Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Group C - Celje
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες > Older Tournaments > Eurobasket 2013
Pages: 1, 2
sacarame
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

04.09.2013

Georgia - Poland 15.30

Spain - Croatia 18:45

Czech Republic - Slovenia 22.00

05.09.2013

Croatia - Georgia 15.30

Poland - Czech Republic 18:45

Slovenia - Spain 22.00

07.09.2013

Spain - Czech Republic 15.30

Croatia - Poland 18:45

Georgia - Slovenia 22.00

08.09.2013

Poland - Spain 15.30

Czech Republic - Georgia 18:45

Slovenia - Croatia 22.00

09.09.2013

Georgia - Spain 15.30

Croatia - Czech Republic 18:45

Slovenia - Poland 22.00

Σχόλια για τον τρίτο όμιλο του τουρνουά
sacarame
Εξαιρετικοί οι Γιώργηδες στο ημίχρονο, πνίξαν πραγματικά την Πολωνία. 39-22. Πολύ παθιασμένοι, πρώτοι σε όλες τις διεκδικήσεις, δώσαν και θέαμα σε ένα σημείο του ματς.

Από την άλλη η Πολωνία μπούκωσε πολύ άσχημα στη ζώνη των Γεωργιανών, Γκόρτατ και Λάμπε δεν συνεργάζονται, Κελάτι άφαντος και γενικά αντιμετωπίζουν αρκετά προβλήματα και αμυντικά..
Zoys
Εντυπωσιακή διαφορά, πολύ πιο δεμένη ομάδα η Γεωργία, καμία σχέση με τους Πολωνούς που μοιάζουν ασύνδετοι και στο ψάξιμο παρ' ότι διαθέτουν δύο εκ των κορυφαίων σέντερ της διοργάνωσης.
ViC
Ακόμα μια φορά εκνευριστικοί οι Ισπανοί. Πολύ γκρίνια για τα φάουλ τους, λίγο θέατρο από τον Ρούντι και σε μια στιγμή ακούστηκε σφύριγμα από την κερκίδα, οι Κροάτες σταμάτησαν να παίζουν, όπως και οι Ισπανοί και μόλις ο Καλντερόν κατάλαβε τι έγινε, άλλαξε την μπάλα με τον Γκασόλ νομίζω και σούταρε τρίποντο, το οποίο έβαλε και μετά διαμαρτυρόταν που δεν του το μέτρησαν (στο μεταξύ είχαν σφυρίξει και οι διαιτητές να σταματήσει το παιχνίδι, γιατί κατάλαβαν τι είχε γίνει).
Επίσης, με τρία φάουλ στον πάγκο Ρούντι και Ρίκι, με τους Κροάτες να έχουν ρίξει τη διαφορά από τους 15 στους 10 και πάει και βάζει τρίποντο με ταμπλό ο Μούμπρου... Πραγματικό βασανιστήριο αυτό που κάθε φορά γεννάνε και τα κοκόρια τους! torture.gif
Επίσης, τι κίτρινες φανέλες είναι αυτές; Νομίζω ότι βλέπω Σκόπια...

Ψιλοκακή, όμως, και η Κροατία. Πολύ άναρχο μπάσκετ, δεν είναι ικανή να απειλήσει έτσι την Ισπανία. Πάντως, αν ήταν λίγο πιο εύστοχοι, θα ήταν πιο κοντά στο σκορ.
SG3ptshooter
Respect στον κλασσικό πλέον στα αυτιά μου Πορτογάλο δημοσιογράφο που αποκαλεί τον Krunoslav Σάιμον. Έτοιμος για δεξί μπακ στη Gil Vicente.

Οι Ισπανοί σε Σκαριολικό χαλαρουίτα mode τελείως, μία απ' τα ίδια και με Οrenga. Τρίποντο ο Rudez, Βεροιάρα πανηγυρίζεις κι εσύ;
KingCrimson
Εχω την εντυπωση οτι αυτη η Ισπανια, ειναι χαρβαλο...σε ματς χαβαλε ο Μ.Γκασολ επαιξε 35 λεπτα ..και πισω του το χαος, ειμαι περιεργος τι θα γινει αν παιξουν με μια πιο σοβαρη ομαδα, ως ποτε τα σουτακια Φερναντεθ, Καλντερον θα τους ξελασπωνουν?
Υπαρχει και ο νομος των πιθανοτητων, αλλωστε..
Weekendman
QUOTE(ViC @ Sep 4 2013, 19:32 ) *
Ψιλοκακή, όμως, και η Κροατία. Πολύ άναρχο μπάσκετ, δεν είναι ικανή να απειλήσει έτσι την Ισπανία. Πάντως, αν ήταν λίγο πιο εύστοχοι, θα ήταν πιο κοντά στο σκορ.


