζω 2 και 3
θα σκάω στη προπόνηση με μπλουζάκια Pantera και Kreator, για να τρομάζει το συμπαν, και στον αγώνα με αγροτικό dragster που θα παίζει cannibal corpse... Μιλάμε για τραμπουκισμό απο τα αποδυτήρια

Επίσης, ειμαι αξούριστος, και θα βρίζω τους διαιτητές 18 φορές το λεπτό...
ειμαι έτοιμος να τιμήσω την φανέλα




βαλε και μια μπλουζα μιλος και μπουρουση με τον (δεν θυμαμαι το ονομα της μασκοτ) των κρασατορ και να παιζεις στην διαπασων απο φορητο σανυο με διπλη κασετα το betrayer

rankin
QUOTE(berry @ Jul 6 2011, 20:29 ) *
βαλε και μια μπλουζα μιλος και μπουρουση με τον (δεν θυμαμαι το ονομα της μασκοτ) των κρασατορ και να παιζεις στην διαπασων απο φορητο σανυο με διπλη κασετα το betrayer


Λοιπόν, εσύ το γελάς, αλλά στο περσινό Sonisphere, έξω απο το terravibe, κυκλοφορούσε τυπάκος, περίπου 40, καραφλοχαίτουλας, με κασετόφωνο που έπαιζε carcass στον ώμο ...
berry
QUOTE(rankin @ Jul 6 2011, 20:35 ) *
Λοιπόν, εσύ το γελάς, αλλά στο περσινό Sonisphere, έξω απο το terravibe, κυκλοφορούσε τυπάκος, περίπου 40, καραφλοχαίτουλας, με κασετόφωνο που έπαιζε carcass στον ώμο ...


τον θελω στον ολυμπιακο τωρα
rankin
QUOTE(berry @ Jul 6 2011, 20:36 ) *
τον θελω στον ολυμπιακο τωρα

24.gif

Λιγο μεγαλούτσικος θα μας πέφτει, αλλά απο πλευράς attitude, ειναι super!
Phil Laak
QUOTE(rankin @ Jul 6 2011, 20:35 ) *
Λοιπόν, εσύ το γελάς, αλλά στο περσινό Sonisphere, έξω απο το terravibe, κυκλοφορούσε τυπάκος, περίπου 40, καραφλοχαίτουλας, με κασετόφωνο που έπαιζε carcass στον ώμο ...


Κάτι τέτοιοι είναι must για τα αποδυτήρια!

Μπουντούρηδες και Μανουσέληδες my ass!
morfi
Δεν ντρέπεστε που κοροιδεύεται το τόπικ του παιδιού;

Φίλε μου έχουν δίκιο οι προηγούμενοι. Μην πας στον Ολυμπιακό. Τράβα στους Λέικερς. Και παράτα το διάβασμα. Δεν έχει να σου προσφέρει κάτι. Πήγαινε να παίξεις μπάσκετ.
KingCrimson
QUOTE(rankin @ Jul 6 2011, 20:22 ) *
Λοιπόν, παίζω 2 και 3
θα σκάω στη προπόνηση με μπλουζάκια Pantera και Kreator, για να τρομάζει το συμπαν, και στον αγώνα με αγροτικό dragster που θα παίζει cannibal corpse... Μιλάμε για τραμπουκισμό απο τα αποδυτήρια

Επίσης, ειμαι αξούριστος, και θα βρίζω τους διαιτητές 18 φορές το λεπτό...
ειμαι έτοιμος να τιμήσω την φανέλα



νοικιαζω αλυσοπριονο και πολλα οικοδομικα gadgets, (για ωρα αναγκης πισω απο το παγκο) απο την αποθηκη του πατερα μου σε τιμη ευκαιριας αν θες και γενικα οποιος ενδιαφερεται!!! w00t.gif
rankin
QUOTE(KingCrimson @ Jul 7 2011, 17:22 ) *
νοικιαζω αλυσοπριονο και πολλα οικοδομικα gadgets, (για ωρα αναγκης πισω απο το παγκο) απο την αποθηκη του πατερα μου σε τιμη ευκαιριας αν θες και γενικα οποιος ενδιαφερεται!!! w00t.gif

