Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Barcelona-Παναθηναικος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
greeneyes13
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 23 2011, 00:40 ) *
Κάποιος που ξέρει ισπανικά μπορεί να μου το μεταφράσει αυτο:

Puto Obradovic q tenia a los arbitros acojonaos! Enorme barça, gran ultimo cuarto!!

Είναι σχόλιο στη σελίδα θαυμαστών του Ναβάρο (όχι του ίδιου).



κάτι για τον obradovic και οτι κάτι είχαν οι διαιτητές
και οτι η barca είανι τεράστια και μεγάλο το τελευταίο δεκάλεπτο
κα΄τι τέτοιο τελοσπάντων..... smiley.gif
Ginobili
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 22 2011, 23:51 ) *
μανου στειλε μου το διπλωμα του προπονητη στο σπιτι και μια κασα μπυρες.
ειμαι αρρωστος(ψυχικα) σημερα και δε θα μπορεσω να βγουμε!

υσ.ποιος την εχει μεγαλυτερη?

Επειδή έβαλε ένα τρίποντο στην λήξη της επίθεσης(τρίποντο δίχως ευθύνη),και έκανε μια ωραία διείσδυση με αριστερό τελείωμα απόψε,σημαίνει ότι ο Καλάθης είναι καλύτερος παίκτης από τον Ρούμπιο??? Έλα...λίγη σοβαρότητα.
il postino
4-5 φορες δοκιμασα να ποσταρω αλλα δεν.....

παω να γραψω για κανα mature!!!

συγχαρητηρια στη μπαρτσα! να δω για ποσο ακομα θα υφισταται αυτο το μπασκετικο ψεμα!
colonel gomelsky
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 23 2011, 00:58 ) *
κάτι για τον obradovic



smiley.gif smiley.gif smiley.gif

77.gif

Να σαι καλά, μ έκανες και γέλασα!

Σας ευχαριστώ όλους.
M.J FOR EVER
Η φανελα με τα πεντε αστερια ειναι βαρια.δεν εχει τελειωσει τιποτα ακομα.εκεινο το φαουλ εις βαρος του παναθηναικου στο τελος κατω απο το καλαθι μπορει να μου πει κανεις αν ηταν η οχι????γιατι μετα εβαλαν τις δυο βολες και ηθελε 24 δευτερολεπτα.την θεωρω πολυ καθοριστικη φαση στον αγωνα!!!!
VRANKOVIC S.
QUOTE (Ginobili @ Mar 23 2011, 00:59 ) *
Επειδή έβαλε ένα τρίποντο στην λήξη της επίθεσης(τρίποντο δίχως ευθύνη),και έκανε μια ωραία διείσδυση με αριστερό τελείωμα απόψε,σημαίνει ότι ο Καλάθης είναι καλύτερος παίκτης από τον Ρούμπιο??? Έλα...λίγη σοβαρότητα.


οχι αδερφε.επειδη επαιξε σκυλισια αμυνα,πεταξε το ρικι στον παγκο,κατεβασε σωστα τη μπαλα χωρις λαθη και ειχε σωστες επιλογες στην επιθεση χωρις να φλυαρει και ειχε τον τσαμπουκα να σουταρει τι τριποντο αντι να δωσει στον ελευθερο μαικ.και ολα αυτα
με τη μπαλα 120 κιλα.
με το πτυχιο μου τι θα γινει?
colonel gomelsky
QUOTE(il postino @ Mar 23 2011, 00:59 ) *
4-5 φορες δοκιμασα να ποσταρω αλλα δεν.....

παω να γραψω για κανα mature!!!

συγχαρητηρια στη μπαρτσα! να δω για ποσο ακομα θα υφισταται αυτο το μπασκετικο ψεμα!