Αυτή είναι η βλακεία για τους Κροάτες πέτυχουν η αποτύχουν, τέτοιο υλικό και δεν μπορούν να έχουν ως κουμανταδόρο τον Ζόραν Πλάνινιτς στην καλύτερη φόρμα της ζωής του, και με μεγάλη ανθεκτικότητα αν υπολογίσει κανείς την αντοχή στο ξεζούμισμα που τράβηξε στην Κίμκι…
Manu7
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 4 2013, 19:57 ) *
Οι Ισπανοί σε Σκαριολικό χαλαρουίτα mode τελείως, μία απ' τα ίδια και με Οrenga. Τρίποντο ο Rudez, Βεροιάρα πανηγυρίζεις κι εσύ;

Ναι, έβλεπα και ψηλά ο ατσίδας την Κροατία...Που δεν έχει ούτε καν pg...Ε για ban είμαι. sad.gif

Τα λέει και ο από κάτω :
QUOTE(Weekendman @ Sep 4 2013, 21:08 ) *
Αυτή είναι η βλακεία για τους Κροάτες πέτυχουν η αποτύχουν, τέτοιο υλικό και δεν μπορούν να έχουν ως κουμανταδόρο τον Ζόραν Πλάνινιτς στην καλύτερη φόρμα της ζωής του, και με μεγάλη ανθεκτικότητα αν υπολογίσει κανείς την αντοχή στο ξεζούμισμα που τράβηξε στην Κίμκι…



priest
ζοριτς,τομιτς και αντριτς για γελια και για κλαματα...ελεος!



sacarame
Κακό παιχνίδι σε γενικές γραμμές. Οι Κροάτες μπήκαν καλά, έβαλαν τα πρώτα σουτ και πήραν ένα προβάδισμα.Όμως η Γεωργία έχει εναν Χικμαν σε φοβερή κατάσταση (15 πόντους ήδη) και μάζεψε το σκορ για το 35-34 του ημιχρόνου.

Οι ψηλοί των Κροατών μαύρο χάλι, ενώ από την Γεωργία δεν έχει τραβήξει καθόλου ως τώρα οΣανικίτζε. ενώ ο Σερμα δίνει τις μάχες του..
SG3ptshooter
QUOTE(sacarame @ Sep 5 2013, 16:25 ) *
Κακό παιχνίδι σε γενικές γραμμές. Οι Κροάτες μπήκαν καλά, έβαλαν τα πρώτα σουτ και πήραν ένα προβάδισμα.Όμως η Γεωργία έχει εναν Χικμαν σε φοβερή κατάσταση (15 πόντους ήδη) και μάζεψε το σκορ για το 35-34 του ημιχρόνου.

Οι ψηλοί των Κροατών μαύρο χάλι, ενώ από την Γεωργία δεν έχει τραβήξει καθόλου ως τώρα οΣανικίτζε. ενώ ο Σερμα δίνει τις μάχες του..

Οι Κροάτες θα το χάσουν αν συνεχίσουν έτσι.
O Simon έχει ζαλιστεί απ' το Ricky, δεν ξέρει που πατάει. Ο Sunny in Kidze με πουλάει, HLR θα με περάσεις σήμερα.
Απορία της ημέρας:
Ο Γεωργιανός Manu το φύτεψε, όχι;
benchwarmer
Οι Γεωργιανοί μου θυμίζουν πάρα πολύ τη ΦΥΡΟΜ του '11....
SG3ptshooter
ΟΚ, κάπως έτσι είναι να γίνεσαι fan του Tsintsadze.
a.car


Ωραία τα κροάτικα με αγγλική προφορά!
priest
εκπληκτικος ο Vesely.καθε χρονο εμφανιζεται και καλυτερος.ανατροπη η τσεχια και ξεκιναει η τελευταια περιοδος με σκορ 49-50 υπερ της τσεχιας.
ViC
TO EKANE! Ο ΛΟΥΜΠΟΣ ΜΠΑΡΤΟΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!! wos_sport3.gif wav.gif sport-smiley-017.gif icon_joy.gif hammer.gif 77.gif 41.gif smilie_schal1.gif 21.gif icon_headbang.gif
Manu7
Τελικά η Τσέχικη καράφλα είναι ακόμα δυνατή και με τρίποντο έδωσε τη νίκη στην Τσεχία. Ωραίο play ο Τσέχος coach 41.gif

Μεγάλη νίκη γιατί νομίζω τραυματίστηκε και ο Σατοράνσκι κατά τη διάρκεια του ματς.

