Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μαϊάμι-Σικάγο
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2
NBAholic
heat1-sm.gif vs bulls1-sm.gif

Σχόλια για τη σειρά αγώνων.
Van_prentzi
Αυτοί οι Bulls πάντα στο λαιμό μου κάθονται...δεν τους πάω καθόλου.
Αλλά μόνος ο Shaq και σε τέτοια ηλικία δε μπορεί να τους αποκλείσει.
Αν παίξει κ ο Wade κάτι γίνεται....
Chicago σε 6.
kostasvc15
Περισυ δυσκολευτηκαν αρκετα οι Χιτ.Φετος με τραυματια και τον Ουειντ θα ειναι πολυ πιο δυσκολο.
Αλλα για Χιτ το βλεπω παλι,θα καθαρισει κανενας Ζο,Ουοκερ 77.gif biggrin.gif
Das Kapital
Δε θα κανω προγνωστικα ο αγωνας ειναι πολυ ντερμπι!!!

Αλλα ελπιζω να κερδισουν οι Χιτ
Gravedigger
Άλλο ένα αμφίρροπο ζευγάρι...Εγώ βλέπω Chicago με μεγάλη μάχη.Κ το Miami πέρσι μας πήρε τον τίτλο από τα χέρια κ δν το έχω ξεχάσει ακόμα...
NBAholic
Tρομερή σειρά θα είναι. Δεν υπάρχει παίκτης που να δυσκολεύει περισσότερο το Γουέιντ στην άμυνα από το Χάινριχ. Μία παραπάνω τώρα, που προέρχεται από τραυματισμό. Για να μην προσθέσουμε και το classic, πλέον, (4η φορά συνεχόμενη!) Σακ vs Μπεν.

Στο 50-50 θα είναι, κι αυτό μόνο και μόνο γιατί το Μαϊάμι έχει πλεονέκτημα έδρας. Το ότι οι Μπουλς έχουν το καλύτερο ρεκόρ δεν είναι τυχαίο.

Ενδιαφέρον θα έχει και η πορεία του τραυματία Πέιτον...
Keyser_Soze
Ντερμπάρα ολκής!!! Αν και είμαι με τους Χιτ με τα μπούνια νομίζω ότι οι Μπουλς είναι ένα κλικ καλύτεροι. 51-49 υπέρ των Μπουλς και ελπίζω να μη δικαιωθώ...
grigoris
Βλέπω Σικάγο αλλά στα 7 παιχνίδια
thrylos7
Πολύ ενδιαφέρουσα σειρά πράγματι...

Έχω μεγάλη φαντασία που βλέπω τους Χιτ να χτυπάνε πρωτάθλημα;
Van_prentzi
QUOTE(NBAholic @ Apr 19 2007, 06:20 PM) *
Στο 50-50 θα είναι, κι αυτό μόνο και μόνο γιατί το Μαϊάμι έχει πλεονέκτημα έδρας. Το ότι οι Μπουλς έχουν το καλύτερο ρεκόρ δεν είναι τυχαίο.


Πλεονέκτημα έδρας έχει το Chicago.Δεν παίζει ρόλο το seeding.
iverson
νομίζω είναι από τις πιο δύσκολες σειρές και θεωρώ ότι θα πάμε στα 7 παιχνίδια με τελικό νικητή το Miami.Οι πρωταθλητές θα παίξουν με καρδιά και τελικά θα περάσουν.
Flash
Για μένα το παιχνίδι είναι λίγο... Κράμερ εναντίον Κράμερ. Λόγω ηλικίας θα ήταν αδύνατον να μην έχω περάσει από περίοδο λατρείας των Bulls αλλά πλέον υποστηρίζω Miami.

Το Σικάγο φέτος είναι ελαφρώς καλύτερο σα σύνολο αλλά στα playoffs μιλάνε οι προσωπικότητες.