Την μπάρτσα μπασκετικό ψέμα δεν την λες. Τον Ρούμπιο άνετα. Πήγαινε τώρα στο σωστό τόπικ τέκνον μου! tongue.gif
str
και για του λογου το αληθες..
μπαρτσα 23/32 βολεσ 17/21 παο
μπαρτσα 15/30 διποντα 22/47 παο
μπαρτσα 10/21 τριποντα 7/12 παο
μπαρτσα 19 αμυντ ριμπ 20 παο
μπαρτσα 9 επιθε ριμπ 12 παο
μπαρτσα 8 κλεψιματα 9 παο
μποαρτσα 13 λαθη 13 παο

αφου δεν κερδισαμε τωρα..πότε ρε γαμωτο??..και η στατιστικη μαζι μας.. με τετοιο παιχνιδι και να μην κερδισεις....
greeneyes13
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 23 2011, 00:59 ) *
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

77.gif

Να σαι καλά, μ έκανες και γέλασα!

Σας ευχαριστώ όλους.

anytime smiley.gif
Alexmei
QUOTE (lefkadian @ Mar 23 2011, 00:57 ) *
Xωρις να ειμαι σιγουρος για την μεταφραση: Γ@μ$#%νε Obradovic οι διαιτητες δεν ειχαν @ρχ%δ$@. Τεραστια barca, μεγαλο τελευταιο δεκαλεπτο (τεταρτο)...



Αν κατάλαβα καλά λέει:

Π**στη Ομπράντοβιτς είσαι αθεόφοβος (δεν φοβάσαι τίποτα). Τεράστια μπάρτσα! Τρομερό τέταρτο δεκάλεπτο!
Ginobili
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 23 2011, 00:00 ) *
με το πτυχιο μου τι θα γινει?

Τόσο χρονών,ακόμα δεν έχεις πάρει πτυχίο???...τς...τς...τς... tongue.gif
greeneyes13
QUOTE(Alexmei @ Mar 23 2011, 01:04 ) *
Αν κατάλαβα καλά λέει:

Π**στη Ομπράντοβιτς είσαι αθεόφοβος (δεν φοβάσαι τίποτα). Τεράστια μπάρτσα! Τρομερό τέταρτο δεκάλεπτο!



το αθεόφοβος που το είδες; αφου λέει για διαιτητές
VRANKOVIC S.
QUOTE (Ginobili @ Mar 23 2011, 01:06 ) *
Τόσο χρονών,ακόμα δεν έχεις πάρει πτυχίο???...τς...τς...τς... tongue.gif



αδελφούλη ειμαι 34 και το μονο πτυχιο που δεν έχω πάρει ακόμη είναι του προπονητή..
Hakeem Olajuwon
Toν μαριτς επρεπε να τον ξαναβαλει δημιουργησε προβληματα στην μπαρτσελονα οσο επαιξε αλλα τον ξεχασε στο 4ο.
Μ' αρεσει που καποιοι ελεγαν οτι δεν θα βοηθησει η διαιτησια την μπαρτελονα..
kolokotronis
Πέντε άτομα για να μεταφράσετε μία γραμμή....

Να χαρώ εγώ τους σπανομαθείς μου!! 77.gif
duncan21
QUOTE(M.J FOR EVER @ Mar 23 2011, 01:00 ) *
Η φανελα με τα πεντε αστερια ειναι βαρια.δεν εχει τελειωσει τιποτα ακομα.εκεινο το φαουλ εις βαρος του παναθηναικου στο τελος κατω απο το καλαθι μπορει να μου πει κανεις αν ηταν η οχι????γιατι μετα εβαλαν τις δυο βολες και ηθελε 24 δευτερολεπτα.την θεωρω πολυ καθοριστικη φαση στον αγωνα!!!!

http://www.dailymotion.com/video/xhrmhq_ba...port#from=embed
VRANKOVIC S.
κατι ασχετο αλλα με χαβαλε:

ειναι δυνατον στα διαλειμματα του επους της βαρκελωνης η ετ1 να μας δειχνει τον ..αλεφαντο??????
colonel gomelsky
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 23 2011, 01:10 ) *
κατι ασχετο αλλα με χαβαλε:

ειναι δυνατον στα διαλειμματα του επους της βαρκελωνης η ετ1 να μας δειχνει τον ..αλεφαντο??????


