Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2
alexf-5
Και η σεναριολογία, απόηχοι και όλες οι μετεγγραφικές πληροφορίες εδώ!

Τι λέτε μάγκες ξεκινάμε;;
alexf-5
Κινητικότητα στον ΣΕΦΑ Αρκαδικό για την εύρεση νέων χορηγών για τη νέα χρονιά. Ενδιαφέρουσες οι επόμενες 15 ημέρες.

Έχουν ξεκινήσει οι αποδεσμέυσεις και οι ανανεώσεις στην Αρκαδική ομάδα.

Αυξημένες οι πιθανότητες να αποτελέσει παρελθόν ο Μίλαν Ψάλτου, αλλά τίποτα επίσημα δεν έχει αναφερθεί από τον ίδιο το σύλλογο.
alexf-5
Α ξέχασα δεν αποκλείεται να "σκάσει βόμβα" μέσα στο Καλοκαίρι από ομάδα της Β' Εθνικής αουτσάιντερ για άνοδο στην Α2 Εθνική κατηγορία, αν έχουν ευτυχή κατάληξη κάποιες επαφές επενδυτικού χαρακτήρα...
pointguard
akougetai oti tha xosei lefta o ofh tou xronou!
lek#13#
QUOTE(pointguard @ May 27 2008, 00:14 ) *
akougetai oti tha xosei lefta o ofh tou xronou!

xm...auto pou exei simasia einai oti plirwseis na sou bgei se kalo..gia oles tis omades isxyei ayto..
o OFH pou anaferthikes exei xrima k tha dwsei..opws edwse k perusi..to irakleio megali poli k paei kairos
pou exoyn na doun mia omada se megali katigoria..k gia ayto oloi exoun oreksi..apo ton dimo mexri toys
pollous opadous toy..kata eme paizei dinata na anebei..
alla sthn B ginete panikos..an einai to prwtathlima opws fetos ti batzet k lefta?agios o theos k tyxi na xeis.. jedi.gif
panagias
ο ΟΦΗ χτυπήσει σίγουρα την άνοδο
Jabar
Σας παρακαλώ γράφετε με μικρά ελληνικά γράμματα. greeklish.jpeg
Αισθάνομαι άσχημα κάνοντας την ίδια επισήμανση συνεχώς.Ευχαριστώ.
Antonis B
μέχρι στιγμής ο Οφη ασχολείται μα τους "καλούς" περισυνούς.
έκλεισαν : Δελατόλας, Παναγάκης, Χουλιάρας, Τσακιρίδης.
παρελθόν ο Ορνιθόπουλος και ο πανμέγιστος Λεκάκος 77.gif

νέα μεταγραφή ο Κώστας Τσέλιος από το Icbs.
lek#13#
B)-->
QUOTE(Antonis B @ May 27 2008, 10:44 ) *

μέχρι στιγμής ο Οφη ασχολείται μα τους "καλούς" περισυνούς.
έκλεισαν : Δελατόλας, Παναγάκης, Χουλιάρας, Τσακιρίδης.
παρελθόν ο Ορνιθόπουλος και ο πανμέγιστος Λεκάκος 77.gif

νέα μεταγραφή ο Κώστας Τσέλιος από το Icbs.
[/quote]


Βρε το αντωνακη μου!!!!!Πες τους αληθεια πως μου χαλασες την μεταγραφη για να ερθω
στο ομαδακι σου φετος!!!!ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ εννοω!!!! icon_drunk.gif
κ ειδες ε?κυριος ειμαι...
κ ο Φαρμακης κλεινει για τριτη χρονια...οποτε οι περυσινοι αρχηγοι ανανεωσαν, αλλα
αυτο που με προβληματιζει ειναι γιατι ο ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ανανεωσε πρωτος?
βρε μπας κ θελει να φαει τους αλλους 2 κ να γινει αρχηγος Νο1?????
Δελατολα το νου σου....... icon_wave.gif
Antonis B
QUOTE(lek#13# @ May 28 2008, 20:12 ) *
QUOTE(Antonis B @ May 27 2008, 10:44 ) *
μέχρι στιγμής ο Οφη ασχολείται μα τους "καλούς" περισυνούς.
έκλεισαν : Δελατόλας, Παναγάκης, Χουλιάρας, Τσακιρίδης.
παρελθόν ο Ορνιθόπουλος και ο πανμέγιστος Λεκάκος 77.gif

νέα μεταγραφή ο Κώστας Τσέλιος από το Icbs.



