Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλως σας βρηκα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
akis13
Καλως σας βρηκα...και απο οτι εμαθα έπεσα πανω στα δυο χρονια του site και σε μια αναβαθμηση!
Σας βρήκα εντελως τυχαια απο το google αν και εψαχνα να βρω κατι αλλο!
Λεγομαι Ακης ειμαι 28χρ παντρεμένος και με ενα μωράκι 19 μηνων smile.gif
Ειμαι Παναθηναικος και θέλω να πιστευω οτι θα ειναι και φετος ολα πράσινα!Τα υπολοιπα στο forum
morfi
QUOTE(akis13 @ Jul 24 2006, 02:40 AM)
Λεγομαι Ακης ειμαι 28χρ παντρεμένος και με ενα μωράκι 19 μηνων smile.gif
*

Σε τυλιξανε και εσενα... banana.gif να το χαιρεσαι το παιδακι σου... θα του παρω μια εμφανιση του ριβαλντο... tongue.gif


QUOTE(akis13 @ Jul 24 2006, 02:40 AM)
Ειμαι Παναθηναικος και θέλω να πιστευω οτι θα ειναι και φετος ολα πράσινα!Τα υπολοιπα στο forum
*

Ωραιο χιουμορ εχεις... banana.gif
tsops
QUOTE(akis13 @ Jul 24 2006, 12:40 AM) *
Καλως σας βρηκα...και απο οτι εμαθα έπεσα πανω στα δυο χρονια του site και σε μια αναβαθμηση!
Σας βρήκα εντελως τυχαια απο το google αν και εψαχνα να βρω κατι αλλο!
Λεγομαι Ακης ειμαι 28χρ παντρεμένος και με ενα μωράκι 19 μηνων smile.gif
Ειμαι Παναθηναικος και θέλω να πιστευω οτι θα ειναι και φετος ολα πράσινα!Τα υπολοιπα στο forum


Καλώς ήλθες και καλά Post. Να σου ζήσει το μωράκι σου και να το δεις όπως επιθυμείς και να του πάρεις από τώρα κάνα κορμάκι από τη μπουτίκ (ξέρεις ποιά μπουτίκ)....και ω, ναι, φέτος θα έχουμε πολύ πράσινο φόντο! cool.gif
Live strong
Καλώς μας ήρθες Άκη… icon_wave.gif να σου ζήση το μπουμπούκι σου και όπως λέει και ο tsops να τον μάθεις από μικρό στα πράσινα. rolleyes.gif Ο ανιψιός μου είναι οκτώ μηνών και έχει από πέντε τη πράσινη φανέλα 69.gif
Καλά posts cool.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες Άκη στην παρέα μας.
Σου εύχομαι κι εγώ τα καλύτερα για την κόρη σου αλλά και για την κοινότητα για την οποία είσαι υπεύθυνος wink.gif.
Live strong
QUOTE(dizzy_fingers @ Jul 24 2006, 12:18 PM) *
Καλώς ήρθες Άκη στην παρέα μας.
Σου εύχομαι κι εγώ τα καλύτερα για την κόρη σου αλλά και για την κοινότητα για την οποία είσαι υπεύθυνος wink.gif.



Κοριτσάκι… w00t.gif ακόμα καλύτερα 41.gif
morfi
QUOTE(Live strong @ Jul 24 2006, 01:14 PM) *
Καλώς μας ήρθες Άκη… icon_wave.gif να σου ζήση το μπουμπούκι σου και όπως λέει και ο tsops να τον μάθεις από μικρό στα πράσινα. rolleyes.gif Ο ανιψιός μου είναι οκτώ μηνών και έχει από πέντε τη πράσινη φανέλα 69.gif
Καλά posts cool.gif

Πραγματικα, τωρα χαιρεστε?Μονο στο μπασκετ βλεπετε κουπα και αυτο λογο βασιλακοπουλου...
Live strong
QUOTE(morfi @ Jul 24 2006, 02:37 PM) *
Πραγματικα, τωρα χαιρεστε?Μονο στο μπασκετ βλεπετε κουπα και αυτο λογο βασιλακοπουλου...