Στον δείχνει γιατί δεν έχεις ακόμα εμπεδώσει ότι ο γ.β γεωργακόπουλος δεν είναι ούτε γκαζοζεν ούτε καμιά ντακότα

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Ginobili
QUOTE(str @ Mar 23 2011, 00:01 ) *
και για του λογου το αληθες..
μπαρτσα 23/32 βολεσ 17/21 παο
μπαρτσα 15/30 διποντα 22/47 παο
μπαρτσα 10/21 τριποντα 7/12 παο
μπαρτσα 19 αμυντ ριμπ 20 παο
μπαρτσα 9 επιθε ριμπ 12 παο
μπαρτσα 8 κλεψιματα 9 παο
μποαρτσα 13 λαθη 13 παο

αφου δεν κερδισαμε τωρα..πότε ρε γαμωτο??..και η στατιστικη μαζι μας.. με τετοιο παιχνιδι και να μην κερδισεις....

Πραγματικά...ο τρόπος που χάσαμε,είναι μεγάλη πίκρα.Και υπερνικά την χαρά για την εμφάνιση της ομάδας.όπως και να έχει,δεν έχουμε άλλη επιλογή,στόχος ήταν να φύγουμε από την Βαρκελώνη με μία νίκη,και πρέπει να πεισμώσουμε γιατί ακόμα μπορούμε να το πετύχουμε.
Από κει και πέρα....δεν ξέρω ποιος από τους 2 μας απόψε θα μπορέσει να κοιμηθεί (αν κοιμηθεί) πιο εύκολα.Εγώ ή ο Σπανούλης???
greeneyes13
QUOTE(kolokotronis @ Mar 23 2011, 01:08 ) *
Πέντε άτομα για να μεταφράσετε μία γραμμή....

Να χαρώ εγώ τους σπανομαθείς μου!! 77.gif



χαχαχαχα και έχουμε και διαφωνίες tongue.gif

τουλάχιστον διασκεδάσαμε τον gomelsky
VRANKOVIC S.
QUOTE (Ginobili @ Mar 23 2011, 01:12 ) *
Πραγματικά...ο τρόπος που χάσαμε,είναι μεγάλη πίκρα.Και υπερνικά την χαρά για την εμφάνιση της ομάδας.όπως και να έχει,δεν έχουμε άλλη επιλογή,στόχος ήταν να φύγουμε από την Βαρκελώνη με μία νίκη,και πρέπει να πεισμώσουμε γιατί ακόμα μπορούμε να το πετύχουμε.
Από κει και πέρα....δεν ξέρω ποιος από τους 2 μας απόψε θα μπορέσει να κοιμηθεί (αν κοιμηθεί) πιο εύκολα.Εγώ ή ο Σπανούλης???




μανου το βλεπεις το διπλο ε?
θα το παιξεις?πες αληθεια...
Alexmei
QUOTE (greeneyes13 @ Mar 23 2011, 01:06 ) *
το αθεόφοβος που το είδες; αφου λέει για διαιτητές


χόλυ σίτ ούτε που το πρόσεξα :Ρ

Κάτσε το χω:

O Π**στης ο Ομπράντοβιτς έπρηξε τα @@ των διατητών! Μεγάλη Μπάρτσα, τρομερό 4ο δεκάλεπτο. Είμαι 90% σίγουρος :Ρ
colonel gomelsky
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 23 2011, 01:12 ) *
χαχαχαχα και έχουμε και διαφωνίες tongue.gif

τουλάχιστον διασκεδάσαμε τον gomelsky


Έλα, μην το παίρνεις προσωπικά. Απλά η ατάκα "κάτι για τον ομπράντοβιτς λέει" ήταν όλα τα λεφτά.

ΥΓ. Για σένα απλά colonel. Έτσι με λεν οι φίλοι μου στο φόρουμ. biggrin.gif
il postino
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 23 2011, 01:01 ) *
Την μπάρτσα μπασκετικό ψέμα δεν την λες. Τον Ρούμπιο άνετα. Πήγαινε τώρα στο σωστό τόπικ τέκνον μου! tongue.gif

οταν τη βαζουν στην ιδια εξισωση με μεγαθηρια του ευρωπαικου μπασκετ (παο, τσσκα, μακαμπι κτλ) ναι, προκειται για ψεμα!!