Βρε το αντωνακη μου!!!!!Πες τους αληθεια πως μου χαλασες την μεταγραφη για να ερθω
στο ομαδακι σου φετος!!!!ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ εννοω!!!! icon_drunk.gif
κ ειδες ε?κυριος ειμαι...
κ ο Φαρμακης κλεινει για τριτη χρονια...οποτε οι περυσινοι αρχηγοι ανανεωσαν, αλλα
αυτο που με προβληματιζει ειναι γιατι ο ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ανανεωσε πρωτος?
βρε μπας κ θελει να φαει τους αλλους 2 κ να γινει αρχηγος Νο1?????
Δελατολα το νου σου....... icon_wave.gif


εργασιακό χαλαρά. είσαι μέσα.

ο Πρόδρομος θα πλήρωνε για να παίξει στον Όφιδα ρρρεεεεεεεεεεεεεε.
GREER
BASKETBLOG.GR "Το Λαύριο θέλει να καλύψει την θέση του σέντερ με τον καλύτερο δυνατό τρόπο εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου και για τον λόγο αυτό… χτύπησε την πόρτα του Κρόνου Αγίου Δημητρίου για την απόκτηση του Τάσου Καταμπαλή, αλλά κανείς δεν άνοιξε.

Το συγκρότημα του Νίκου Χρυσόγελου ζήτησε όπως φαίνεται πολλά λεφτά, με αποτέλεσμα οι ιθύνοντες του Λαυρίου να κάνουν πίσω και να ψάξουν αλλού την τύχη τους. Έτσι μετά την αρνητική τροπή που πήρε το συγκεκριμένο θέμα, στράφηκαν στην περίπτωση του Θανάση Σουφλιά, ο οποίος θα αποχωρήσει από την Κομοτηνή. Εξελίξεις στο συγκεκριμένο θέμα αναμένονται τις επόμενες ημέρες."


Για να δουμε τι θα γινει επιτελους με τον σεντερ...
gatos
ο ΔΟΥΚΑΣ με προπονητή το ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟ και με μειωμένο μπάτζετ ψάχνει να στελεχώσει την ομάδα με κυρίως νέα παιδιά με διψα θέληση και φιλοδοξίες.Ακούστηκε πως είναι κοντά σε συμφωνία με τον Μαστροκωστόπουλο που έπαιζε Κομοτηνή.Πολύ καλή κίνηση αν γίνει.Τον έχω δεί με ΝΗΑΡ και Λαύριο και μου άρεσε πολύ.Βλέπει όσο λίγοι γήπεδο και είναι για ασσος ψηλός νομίζω 1,96 περίπου.Είδωμεν
Antonis B
Στο Λαύριο θα συνεχίσει τη καριέρα του ο άσσος (τέλειος σουτέρ) Γιάννης Στεφανάκης (από Ιεράπετρα) όπως αναφέρει η εφημερίδα Πατρίδα σήμερα.
"Είναι από τις καλύτερες ομάδες της κατηγορίας και χαίρομαι που υπέγραψα σε αυτήν" είπε ο ίδιος.

Καλός παίκτης, θα βοηθήσει αν δεν έχει τα προβλήματα τραυματισμού που είχε πέρυσι.
zigolo7
Φήμες θέλουν τον Δημήτρη Μαστροκωστόπουλο (Κομοτηνή) να βρίσκεται σε συζυτήσεις με τον Αία ευόσμου....
gatos
QUOTE(zigolo7 @ Jun 6 2008, 12:46 ) *
Φήμες θέλουν τον Δημήτρη Μαστροκωστόπουλο (Κομοτηνή) να βρίσκεται σε συζυτήσεις με τον Αία ευόσμου....