Βέσελι τεράστιο ματς...
a.car


Οι Τσέχοι είχαν 0 στα 9 μέχρι το 39 και μετά με δύο στα δύο 'κλέβουν ' το παιχνίδι. Φοβερές ανατροπές σε'όλους τους ομίλους

μέχρι τώρα.
Nuntius
Ο Gortat είχε πει πως ξέρει πως θα ακούσει χοντρό κράξιμο αν αποτύχει η Πολωνία και φέτος. Δεν φαίνονται καλά τα πράγματα μέχρι στιγμής γι' αυτόν tongue.gif
benchwarmer
Πριν το τουρνουά ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι η "αυτονόητη" τριάδα Ισπανία-Σλοβενία-Κροατία θα έσπαγε κάπως. Απλά πίστευα ότι θα ήταν η Πολωνία ο θύτης. Ε πλέον δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση και θα ποντάρω στους Γεωργιανούς, αν και έχασαν τη μεγάλη ευκαιρία σήμερα. Θα έχουν όμως άλλη μία με τους Σλοβένους, ίδωμεν...
GK_23
QUOTE(Manu7 @ Sep 5 2013, 20:25 ) *
Τελικά η Τσέχικη καράφλα είναι ακόμα δυνατή και με τρίποντο έδωσε τη νίκη στην Τσεχία. Ωραίο play ο Τσέχος coach 41.gif

Μεγάλη νίκη γιατί νομίζω τραυματίστηκε και ο Σατοράνσκι κατά τη διάρκεια του ματς.

Βέσελι τεράστιο ματς...

23 πόντους - 14 ριμπάουντ - 4 κλεψίματα για το Βέσελι που έπαιζε την περισσότερη ώρα σέντερ.
Στο τέλος φάνηκε και αυτός να έχει χτυπήσει το πόδι του σε μια διεκδίκηση, τον είδα να κουτσαίνει.
Δεν είδα τι συνέβη με τον Σατοράνσκι.

Θέλω να δω ξανά το τελευταίο inbound play των Τσέχων, μου άρεσε αυτό που έβγαλαν στο παρκέ...
sacarame


Και λίγο Ερ Τζόρτζια για τους φαν του... cool.gif
benchwarmer
QUOTE(sacarame @ Sep 5 2013, 21:31 ) *
Και λίγο Ερ Τζόρτζια για τους φαν του... τον SG3ptshooter cool.gif


SkyFall
δεν βλέπω κίνηση εδώ το βράδυ, νταξ απλά κέρδισε ο Μπέγκιτς την Ισπανία.
tuareg
νταξει τζεικ το βρηκε πολυ μεγαλη εκπληξη που κερδισε η γηπεδουχος σλοβενια την ελλειπη ισπανια
Zoys
QUOTE(tuareg @ Sep 5 2013, 23:48 ) *
νταξει τζεικ το βρηκε πολυ μεγαλη εκπληξη που κερδισε η γηπεδουχος σλοβενια την ελλειπη ισπανια

Δεν ήταν και ό,τι πιο αναμενόμενο... wink.gif Μιλάμε για την ίδια γηπεδούχο Σλοβενία που καρδιοχτύπησε για 40 λεπτά απέναντι στην Τσεχία χθες. Πάντως από τα πιο συναρπαστικά ξεκινήματα Ευρωμπάσκετ, πολλά αμφίρροπα ματς και ακόμα περισσότερες εκπλήξεις! blove.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(tuareg @ Sep 5 2013, 23:48 ) *
νταξει τζεικ το βρηκε πολυ μεγαλη εκπληξη που κερδισε η γηπεδουχος σλοβενια την ελλειπη ισπανια