ποτε δεν εντυπωσιαστηκα πραγματικα! 2 παραδεχομαι στη μπαρτσα, το ναβαρο και τον πασκουαλ. για τον πρωτο δε χρειαζεται να εξηγησω, ενω ο δευτερος μαζεψε ενα ματσο μετριους προς καλους παικτες και εκανε καλη ομαδα, η οποια εκμεταλλευθηκε το "ισπανικο φρονημα" πολλων σχετικων με το ευρωπαικο μπασκετ και καποιες αλλες συγκυριες και παει για το δευτερο συνεχομενο!

παρολαυτα, ακομα και ετσι, τους εχουμε! τουλαχιστον δειξαμε οτι μπορουμε να παιξουμε στα ισια τους ισπανους, μεσα στο κοτετσι τους και μαλιστα απεναντι σε 8!

ρε κολονελ, συρε πηγαινε στο γνωστο μερος που σου χω μια ερωτησουλα!
M.J FOR EVER
duncan21 ωραιος.για αυτη την φαση μιλαω που εβαλες smile.gif
Ginobili
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 23 2011, 00:14 ) *
μανου το βλεπεις το διπλο ε?
θα το παιξεις?πες αληθεια...

Δεν ξέρω τι θα το παίξω,αυτό που ξέρω είναι ότι έτσι και ο Μήτσος κάνει άλλη μία τέτοια εμφάνιση...ο καημένος ο Μπιλ θα φύγει για το δρομοκαιτειο...δεν θα αντέξει,θα αρχίσει τα ψυχοφάρμακα.

Υ.Γ Τι έγινε...έκαναν και σύσκεψη στο τέλος να δουν αν ήταν αντιαθλητικό το φάουλ του Γκριμάου? Δύσκολη φάση...δεν ήταν σαν του Φώτση.
greeneyes13
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 23 2011, 01:15 ) *
Έλα, μην το παίρνεις προσωπικά. Απλά η ατάκα "κάτι για τον ομπράντοβιτς λέει" ήταν όλα τα λεφτά.

ΥΓ. Για σένα απλά colonel. Έτσι με λεν οι φίλοι μου στο φόρουμ. biggrin.gif


δεν με πείραξε, ίσα ίσα
ναι ήταν γενική η μετάφραση, δεν τα πολυθυμάμαι τα ισπανικά, τζάμπα το φροντιστήριο ένα χρόνο 68.gif

την πέμπτη η ετ1 δείχνει ολυμπιακό άρα τον παο τον δείχνει η νοβα;

Razorblade Fish
QUOTE(Ginobili @ Mar 23 2011, 01:18 ) *
Δεν ξέρω τι θα το παίξω,αυτό που ξέρω είναι ότι έτσι και ο Μήτσος κάνει άλλη μία τέτοια εμφάνιση...ο καημένος ο Μπιλ θα φύγει για το δρομοκαιτειο...δεν θα αντέξει,θα αρχίσει τα ψυχοφάρμακα.

Εχει κανει τετοια και ακομα καλυτερη ο Σπανουλης και μαλιστα με την εθνικη ΚΑΙ με το Διαμαντιδη συμπαικτη ΚΑΙ με πολυ καλυτερα ποσοστα ΚΑΙ χωρις λαθη ΚΑΙ με περισσοτερες ασσιστ.
Ginobili
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 23 2011, 00:19 ) *
την πέμπτη η ετ1 δείχνει ολυμπιακό άρα τον παο τον δείχνει η νοβα;

Ναι
oti-nane
QUOTE (Razorblade Fish @ Mar 23 2011, 01:23 ) *
Εχει κανει τετοια και ακομα καλυτερη ο Σπανουλης και μαλιστα με την εθνικη ΚΑΙ με το Διαμαντιδη συμπαικτη ΚΑΙ με πολυ καλυτερα ποσοστα ΚΑΙ χωρις λαθη ΚΑΙ με περισσοτερες ασσιστ.