Έτσι πιστεύω ότι με τον Alonzo (ένα νεφρό αλλά ακόμα κλείνει φώτα), τον Shaq (150 κιλά και 35 χρονών αλλά πίβοτ μπαλαρίνας) και φυσικά τον Flash (ένας ώμος, ένα γόνατο αλλά καρφώνει στο Θεό) τελικός νικητής θα είναι... ο Ντάστιν Χόφμαν σε έβδομο παιχνίδι.
Aristofanis
Οι θεοι, οι μοναδικοί πραγματικοί πρωταθλητές οι Chicago Bulls θα περάσουν με 4-3!
kostasvc15
QUOTE(Flash @ Apr 20 2007, 04:23 PM) *

Καλως ορισες Φλας! icon_wave.gif Καλα ποστ!
Flash
Ευχαριστώ πολύ kostasvc15! icon_wave.gif Καλώς σας βρήκα!
Das Kapital
Καλος Ορισες φιλε Φλας καλα ποστ!!!

και Κινγκ και φλας να σκισουν στα πλει-οφ!!! 69.gif

Συγγνωμη που καναμε το φορουμ λιγο τσατ!!! smile.gif
Flash
Ευχαριστώ φίλε lebron15. Το ίδιο εύχομαι και εγώ . Kαι από ότι βλέπω από το avatar σου είμαστε και συνδημότες biggrin.gif
Das Kapital
QUOTE(Flash @ Apr 20 2007, 08:34 PM) *
Ευχαριστώ φίλε lebron15. Το ίδιο εύχομαι και εγώ . Kαι από ότι βλέπω από το avatar σου είμαστε και συνδημότες biggrin.gif


Πωπω γουσταρω τρελα!!!
Pierce
ειναι το πρωτο ζευγαρι που θα δουμε ε?? χμ ολοι στις 22:00 σπορ+ ειναι live!!!


GO
aigio
Σικαγο-Μαιαμι 96-91
Τρελο ματς Gordon με 22 ποντους, 11 ασσιστ και 7 ριμπαουντ!!
Hinrich δεν αγωνιστηκε ουτε 20 λεπτα λογω προβληματος φαουλ. Οσο αγωνιστηκε βεβαια, δεν ηταν ιδιαιτερα καλος...
Bulls εχουν σιγουρα το προβαδισμα...
Pierce
γκριζα θεληση! φορτωσανε σακ και wade με ανυπαρκτα φαουλ αλλα οι χιτ δεν κώλωσαν και πηγαν να το γυρισουν απο το -9 σε ενα λεπτο αλλα δεν τα καταφεραν. ντερμπι με τα ολα του ειδικα στο τελευταιο 5 λεπτο. ο ντενγκ ηταν ασταματητος οπως και ο γκορντον ενω απο τους χιτ στην αρχη γουοκερ και σακ εκαναν παρτι . πιστευω πως ανεβει λιγο και ο wade το miami θα περασει παροτι εχασε σημετα.
iverson
96 - 91 και αυτό το παιχνίδι.πολύ καλό παιχνίδι ειδικά στο τέλος που πήγε το miami να το γυρίσει αλλά τελικά. . .ασταμάτητος luol deng με ρεκόρ καριέρας στα playoff 33 πόντους και φοβερός ben gordon και ben wallace με αρκετα ριμπάουντ.Αυτή η σειρά όπως έχω ξαναπεί θα είναι ίσως η πιο αμφίροπη και θα κριθεί στα 7 παιχνίδια και βλέπω τελική επικράτηση των heat με πιο καλό wade και λίγο παραπάνω βοήθεια από alonzo mourning.Θα μιλήσει στο τέλος η "καρδιά του πρωταθλητή"
bulls1-sm.gif heat1-sm.gif
Air Kef
Όλο χωνουμε,αλλα ναναι καλα η ΕΡΤ που μας δινει ευκαιρια να βλεπουμε τετοια ματς..


2η συνεχομενη φορα που χορταινουμε μπασκετ μετα το Χιουστον-Φινιξ την Τριτη. smile.gif

Και τα καλύτερα έρχονται..Νομιζω πως δν εχω να πω κατι παραπάνω για το παιχνιδι απο οτι εχει ηδη ειπωθει.Αναμενουμε συνεχεια!Α μονο αυτο:


