Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια Final4 Λονδίνο
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2012-2013
raghel7
Όπως κάθε χρόνο τέτοια εποχή, άλλοι από εμάς ζητάνε και άλλοι πουλάνε εισιτήρια για το final4. Ξεκινάω αυτό το topic με την σύμφωνη γνώμη και των admin ότι όποιος πουλάει εισιτήρια να τα διαθέσει στην τιμή τους και μόνο!!!!!! Για όσους δεν γνωρίζουν, υπάρχει ενα flat fee 15€ (περίπου) ανά εισιτήριο για ταχυδρομικά έξοδα από την euroleague. Επομένως όσοι επιθυμούν να αγοράσουν ή να πουλήσουν να το έχουν και αυτό υπόψη. Προφανώς για εισιτήρια στην 2πλάσια και 3πλάσια τιμή καλό θα ήταν να μην μπουν καν στον κόπο να γράψουν. Όποιος επιθυμεί ύπάρχει και το pm. Εγώ πάντως ψάχνω για 2 εισιτήρια!!!!
olympiakos
Και εγώ ψάχνω για ένα... rolleyes.gif
thrylos7
Όποιος σας ζητήσει παραπάνω από το κανονικό, μας το λέτε, τον σουτάρουμε και του παίρνουμε και τα εισιτήρια. Ξηγημένα πράγματα.
Air Kef
QUOTE(thrylos7 @ Apr 27 2013, 06:42 ) *
Όποιος σας ζητήσει παραπάνω από το κανονικό, μας το λέτε, τον σουτάρουμε και του παίρνουμε και τα εισιτήρια. Ξηγημένα πράγματα.




μλκ ακόμα τον Ζήση έχεις αβαταρ? γελάει ο κόσμος!
rchos
QUOTE(Air Kef @ Apr 27 2013, 10:33 ) *
μλκ ακόμα τον Ζήση έχεις αβαταρ? γελάει ο κόσμος!


Του χρόνου που θα παίζει και στην Θρυλάρα θα αλλάξει και θα βάλει ένα με τονικοτοζηση στα ερυθρόλευκα...
thrylos7
QUOTE
μλκ ακόμα τον Ζήση έχεις αβαταρ? γελάει ο κόσμος!


Είπε αυτός που με το δικό του αλλάζει η διαρρύθμιση της σελίδας με μικρότερα posts!

(και κάποιοι νομίζουν ότι είναι καλτ μούρες εδώ μέσα..)

QUOTE
Του χρόνου που θα παίζει και στην Θρυλάρα θα αλλάξει και θα βάλει ένα με τονικοτοζηση στα ερυθρόλευκα...


Ναι μωρέ! Θρυλ ΤοΝικ!
T.W.Is.M.
QUOTE(Air Kef @ Apr 27 2013, 10:33 ) *
μλκ ακόμα τον Ζήση έχεις αβαταρ? γελάει ο κόσμος!



QUOTE(rchos @ Apr 27 2013, 11:26 ) *
Του χρόνου που θα παίζει και στην Θρυλάρα θα αλλάξει και θα βάλει ένα με τονικοτοζηση στα ερυθρόλευκα...


Γι αυτο υπαρχει ο admin, για να διορθωνει τα σφαλματα και τις παραλειψεις. "Τονικοτοζηση" λεμε, ετσι εχω μαθει εδω μεσα. Χαιρομαι που μπαινουν τα πραγματα σε μια ταξη.
SG3ptshooter
QUOTE(thrylos7 @ Apr 27 2013, 16:22 ) *
Είπε αυτός που με το δικό του αλλάζει η διαρρύθμιση της σελίδας με μικρότερα posts

Nόμιζα ότι εξέχει γιατί απλά δεν έχει αφήσει κενό στο "Αγαπημένος Παίκτης", ανάμεσα στο Ginobηλια και τον Παπαλουκά.

QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 27 2013, 17:23 ) *
Γι αυτο υπαρχει ο admin, για να διορθωνει τα σφαλματα και τις παραλειψεις.

Για να μας οδηγεί πάνω απ' όλα.
thrylos7
QUOTE
Nόμιζα ότι εξέχει γιατί απλά δεν έχει αφήσει κενό στο "Αγαπημένος Παίκτης", ανάμεσα στο Ginobηλια και τον Παπαλουκά.


Μιλάμε για πολύ άμπαλο δηλαδή, δεν αστειεύεται!
chris74
Καλησπέρα παιδιά,

Έχω κερδίσει 2 Vip εισιτήρια για το Final Four του Λονδίνου.
Λόγω ανεργίας όμως δεν πρόκειται να πάω, για αυτό και θέλω να τα πουλήσω.
Είμαι διατεθειμένος όμως να τα δώσω σε πολύ καλή τιμή ώστε να επωφεληθούμε όλοι.
Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να μου στείλει pm.