Με αυτα που εχουμε δει απο τη Σλοβενια θα ηταν εκπληξη αν η πληρης Σλοβενια κερδιζε τη μεσογειακη ομαδα της Ισπανιας...
tuareg
εκπληξη δε το λες παντως ειναι η γνωμη μου.Αμφιβαλλω δλδ αν ξερει ο τζεικ τι εστι ντραγκιτς
rchos
Ο Γκασόλ πάλι 37 λεπτά.
Θα αφήσει τα κόκαλα του στα παρκέ της Σλοβενίας αυτός.
Αυτό το αποτέλεσμα δεν είναι και τίποτα φοβερό για τους Ισπανούς.
Η μεγάλη έλλειψη σε ψηλούς είναι το πρόβλημα.
Οι Σλοβένοι με τον κόσμο τους θα είναι σίγουρα καλύτερη ομάδα από ότι συνήθως.
Manu7
Ε με την καθιερωμένη ήττα στους ομίλους επιβεβαιώνεται ότι οι Ισπανοί θα το πάρουν τρένο πάλι tongue.gif.
minas gr
Kαι αρα οι Ισπανοι πανε στην επομενη φαση με μια ήττα


Πραγμα που αυτοματα σημαινει οτι ΠΡΕΠΕΙ να κερδισουν τα παντα απο εδω κ περα .. δηλαδη και ελλάδα
SteveNashidis
Α ρε κουβά που φάγαμε από τους Ισπανούς ugly1.gif
D-Wade
QUOTE(minas gr @ Sep 6 2013, 00:21 ) *
Kαι αρα οι Ισπανοι πανε στην επομενη φαση με μια ήττα


Πραγμα που αυτοματα σημαινει οτι ΠΡΕΠΕΙ να κερδισουν τα παντα απο εδω κ περα .. δηλαδη και ελλάδα

Εντάξει μωρέ και 4οι να βγουν οι Ισπανοί στον νέο όμιλο έχουν την ποιότητα στο χιαστί να κερδίσουν τους απέναντι πρώτους(Γαλλια,Σερβια).Δεν κρίνεται τίποτα τώρα για ομάδες σαν την Ισπανία
Πάντως θα έχει πλάκα να τους κερδίσουμε και να τους στείλουμε στις θέσεις 3-4.Θα γίνουν ομορφιες στον αλλο όμιλο για να τους αποφύγουν rolleyes.gif

QUOTE(Voyager @ Sep 6 2013, 00:42 ) *
Α ρε κουβά που φάγαμε από τους Ισπανούς ugly1.gif

Εμένα με πονάει ακόμα ο κουβάς που έφαγα από τους Τουρκους χθες biggrin.gif
yorgos
Γενικά ο κουβάς πήγε σύννεφο... Ισπανία κουβάς, Μεγ. Βρετανία ότι θα χάσει μέχρι 22,5, έφαγε 23. ΠΓΔΜ να χάσει μέχρι 7,5 έφαγε 8. Ελλάδα να κερδίσει από 9 και πάνω, κέρδισε με 9. Τόσον κουβά σε μια μέρα δεν έχω ξαναφάει, τρελό Ευρωμπάσκετ.

Ισπανία σε τόσο χαμηλό ρυθμό είναι ανωμαλία, ακόμη και με το Μαρκ μέσα δεν έχει νόημα να τους βάζεις χαλινάρια. Δεν με ξεγελάει η σημερινή ήττα, έχουν μακράν το καλύτερο ρόστερ, σε ταλέντο είναι πάρα πολύ μπροστά.

Στο μεταξύ, στην Ισπανία ασχολούνται με τρίχες:
Σέρχιο Λιουλ: Δε θα κάνω αποτρίχωση ποτέ.
και... "μια καλή λύση για την αποχή από το σεξ είναι να ξεθεώνεσαι στην προπόνηση"

http://www.marca.com/2013/09/04/baloncesto...1378291712.html
KingCrimson
Εγω βλεπω οτι η Ισπανια εχει τρελο προβλημα απο το 4 και πανω και αυτον το Γκασολ θα τον ξεζουμισουνε μεχρι να φτασουν προημιτελικα....οσο και υπερπληρεις να ναι στα γκαρντ ε..ομαδα μονο με γκαρντ δε γινεται