Σακιλ. 77.gif
aigio
Moνο εγω πιστευω οτι θα περασει το Chicago??
Δε βλεπω το Miami να αλλαζει ιδιαιτερα, σε σχεση με την κανονικη περιοδο. Ο Σακ ειναι μεγαλος παικτης, ο Wade παικταρας αλλα το Chicago ειναι πιο πολυ ομαδα, παιζει αμυνα και εχει πολυ ανωτερη περιφερεια...
(Gordon, Hinrich, Dend, Nocioni κλπ)
kostasvc15
QUOTE(Air Kef @ Apr 21 2007, 10:13 PM) *
Όλο χωνουμε,αλλα ναναι καλα η ΕΡΤ που μας δινει ευκαιρια να βλεπουμε τετοια ματς..
2η συνεχομενη φορα που χορταινουμε μπασκετ μετα το Χιουστον-Φινιξ την Τριτη. smile.gif

Και τα καλύτερα έρχονται..Νομιζω πως δν εχω να πω κατι παραπάνω για το παιχνιδι απο οτι εχει ηδη ειπωθει.Αναμενουμε συνεχεια!Α μονο αυτο:
Σακιλ. 77.gif


Ε τωρα ειναι πλει οφ.Ολα τα παιχνιδια ειναι καλα! smile.gif
Anaz
Καλα κανουμε και χωνουμε!Αυριο εχει τρεις "ματσαρες" και διαλεξαν το χειροτερο!Κλιβελαντ-Ουασινγκτον(χωρις Αρινας) 68.gif (η μήπως κανω λάθος?)
Δειξτε Ντενβερ-Σαν Αντονιο!!!!!!!!!!!

Κατα τ'αλλα ωραιο το ματσακι!Δυστηχως ομως κι εγω δίνω ενα προβαδισμα στο Μαιαμι!Αν δυσκολευτηκαν τοσο σήμερα οι Σικαγο να κερδισουν,τοτε οταν πιασει αποδοση ο Γουειντ,και δεν φορτωθει με φαουλ ο Σακιλ τι θα κανουν??
Πολυ τον γουσταρα τον Ελβετο..

Τωρα χαζευω Χιουστον-Γιουτα..
kostasvc15
QUOTE(Anaz @ Apr 22 2007, 02:09 AM) *
Καλα κανουμε και χωνουμε!Αυριο εχει τρεις "ματσαρες" και διαλεξαν το χειροτερο!Κλιβελαντ-Ουασινγκτον(χωρις Αρινας) 68.gif (η μήπως κανω λάθος?)
Δειξτε Ντενβερ-Σαν Αντονιο!!!!!!!!!!!

Κατα τ'αλλα ωραιο το ματσακι!Δυστηχως ομως κι εγω δίνω ενα προβαδισμα στο Μαιαμι!Αν δυσκολευτηκαν τοσο σήμερα οι Σικαγο να κερδισουν,τοτε οταν πιασει αποδοση ο Γουειντ,και δεν φορτωθει με φαουλ ο Σακιλ τι θα κανουν??
Πολυ τον γουσταρα τον Ελβετο..

Τωρα χαζευω Χιουστον-Γιουτα..

Εγω δεν το ειδα.Θα το δω ομως σε επαναληψη στην ΕΤ1.Απο το play by play στο nba.com το χαζευεις;
Anaz
οχι.live απο κινεζικο καναλι!Τσεκαρε εδω!! http://myp2p.eu/NBA.htm
k_sal_15
Ευχαριστούμε Anaz για το link σου... Θα το τεστάρω με τους σημερινούς αγώνες και αν αποδειχθεί καλό...
Air Kef
QUOTE
οχι.live απο κινεζικο καναλι!Τσεκαρε εδω!! http://myp2p.eu/NBA.htm


Αυτα ρε τα βάζουν στην υπογραφή τους!!Ελπίζω να τα καταφέρω με την 768.



Νομιζω η ΕΡΤ θα ξαναδειξει ματς την Τριτη ξημερωματα,το Ορλάντο-Ντιτρόιτ.Αυτο ειπε ο Μαγουλας τουλάχιστον.
Επισης το ΣΣ εχει σημερα Λεικερς-Σανς.
sarounas
εξαιρετικό ματς το είδα πριν λίγο rec, ελπίζω η σειρά δικαιώσει τις προσδοκίες μας smile.gif

πολύ πάθος και ένταση, επίσης φαίνεται να ξανανοίγει κόντρα Πόζι- Χάινριχ
το ματς ξεκίνησε με τον Σακίλ να οργιάζει αλλά μετά παγιδεύτηκε από την πολύ καλή άμυνα του BIG BEN και του Σικάγο συνολικά, διαφωνώ με τους σχολιαστές που μιλούσαν για σφαγή του Σακίλ, αλλά έτσι και αλλιώς
καθάρισε ο Ντενγκ που οργίασε στο γήπεδο

