Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
captain charisma
δεν εχεις αδικο φιλε....εδω σου εμφανιζει μονο τα τελευταια νεα....ενω στο προηγουμενο ειχε 5 κατηγοριες ξεχωριστα και μπορουσες να καταλαβεις τι σου γινεται...τωρα το απολυτο μπαχαλο.....
dizzy_fingers
Αμάν ρε παιδιά, τόση γκρίνια αμέσως με το που γίνεται μία αλλαγή. tongue.gif
Θα το συνηθίσετε
Air Kef
Ρε σεις..Είναι ο νέος τρόπος απεξάρτησης!
j-kidd13
Δεν εχετε καταλαβει οτι με τις συνεχεις αλλαγες το face προσπαθει να μας κανει να ξενερωσουμε και να ξεκολλισουμε απο τους υπολογιστες και να αλλαξουμε τροπο ζωης??? smiley.gif
dizzy_fingers
Οι χρήστες του facebook είναι σαν τα γραμματόσημα, όσο τους φτύνεις....



EDIT: Διόρθωση: "Είμαστε"..μη με βγάζω απ'έξω tongue.gif
Alexmei
Εγώ δεν ασχολούμε με το facebook αλλα άκουσα ότι κάνουνε petition να γυρίσει το παλιό λουκ του site. lol
panagiotisTheDream
Επίσης δεν έχω καμία σχέση με facebook....
βολεύομαι με myspace και msn... banana.gif banana.gif
SlobodaN
http://www.sport-fm.gr/article/169575

Kαι ύστερα λένε για ΕλληνοΤουρκική φιλία. Πιο ύπουλος λαός απο δάυτους δεν υπάρχει. Και σας μιλάει ένας νησιώτης που τους νιώθει στο πετσί του βλέποντάς τους απέναντί του κάθε μέρα. Μακριά λοιπόν και -μη- αγαπημένοι..

Pierce
υπερβολικο σε βρισκω, για το συγκεκριμενο θεμα, και σου μιλω ως πρωτης γενιας ''προσφυγας'' απο την Πολη.
Το αν κοιμουνται τα δικα μας τα παλικαρια δεν εχει να κανει... Μαγκια τους των Τουρκων που καταφεραν να τον φερουν. Εδω δεν ειμαι σιγουρος αν ηρθε ποτε ο Μπους-οχι για διακοπες με τον father με τις σκουνες του Λατση- μεσα σε 8 χρονια, θα μου εκανε εντυπωση αν εφερναν τωρα τον Ομπαμα rolleyes.gif Που να μην ηταν στον κοντινο του κυκλο Ελληνες κιολας...
SlobodaN
QUOTE(pierce21 @ Mar 19 2009, 13:22 ) *
υπερβολικο σε βρισκω, για το συγκεκριμενο θεμα, και σου μιλω ως πρωτης γενιας ''προσφυγας'' απο την Πολη.
Το αν κοιμουνται τα δικα μας τα παλικαρια δεν εχει να κανει... Μαγκια τους των Τουρκων που καταφεραν να τον φερουν. Εδω δεν ειμαι σιγουρος αν ηρθε ποτε ο Μπους-οχι για διακοπες με τον father με τις σκουνες του Λατση- μεσα σε 8 χρονια, θα μου εκανε εντυπωση αν εφερναν τωρα τον Ομπαμα rolleyes.gif Που να μην ηταν στον κοντινο του κυκλο Ελληνες κιολας...



Mαζί σου ότι κοιμόμαστε ολόρθοι γενικώς και διαχρονικώς..

Μαζί μου ότι δεν έιναι να τους έχεις εμπιστοσύνη?
Pierce
πιο μαζι σου δεν παει smile.gif
apkat
Εγω δεν καταλαβα τι κακο εκαναν οι Τουρκοι και δεν αξιοι για Ελληνοτουρκικες φιλιες, χαρακτηριζονται υπουλοι και τα συναφη..Επρεπε να μας παρουν τηλεφωνο να μας πουν θα ερθει ο Ομπαμα απο εδω μηπως θελετε να τον στειλουμε και σε σας;; ohmy.gif