QUOTE(D-Wade @ Sep 6 2013, 00:45 ) *
Εντάξει μωρέ και 4οι να βγουν οι Ισπανοί στον νέο όμιλο έχουν την ποιότητα στο χιαστί να κερδίσουν τους απέναντι πρώτους(Γαλλια,Σερβια).Δεν κρίνεται τίποτα τώρα για ομάδες σαν την Ισπανία
Πάντως θα έχει πλάκα να τους κερδίσουμε και να τους στείλουμε στις θέσεις 3-4.Θα γίνουν ομορφιες στον αλλο όμιλο για να τους αποφύγουν rolleyes.gif


Εμένα με πονάει ακόμα ο κουβάς που έφαγα από τους Τουρκους χθες biggrin.gif


Εγω θα λεγα οτι αυτη η Ισπανια..καλο ειναι να αποφυγει Γαλλια, Σερβια οπωςδηποτε
ViC
Στο τόπικ του Νοστράδαμου, είχα βάλει Σλοβενία πρώτη με 5-0 και Ισπανία δεύτερη με 4-1.
Κλασικό ισπανικό ξεκίνημα, με ήττα στον όμιλο.
Δεν αλλάζει κάτι, όμως, δραματικά αυτή η ήττα. Το πολύ πολύ να παιχτούν οι θέσεις στο γκολ αβερέιτζ. Εκτός κι αν τους κερδίσουμε, οπότε τους αφήνουμε οριστικά τρίτους. Αλλά αν μας κερδίσουν, μπορούν ακόμα να βγούνε πρώτοι στον όμιλο.
Πάντως δεν έχουν βρει τη συνταγή. Εκτός αν συνταγή λέγεται το να ψοφάς τον καλύτερο παίκτη σου και μοναδικό καλό ψηλό σου από την πρώτη φάση, από τα πρώτα παιχνίδια, με 35 και 37 λεπτά αντίστοιχα. Καμία λογική!
Zoys
QUOTE(yorgos @ Sep 6 2013, 00:53 ) *
Γενικά ο κουβάς πήγε σύννεφο... Ισπανία κουβάς, Μεγ. Βρετανία ότι θα χάσει μέχρι 22,5, έφαγε 23. ΠΓΔΜ να χάσει μέχρι 7,5 έφαγε 8. Ελλάδα να κερδίσει από 9 και πάνω, κέρδισε με 9. Τόσον κουβά σε μια μέρα δεν έχω ξαναφάει, τρελό Ευρωμπάσκετ.

Τελείως off topic, αλλά μιας και πιάσαμε τα στοιχηματικά να αναφέρω ότι ξεκίνησα θριαμβευτικά το φετινό Ευρωμπάσκετ με 6/6. Προχθές τριάδα με Βέλγιο-Φινλανδία-Γεωργία και χθες με Βέλγιο-Βοσνία-Ιταλία.

Για προβλέψεις pm. tongue.gif
ssoulliss
Το μπάσκετ που προσπαθεί να παίξει η Ισπανία στο σετ παιχνίδι είναι επιεικώς για τα θηρία! 68.gif
Zoys
QUOTE(ssoulliss @ Sep 7 2013, 15:51 ) *
Το μπάσκετ που προσπαθεί να παίξει η Ισπανία στο σετ παιχνίδι είναι επιεικώς για τα θηρία! 68.gif

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ. Υπερβολικά σχεδιασμένη για transition, μπορεί να τα βρει σκούρα στα νοκ-άουτ.
Manu7
Nτάξει λέμε για τους δικούς μας σχολιαστές αλλά οι Ισπανοί μετέδιδαν σκορ το οποίο ήταν λάθος για κανα 2λεπτο...

Σε κάποια φάση χαίρονταν που το σκορ ήταν 42-22 ενώ ήταν 33-22 tongue.gif.

ΕΝΤΙΤ: Μιλάμε για σουτ και πάλι σουτ η Ισπανία...Στο 2ρο δεκάλεπτο η μπάλα ακούμπησε στο λόου ποστ στον Μαρκ 1 φορά.
a.car
QUOTE(Zoys @ Sep 7 2013, 15:58 ) *
Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ. Υπερβολικά σχεδιασμένη για transition, μπορεί να τα βρει σκούρα στα νοκ-άουτ.



Αρκεί να μην είμαστε εμείς αυτοί που θα τους βρούμε απέναντι μας, εμείς έχουμε 2,5 ασους και αυτοί έχουν 4 που είναι όλοι

τρεχαλιντζήδες, θα μας βγάλουν τα σκώτια.
ssoulliss
Λαμπάδα στον Καλντερόν που ηρέμησε λίγο το παιχνίδι. Δεν βοηθάει ο Ορένγκα την ομάδα καθόλου. Τρίποντο,τρίποντο,ξανά τρίποντο. Ατάλαντοι φόργουορντς(Κλαβέρ,Αγκιγιάρ) υπερεκτιμεμένα γκαρντ(Γιουλ,Ρούμπιο).

