Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2012-13 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
jhantzop

reserved


basketomanas
Α.Ε Πετραλώνων,
Φοιτητικός Φιλίας,
Π.Α.Ο Δάφνη
Ρουφ 80,
Α.Ο Κωφών
, Κεραυνός Ζωγράφου,
Π.Α.Ο Δόξα Βύρωνα,
Γ.Σ Αρίων,
Α.Ο Μαίανδρος Ηλιούπολης,
Π.Α.Ο Θρίαμβος-Δάφνης Αθηνών,
Νήαρ Ήστ (Ε),
Πήγασος Κυψέλης

φαβοροι ...αουτσαιντερ... παμε να ξεκινήσουμε να μιλάμε...καλη χρονιά σε όλες τις ομάδες
watson
Σχετικα κοντα ολοι (σε αποσταση, σε δυναμικη θα δουμε tongue.gif )! ωραιος ομιλος παντως φαινεται! οποιος βρει προγραμμα ας το βαλει εδω. Καλη χρονιαα! blove.gif

ι
basketomanas


1 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΡΟΥΦ 80
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΡΟΥΦ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΣ ΑΡΙΩΝ
ΡΟΥΦ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ)

2 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ.
ΡΟΥΦ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
Γ.ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ) ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ 80 ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ

3 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
ΡΟΥΦ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΡΟΥΦ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ)
ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ 80 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

4 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΡΟΥΦ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ.
Γ.ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ) ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΡΟΥΦ 80
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


5 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ)
ΡΟΥΦ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΡΟΥΦ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ 80 ΓΣ ΑΡΙΩΝ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ

6 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
Γ.ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ) ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ.
ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΡΟΥΦ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΡΟΥΦ 80
ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΡΟΥΦ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ

7 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΡΟΥΦ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ 80 ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ)
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

8 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΡΟΥΦ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ.
ΡΟΥΦ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ 80
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Γ.ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ) ΓΣ ΑΡΙΩΝ
ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ

9 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ 80 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΡΟΥΦ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ)

10 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΡΟΥΦ ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ΡΟΥΦ 80
ΡΟΥΦ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΓΣ ΑΡΙΩΝ
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
Γ.ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ) ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ



11 η Αγωνιστική
Ημερ. Γήπεδο Ωρα Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ.
ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ 80 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ)
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΡΟΥΦ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
[b]
konstantinos_bc
ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος

Επειτα απο μια δεκαετια η Δοξα Βυρωνα επιστρεφει στα πρωταθληματα της ΕΣΚΑ. Εδρα του Ανδρικου θα ειναι το Κλ. Γηπεδο Μυρακτης ενω οι υποδομές θα αγωνιζονται στο ανοιχτο γηπεδο της Αγ. Τριαδας. Ας θυμηθουμε λιγο την ιστορια της
Δοξας:


Το τμήμα Μπάσκετ του ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος ιδρύθηκε το 1982.

1982-83: Ε ΕΣΚΑ
1983-84: Ε ΕΣΚΑ (Άνοδος)
1984-85: Δ ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1985-86: Δ ΕΣΚΑ (Άνοδος)
1986-87: Γ ΕΣΚΑ (Άνοδος)
1987-88: Β ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1988-89: Β ΕΣΚΑ (Υποβιβασμός)
1989-90: Γ ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1990-91: Γ ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1991-92: Γ ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1992-93: Γ ΕΣΚΑ (Άνοδος)
1993-94: Β ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1994-95: Β ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1995-96: Β ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1995-96: Β ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1996-97: Β ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1997-98: Β ΕΣΚΑ (Υποβιβασμός)
1998-99: Γ ΕΣΚΑ (Παραμονή)
1999-00: Γ ΕΣΚΑ (Παραμονή)
2000-01: Γ ΕΣΚΑ (Παραμονή)
2001-02: Γ ΕΣΚΑ (Άνοδος)
2002-03: Β ΕΣΚΑ (Παραμονή)

Το 2002-03 συγχωνεύτηκε με την ΑΕ Βύρωνος-Αγ. Σώστη ( είχε δημιουργηθεί το 2000 από την συγχώνευση ΑΓΣ Βύρωνος και ΑΟ Αγ. Σώστη ) δημιουργώντας την Ένωση Βύρωνα. Το 2010 το τμήμα μπάσκετ της Ένωση Βύρωνα ανέστειλε την λειτουργία του, και αποφασίστηκε η ανασύσταση του τμήματος μπάσκετ.