Έλα παραδέξου το Ολυμπιακός δεν είσαι?

Υ.Γ. Πλάκα κάνω rolleyes.gif
Ginobili
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 23 2011, 00:23 ) *
Εχει κανει τετοια και ακομα καλυτερη ο Σπανουλης και μαλιστα με την εθνικη ΚΑΙ με το Διαμαντιδη συμπαικτη ΚΑΙ με πολυ καλυτερα ποσοστα ΚΑΙ χωρις λαθη ΚΑΙ με περισσοτερες ασσιστ.

Μετά από τέτοιες εμφανίσεις τον πιάνει ταράκουλο που όλος ο μπασκετικός κόσμος κατατάσσει τον Διαμαντίδη πάνω από αυτόν.Αυτό είναι το κόμπλεξ του,τι να κάνουμε...
lefkadian
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 23 2011, 01:25 ) *

Eισαι απο την Σαντορινη? rolleyes.gif
Αν οχι εχω κατι καλυτερο...
Razorblade Fish
QUOTE(oti-nane @ Mar 23 2011, 01:26 ) *
Έλα παραδέξου το Ολυμπιακός δεν είσαι?

Υ.Γ. Πλάκα κάνω rolleyes.gif

Ελα παραδεξου το,δεν το καταλαβες,το διαβασες.

Υ.Γ. Πλακα κανω και εγω rolleyes.gif
il postino
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 23 2011, 01:23 ) *
Εχει κανει τετοια και ακομα καλυτερη ο Σπανουλης και μαλιστα με την εθνικη ΚΑΙ με το Διαμαντιδη συμπαικτη ΚΑΙ με πολυ καλυτερα ποσοστα ΚΑΙ χωρις λαθη ΚΑΙ με περισσοτερες ασσιστ.

...και εσυ φιλε μου περυσι δε θα γραφες τετοιο ποστ! no offense!!
colonel gomelsky
QUOTE(lefkadian @ Mar 23 2011, 01:29 ) *
Eισαι απο την Σαντορινη? rolleyes.gif


Οχι, αλλά είναι ομολογουμένως από τις πιο γραφικές εικόνες αυτής της χώρας το ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης. Εξ αυτής του της ιδιότητας, άρμοζε ως απάντηση.

Il postino, πάνε στο τοπικ, νομίζω απάντησα

@λεφκαντιαν: Πόρτο Κατσίκι όλα τα λεφτά, αν και δεν το λες γραφικό. Προτιμάω άγιο λέωντα στην Ζάκυνθο
lefkadian
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 23 2011, 01:32 ) *
Οχι, αλλά είναι ομολογουμένως από τις πιο γραφικές εικόνες αυτής της χώρας το ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης. Εξ αυτής του της ιδιότητας, άρμοζε ως απάντηση.

Il postino, πάνε στο τοπικ, νομίζω απάντησα

Συνταγματαρχα μην γινεστε κακος tongue.gif
lightday
από το βιντεακι φαίνεται οτι το αριστερο χερακι του φωτση τον ακουμπά.
Μάλλον είναι ... δεν είναι .....δεν μπορώ να βγάλω ακόμα ακρη.
Για να περνά η ώρα.
lefkadian
QUOTE(lightday @ Mar 23 2011, 01:35 ) *
από το βιντεακι φαίνεται οτι το αριστερο χερακι του φωτση τον ακουμπά.
Μάλλον είναι ... δεν είναι .....δεν μπορώ να βγάλω ακόμα ακρη.
Για να περνά η ώρα.