Όσο αντέξει ο Μαρκ,ο Καλντερόν,ο Σέρχιο και Ρούντι με τις εμπνεύσεις του.
5 seconds to something
Το ίδιο παρατήρησα κι εγώ. Άφησα τον αγώνα στο 29-22 και πήγα για 15 δ στο Ρωσία Σουδία. Γυρνώντας βλέπω 35-22 και λέω μπράβο οι Ισπανοί έβαλαν 6αποντο σε μισή επίθεση? Το σκορ συνέχισε να αυξάνει για κανα δίλεπτο μέχρι το 42-22. Σε εκείνη τη φάση βάζουν τρίποντο οι Τσέχοι και ενώ περιμένω να δω 42-25 δείχνουν 33-25. ohmy.gif Θαυμα! laugh.gif Εντάξει αν ανακαλύψουμε και εμείς αυτό το σουτ των Τσέχων τους έχουμε τους Ισπανούς tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(5 seconds to something @ Sep 7 2013, 16:17 ) *
Το ίδιο παρατήρησα κι εγώ. Άφησα τον αγώνα στο 29-22 και πήγα για 15 δ στο Ρωσία Σουδία. Γυρνώντας βλέπω 35-22 και λέω μπράβο οι Ισπανοί έβαλαν 6αποντο σε μισή επίθεση? Το σκορ συνέχισε να αυξάνει για κανα δίλεπτο μέχρι το 42-22. Σε εκείνη τη φάση βάζουν τρίποντο οι Τσέχοι και ενώ περιμένω να δω 42-25 δείχνουν 33-25. ohmy.gif Θαυμα! laugh.gif Εντάξει αν ανακαλύψουμε και εμείς αυτό το σουτ των Τσέχων τους έχουμε τους Ισπανούς tongue.gif



Αν το ανακαλυψουμε μεχρι αυριο, να το δωσουμε και στους Λετονους και μετα στους Μαυροβουνιους? tongue.gif
Manu7
Εμφανές επιθετικό πρόβλημα όταν δεν μπαίνουν τα σουτ και δεν πάει η μπάλα στον Μαρκ
αλλά οι άτιμοι παίζουν την καλύτερη άμυνα του τουρνουά ειδικά στην περιφέρεια οπότε αυτό
από μόνο του μπορεί να κάνει τη διαφορά στα μεγάλα ματς.

ΥΓ:Άρχισαν και τα περίεργα σφυριγματάκια. 4ο φάουλ ο Σατοράνσκι ενώ ο Χούσκα δεν κατάλαβα τι επιθετικό έκανε.
5 seconds to something
QUOTE (T.W.Is.M. @ Sep 7 2013, 16:23 ) *
Αν το ανακαλυψουμε μεχρι αυριο, να το δωσουμε και στους Λετονους και μετα στους Μαυροβουνιους? tongue.gif


Αν είναι εχέμυθοι ώστε να μη διαδωθεί παρα έξω κανένα πρόβλημα biggrin.gif
Manu7
Στο τρανζίσιον δεν πιάνονται.

Βέβαια στο 42-37 απάντησε ο μεγάλος Άλεξ Μουμπρού με παιχνίδι από το ποστ. Ο μοναδικός που μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο πέρα από τον Γκασόλ στην ομάδα της Ισπανίας.

Θα την χαρακτήριζα σαν ακριβώς αντίθετη ομάδα από τη δική μας.
ssoulliss
Νομίζω οι συμπαθείς Τσέχοι δεν έχουν συνειδητοποιήσει τι ευκαιρία χάνουν σήμερα.
a.car


Αυτός ο 'υπερεκτιμένος ' ο Ρούμπιο φαίνεται ότι το κατέχει ελαφρώς το άθλημα.
5 seconds to something
Οι Ισπανοί βαράνε τούβλα στην επίθεση τα οποία στη συνέχεια τα μαζεύουνε τα πάνε στην άμυνα και στήνουν τοίχο.
Αν οι Τσέχοι είχαν μόνο έναν Άντιτς σήμερα θα το χτυπόυσαν το ματς.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.