θέλω αυτό το εργαλείο, που πετάει πρόκες
το έχω δει σε πολλά θρίλερ
il postino
θελετε αλλοθρησκους στην ομαδα? smiley.gif

ειμαι βαθια πεπεισμενος οτι ξερω και γαμω τα μπασκετ!! smiley.gif

παιζω 1, 2, 3 και αμα λαχει στην αμυνα σπρωχνω και 4,5!!

τη μια μερα τα βαζω απο το σπιτι μου, την αλλη δε βαζω ουτε βολη!! ντραιβ θανατηφορο (μπαινω με τις παντες), ενω η πασα μου κανει το μιλος να κοκκινιζει (οπως και η μαπα καποιου δυσμοιρου στην εξεδρα).

ειμαι λιγο αθυροστομος, παιζω λιγο βρωμικα, σπαω τα @@ των συμπαικτων μου, αλλα τα δινω ολα , μεχρι λιποθυμιας, για την ομαδα!!

αμα εξασφαλιστει το φαι (δινω λιγο παραπανω βαση σε αυτο τον τομεα) παιζω και φιλω, αμα λαχει, και τον δαφνοστεφανωμενο σε στιγμες αλαφροσυνης και παροξυσμου (αυτες οι στιγμες δεν ειναι και αραιες).

χαιλαιτ οι στιγμες που οριζοντιωνομαι για να τσιμπησω τη μπαλα (αλα ροντμαν)!!

περισσοτερες πληροφοριες εδω http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showuser=8755

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



T.W.Is.M.
QUOTE(il postino @ Jul 8 2011, 16:56 ) *
θελετε αλλοθρησκους στην ομαδα? smiley.gif

ειμαι βαθια πεπεισμενος οτι ξερω και γαμω τα μπασκετ!! smiley.gif

παιζω 1, 2, 3 και αμα λαχει στην αμυνα σπρωχνω και 4,5!!

τη μια μερα τα βαζω απο το σπιτι μου, την αλλη δε βαζω ουτε βολη!! ντραιβ θανατηφορο (μπαινω με τις παντες), ενω η πασα μου κανει το μιλος να κοκκινιζει (οπως και η μαπα καποιου δυσμοιρου στην εξεδρα).

ειμαι λιγο αθυροστομος, παιζω λιγο βρωμικα, σπαω τα @@ των συμπαικτων μου, αλλα τα δινω ολα , μεχρι λιποθυμιας, για την ομαδα!!

αμα εξασφαλιστει το φαι (δινω λιγο παραπανω βαση σε αυτο τον τομεα) παιζω και φιλω, αμα λαχει, και τον δαφνοστεφανωμενο σε στιγμες αλαφροσυνης και παροξυσμου (αυτες οι στιγμες δεν ειναι και αραιες).

χαιλαιτ οι στιγμες που οριζοντιωνομαι για να τσιμπησω τη μπαλα (αλα ροντμαν)!!

περισσοτερες πληροφοριες εδω http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showuser=8755

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Φυσικα και θελουμε!
Οι γενιτσαροι ειναι παντα οι πιο φανατισμενοι πολεμιστες... smiley.gif
Θα σε βαλουμε στη θεση του Σπανουλη εσενα...
morfi
QUOTE(il postino @ Jul 8 2011, 16:56 ) *
θελετε αλλοθρησκους στην ομαδα? smiley.gif

ειμαι βαθια πεπεισμενος οτι ξερω και γαμω τα μπασκετ!! smiley.gif

παιζω 1, 2, 3 και αμα λαχει στην αμυνα σπρωχνω και 4,5!!

τη μια μερα τα βαζω απο το σπιτι μου, την αλλη δε βαζω ουτε βολη!! ντραιβ θανατηφορο (μπαινω με τις παντες), ενω η πασα μου κανει το μιλος να κοκκινιζει (οπως και η μαπα καποιου δυσμοιρου στην εξεδρα).