Ειναι, δεν ειναι το σφυριξαν. Ας ειμαστε το ιδιο συγκεντρωμενοι και στα αλλα παιχνιδια και ολα γινονται...
VRANKOVIC S.
μολις εφαγα μισο κιλο χταποδι ξυδατο σκετο με ψωμι.
τοσο πολυ στεναχωρηθηκα!
λετε να παθω τιποτα? sad.gif
lefkadian
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 23 2011, 01:37 ) *
εφαγα μισο κιλο χταποδι ξυδατο σκετο με ψωμι.
τοσο πολυ στεναχωρηθηκα!
λετε να παθω τιποτα? sad.gif

Πριν ή μετα το παιχνιδι? Εγω πριν το εφαγα και το τωρα ΞΑΝΑΠΕΙΝΑΩ!!! Μισο κιλο χταποδι ξυδατο και μισο κιλο ψωμι. Και το χωνεψα σε 3 ωριτσες!!! Ελπιζω να σε βοηθησα...
Παει, θα μας τρελανει η Παναθα ugly_tocktock.gif
M.J FOR EVER
Την πεμπτη θα κερδισουμε.το δειχνει το NOVA για να ειναι η πικρα των ισπανων σε πιο κλειστο κυκλο.ειναι ολα μελετημενα.θα βαλουν και το σηματακι Χ εκεινη την ωρα για να προστατεψουν και τα μικρα παιδια!!!!
colonel gomelsky
QUOTE(lefkadian @ Mar 23 2011, 01:41 ) *
Πριν ή μετα το παιχνιδι? Εγω πριν το εφαγα και το τωρα ΞΑΝΑΠΕΙΝΑΩ!!! Μισο κιλο χταποδι ξυδατο και μισο κιλο ψωμι. Και το χωνεψα σε 3 ωριτσες!!! Ελπιζω να σε βοηθησα...
Παει, θα μας τρελανει η Παναθα ugly_tocktock.gif


Troll mode on

Eγώ πριν το παιχνίδι εφαγα 2 γύρους από τον Γιώτη (Τούμπα, Θεσσαλονίκη) (απ όλα με ουγγαρέζα) και τώρα πίνω μπύρες.

Troll mode off
lefkadian
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 23 2011, 01:45 ) *
Γεια σου ρε κολονελ που καθαρισες κιολας για ολους...Εχεις κανενα επιχειρημα που με χαρακτηριζεις γραφικο η απλα ηθελες να επιδειξεις Παναθηναικοφροσυνη?

Αν θελουν οι admin να μεταφερουν την κουβεντα στο αντιστοιχο topic (Βασιλης Σπανουλης). Εδω μιλαμε για πιτογυρα, χταποδια ξυδατα, μπιρες, παραλιες, τοπια και ...ολιγον απο Μπαρτσα - ΠΑΟ. Ευχαριστω...
kseplenhs
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 23 2011, 01:37 ) *
μολις εφαγα μισο κιλο χταποδι ξυδατο σκετο με ψωμι.
τοσο πολυ στεναχωρηθηκα!
λετε να παθω τιποτα? sad.gif



ω ρε φίλε εσύ πρέπει να είσαι περισσότερες μέρες άυπνος απο μένα

και εγώ απο την υπερένταση της αυπνίας ότι θυμάμαι χαίρομαι αλλά βλεποντάς σε τις τελευταίες μέρες καταλαβαίνω που θα με πάει η δουλειά αν συνεχιστεί η κατάστασή μου 3-4 μέρες ακόμα
Razorblade Fish
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 23 2011, 01:50 ) *
Θα σου απαντήσω με πμ για να μην απασχολούμε άλλο το τοπικ.

Οταν με χαρακτηρισες γραφικο δεν ειδα τετοια ευαισθησια.
Ginobili
QUOTE(M.J FOR EVER @ Mar 22 2011, 23:44 ) *
Την πεμπτη θα κερδισουμε.το δειχνει το NOVA για να ειναι η πικρα των ισπανων σε πιο κλειστο κυκλο.ειναι ολα μελετημενα.θα βαλουν και το σηματακι Χ εκεινη την ωρα για να προστατεψουν και τα μικρα παιδια!!!!