Αθηναίος δεν ειναι ο Μαστροκωστόπουλος? Αν ναι οι ομάδες της Αθήνας τι κανουν?κοιμούνται?Πολύ εξελίξημος παικτης και για Β Εθνική είναι super.Εγώ άκουσα για Λαύριο η Δούκα.Χάλασε?
dirk10
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif να δω πιος θα πρωτοσουταρει στο λαυριο
taz4
Superbasket.gr:Την απόφαση να επιστρέψει στη Θεσσαλονίκη μετά από 13 χρόνια απουσίας την είχε πάρει εδώ και καιρό ο Τζον Κόρφας. Και σήμερα πήρε μία ακόμη απόφαση, που είναι αλήθεια ότι προκάλεσε έκπληξη. Συμφώνησε με την ομάδα του Απόλλωνα Καλαμαριάς και εκεί θα συνεχίσει την προπονητική του καριέρα...
basket11
Από ΣΕΦΑ ποιοι φεύγουν;
alexf-5
Ψάλτου αποτελεί παρελθόν και όλα δείχνουν ότι και ο Ισίδωρος Κουτσός αφήνει την Τρίπολη.
Small Forward
Γειά χαρά σε όλους!!!
Καινούργιος στο forum και ... Λαυριώτης δεν το κρύβω...
Έχει ακούσει κάτι κανείς για καμιά κλεισμένη μεταγραφή στην ομάδα;;;
Εγώ πιστεύω οτι χρειαζόμαστε ενίσχυση οπωσδήποτε στο 5 και στον άσσο...
Μάλιστα έχω στο μυαλό μου εναν πού καλό center και μάλιστα Λαυριώτη...
Και ο νοών νοείτω....
monterei
Πολυ ησυχια και καθολου λεφτα στην κατηγορια και καποιοι ζητανε 50 χιλιαρικα για ενα παιχτη. Και υστερα ξυπνησαν.
paris13
Exeτε ακουσει τιποτα για τον Σπορτινγκ?
monterei
Δεν ακουγεται τιποτα και τον βλεπω να πηγαινει και φετος κι αλλο κατω. Ειναι κριμα τοσες ιστορικες ομαδες να υποβιβαζονται ετσι.
monterei
Ακουστηκε οτι ο Προκος παει Αρκαδικο ;
monterei
Καποιοι μανατζερ εχουν τρελαθει και ζητανε τρελα λεφτα γι αυτο δεν ακουγονται μεταγγραφες. Οταν ολοι λογικευτουν και καταλαβουν τι γινεται στην κατηγορια μας τοτε θα δουμε και μεταγγραφικες κινησεις.
alexf-5
Προσωπικά αποκλείω αυτή τη στιγμή μεταγραφή Πρόκου στον Αρκαδικό. Αν στην πορεία αλλάξει κάτα δεν μπορώ να γνωρίζω.

