Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ενδυναμωση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
oktaba
παιδια ειμαι 14.5 χρονων και ειμαι 1.84 και ειμαι 98 κιλά ειμαι απο τους καλυτερους στην λαρισα αλλα θελω να βελτιωθω κ αλλο μπορειτε να μου πειτε ενα προγραμμα η να μου φτιαξετε ενα για αδυνατισμα και ενδυναμωση ολων των μυων???
Antoine
QUOTE(oktaba @ Nov 3 2008, 22:27 ) *
παιδια ειμαι 14.5 χρονων και ειμαι 1.84 και ειμαι 98 κιλά ειμαι απο τους καλυτερους στην λαρισα αλλα θελω να βελτιωθω κ αλλο μπορειτε να μου πειτε ενα προγραμμα η να μου φτιαξετε ενα για αδυνατισμα και ενδυναμωση ολων των μυων???


aptous kaluterous paiktes stin larisa?pios eisai...?
oktaba
o perhfanhs esy??
Antoine
QUOTE(oktaba @ Nov 3 2008, 23:04 ) *
o perhfanhs esy??

dn se xerw...k i kaliteri paixtes stn larisa einai o kuriakopoulos,panagos,karpouzas k etc esena prwti fora s akouw...egw epaiza palia kerauno twra fetos piga spartako...k n s pw dn me xereis...apla entiposiastika...p ipes oti ise aptous kaliterous paiktes stin larisa...se pio sxoleio pas?
oktaba
QUOTE(Antoine @ Nov 3 2008, 23:10 ) *
dn se xerw...k i kaliteri paixtes stn larisa einai o kuriakopoulos,panagos,karpouzas k etc esena prwti fora s akouw...egw epaiza palia kerauno twra fetos piga spartako...k n s pw dn me xereis...apla entiposiastika...p ipes oti ise aptous kaliterous paiktes stin larisa...se pio sxoleio pas?


egw eimai mikros eimai to 94 esy pote eisai?? paw 12 gymnasio esy???
thrylos7
Νο chat! Στείλτε pm.

Χρησιμοποιείστε ελληνικούς χαρακτήρες.
Antoine
QUOTE(oktaba @ Nov 3 2008, 23:11 ) *
egw eimai mikros eimai to 94 esy pote eisai?? paw 12 gymnasio esy???

92diaris eimai...fetos arxisa na exelisome san paixtis p arxisa na doulevw alla o mlkas espasa to xeri:( to aristero p eimai aristeroxeiras...tespa...akou file oso afora tin endynamwsi...prwta koita na xaseis kila...fenese psilo paidi k 8a psilwseis standar kai allo... egw twra eimai 1.93 k 78 kila(poli kala)...alla esi eisai arketa panw apto kanoniko varos gia to ipsos :S prepei na kopseis tiganita... tous gyrous,pitses k ola auta...an 8es na adynatisis...k poli treximo...oso afora toys myes pigene gymnastirio... an k dn xerw an kanei na pigeneis se tetoia ilikia egw 8a s elega katse na perasei k auti i xronia k otan pas 1i lukeiou xekina...dn eimai kanenas idikos apla lew tin apopsi m...

ΠΣ->Συγνωμη για τους αγγλικους χαρακτηρες το ξεχασα εντελωςtongue.gif
paris13
για σας.το προβλημα μου εοναι οτι ειμαι αρκετα αργος.ειμαι 14 χρονων υψος 1.72 βαρος 70 κιλα.ο coach ειπε οτι αν δεν χασω κιλα κ δεν προπονηθω για να γινω ποιο γρηγορος δεν θα μπορεσω να παιξω μπασκετ κ ειναι κριμα οπως μου λεει αυτος επειδη πιστευει οτι εχω καλη αντιλιψη του μπασκετ.ακουω συμβουλες για το τι να κανω κ να βελτιωθω σας παρακαλω απαντηστε μου.
leelo15
Τι μπορει να σας πει καποιος ρε παιδια για να βελτιωθειτε?
Να κοιτας πολλα παιχνιδια για να μαθεις την θεση σου, να ψαξεις ομαδα με πραγματικο προπονητη, και πολυ προπονηση.. bball.gif
Bikerboy
QUOTE(paris13 @ Nov 8 2008, 21:45 ) *
για σας.το προβλημα μου εοναι οτι ειμαι αρκετα αργος.ειμαι 14 χρονων υψος 1.72 βαρος 70 κιλα.ο coach ειπε οτι αν δεν χασω κιλα κ δεν προπονηθω για να γινω ποιο γρηγορος δεν θα μπορεσω να παιξω μπασκετ κ ειναι κριμα οπως μου λεει αυτος επειδη πιστευει οτι εχω καλη αντιλιψη του μπασκετ.ακουω συμβουλες για το τι να κανω κ να βελτιωθω σας παρακαλω απαντηστε μου.

1,72 και 70 κιλα...κατα την γνωμη μ εισαι μια χαρα...το θεμα ειναι να γυμναστεις για να γινουν μυς και οσο για τν ταχυτητα τετρακεφαλουσ πολυ!!!να κανεισ ασκησεις με λιγα κιλα και πολλες επαναληψεις για να αποκτησεις τα ''μπαμ''
wade230
QUOTE(Bikerboy @ Nov 10 2008, 16:32 ) *
1,72 και 70 κιλα...κατα την γνωμη μ εισαι μια χαρα...το θεμα ειναι να γυμναστεις για να γινουν μυς και οσο για τν ταχυτητα τετρακεφαλουσ πολυ!!!να κανεισ ασκησεις με λιγα κιλα και πολλες επαναληψεις για να αποκτησεις τα ''μπαμ''

Ayto poy exo na se proteino ego einai na min kaneis diaita giati eisai se mikri ilikia kai tha xaseis ton metabolismo soy!!! apo askiseis kalitera kane tis aples(push ups,koiliakoys,raxiaioys kai genika aples) kali sinexeia!!!
[/indent][indent]


arisvoug
Εγώ είμαι 15,5 χρονόν έχω ύψος 1,89 και είμαι 75-78 κίλα,πιστεύω πως πρέπει να βαλώ μερικα ακομα εσείς τι πιστεύετε?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.