Αν κερδίζαμε σήμερα,θα συνέχιζα να θεωρώ την Μπαρτσελόνα φαβορί για την πρόκριση,γιατί με τα μπασκετικά δεδομένα που έχουμε ως τώρα οι πιθανότητες να μας κέρδιζε στο ΟΑΚΑ θα ήταν πάρα πάρα πολύ μεγάλες.Άν όμως κερδίσουμε την πέμπτη,μιλάμε σε άλλη βάση,αλλάζουν τα δεδομένα,δεν θα πρόκειται για μια τυχαία εμφάνιση με κάποιους βασικούς σε μεγάλη μέρα,που έχασαν στον πόντο.Ο Παναθηναικός ως τώρα έχει δείξει ότι δεν μπορεί να νικήσει 2 συνεχόμενες φορές στην Βαρκελώνη.Άν το κάνει...θα περιμένω και άλλα πράγματα στο ΟΑΚΑ.











ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΕ ΜΑΡΙΤΣ!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΕ ΜΑΡΙΤΣ!!!!!
Ginobili
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 22 2011, 23:53 ) *
Ναι ρε συ,το καταλαβαινω,αλλα μετα απο μια τετοια εμφανιση που τη θαυμασαμε ακομα και οι Ολυμπιακοι,παει ο αλλος και μου πεταει μπιχτη για το Σπανουλη!Που η ομαδα του στο κατω κατω κερδισε σε προημιτελικο Ευρωλιγκας με 50 ποντους!Και ρωταει αν θα κοιμηθει το βραδυ...Ε ημαρτον δηλαδη.

Έλα,ηρέμησε...μην παρεξηγιέσαι.Δεν είπαμε εξάλλου και κάτι που είναι ψέμα,τον ξέρουμε τον Μπιλ.
il postino
http://www.superbasket.gr/permalink/137036.html

θα μας τρελανει ο πασκουαλ!!
Phil Laak
Ginobili πέσε για ύπνο γιατί έχουμε αγώνα αύριο...Άντε θα φουντώσει και η αλλεργία σου...Πέσε να ξεκουραστείς επιτέλους!
lefkadian
QUOTE(Ginobili @ Mar 23 2011, 01:54 ) *
Αν κερδίζαμε σήμερα,θα συνέχιζα να θεωρώ την Μπαρτσελόνα φαβορί για την πρόκριση,γιατί με τα μπασκετικά δεδομένα που έχουμε ως τώρα οι πιθανότητες να μας κέρδιζε στο ΟΑΚΑ θα ήταν πάρα πάρα πολύ μεγάλες.Άν όμως κερδίσουμε την πέμπτη,μιλάμε σε άλλη βάση,αλλάζουν τα δεδομένα,δεν θα πρόκειται για μια τυχαία εμφάνιση με κάποιους βασικούς σε μεγάλη μέρα,που έχασαν στον πόντο.Ο Παναθηναικός ως τώρα έχει δείξει ότι δεν μπορεί να νικήσει 2 συνεχόμενες φορές στην Βαρκελώνη.Άν το κάνει...θα περιμένω και άλλα πράγματα στο ΟΑΚΑ.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΕ ΜΑΡΙΤΣ!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΕ ΜΑΡΙΤΣ!!!!!


Ginobili αυτο ομως εχει διπλη αναγνωση. Ποσο ευκολο ειναι να νικησεις τρεις συνεχομενες φορες αυτη την Μπαρτσελονα? Μεγαλη ευκαιρια χασαμε σημερα. sad.gif Απλα αυτη η εμφανιση (και η ηττα) ελπιζω να μην "αδειασει" ψυχικα την ομαδα αλλα να της δωσει την χαμενη της αυτοπεποιθηση. Και σε (καποιους απο εμας) την πιστη για κατι καλο...
Ο Μαριτς δεν ειναι μονο ενα πολυ δυνατο κορμι, ενα "σκιαχτρο" και ο καλυτερος ριμπαουντερ στην Ευρωπη. Ειναι ενα εξαιρετικο στηριγμα για να μπορει ο Μπατιστ να ξεκουραζεται και να μας δινει 2 ποιοτικοτατα δεκαλεπτα σε καθε παιχνιδι. Αλλη ομαδα θα ειμαστε!!!
Α, ΡΕ ΜΑΡΙΤΣ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.