τρομέρο και το φινάλε, όταν το 92-83 έγινε 92-91 με ατομικές του WADE (που δίνει πραγματικά την ψυχή του) και τρίποντο του J W αλλά κόστισε στο ΜΙΑ το χαμένο αμυντικό ριμπάουντ στα 25''
NBAholic
Δυστυχώς, ο Σακ είτε θα παίζει σε ένα ανεκτό/καλό επίπεδο για 30+ λεπτά είτε θα είναι ασταμάτητος για 20 και απαρατήρητος στη συνέχεια. Δεν είναι η πρώτη φορά που παρατηρούμε αυτό το φαινόμενο, αν και δεν είναι δυνατό να αποδώσουμε όλες τις ευθύνες σ'αυτόν. Η διαιτησία ήταν καθαρά εναντίον του, χρεώνοντάς τον με 1 φάουλ που δεν έκανε ποτέ και με άλλο 1 που ναι μεν έκανε, αλλά οποιοσδήποτε σχεδόν άλλος στη θέση του θα το κέρδιζε σαν επιθετικό...
Flash
Μέσα στην έδρα του αντιπάλου

Με Σακίλ να σφάζεται από τη διαιτησία

Με Wade που θύμισε τον πραγματικό Flash μόνο για 5 λεπτά

Με Nοτσιόνι που πέρασε περισσότερες ώρες στο έδαφος από ότι ο Μελισσανίδης στους ολυμπιακούς του '96 (εκμαιεύοντας επιθετικά)

Με Deng που έκανε την καλύτερη εμφάνιση στη ζωή του σε παιχνίδι που "μετράει"

Με έναν από τους καλύτερους σουτέρ του ΝΒΑ (Capono) να παίρνει μόλις ένα σκριν σε όλο το ματς (γιατί ρε Πατ;;;)

Και πάλι οι πρωταθλητές χάσανε για ένα σκαμπίλι που έδωσε στην μπάλα ο Wallace απουσία του Σακ 25'' πριν το φινάλε...
Air Kef
Δν περίμενα πάντως τον Σακιλ τοσο ασταμάτητο με αντιπαλο τον Μπιγκ Μπεν.Τον εκανε οτι ηθελε οσο επαιζε βεβαια..

Αυτο που λες χολικ,το λες λογω ηλικιας του Σακ;;
Μηπως το γεγονος οτι εχασε τη μιση σεζόν,καλύπτει αυτο το μειονεκτημα;



Νομιζω πως το υγιες Μιαμι εχει το προβάδισμα.Δν μπορουσε να παει χειροτερα το ματς χθες,και ομως εχασε στο τελος.
NBAholic
QUOTE
Αυτο που λες χολικ,το λες λογω ηλικιας του Σακ;;
Μηπως το γεγονος οτι εχασε τη μιση σεζόν,καλύπτει αυτο το μειονεκτημα;


Δε θα έλεγα ότι το καλύπτει, αντιθέτως, το εκθέτει περισσότερο το πρόβλημα της ηλικίας, για το οποίο μιλούσα. Το ότι δεν έχαιρε ποτέ την εκτίμηση πολλών διαιτητών είναι ένα επιπρόσθετο πρόβλημα, το οποίο μεγεθύνεται και πάλι λόγω ηλικίας.
Anaz
QUOTE
τρομέρο και το φινάλε, όταν το 92-83 έγινε 92-91 με ατομικές του WADE (που δίνει πραγματικά την ψυχή του) και τρίποντο του J W αλλά κόστισε στο ΜΙΑ το χαμένο αμυντικό ριμπάουντ στα 25''
Nai,αλλα ηταν και ο μοιραιος στο τελος,ο Wade!Δεν ηταν σουτ αυτο που πηρε και με 10 δευτερα ακομα στη διαθεση του!Αντιθετα αυτος που γυρισε κατ'εμε το ματς και το'κανε ντερμπι ήταν ο Williams!

Eνταξει,τελικα θα δειξουν Φινιξ-Λεικερς!