ειμαι λιγο αθυροστομος, παιζω λιγο βρωμικα, σπαω τα @@ των συμπαικτων μου, αλλα τα δινω ολα , μεχρι λιποθυμιας, για την ομαδα!!

αμα εξασφαλιστει το φαι (δινω λιγο παραπανω βαση σε αυτο τον τομεα) παιζω και φιλω, αμα λαχει, και τον δαφνοστεφανωμενο σε στιγμες αλαφροσυνης και παροξυσμου (αυτες οι στιγμες δεν ειναι και αραιες).

χαιλαιτ οι στιγμες που οριζοντιωνομαι για να τσιμπησω τη μπαλα (αλα ροντμαν)!!

περισσοτερες πληροφοριες εδω http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showuser=8755

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Φοβερές ικανότητες. Ακούς και Μαρτάκη;
il postino
QUOTE(morfi @ Jul 8 2011, 16:59 ) *
Φοβερές ικανότητες. Ακούς και Μαρτάκη;

μονο sotis!!!
KingCrimson
QUOTE(rankin @ Jul 8 2011, 13:27 ) *
θέλω αυτό το εργαλείο, που πετάει πρόκες
το έχω δει σε πολλά θρίλερ


Δε το χω αυτο το εργαλειο καρδια μου! μονο τα παραδοσιακα!


Παντως μεσα και εγω, αν και εχω 10 χρονια να παιξω μπασκετ και με καποια εξτρα κιλα, το σιγουρο ειναι οτι θα μετρησει η εμπειρια ..! Γιατι οπως και να χει οι σταυρωτες και baseball πασες δε ξεχνιουνται icon_drunk.gif απλα θα χρειαστω γρηγορα 3-4αρια και πολυ ελαστικα στεφανια!
Τσιλι τα ακους? γυρνα να τρελανουμε κοσμο!
T.W.Is.M.
QUOTE(morfi @ Jul 8 2011, 16:59 ) *
Φοβερές ικανότητες. Ακούς και Μαρτάκη;


Αυτο το εχω εγω! Τι Σακης τωρα...ξεπερασμενα πραγματα. Ο Μαρτακης ειναι το μελλον! Λοιπον? Το παιρνω το συμβολαιο? laugh.gif
duncan21
QUOTE(il postino @ Jul 8 2011, 16:56 ) *
ειμαι λιγο αθυροστομος, παιζω λιγο βρωμικα, σπαω τα @@ των συμπαικτων μου

Mόνο αυτά ισχύουν+οτι διεκδικείς(με αξιώσεις είναι η αλήθεια) το αλάθητο του Πάπα μη δεχόμενος τη κριτική... banana.gif
Badass
QUOTE (rankin @ Jul 6 2011, 20:35 ) *
Λοιπόν, εσύ το γελάς, αλλά στο περσινό Sonisphere, έξω απο το terravibe, κυκλοφορούσε τυπάκος, περίπου 40, καραφλοχαίτουλας, με κασετόφωνο που έπαιζε carcass στον ώμο ...


smiley.gif

Άσχετο, αλλά δεν πίστευα πως χρησιμοποιεί κι άλλος κόσμος αυτή τη λέξη. Έτσι φωνάζουμε ένα παιδί από την παρέα μου. Ο ορισμός του καραφλοχαίτουλα.
berry
QUOTE(Badass @ Jul 8 2011, 18:19 ) *
smiley.gif

Άσχετο, αλλά δεν πίστευα πως χρησιμοποιεί κι άλλος κόσμος αυτή τη λέξη. Έτσι φωνάζουμε ένα παιδί από την παρέα μου. Ο ορισμός του καραφλοχαίτουλα.


με μαλλι λασπωτηρα ?
Badass
Όχι. Μακρύ μαλλί, ενίοτε κοτσίδα. Η γραφικότητα σε όλο της το μεγαλείο
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.