Ο Κοψαύτης αποτελεί ήδη παίκτης του Αρκαδικού.
monterei
Καλο θα ηταν αν ξερει καποιος ή καποιοι να γραψουν ολες τις ομαδες τις φετινες με τισ μεταγγραφες και τις αποδεσμευσεις. Να μας πουν και για τις νεεες ομαδες που ανεβηκαν δυναμικη κτλ.
basketka*los
Τι εγινε ρε παιδια η Β δε κινειται καθολου?Η πιο συρναπαστικη κατηγορια της Ελλαδας θα ναι τοσο ανιαρη φετος?
pikoulino
Και με τη βουλα στον Αμυντα ο Γιανναλετσος
basketka*los
Καλη μεταγραφη για τον Αμυντα!Νομιζω οτι φετος μπορει να ειναι η σειρα του!Αρκει να μεινει η περσινη ομαδα οπως ηταν...
alexf-5
Στη φετινή χρονιά στη Β' Εθνική αρκετοί παίκτες ζητούν πολλά και οι περισσότεροι σύλλογοι κυρίως του "κέντρου" δίνουν πολύ λιγότερα! Τώρα τι θα γίνει είναι μια άλλη ιστορία
GREER
Λοιπον, επεστρεψα και παλι. Τωρα που σιγα-σιγα τα ροστερ κλεινουν και οι μεταγραφες τελειωνουν εγω ενα συμπερασμα εβγαλα μετα απο ολα αυτα που ακουσα και εμαθα ολο αυτο το καιρο. Μερικοι παιχτες νομιζουν οτι παιζουν στην Α1. Υπηρχαν πολλοι αξιολογοι παιχτες που απο οτι εμαθα τους χτυπησαμε τη πορτα και ζητησανε τον ουρανο με τα αστρα, επειδη εχει βγει πλεον στη πιατσα οτι η ομαδα πληρωνει καλα και οτι κανεις δεν χανει τα λεφτα του και οτι τα παιρνει μεχρι τελευταιας δεκαρας. Οι παιχτεσ αυτοι ομως επ ουδενι δεν αξιζουν τα λεφτα που ζητησανε και γι' αυτο δεν καναμε καποιες μεταγραφες που ειχαμε σχεδιασει στη αρχη. Εχω παραδειγμα κραχτο απο εναν πολυ καλο παιχτη του Αιγιου(οχι αυτον που πολλοι θα νομιζετε) που πραγματι ειναι πολυ καλος παιχτης και με πολυ καλη χρονια, τα λεφτα που ζητησε ομως ηταν πολυ παραπανω απο την αξια του.
GREER
Ακομα και ετσι ομως οι μεταγραφες που εγιναν ειναι πολυ καλες. Καποιες βεβαια ειναι ερωτηματικα και δεν τα ξερω τα παιδια, αλλα οι τρεις απο τις πεντε(αν δεν κανω λαθος) μεταγραφες μας ειναι πολυ καλες. Ειδωμεν!!
monterei
Εγω ειδα οτι ο Τυρλας πηγε σε μικροτερη κατηγορια και ο Προκος επισης για να τα κονομησουν πηγαν ή για να αραξουν ;;;;;;;; Επισης δεν ειδα καποιο μεγαλο ονομα να μεταγραφετε εκτος αυτο του Υφαντη στον Ικαρο.
Βεβαια ειδαμε και το ρεκορ απολυσης κοουτς παλι στον Ικαρο, γιατι ο Δενδρινος καταλαβε τι γινεται και εφυγε νωρις ο ανθρωπος.
Antonis B
Σε μια σπουδαία μεταγραφική κίνηση προχώρησε η ομάδα του ΟΦΗ που απέκτησε για την επόμενη αγωνιστική περίοδο τον Παναγιώτη Μπαρλά. Πρόκειται για μια σπουδαία μεταγραφή, καθώς ο 32χρονος πλέι μέικερ θα βοηθήσει με την εμπειρία του το συγκρότημα του Στέφανου Δέδα στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής.

http://www.basketblog.gr/index.php?option=...12407&Itemid=28
ambulas
B)-->
QUOTE(Antonis B @ Jul 1 2008, 11:02 ) *

Σε μια σπουδαία μεταγραφική κίνηση προχώρησε η ομάδα του ΟΦΗ που απέκτησε για την επόμενη αγωνιστική περίοδο τον Παναγιώτη Μπαρλά. Πρόκειται για μια σπουδαία μεταγραφή, καθώς ο 32χρονος πλέι μέικερ θα βοηθήσει με την εμπειρία του το συγκρότημα του Στέφανου Δέδα στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής.