Το site προσφατα το ανακαλυψα και εγω παιδες,δουλευει μια χαρα και με χαμηλες ταχυτητες,η ποιοτητα δεν ειναι βεβαια και τελεια!Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω καταφερει ακομα να βρω το κανάλι VP1..και ειναι αυτο που δειχνει ολους τους σημερινους αγωνες..
Χτες ειδα ολο το pre-game show απ'τον αγωνα των Μπουλς και το Χιουστον-Γιουτα live,μια χαρα..
morfi
λοιποοοοοοοοοοοον
Ας ξεχασουμε λιγο οτι οι μπουλς κερδισαν και ας πιασουμε τους πρωταθλητες. Δεν με ενδιεφερει το ποσα φαουλ χρεωθηκαν ο σακιλ και ο γουειντ και το αν ηταν φαουλ η οχι (ισα ισα που αυτο το γεγονος αναιρει εσας τους ιδιους που λετε οτι οι αστερες του ΝΒΑ προστατευονται παραπανω απο οσο πρεπει). Αυτο που ειδα, ηταν μια ομαδα η οποια δεν εχει και πολυ σχεση με την περσυνη. Ενας σακιλ να προσπαθει σε ολη την διαρκεια του παιχνιδιου, ενας αντουαν γουοκερ που επισης βοηθησε, κατι που εκανε ο γουειντ προς το τελος του αγωνα και τιποτα παραπανω. Μια ομαδα που επαιξε χωρις παθος (κατι που το ειχανε περσυ) χωρις οργανωση και στο μονο που ηταν καλοι ηταν στην αμυνα... και παλι καλα γιατι αλλιως θα ειχαν διασυρθει. Δεν περιμενα ποτε οτι θα το πω αυτο, αλλα ακομα και το κοουτσαρισμα του πατ ραιλι δεν ηταν καθολου καλο.
Οσο για τον περσυνο MVP των τελικων, ναι δεν ειναι ετοιμος ακομα να παιξει. Εδειχνε σακατεμενος αλλα ακομα και ετσι μιλησε οταν επρεπε δινοντας μια ακομη ευκαιρια στους χιτ να χτυπησουν το παιχνιδι.

Οσο για τους μπουλς, εχει ξαναειπωθει πολλες φορες οτι εχουν ολο το μελλον μπροστα τους. Δεν θα με εκπληξει αν προχωρησουν ακομα πιο πολυ στα πλειοφ και αν σε μερικα χρονια (ακομα και απο του χρονου) χτυπησουν τιτλο.
Και μην παρετε στραβα αυτο που εγινε εχθες με τον χαινριχ. Ειναι ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ καλυτερος απο οσο εδειξε. Αυτα συμβαινουν.

QUOTE(Anaz @ Apr 22 2007, 05:09 AM) *
Καλα κανουμε και χωνουμε!Αυριο εχει τρεις "ματσαρες" και διαλεξαν το χειροτερο!Κλιβελαντ-Ουασινγκτον(χωρις Αρινας) 68.gif (η μήπως κανω λάθος?)
Δειξτε Ντενβερ-Σαν Αντονιο!!!!!!!!!!!

Κατα τ'αλλα ωραιο το ματσακι!Δυστηχως ομως κι εγω δίνω ενα προβαδισμα στο Μαιαμι!Αν δυσκολευτηκαν τοσο σήμερα οι Σικαγο να κερδισουν,τοτε οταν πιασει αποδοση ο Γουειντ,και δεν φορτωθει με φαουλ ο Σακιλ τι θα κανουν??
Πολυ τον γουσταρα τον Ελβετο..

Τωρα χαζευω Χιουστον-Γιουτα..