Και βεβαια ο Ομπαμα εχει πολυ συγκεκριμενους λογους να επισκεφθει την Τουρκια και οχι την Ελλαδα..Η Τουρκια εχει στα συνορα της χωρες πολυ πιο ενδιαφερουσες για την Αμερικη απο την Ελλαδα και χρειαζεται αριστη σχεση με τους γειτονες για τα επομενα χρονια(αποχωρηση δυναμεων απο το Ιρακ πχ)..Γενικα η επισκεψη Ομπαμα στην Τουρκια ουδεμια σχεση εχει με την Ελλαδα και ειναι λιγο γραφικο να το εκλαμβανουμε ως επιθετικη κινηση τους εναντιον μας. wink.gif

stefan
QUOTE(SlobodaN @ Mar 19 2009, 13:14 ) *
http://www.sport-fm.gr/article/169575

Kαι ύστερα λένε για ΕλληνοΤουρκική φιλία. Πιο ύπουλος λαός απο δάυτους δεν υπάρχει. Και σας μιλάει ένας νησιώτης που τους νιώθει στο πετσί του βλέποντάς τους απέναντί του κάθε μέρα. Μακριά λοιπόν και -μη- αγαπημένοι..


Εγω το μονο που μου βγαινει να πω ειναι οτι..
ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Ο ΟΜΠΑΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

Ας τον δουμε πρωτα τι θα κανει και μετα τον καλουμε στην Ελλαδα.
SlobodaN
QUOTE(apkat @ Mar 20 2009, 01:35 ) *
Εγω δεν καταλαβα τι κακο εκαναν οι Τουρκοι και δεν αξιοι για Ελληνοτουρκικες φιλιες, χαρακτηριζονται υπουλοι και τα συναφη..Επρεπε να μας παρουν τηλεφωνο να μας πουν θα ερθει ο Ομπαμα απο εδω μηπως θελετε να τον στειλουμε και σε σας;; ohmy.gif

Και βεβαια ο Ομπαμα εχει πολυ συγκεκριμενους λογους να επισκεφθει την Τουρκια και οχι την Ελλαδα..Η Τουρκια εχει στα συνορα της χωρες πολυ πιο ενδιαφερουσες για την Αμερικη απο την Ελλαδα και χρειαζεται αριστη σχεση με τους γειτονες για τα επομενα χρονια(αποχωρηση δυναμεων απο το Ιρακ πχ)..Γενικα η επισκεψη Ομπαμα στην Τουρκια ουδεμια σχεση εχει με την Ελλαδα και ειναι λιγο γραφικο να το εκλαμβανουμε ως επιθετικη κινηση τους εναντιον μας. wink.gif


Δεν είπε κανένας ότι είναι επιθετική κίνηση. Επιθετική κίνηση είναι φίλε APKAT όταν παραβιάζουν κάθε λίγο και λιγάκι τον εναέριο και θαλάσσιο χώρο του νησιού μας και όχι μόνο,επιθετική κίνηση είναι οι δολοφονίες Κυπρίων, επιθετική κίνηση είναι οι προκλητικές-εμπρηστικές δηλώσεις υποψήφιου βουλευτή στη Θράκη, επιθετική κίνηση είναι η υποστολή σημαίας μας στα ΙΜΙΑ,η υπόθεση ΣΙΣΜΙΚ το 1987, και δεν πάω παραπίσω γιατί θα βρω κιάλλα. Αυτό είναι επιθετική κίνηση. Και εν τέλει φίλτατε ΑPKAT για σένα μπορεί να είναι γραφικό, ανούσιο, άνευ σημασίας η κίνηση με τον Ομπάμα. Για μένα όμως είναι σημαντικό και λέει πολλά για το μέλλον..

Αυτά και με σεβασμό cool.gif
apkat
QUOTE(SlobodaN @ Mar 20 2009, 11:13 ) *
Δεν είπε κανένας ότι είναι επιθετική κίνηση. Επιθετική κίνηση είναι φίλε APKAT όταν παραβιάζουν κάθε λίγο και λιγάκι τον εναέριο και θαλάσσιο χώρο του νησιού μας και όχι μόνο,επιθετική κίνηση είναι οι δολοφονίες Κυπρίων, επιθετική κίνηση είναι οι προκλητικές-εμπρηστικές δηλώσεις υποψήφιου βουλευτή στη Θράκη, επιθετική κίνηση είναι η υποστολή σημαίας μας στα ΙΜΙΑ,η υπόθεση ΣΙΣΜΙΚ το 1987, και δεν πάω παραπίσω γιατί θα βρω κιάλλα. Αυτό είναι επιθετική κίνηση. Και εν τέλει φίλτατε ΑPKAT για σένα μπορεί να είναι γραφικό, ανούσιο, άνευ σημασίας η κίνηση με τον Ομπάμα. Για μένα όμως είναι σημαντικό και λέει πολλά για το μέλλον..