http://www.basketblog.gr/index.php?option=...12407&Itemid=28
[/quote]
πολυ καλος παικτης κ αριστος χαρακτηρας.μπραβο στην ομαδα του οφη!!
jf10
γεια σας!επειδη ειμαι κ γω ενας παικτης β,α2 κατηγοριας,ενα εχω να σας πω οτι πραγματικα τα παιδια ζητανε λεφτα αρκετα γιατι τα αξιζουν για το χρονο που σπαταλανε καθε μερα στη παλιοομαδα του καθε προεδραρα κ τουσ εχουν κ απληρωτους 4-5 μηνες....γιαυτο ζητανε πολλα για να παρουν σε 5 μηνες αυτα που πραγματικα αξιζουν......οποιος καταλαβε καταλαβε.......λαμογια.....
monterei
Eχεις δικιο μεγαλε ,ομως υπαρχουν και εξαιρεσεις και η ομαδα μου το ΛΑΥΡΙΟ ειναι μια απο αυτες . Κανενας απληρωτος και πανω απο ολα ολοι ειναι καλοπληρωμενοι . Απο οτι ξερω υπαρχουν και αλλες τετοιες ομαδες απλα ειναι μειωψηφια.
basketka*los
Μου ειπαν οτι ο Δουκας πηρε πακετο 4 παικτες απο Νηαρ...Γνωριζει καποιος αν αληθευει και ποιους?
mpasketikos
QUOTE(jf10 @ Jul 1 2008, 13:03 ) *
γεια σας!επειδη ειμαι κ γω ενας παικτης β,α2 κατηγοριας,ενα εχω να σας πω οτι πραγματικα τα παιδια ζητανε λεφτα αρκετα γιατι τα αξιζουν για το χρονο που σπαταλανε καθε μερα στη παλιοομαδα του καθε προεδραρα κ τουσ εχουν κ απληρωτους 4-5 μηνες....γιαυτο ζητανε πολλα για να παρουν σε 5 μηνες αυτα που πραγματικα αξιζουν......οποιος καταλαβε καταλαβε.......λαμογια.....

Φίλε μου,έχεις δίκιο.Εσείς είστε οι πρωταγωνιστές και πρέπει να πληρώνεστε γι'αυτό.Δυστυχώς το μπασκετ έχει μπει σε ένα φαύλο κύκλο απατεώνων και τυχάρπαστων , τον οποίο ορίζουν οι μανατζερ και εκμεταλεύονται τον ιδρώτα σας.Φταίτε όμως κι εσείς που τους το έχετε επιτρέψει.Τουλάχιστον,όταν πηγαίνετε σε ομάδες που σας σέβονται, φροντίστε να μην βγάζετε τα σπασμένα προηγούμενης κακής εμπειρίας.Υπάρχουν και κάποιοι λίγοι που αγαπούν το άθλημα και πρέπει όταν τους βρίσκετε να τους βοηθάτε για να παραμείνουν στο χώρο.Καλό και για εσας θα είναι.Αυτά τα λίγα από εμένα
jf10
ο δουκας πηρε καραμπα,γκαβανοπουλο,παπαργυροπουλο κ εχω ακουσει οτι θελει κ φασουλοπουλο αλλα αυτος νομιζω δυσκολα θα κλεισει εκει γιατι εχει πολυ καλη προταση απο αλλου,παντως εκανε καλες επιλογες ο δουκας κ μακαρι να πιστεψει στα παιδια αυτα γιατι αδικηθηκαν στη νηαρ!!!!ναι οντως στο λαυριο ειναι καλα τα πραγματα κ μπραβο τους!!!ειναι απο τις λιγες ομαδες που σεβονται τους ανθρωπους που δουλευουν γιαυτη.....
mpasketikos
" Ο Μάνος Ξημέρης, υπεύθυνος της επιτροπής μπάσκετ του ΟΦΗ, δήλωσε ότι απώτερος στόχος του ΟΦΗ είναι η άνοδος στην Α1 κατηγορία, κάτι που δικαιούται όπως υποστήριξε ο ιστορικός σύλλογος και ζήτησε την βοήθεια όλων στην νέα αγωνιστική περίοδο. Τόνισε επίσης ότι ο σύλλογος πλέον λειτουργεί με επαγγελματικά πρότυπα και ότι όλη η ομάδα των νέων ανθρώπων που συμμετέχουν στην επιτροπή έχουν σαν στόχο να οδηγήσουν τον ΟΦΗ στην θέση που του αξίζει. Τέλος δήλωσε ότι πριν την έναρξη της αγωνιστικής περιόδου θα συγκαλέσει σύσκεψη με τους οργανωμένους φιλάθλους ώστε να βρεθεί ο κατάλληλος τρόπος και οι αγώνες που θα γίνονται στο ΒΑΚ να είναι μια γιορτή για το Μπάσκετ."