Ευχαριστώ πολύ,
Χρήστος
olympiakos
QUOTE(chris74 @ Apr 27 2013, 19:17 ) *
Καλησπέρα παιδιά,

Έχω κερδίσει 2 Vip εισιτήρια για το Final Four του Λονδίνου.
Λόγω ανεργίας όμως δεν πρόκειται να πάω, για αυτό και θέλω να τα πουλήσω.
Είμαι διατεθειμένος όμως να τα δώσω σε πολύ καλή τιμή ώστε να επωφεληθούμε όλοι.
Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να μου στείλει pm.

Ευχαριστώ πολύ,
Χρήστος



Από που τα έχεις κερδίσει ? γιατί σε μερικούς διαγωνισμούς δεν γίνεται να τα πουλήσεις επειδή είναι στο όνομα σου και αν δεν πας εσύ τα δίνουν στους επιλαχόντες.
chris74
Όπως με διαβεβαίωσαν, μπορούμε να αλλάξουμε τα στοιχεία του ατόμου που θα πάει,
αρκεί αυτό να γίνει μέχρι αύριο Δευτέρα 29/4.
chris74
Για όποιον ενδιαφέρεται τα εισιτήρια τα δίνω 200 το καθένα.
Απλά όποιος ενδιαφέρεται πρέπει να μου το πει σήμερα.
Keyser Söze
Καλησπερα παιδια βασικα απευθυνομαι σε οσους πανε
εχετε κλεισει ξενοδοχεια χοστελ B&B ?? ξερετε πανω κατω τιμες ?? γνωριζουμε που θα ειναι ο κυριος ογκος τον φιλαθλων μας ??
olympiakos
http://www.ticket2final.com/

Έχει των 160 ευρώ...
Sponge Bob
Καλησπέρα.

Έχω 2 εισιτήρια των 160 προς πώληση. Ενδιαφέρεται κάποιος?
korompos#3
Η Ευρωλιγκα πόσο καιρό κάνει να στείλει τα εισιτήρια?
Sponge Bob
QUOTE(korompos#3 @ May 3 2013, 01:54 ) *
Η Ευρωλιγκα πόσο καιρό κάνει να στείλει τα εισιτήρια?


Θα τα στείλει με mail (eticket) σε αυτούς που έχουν κλείσει, το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 6/5.
korompos#3
QUOTE(Sponge Bob @ May 3 2013, 09:22 ) *
Θα τα στείλει με mail (eticket) σε αυτούς που έχουν κλείσει, το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 6/5.


Σ' εμένα που θα τα κλείσω σήμερα-αύριο θα έρθουν πιο αργά?
PRELEVIC
ΠΟΥΛΑΩ ΕΙΣΙΤΙΡΙΟ (Α) ΓΙΑ ΤΟ FINAL FOUR TOY ΛΟΝΔΙΝΟΥ 150 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ 300 ΕΥΡΩ.
ΟΙ ΠΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΑΜΕΣΑ ΣΤΟ 6977918756
Sponge Bob
QUOTE(korompos#3 @ May 3 2013, 13:37 ) *
Σ' εμένα που θα τα κλείσω σήμερα-αύριο θα έρθουν πιο αργά?


Όχι, θα πρέπει να τα παραλάβεις και συ την Δευτέρα. Εκτός κι αν κλείσεις Τρίτη (αν γίνεται). Τότε δεν ξέρω τι θα γίνει. Φαντάζομαι πώς στέλνουν το mail μετά από λίγη ώρα.
korompos#3
QUOTE(Sponge Bob @ May 4 2013, 09:34 ) *
Όχι, θα πρέπει να τα παραλάβεις και συ την Δευτέρα. Εκτός κι αν κλείσεις Τρίτη (αν γίνεται). Τότε δεν ξέρω τι θα γίνει. Φαντάζομαι πώς στέλνουν το mail μετά από λίγη ώρα.


Άρα, το εισιτήριο έρχεται με email και το εκτυπώνω εγώ...
Έτσι, δεν περιμένω τίποτα ταχυδρομικώς... Σωστά?
Sponge Bob
QUOTE(korompos#3 @ May 4 2013, 22:37 ) *
Άρα, το εισιτήριο έρχεται με email και το εκτυπώνω εγώ...
Έτσι, δεν περιμένω τίποτα ταχυδρομικώς... Σωστά?



Σωστά. Εκτυπώνεις και γραμμή για Ο2! 69.gif
korompos#3
QUOTE(Sponge Bob @ May 4 2013, 09:34 ) *
Όχι, θα πρέπει να τα παραλάβεις και συ την Δευτέρα. Εκτός κι αν κλείσεις Τρίτη (αν γίνεται).


Έχεις διαβάσει κάπου ότι μπορείς να κλείσεις μέχρι αύριο?
PAKMAN
Υπάρχουν 3 εισιτήρια των 295€.
Οποιος ενδιαφέρεται με pm
Sponge Bob
QUOTE(korompos#3 @ May 6 2013, 03:39 ) *
Έχεις διαβάσει κάπου ότι μπορείς να κλείσεις μέχρι αύριο?



Όποτε θες μπορείς να κλείσεις.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.