Anaz ειδες ποσα επιθετικα φαουλ χρεωθηκε ο γουειντ ?
Anaz
QUOTE
Anaz ειδες ποσα επιθετικα φαουλ χρεωθηκε ο γουειντ ?
Eiδα,ειδα.. ohmy.gif biggrin.gif
Γενικα σφυριχτηκαν παρα πολλα επιθετικα για δεδομενα ΝΒΑ.. Προφανως χτές πέσαμε στους διαιτητες που τα σφυριζουν!Οπως ειχα πει,ειναι αλλοι που δεν τα σφυριζουν με τιποτα,και καποιοι λίγοι που τα σφυριζουν! wink.gif
QUOTE
Οσο για τους μπουλς, εχει ξαναειπωθει πολλες φορες οτι εχουν ολο το μελλον μπροστα τους. Δεν θα με εκπληξει αν προχωρησουν ακομα πιο πολυ στα πλειοφ και αν σε μερικα χρονια (ακομα και απο του χρονου) χτυπησουν τιτλο.
Συμφωνω.αλλα καθε φορα που βλεπω τους Μπουλς ρε παιδι μου,μου δημιουργειται η ιδια αισθηση..ΚΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ.. αλλα δεν εχω προσδιορισει ακριβως τι..
thrylos7
QUOTE
Όλο χωνουμε,αλλα ναναι καλα η ΕΡΤ που μας δινει ευκαιρια να βλεπουμε τετοια ματς..


Μη μιλάς εσύ ρε γκαντέμη! tongue.gif

Μόνο πρώτο και τέταρτο δεκάλεπτο έδειξε η ΕΤ1...


Από αυτά λοιπόν, το Μαϊάμι μου φάνηκε γενικώς ανώτερο και θεωρώ ότι λίγο ν' ανεβάσει την απόδοσή του θα την καθαρίσει τη σειρά, χωρίς μάλιστα να χρειαστεί να φτάσει σε 7ο παιχνίδι.
sarounas
QUOTE(NBAholic @ Apr 22 2007, 11:42 AM) *
Η διαιτησία ήταν καθαρά εναντίον του, χρεώνοντάς τον με 1 φάουλ που δεν έκανε ποτέ και με άλλο 1 που ναι μεν έκανε, αλλά οποιοσδήποτε σχεδόν άλλος στη θέση του θα το κέρδιζε σαν επιθετικό...

ok υπέρ του σίγουρα δεν ήταν διαιτησία, αλλά όχι στον βαθμό που έλεγαν οι σχολιαστές ότι 4 από τα 6 φάουλ που χρεώθηκε δεν ήταν..
μπάμ έκανε κυρίως η φάση των βημάτων του BIG BEN που έδωσαν φάουλ στον Σακ, αλλά επίσης το κόψιμο του Τόμας στον Σακίλ που χρεώθηκε λανθασμένα φάουλ

QUOTE(Anaz @ Apr 22 2007, 01:21 PM) *
Nai,αλλα ηταν και ο μοιραιος στο τελος,ο Wade!Δεν ηταν σουτ αυτο που πηρε και με 10 δευτερα ακομα στη διαθεση του!Αντιθετα αυτος που γυρισε κατ'εμε το ματς και το'κανε ντερμπι ήταν ο Williams!

σαφώς, ο JW γύρισε το ματς με τα 2 τρίποντά του, αλλά ο Wade είναι συγκινητικός, αφού σε μερικά σημεία φαίνεται σαν να σέρνεται (εξαιτίας των τραυματισμών του) παρόλ' αυτά δεν κρύφτηκε στο τέλος!

QUOTE(thrylos7 @ Apr 22 2007, 05:13 PM) *
Από αυτά λοιπόν, το Μαϊάμι μου φάνηκε γενικώς ανώτερο και θεωρώ ότι λίγο ν' ανεβάσει την απόδοσή του θα την καθαρίσει τη σειρά, χωρίς μάλιστα να χρειαστεί να φτάσει σε 7ο παιχνίδι.

η αλήθεια είναι ότι πλην Χάινριχ το Σικάγο χθες πήγαινε με φουλ την μηχανή, ενώ το MIA πιο συντηρητικά με βάση αυτά μάλλον το MIA έχει τον πρώτο λόγο
αλλά σχεδόν όλοι έχουν προβλήματα τραυματισμών (Wade, Sakil, JW, Mourning)
Das Kapital
QUOTE(Anaz @ Apr 22 2007, 05:09 AM) *
Καλα κανουμε και χωνουμε!Αυριο εχει τρεις "ματσαρες" και διαλεξαν το χειροτερο!Κλιβελαντ-Ουασινγκτον(χωρις Αρινας) 68.gif (η μήπως κανω λάθος?)