Αυτά και με σεβασμό cool.gif


Aυτα οντως ειναι επιθετικες κινησεις..Τι σχεση εχουν αυτα με τον Ομπαμα ομως δεν μας εξηγησες..Εγραψα και πριν ο Ομπαμα στην Τουρκια παει για λογους που δεν εχουν καμια σχεση με την Ελλαδα και δεν καταλαβαινω γιατι καποιος το νιωθει σαν ηττα της χωρας του..

Και τελος τι θα επρεπε να κανουν οι Τουρκοι για να μην ειναι υπουλοι;;Να παρουν τηλεφωνο και να μας ζητησουν την αδεια για τον ερχομο του Ομπαμα;;
SlobodaN
QUOTE(apkat @ Mar 20 2009, 13:42 ) *
Aυτα οντως ειναι επιθετικες κινησεις..Τι σχεση εχουν αυτα με τον Ομπαμα ομως δεν μας εξηγησες..Εγραψα και πριν ο Ομπαμα στην Τουρκια παει για λογους που δεν εχουν καμια σχεση με την Ελλαδα και δεν καταλαβαινω γιατι καποιος το νιωθει σαν ηττα της χωρας του..

Και τελος τι θα επρεπε να κανουν οι Τουρκοι για να μην ειναι υπουλοι;;Να παρουν τηλεφωνο και να μας ζητησουν την αδεια για τον ερχομο του Ομπαμα;;


Πάλι δεν με καταλαβαίνεις.Δεν είπα ότι έχουν σχέση αυτά. Άστο μην το σκέφτεσαι έτσι. Άμεση σχέση δεν έχουν. Το ότι θέλουν σαν τρελοί και παλαβοί να μπούνε στην Ένωση φίλε μου είναι γνωστό και το ξέρεις. Προφανέστατος ο λόγος που πλησιάζουν τον Ομπάμα λοιπόν, και θα του ρίξουν πολύ γλύψιμο βέβαια και καλά θα κάνουνε.

Απλά να σου μείνει εν κατακλείδι απ όλα αυτα που σου λέω ότι όσα γίνονται με αυτούς είναι μέρος μιας διαχρονικης πανούργας και συμφεροντολογικής συμπεριφοράς τους.

Ελπίζω να μην διαφωνούμε ΚΑΙ εδώ πια.. rolleyes.gif
apkat
Και βεβαια διαφωνουμε..

Τι να πω..Κατι παραπανω θα ξερεις για την "διαχρονικη πανουργα συμεφερεντολογικη συμπεριφορα τους" (tongue.gif) που εγω δεν καταλαβαινω..

Παντως στην προκειμενη νομιζω οτι οσο επιδιωκουν οι Τουρκοι να εχουν καλες σχεσεις με τους Αμερικανους αλλο τοσο επιδιωκουν και οι Αμερικανοι..
SlobodaN
QUOTE(apkat @ Mar 20 2009, 14:08 ) *
Και βεβαια διαφωνουμε..

Τι να πω..Κατι παραπανω θα ξερεις για την "διαχρονικη πανουργα συμεφερεντολογικη συμπεριφορα τους" (tongue.gif) που εγω δεν καταλαβαινω..

Παντως στην προκειμενη νομιζω οτι οσο επιδιωκουν οι Τουρκοι να εχουν καλες σχεσεις με τους Αμερικανους αλλο τοσο επιδιωκουν και οι Αμερικανοι..



Όχι μωρέ καλά παληκάρια είναι οι Τούρκοι..

δεν περιγράφω άλλο..

