Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χαίρεται από τον νέο.. Κλειστά γήπεδα, τσάντα, μπάλα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
koutzi
Χαίρεται...

Τελευταία πήρα το άθλημα πιο ζεστά και ψάχνομαι!

1) Κυρίως για Αττική, και Βόρεια Προάστια! (κέντρο επιχειρήσεων Πεντέλη βάλτε)
Παίζει κανένα θεματάκι για κλειστά γήπεδάκια τώρα το χειμώνα? Ή πρέπει να είσαι αθλητής σε σωματείο για τέτοιο προνόμιο?
Από τα ιδιωτικά γυμναστήρια έχουν τέτοιες υποδομές πουθενά?


2) Σε μπάλα, μ'αρέσουν οι softgrip αλλά είναι πολύ ευαίσθητες σε εξωτερικούς χώρους νομίζω!

Molten όσες έχω δει, τούβλα μου φαίνονται, καθόλου grip και μετά από χρήση γίνονται χάλια..

Σε nike που δεν μπορώ να βρω πουθενά μια πλήρη λίστα επιλογών και χαρακτηριστικών έχω δει κάτι όμορφες και σχετικά
ανθεκτικές εδώ κι εκεί αλλά με έχει κουράσει η αναζήτηση..

Spalding:
Neverflat ok, καλή σ'αυτό που κάνει... αλλά σε εξωτερικό χώρο θα γίνει μάλλον άχρηστη πριν ξεφουσκώσει... :S Μιλάω εκ πείρας :Ρ, βέβαια δεν είχα ρωτήσει τον ιδιοκτήτη πόσο καιρό την είχε...

Street την έχει χρησιμοποιήσει κανείς? Είναι σαν τις φθηνές λαστιχόμπαλες? Από channels, grip, τιμή σε ελλάδα, κάποια εμπειρία?

Gold/Silver με outdoor option πάλι τι εμπειρία έχετε? Δεν έχω παίξει με καμία, μόνο καινούριες έχω πιάσει σε interspo. Ψάχνω να δω κανένα βιντεάκι μετά από χρήση πώς γίνονται αλλά πάλι δε βρίσκω τπτ...

Δηλαδή κοιτάζω για value for money καστάσταση!

Είχα πάρει από "τζάμπα" μεριά μια liveup. Φιλότιμη προσπάθεια η μπαλίτσα... Κι όσο ήταν καινούρια είχε τρελό σουξέ στα γηπεδάκια. Στα 10 ευρώ... Μου έβγαλε ένα 3μηνο ατόφια με καθημερινή χρήση σε τσιμέντο! Πλέον έχει φθαρεί αρκετά, μετά από 6 μήνες σχεδόν καθημερινής χρήσης. Εντάξει έχει ψωμιά ακόμα πιστεύω!

Δηλαδή ψάχνω κάτι που να κρατάει παραπάνω απ'αυτή όταν πάμε κοντά στα 35 ευρώ πχ. Περισσότερα χρήματα για εξωτερική χρήση μάλλον είναι αμαρτία! Όσο και να θέλω να πάρω την TF-1000 με το δερματάκι, δε μου πάει η καρδιά αν δε βρω κλειστή λεία επιφάνεια!

Ζητάω πολλά? :Ρ

3) Σε τσαντούλα, backpack, που να χωράνε (όχι με το ζόρι), μπάλα-παπούτσια-πετσέτα έχετε τπτ που να βρίσκεται εντός συνόρων? Έχω δει στον γουγλ, κάτι σε jordan-nike αλλά θα προτιμούσα κάτι πιο φθηνό!
Κι αν η μπάλα πιάνει εξωτερικά με δίχτυ δε λέμε όχι.. smile.gif

Αυτά για τώρα... Καλώς με φορτωθήκατε... :Ρ
AndreasAlex
Γεία σου φίλε!

Και γώ καινούργιος στο site και είπα να πώ ένα γειά!

Ασχολούμαι με το μπάσκετ όποτε μπορώ και είναι χαρά μου να συνομιλώ με συναδέλφουςsmile.gif
koutzi
Γεια σου κι εσένα... Περιορισμένες ενότητες για ερασιτέχνες νομίζω! Προσπαθώ να βρω κάτι αλλά σκόρπια ποστ εδώ κι εκεί...
Δε βλέπω να απαντάει και κανείς...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.