από το site "kretaworldbasketblogspot.com"
blove.gif blove.gif blove.gif
monterei
QUOTE(jf10 @ Jul 1 2008, 15:49 ) *
ο δουκας πηρε καραμπα,γκαβανοπουλο,παπαργυροπουλο κ εχω ακουσει οτι θελει κ φασουλοπουλο αλλα αυτος νομιζω δυσκολα θα κλεισει εκει γιατι εχει πολυ καλη προταση απο αλλου,παντως εκανε καλες επιλογες ο δουκας κ μακαρι να πιστεψει στα παιδια αυτα γιατι αδικηθηκαν στη νηαρ!!!!ναι οντως στο λαυριο ειναι καλα τα πραγματα κ μπραβο τους!!!ειναι απο τις λιγες ομαδες που σεβονται τους ανθρωπους που δουλευουν γιαυτη.....


Παλι καλα που καποιοι αναγνωριζουν το σεβασμο μας προς τους αθλητες που αγωνιζονται στην ομαδα μας.Καλο θα ηταν ομως και καποιοι αθλητες να σεβονται τα χρηματα που παιρνουν και να αποδιδουν αναλογα.
Antonis B
Νεο μπαμ απο ΟΦΗ

Συμφωνησε με το Βασιλη Βαγενα,ο οποίος έμεινε ελευθερος από τον ΑΓΟΡ,οπλίζοντας την ρακετα του με ένα έμπειρο αθλητη,που στην μπασκετικη του διαδρομή εχει αγωνιστεί σε όλες τις κατηγορίες!

http://www.ofi-ac.gr/news_selection.asp?id=1384
berry the truth
Στην Καλαμαριά ο Τρούλιαλης

http://www.betsmart.gr/mainsite/modules/ne...p?storyid=72160
ABRAAM
bball.gif ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!ΕΙΜΑΙ ΛΑΥΡΙΩΤΗΣ ΚΑI ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ,ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕ ΑΣΣΟ ΤΟΥΣ(ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ,ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ,ΣΠΥΛΙΩΠΟΥΛΟ) ΜΕ ΔΥΑΡΙ(ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ,ΣΙΝΗ,ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗ) ΜΕ ΤΡΙΑΡΙ(ΨΗΛΕΑ,ΑΓΑΠΗΤΟ) ΜΕ ΤΕΣΣΑΡΙ(ΤΣΟΛΑΤΟ,?????????????????) ΜΕ ΠΕΝΤΑΡΙ(ΚΑΣΑΜΠΑΛΗ,ΚΑΣΑΝΟ).ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΣΥΝΟΛΟ. bball.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Jabar
QUOTE(ABRAAM @ Jul 3 2008, 17:45 ) *
bball.gif ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!ΕΙΜΑΙ ΛΑΥΡΙΩΤΗΣ ΚΑI ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ,ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕ ΑΣΣΟ ΤΟΥΣ(ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ,ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ,ΣΠΥΛΙΩΠΟΥΛΟ) ΜΕ ΔΥΑΡΙ(ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ,ΣΙΝΗ,ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗ) ΜΕ ΤΡΙΑΡΙ(ΨΗΛΕΑ,ΑΓΑΠΗΤΟ) ΜΕ ΤΕΣΣΑΡΙ(ΤΣΟΛΑΤΟ,?????????????????) ΜΕ ΠΕΝΤΑΡΙ(ΚΑΣΑΜΠΑΛΗ,ΚΑΣΑΝΟ).ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΣΥΝΟΛΟ. bball.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Καλως όρισες καλά ποσταρίσματα.To post το μετέφερα εδώ. Οταν υπάρχει TOPIC με το θέμα,όπως στη περίπτωσή σου,μεταγραφές στη Β Εθνική δεν πατάμε το new topic . Πάμε στο τόπικ,πατάμε πάνω στο τίτλο enter και πατάμε το reply πάνω δεξιά.Γράφε σε παρακαλώ με μικρά γράμματα.Τα κεφαλαία σημαίνουν ότι φωνάζεις και αντιδικείς.
Επίσης μιας και είσαι καινούριος καλό θα ήταν να διαβάσεις προσεκτικά και τις οδηγίες για ένα καλό ποστ.Σου τα έστειλα και με πμ οποιαδήποτε βοήθεια θες και επεξήγηση στείλε πμ σε κάποιον moderator.
sporting b.c.
Ο Μουτράν στον Αρκαδικό
http://www.basketblog.gr/index.php?option=...12582&Itemid=28