Να είμαστε καλά smiley.gif
thrylos7
Μα πόσο ερασιτέχνες μπορεί να είναι οι Έλληνες ιδιοκτήτες προ-πο... Αφήστε το λίγο ακόμα ανοιχτό, υπάρχει ψωμί στην πιάτσα... O τζόγος είναι 24/7... ugly1.gif
kotzito
Moλις σπασαμε και το ρεκορ των περισσοτερων χρηστων online thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif laugh.gif
a.n.r00u *n-e*
Τι κριμα π το το μόνο πράγμα στην σκέψη μ είναι το μπασκετ......... biggrin.gif sport-smiley-017.gif
j-kidd13
QUOTE(kojito @ Apr 3 2009, 00:03 ) *
Moλις σπασαμε και το ρεκορ των περισσοτερων χρηστων online thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif laugh.gif

Και φανταζομαι πως την ημερα του ημιτελικου θα ξανασπασει το ρεκορ.... rolleyes.gif
stefan
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 3 2009, 01:19 ) *
Και φανταζομαι πως την ημερα του ημιτελικου θα ξανασπασει το ρεκορ.... rolleyes.gif


Εγω το βλεπω εκεινη την ημερα με τοσους χρηστες online
να σπασουμε καθε ρεκορ post!! rolleyes.gif
thrylos7
http://www.zougla.gr/news.php?id=32288

Πρωτοφανή πράγματα...

Και τα άλλα ζώα, συνεχίζουν την απεργία τους...

dizzy_fingers
Σε ποιά ζώα αναφέρεσαι?
thrylos7
Στους δημοσιογράφους... από τα πλέον προστατευόμενα είδη, δίχως τον παραμικρό κίνδυνο εξαφάνισης.




dizzy_fingers
Ε, τα έμαθες σήμερα τα νέα...τί παραπονιέσαι? tongue.gif


Για να μην παρεξηγηθώ, δε διαφωνώ για τη σαπίλα στην πλειονότητα των μεγαλοδημοσιογράφων, αλλά απεργία έκαναν οι άνθρωποι.
Καλώς ή κακώς για τα δικαιώματά τους απεργούσανε και ένα γεγονός, όσο σημαντικό και να είναι, μπορεί να περιμένει 24 ώρες.

Εδώ έχουμε τον πρώτο πρασινοκόκκινο εμφύλιο από το '95 και δεν είπανε τίποτα tongue.gif.
Flash
Προσέξτε ότι στο link που παραθέτει ο thrylos7, το τελευταίο print screen δείχνει ότι την είδηση την έχει μεταδώσει το Reuters Africa. Κάποια πράγματα δεν είναι τυχαία...
thrylos7
laugh.gif

QUOTE
Καλώς ή κακώς για τα δικαιώματά τους απεργούσανε και ένα γεγονός, όσο σημαντικό και να είναι, μπορεί να περιμένει 24 ώρες.


Έχω ενστάσεις γι' αυτό. Νομίζω πως θα πρέπει να προβλέπεται κάποια εξαίρεση σ' αυτή την περίπτωση. Εξάλλου, για πολύ μικρότερης σημασίας περιπτώσεις, έχουν βρει και κάνουν κάποιες παγαποντιές.

Flash
QUOTE(thrylos7 @ Apr 3 2009, 13:59 ) *
laugh.gif



Έχω ενστάσεις γι' αυτό. Νομίζω πως θα πρέπει να προβλέπεται κάποια εξαίρεση σ' αυτή την περίπτωση. Εξάλλου, για πολύ μικρότερης σημασίας περιπτώσεις, έχουν βρει και κάνουν κάποιες παγαποντιές.


[spam] biggrin.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif [/spam]
dizzy_fingers
Διαφωνώ.

Άλλο έκτακτο, άλλο σημαντικό.
Η απόπειρα δολοφονίας ήταν ασφαλώς σημαντικό γεγονός, αλλά όχι έκτακτη.

Εσύ ως πολίτης δεν είναι αναγκαίο να έχει άμεση ενημέρωση για μία κατάσταση η οποία θα βρίσκεται στην ίδια κατάσταση 24 ώρες μετά.