Και μονο που θα δουμε Λεμπρον φτανει!!! smile.gif
saou
Είδα και γω το τέταρτο 12λεπτο σήμερα στη μαγνητοσκόπηση και σε ότι αφορά το Μαιάμι έχω να πω ότι το παιχνίδι του είτε με τραυματίες είτε χωρίς , όπως δηλαδή πέρυσι στους τελικούς περιγράφεται με μια πρόταση:

αν παίξει ΣΟΥΠΕΡ (όχι απλά καλά) ο Ουέιντ, έχει τύχη απέναντι σε αντιπαλους άνω του μετρίου, διαφορετικά δεν περνά ούτε γύρο. Στο τέλος που έπαιρνε τη μπάλα στην κορυφή και έπαιζαν isolation συνέχεια, θύμισε λίγο τους περυσινούς τελικούς, το Μαιάμι όμως δεν ήταν απειλητικό μέχρι να αρχίσει τα γιουρούσια ο Ουέιντ.
Dwyane ''the flash'' Wade
πιστευω οτι παρα το 1-0 του σικαγο,οι χιτ θα περασουν λογω προσωπικοτητας παικτων και προπονητη.οσο για το πρωτο ματς,τον σακιλ τον χειρουργησαν κυριολεκτικα!!θεωρω τον ουαλας πολυ λιγο για να τον αντιμετωπισει και πολυ περισσοτερο για να τον σταματησει.αν το μαιαμι περασει τους μπουλς,θα φτασει αερα στους τελικους του nba.
J-WILL
Καλημέρα σε όλους τους ταύρους κ όλους τους χιτάδες αλλά και σε όσους δεν είναι τίποτα από τα δύο. Πρώτο σοβαρό ποστ μετά από αυτό που ήταν για τα νέα μέλη. Ας πω ότι το Σικάγο δεν είναι εμπόδιο για το Μαϊάμι γιατί πολύ απλά πάμε για το repeat (πλακίτσα κάνω). Πιστεύω πως πήραμε μια γεύση πως θα γίνουν ματσάρες αν και με σακατεμένη ομάδα δεν μασάμε. Εδώ γυρίσαμε από 2-0 σε 2-4 τους τελικούς με το Ντάλας. Ο δρόμος είναι μακρύς γι'αυτό το ζευγάρι. Καλημέρα και πάλι.

*δεν σχολιάζω τα 4 αν όχι 3 ανύπαρκτα φάουλ που πήρε ο χοντρός
Das Kapital
Σε λιγες ωρες θα δουμε τους Πρωταθλητες πως θα τραβηξουν απο τα κερατα τα ταυρακια!!!
J-WILL
Έτσι φίλτατε Lebron! Και εγώ το πιστεύω το break.
J-WILL
Παίδες μόλις έκανα εγκατάσταση το πρόγραμμα που διαφημίζει ο Anaz και περιμένω να δω τον αγώνα live . Φίλε είσαι και ο πρώτος. Ευχαριστώ. Οποίος θα το δει ας ποστάρει για να σχολιάζουμε online. Περιμένω παρέα
apkat
Λογικα θα κατσω και γω να το δω αν και δεν ειναι για να παρακολουθησεις σοβαρα αγωνα λογω αναλυσης..Μπορεις ομως ανετα να χαζευεις..Ηδη απο τωρα βλεπω το νομος και ταξη απο το ΤΝΤ που δειχνει τον αγωνα και περιμενω.. tongue.gif tongue.gif
J-WILL
Γεια σου φίλε apkat.Νόμος και τάξη λέει (χαχα). Έλα ξεκινάει το ματσάκι σιγά-σιγά. Ενταξη αν το δεις full-screen τον αγώνα σίγουρα θα θες οφθαλμίατρο μετά! Εγώ το βλέπω x2 και είναι οκ. όπα δείχνε Σερ Τσαρλς, τι είναι σχολιαστής?! (θεός είναι πάντως , τον λατρεύω. τέσπα τι υποστηρίζεις (γενικά)? και πως τον βλέπεις τον αγώνα?
apkat
Εδω υποστηριζω Μπουλς και π[ιστευω οτι θα τους φανε τους πρωταθλητες..Γενικα(χωρις να ασχολουμαι τρελα με ΝΒΑ) Σανς μιας και παιζουν το πιο εντυπωσιακο μπασκετ..Στο σημερινο μπηκαν δυνατα και εχουν ωθηση απο την εξεδρα..να δουμε..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.