Μια σπουδαία μεταγραφική κίνηση πραγματοποίησε ο Αρκαδικός, που απέκτησε τον Ηλία Μουτράν. Ο Έλληνας παίκτης είναι 28 χρονών, έχει ύψος 1μ99 και αγωνίζεται στη θέση του φόργουορντ.

Πρόκειται για μια μεγάλη μεταγραφή για το συγκρότημα του Γιάννη Σμυρνιώτη, καθώς πέρυσι με την φανέλα του Σπόρτιγκ ο Μουτράν πραγματοποίησε μια πολύ καλή σεζόν. Με τις μεταγραφικές κινήσεις που έχει κάνει μέχρι στιγμής η ομάδα της Τρίπολης δείχνει πως θέλει να σταθεί με αξιώσεις στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής κατηγορίας.
aigio
To Αιγιο αφησε τρια απο τα σημαντικοτερα γραναζια ελευθερους. Προκος, Τυρλας, Σταμοπουλος αποτελουν παρελθον κυριως λογω των απιστευτα υψηλων απαιτησεων που ειχαν. Τυχαινει να γνωριζω οτι ο Τυρλας ειχε και καποιους προσωπικους λογους και δεν ηταν τοσο οικονομικο το θεμα.
Τωρα για μεταγραφες δεν εχω ακουσει κατι παρα μονο αυτα που αναφερονται και εδω περι εξωπραγματικων απαιτησεων των παικτων. Οποτε και οι κινησεις αρκετων ομαδων φανταζομαι θα αργησουν. Δεν ξερω σε ποια κατηγορια θα παιζουμε του χρονου, αλλα αυτα που γινονται με το Πανοραμα ειναι για γελια και για κλαματα.
Ελπιζω παντως οτι ο προγραμματισμος δε θα μεινει πισω και οτι θα μπορεσουμε να ανταποκριθουμε επιτυχημενα και του χρονουστις απαιτησεις οποιας κατηγοριας παιζουμε.

Ακουγεται οτι πηραμε τον Κυριακιδη απο την Κορινθο. Ειναι καλος, γνωριζετε κατι; Επισης κρατησαμε 6 παικτες απο το περσινο ροστερ. Για Λιγγο και Μανωλα θα ξεκαθαρισει αναλογα με την κατηγορια που θα παιξουμε.
basketka*los
Ο κυριακιδης εχει συμμετασχει και σε Α1...Δε γινεται να ρςταμε για τετοιους παικτες...Πολυ ικανος σκορερ και εξυπνος παικτης!Χωρις να εντυπωσιαζει βεβαια με τα αθλητικα του προσοντα....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.