Αν, πχ, ξέσπαγε πόλεμος ή άλλαζε κάποια σημαντική διορία για την διεκπεραίωση κάποιων σημαντικών υποθέσεών σου τότε θα έπρεπε να το μάθεις. Το ότι ο αστυνομικός, δυστυχώς, χαροπαλεύει στο νοσοκομείο δεν είναι άμεση ανάγκη να το μάθεις τώρα.

thrylos7
Καλά, αυτό το έκρινα εγώ ως σημαντικό και ως έκτακτο*, δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα σ' αυτό. Γενική είναι η παρατήρησή μου.



*Πραγματικά, ήταν άθλιο να βλέπεις το αιρ μπεντ σόφα και το αιρ κινγκ προ...
мя лiTнoидS
μαθατε γι αυτον που πεθανε 200μετρα μακρια απο το νοσοκομειο? ... 29χρονων... ειχαν απεργια και δεν πηγαιναν οι νοσοκομοι και οι αστυνομινκοι δεν τον μετεφεραν ,γιατι λενε πως αμα πεθαινε μεσα στο περιπολικο θα ειχαν αφτοι την εφθηνη.... και μετα λενε Ελλαδα 45.gif hammer.gif
a.n.r00u *n-e*
QUOTE(мя лiTнoидS @ Apr 3 2009, 22:19 ) *
μαθατε γι αυτον που πεθανε 200μετρα μακρια απο το νοσοκομειο? ... 29χρονων... ειχαν απεργια και δεν πηγαιναν οι νοσοκομοι και οι αστυνομινκοι δεν τον μετεφεραν ,γιατι λενε πως αμα πεθαινε μεσα στο περιπολικο θα ειχαν αφτοι την εφθηνη.... και μετα λενε Ελλαδα 45.gif hammer.gif

Μην το ψαχνεις στην ελλάδα 68.gif ζούμε!!! 68.gif
dizzy_fingers
Ήταν την ίδια μέρα με τη δολοφονική απόπειρα κατά των αστυνομικών (την ίδια της απεργίας), οπότε δε νομίζω να κυκλοφόρησε πολύ αυτή η είδηση.

Αυτό που δεν έμαθα πουθενά είναι από τί πέθανε τελικά ο νεαρός.
Μαντεύω πως ήταν από υπερβολική δόση ή κάτι εξίσου μοιραίο, αλλά μου κάνει εντύπωση που κανένα μέσο (από αυτά που διάβασα) δεν ανέφερε το αίτιο...αν πχ ήταν από κάποιο ατύχημα και είχε χτυπήσει η σπονδυλική του στήλη οι αστυνομικοί έκαναν καλά που δεν τον μετέφεραν.
j-kidd13
Ρε παιδια ειδε κανεις Μητσικωστα,οταν εκανε τον Τζορτζεβιτς???Ηταν ιδιος ο Κετσπαγια......!!!!!!! 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
giannis_
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 6 2009, 23:57 ) *
Ρε παιδια ειδε κανεις Μητσικωστα,οταν εκανε τον Τζορτζεβιτς???Ηταν ιδιος ο Κετσπαγια......!!!!!!! 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Ο τζολε παραδοξως για μητσικωστα δεν ηταν κ πολυ επιτυχημενος,ασχετα αν αυτα π ελεγε εβγαζαν γελιο!Σημερα τα καλυτερα ηταν ζοτς γιαννακης και γκαλης!τρελα γελια
kotzito
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 6 2009, 23:57 ) *
Ρε παιδια ειδε κανεις Μητσικωστα,οταν εκανε τον Τζορτζεβιτς???Ηταν ιδιος ο Κετσπαγια......!!!!!!! 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Ναι.Καμια σχεση με τον Τζολε.Η προφορα του φαινοταν υπερ-ελληνικη και με εξαιρεση 1-2 ατακες δεν εβγαζε πολυ γελιο.Μια μιμηση που δεν πετυχε απο τις απειρες μιμησεις που εχει κανει ο Γιωργος.Περα αυτων που ανεφερε ο Γιαννης,πολυ πλακα ειχε και οταν εκανε τον Αναστοπουλο laugh.gif laugh.gif laugh.gif
j-kidd13
Τους ξεφυγε παλι ο Παλαιοκωστας,στο Αλεποχωρι....Αστυνομικοι σταματησαν τυχαια το αυτοκινητο που επεβαινε επειδη ειχε παραξενη πινακιδα,και μετα διαπιστωσαν οτι επιβατης ηταν ο Παλαιοκωστας.Στην προσπαθεια του να ξεφυγει,πυροβολησαν και του εσκασαν τα λαστιχα του αυτοκινητου,αλλα ο "μεγας" δραπετης δεν πτοηθηκε,και χαθηκε με τα ποδια μεσα στο δασος...
мя лiTнoидS
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 14 2009, 20:38 ) *
Τους ξεφυγε παλι ο Παλαιοκωστας,στο Αλεποχωρι....Αστυνομικοι σταματησαν τυχαια το αυτοκινητο που επεβαινε επειδη ειχε παραξενη πινακιδα,και μετα διαπιστωσαν οτι επιβατης ηταν ο Παλαιοκωστας.Στην προσπαθεια του να ξεφυγει,πυροβολησαν και του εσκασαν τα λαστιχα του αυτοκινητου,αλλα ο "μεγας" δραπετης δεν πτοηθηκε,και χαθηκε με τα ποδια μεσα στο δασος...



