Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΜΑΔΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
instinct
Καλησπέρα,
Είμαι φοιτητής 20 ετών 1,90 ύψος και ψάχνω ομάδα κοντά στην Αγία Παρασκευή(Αθήνα). Έπαιζα αρκετά χρονια basket(πιο συγκεκριμένα 6 χρόνια) και σε καλό επίπεδο(Α' ΕΣΚΑ εφηβικό, και Α' ΕΣΚΑ παιδικό), αλλά παρ'όλα αυτά το έχω παρατήσει για περίπου 1,5 χρόνο. Παίζω κυρίως στις θέσεις 3/4 και μερικές φορες στο 2. Επιδή γνωρίζω οτι είναι αργά ψαχνώ ομάδα αρχικά για προπονήσεις και ύστερα για χρόνο παιχνιδιού.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Leonidas1982
QUOTE (instinct @ Sep 13 2017, 22:45 ) *
Καλησπέρα,
Είμαι φοιτητής 20 ετών 1,90 ύψος και ψάχνω ομάδα κοντά στην Αγία Παρασκευή(Αθήνα). Έπαιζα αρκετά χρονια basket(πιο συγκεκριμένα 6 χρόνια) και σε καλό επίπεδο(Α' ΕΣΚΑ εφηβικό, και Α' ΕΣΚΑ παιδικό), αλλά παρ'όλα αυτά το έχω παρατήσει για περίπου 1,5 χρόνο. Παίζω κυρίως στις θέσεις 3/4 και μερικές φορες στο 2. Επιδή γνωρίζω οτι είναι αργά ψαχνώ ομάδα αρχικά για προπονήσεις και ύστερα για χρόνο παιχνιδιού.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αν θελεις να παιξεις σε ερασιτεχνικο πρωταθλημα 4χ4 στην Πεντελη πες μου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.