Και τι έγινε δηλαδή; Αυτή δεν είναι κούπα; Δεν πιάνεται;
Άλλωστε μπασκετικό forum είναι αυτό για τις μπασκετικές κούπες θα μιλάμε!!!! smile.gif

Το ποδόσφαιρο, κοινός κλοτσοσκούφι εμένα προσωπικά δεν με αγγίζει καθόλου σαν άθλημα… άρα μου είναι εντελώς αδιάφορο αν και πότε θα σηκώσουν κούπα οι πράσινοι! wink.gif
Alexmei
QUOTE(akis13 @ Jul 24 2006, 12:40 AM) *
Καλως σας βρηκα...και απο οτι εμαθα έπεσα πανω στα δυο χρονια του site και σε μια αναβαθμηση!
Σας βρήκα εντελως τυχαια απο το google αν και εψαχνα να βρω κατι αλλο!
Λεγομαι Ακης ειμαι 28χρ παντρεμένος και με ενα μωράκι 19 μηνων smile.gif
Ειμαι Παναθηναικος και θέλω να πιστευω οτι θα ειναι και φετος ολα πράσινα!Τα υπολοιπα στο forum



Καλώς όρισες στο φόρουμ......να σου ζήσει η Μπέμπα και να γίνει μέλος στο φόρουμ biggrin.gif
Καλά ποστ........
akis13
Παιδια σας ευχαριστω ολους για τα καλοσωρησματα απλα να σας πω οτι ειναι μπέμπης tongue.gif Η φωτο ειναι απο την βάπτηση,οπου και καλα το εθιμο λεει οτι μεχρι τοτε δεν κοβεις τα μαλλια ohmy.gif smile.gif Οσο για καλτσακια,φορμουλα,παπουτσακια του βαζελου τα εχω παρει ειδη!Μεχρι και λαμπαδα του πηρα για το πασχα,αλλα φυσικα πηγα εγω με αυτην rolleyes.gif
Alexmei
OOOOOΧΧΧΧΧΧ και στην αρχή του προηγούμενού μου ποστ είχα γράψει "...ο Μπέμπης....." αλλά μετά είδα του dizzy ( 45.gif ) και έλεγε "......η κορούλα........" και το άλλαξα.....

Οπότε πάμε πάλι.....

Καλώς όρισες στο φόρουμ......να σου ζήσει ο Μπέμπης και να γίνει μέλος στο φόρουμ
Καλά ποστ........
hagi
Καλώς όρισες και από μένα..Έχουμε την ίδια ηλικία όπως σχεδόν και τα παιδιά μας..Εμένα ο μικρός είναι 15 μηνών..Να μας ζήσουν λοιπόν..
Καλή αρχή και καλά posts...
Για την ομάδα μου δεν θα σου πω..νομίζω φαίνεται..
thrylos7
Tί έγινε; Οι πράσινοι πάνε να φτάσουν σε αριθμό τους κόκκινους; tongue.gif

Καλώς ήρθες Άκη!
Εχώ θα σου ευχηθώ τα καλύτερα για όλη την οικογένεια σου και όχι μόνο για τον προσωρινά πράσινο μπέμπη! biggrin.gif Καλά posts!

Τους είδες πάντως τους scouters... έτοιμοι είναι να προσφέρουν συμβόλαιο... και στον haqi( Δεν το' ξερα, να σου ζήσει!)

Basketforum: Για παιδιά από 1 ως 101 χρονών!!! icon_drunk.gif
Alexmei
QUOTE
Basketforum: Για παιδιά από 1 ως 101 χρονών!!!



τότε γρήγορα άκη και haqi τα παιδιά σας μέλη...... biggrin.gif
liolias
Καλώς ήρθες Άκη!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.