γιατι πιστευεις πως μπορουν να τον πιασουν!? .. δηλαδη και να τον πιασουν με ελικοπτερο θα φυγει παλι icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Air Kef
Ας θάψουμε λίγο Google και Microsoft.. biggrin.gif
Της Google βέβαια πάει και στις αστείες φώτο.

Κάτι έψαχνα για το Google Earth στον Google Chrome, και με έστειλαν να τρέξω έναν έλεγχο με Internet Explorer! Αν είναι δυνατόν! Για άλλο πρόγραμμα να το καταλάβω, αλλά πρόγραμμα της Google, σε site της Google, να σε στέλνουν στον Explorer?

Click to view attachment


Τα άλλα δύο αναφέρονται στην υπηρεσία χαρτών της του Live, της Microsoft. Καταπληκτικό το Bird's eye, ωστόσο το τρισδιάστατο απλώς είνα ας πούμε σχεδόν 7 ετών φωτογραφίες..

Παλιό Καραισκάκη.
Click to view attachment

Νίκος Γκούμας live and kicking!
Click to view attachment
Weekendman
http://troktiko.blogspot.com/2009/04/internet_17.html
Το οτι δεν πληρώνεσαι πάντα στην ώρα σου στο Ελληνικό Μπάσκετ δεν μεν εκπλήζει και οτι ίσως πρέπει να βρείς άλλες δραστηριότητες για να συμπληρώσεις το εισόδημα σου, με κάπως ιδιαίτερο τρόπο το εφάρμοσε ο Καράβολας σε αυτήν την περίπτωση.
Pierce
Ποιος #$^#!!^$#^ εβαλε 10:30 το πρωι Γονιδη στο τερμα $#^%#&$%&$&#%@$!@
Das Kapital
QUOTE (Weekendman @ Apr 17 2009, 17:07 ) *
http://troktiko.blogspot.com/2009/04/internet_17.html
Το οτι δεν πληρώνεσαι πάντα στην ώρα σου στο Ελληνικό Μπάσκετ δεν μεν εκπλήζει και οτι ίσως πρέπει να βρείς άλλες δραστηριότητες για να συμπληρώσεις το εισόδημα σου, με κάπως ιδιαίτερο τρόπο το εφάρμοσε ο Καράβολας σε αυτήν την περίπτωση.


Έπαιζε και στα λιόσια μια χρονιά ο Καράβολας,πολυ νεύρο δύναμη και τσαντίλα,φαινόταν ο τύπος,πολυ κωλόφατσα! tongue.gif
a bullet for your head
Ειδα χθες μια ειδηση που μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση.
Στη Γερμανια,οι οικοι ανοχης κ οι ιεροδουλες εχουν επιδοθει σε ενα απιστευτο σαφαρι προσφορων,προκειμενου να προσελκυσουν πελατες,μιας κ η οικονομικη κριση εχει πληξει κ αυτον τον ''τομεα''..με μειωση μαλιστα κατα 50% της πελατειας..
Και τι κανουν..??
Μειωσαν τις τιμες,βγαλαν πακετο προσφορων οπου με ενα μικρο σχετικα κοστος,μπορεις να τρως,να πινεις απεριοριστα ακομα κ να ....ξερετε.. rolleyes.gif
Εντωμεταξυ οι ''καμπανιες'' τους ειναι ορατες παντου,εξω απ τα ''μαγαζια'' τους,στο διαδικτυο,μιας κ στη Γερμανια ειναι καθ'ολα νομιμο επαγγελμα.
Μαλιστα,οι ιεροδουλες υπογραφουν συμβασεις,εχουν ασφαλεια κ φορολογουνται κανονικα οπως ολα τα αλλα επαγγελματα..
Ο τζιρος ετησιως λεγεται οτι φτανει τα 14δις ευρω...
Air Kef
QUOTE
QUOTE(Air Kef @ Apr 23 2009, 11:16 ) *
Ρε Άλεξ, όταν θα πάρεις πτυχίο, θα έχεις βρει μια κοπέλα που περνάτε καλά και με τους φίλους σου ακόμα πιο ωραία, σκέφτεσαι τι να κανεις στην ζωή σου, ψαχνεις δουλειές, βγάζεις τα πρώτα σου λεφτά, κάνεις όνειρα ...

Τα μπαράζ ανόδου πού τα βάζεις?



Σε έχασα.
Αλλα πραγματικά είσαι ενας από αυτούς που σκεφτόμουν οταν εγραφα τα παραπάνω. tongue.gif
Ειδικά τώρα που ήρθε το Μακ, θα πρέπει να ηταν κανονικό δράμα να μπεις τον Μαη. biggrin.gif


Flash έχεις χαιρετήσματα από JohnMag.
Και έμπα και κάνα μσν ρεεε!


Επίσης η άκυρη ερώτηση της ημέρας:

Οι gay, όταν τσακώνονται, παίζουν ξύλο;
Εννοω, ότι σε όλους μας λογικά μας έχει έρθει να ρίξουμε καμιά μπούφλα στις κοπέλες μας/φιλες μας/ αδελφές μας αλλά έχουμε έναν (αυτο)σεβασμό και δεν το κανουμε "επειδη δεν βαράμε κοπέλες".
Οι gay όμως όχι!
Ξέρει κανενας;

(πραγματικά καμία διαθεση ειρωνίας κτλ).
stefan
QUOTE(Air Kef @ Apr 23 2009, 14:37 ) *
Επίσης η άκυρη ερώτηση της ημέρας:

Οι gay, όταν τσακώνονται, παίζουν ξύλο;
Εννοω, ότι σε όλους μας λογικά μας έχει έρθει να ρίξουμε καμιά μπούφλα στις κοπέλες μας/φιλες μας/ αδελφές μας αλλά έχουμε έναν (αυτο)σεβασμό και δεν το κανουμε "επειδη δεν βαράμε κοπέλες".
Οι gay όμως όχι!
Ξέρει κανενας;

(πραγματικά καμία διαθεση ειρωνίας κτλ).


Εγω παντως εχω 2 gay που μενουν στην περιοχη μου
να τσακωνονται και μαλιστα με καλες επιδοσεις στις μπατσες..

Ισως ξυπναει απο πολυυυυυ βαθια το ανδρικο τους ενστικτο για λιγο.
j-kidd13
Ε μα πρεπει να δικαιολογησουν καπως και το αντρικο παρουσιαστικο τους, πως να το κανουμε??? smiley.gif
stefan
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 23 2009, 14:51 ) *
Ε μα πρεπει να δικαιολογησουν καπως και το αντρικο παρουσιαστικο τους, πως να το κανουμε??? smiley.gif


Πλακα στην πλακα ομως
στο σκηνικο που ημουνα μπροστα,επαθα πλακα απο το ξυλο που ειδα.
Ο ενας ειδικα φοβηθηκα μην πλακωσει και εμενα στο ξυλο που απλα κοιταζα.. laugh.gif laugh.gif
dizzy_fingers
Γιατί ρε παιδιά, οι γυναίκες όταν πλακώνονται είναι λιγότερο άγριες?

Συνδυάστε γυναικεία μίση με ανδρικούς μύες και αμέσως καταλαβαίνετε γιατί ρίχνουν τόσο άσχημα οι gay.


[stereotype mode off]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.