Υ.Γ. Επικές ήταν οι μάχες της Δόξα Βύρωνα με τον Αθηναϊκό την δεκαετία του ΄80 και συγκέντρωνε τα βλέμματα όλων των φιλάθλων του μπάσκετ στην Αττική. Ελπιζω να αναβιωσουν ξανα!!!
panther2910
Το μυρακτης ειναι αυτο που παιζουν και οι Νεοι;;
basketomanas
ΝΑΙ Αυτό είναι panther ..
panther2910
Κανά προγνωστικό για τον όμιλο έχουμε ; Ο Μαίανδρος θα έχει και φέτος αφαίρεση βαθμών;Αν όχι είναι από τα φαβορί για την πρώτη θέση...
basketomanas
Η προσωπικη μου αποψη για τα φαβορι ειναι μαιανδρος ,φοιτητικος κ μετα ενα δευτερο γκρουπ κωφοι & νηαρ ηστ. αυτη η τετραδα θα διεκδικησουν τις 3 πρωτες θεσεις .με φαβορι κατα τη γνωμη μου τις 2 πρώτες που ανάφερα.
panther2910
Από ότι έχω μάθει και η Δόξα έχει κάνει καλό σύνολο...αρκεί να προλάβουν να δέσουν τόσοι νέοι παίκτες μαζί.Και μην ξεχνάμε ότι και οι πιτσιρικάδες θα παίξουν σημαντικό ρόλο...τι να το κάνεις αν μία ομάδα εχεί 3 παιχταράδες στην πεντάδα και 2 άμπαλους μικρούς.
diagoras_1905
ξέρει κανείς τι παίζει με τον κεραυνο ζωγραφου;
watson
http://www.athlisi.com/index.php?option=co...&Itemid=487 ανακαλυψα αυτο το σαιτ που εχει παρα πολλα για τετοιες κατηγοριες! Η δοξα θα παιζει τεταρτες? Ο κεραυνος στο δ.ζ γουδη?? ποιο ειναι?
watson
http://www.athlisi.com/index.php?option=co...&Itemid=487 ανακαλυψα αυτο το σαιτ που εχει παρα πολλα για τετοιες κατηγοριες! Η δοξα θα παιζει τεταρτες? Ο κεραυνος στο δ.ζ γουδη?? ποιο ειναι?
watson
http://www.athlisi.com/index.php?option=co...&Itemid=487 ανακαλυψα αυτο το σαιτ που εχει παρα πολλα για τετοιες κατηγοριες! Η δοξα θα παιζει τεταρτες? Ο κεραυνος στο δ.ζ γουδη?? ποιο ειναι?

http://www.athlisi.com/index.php?option=co...&Itemid=487 ανακαλυψα αυτο το σαιτ που εχει παρα πολλα για τετοιες κατηγοριες! Η δοξα θα παιζει τεταρτες? Ο κεραυνος στο δ.ζ γουδη?? ποιο ειναι?
daniel10
Δ ΕΣΚΑ 1 ΟΜΙΛΟΣ

1.ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
2.ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
3.ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
4.ΡΟΥΦ 80
5.ΑΟ ΚΩΦΩΝ
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
7.ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
8.ΓΣ ΑΡΙΩΝ
9.ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
10.ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ-ΔΑΦΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
11.ΑΟ ΝΗΑΡ-ΗΣΤ(Ε)
12.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
konstantinos_bc
QUOTE (panther2910 @ Jul 19 2012, 17:45 ) *
Κανά προγνωστικό για τον όμιλο έχουμε ; Ο Μαίανδρος θα έχει και φέτος αφαίρεση βαθμών;Αν όχι είναι από τα φαβορί για την πρώτη θέση...


Ο Μαίανδρος Ηλιουπ. θα εχει και φετος -4 αφου δεν κατεβαζει ομαδα στο Πρωταθλημα Παιδων.
el-14
ΑΠΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΕΣ ΕΙΣΑΞΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ,ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΡΟΎΠΟΘΕΤΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΕΑΝ Ο ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕ -4, ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΠΕΡΣΥΝΗ ΤΟΥ ΕΙΚΟΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΑΝ (4ος) ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ.
ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ Ο ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΣΚΟΠΕΥΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΤΡΑΔΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΟΠΩΣ Ο ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ, Ο ΑΡΙΩΝ ΚΑΙ Η ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΠΟΥ ΑΝΑΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΠΑΜ.
ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΑΙΝΙΓΜΑΤΙΚΟ (3ο) ΓΚΡΟΥΠ ΜΕ ΤΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ.), ΤΟΝ ΠΗΓΑΣΟ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΤΟ ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.
ΕΙΝΑΙ ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΑ ΣΠΑΖΟΚΕΦΑΛΙΕΣ. ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ.
el-14
QUOTE(tk60 @ Sep 2 2012, 03:24 ) *
ΑΠΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΕΣ ΕΙΣΑΞΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ,ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΡΟΎΠΟΘΕΤΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΕΑΝ Ο ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕ -4, ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΠΕΡΣΥΝΗ ΤΟΥ ΕΙΚΟΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΑΝ (4ος) ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ.
ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ Ο ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΣΚΟΠΕΥΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΤΡΑΔΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΟΠΩΣ Ο ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ, Ο ΑΡΙΩΝ ΚΑΙ Η ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΠΟΥ ΑΝΑΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΠΑΜ.
ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΑΙΝΙΓΜΑΤΙΚΟ (3ο) ΓΚΡΟΥΠ ΜΕ ΤΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΕΦ.), ΤΟΝ ΠΗΓΑΣΟ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΤΟ ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.
ΕΙΝΑΙ ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΑ ΣΠΑΖΟΚΕΦΑΛΙΕΣ. ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ.

ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.
panther2910
Φίλε μου πέρσι πέρναγαν οι 3 ομάδες στην επόμενη φάση. Έχει αλλάξει φέτος ? Γιατί αναφέρεις ότι ο Μαίανδρος μπορεί να περάσει σαν τέταρτος.Κλειδί πάντως για κάθε ομάδα είναι οι πιτσιρικάδες που πρέπει να παίζουν 40 λεπτά.Οπότε δεν υπάρχουν φαβορί...υπομονή μέχρι να ξεκινήσει το πρωτάθλημα.
el-14
QUOTE(panther2910 @ Sep 3 2012, 18:41 ) *
Φίλε μου πέρσι πέρναγαν οι 3 ομάδες στην επόμενη φάση. Έχει αλλάξει φέτος ? Γιατί αναφέρεις ότι ο Μαίανδρος μπορεί να περάσει σαν τέταρτος.Κλειδί πάντως για κάθε ομάδα είναι οι πιτσιρικάδες που πρέπει να παίζουν 40 λεπτά.Οπότε δεν υπάρχουν φαβορί...υπομονή μέχρι να ξεκινήσει το πρωτάθλημα.

ΦΕΤΟΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ 4 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ, ΟΙ 16 ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ 4 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 4ΣΑΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΟ, ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ, ΕΝΑΝ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΦΑΣΗΣ.
ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (+6 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ).
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ.
ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ( ΣΥΝΟΛΟ 8 ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ).
ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΙΑΛΥΣΗΣ Η ΣΥΝΕΝΩΣΗΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ Δ΄.
ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ Δ΄.
watson
QUOTE(basketomanas @ Jul 19 2012, 17:58 ) *
Η προσωπικη μου αποψη για τα φαβορι ειναι μαιανδρος ,φοιτητικος κ μετα ενα δευτερο γκρουπ κωφοι & νηαρ ηστ. αυτη η τετραδα θα διεκδικησουν τις 3 πρωτες θεσεις .με φαβορι κατα τη γνωμη μου τις 2 πρώτες που ανάφερα.

Μαιανδρος Κωφοι συμφωνω γιατι και περσυ ηταν πισω απο βυρωνα και αμυντα που ανεβηκαν κιολας. Νηαρ ηστ ισως αλλα ως εφηβικο μπορουμε να περιμενουμε τα καλυτερα και τα χειροτερα. Ο φοιτητικος δεν ξερω περσυ τουλαχιστον δεν μου γεμισε το ματι, οποτε ψαχνω αλλον για την τετραδα. Τωρα βεβαια θα δουμε παντα γινονται και εκπληξεις!
panther2910
Εγώ έχω μάθει ότι η Δόξα έχει κάνει πολύ καλές μεταγραφές και τη θεωρώ ένα από τα φαβορί.
watson
QUOTE(panther2910 @ Sep 6 2012, 16:23 ) *
Εγώ έχω μάθει ότι η Δόξα έχει κάνει πολύ καλές μεταγραφές και τη θεωρώ ένα από τα φαβορί.

ξερεις κανα ονομα??
basketomanas
Αντε ενας μηνας εμεινε για να ξεκινησει το πρωταθλημα...προβλεπω ενα πολυ συναρπαστικο πρωταθλημα...με φαβορι ξεκαθαρα καποιες ομαδες που δεν θα δυσκολευυτουν να περασουν στα play off ..κ χωρις γκρινιες ευχομαι....απλα να απολαυσουμε το μπασκετακι...καλη αρχη σε ολεσ τις ομαδες!!με υγεια σε ολους !!
konstantinos_bc
QUOTE (tk60 @ Sep 5 2012, 23:42 ) *
ΦΕΤΟΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ 4 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ, ΟΙ 16 ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ 4 ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ 4ΣΑΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΟ, ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ, ΕΝΑΝ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΦΑΣΗΣ.
ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (+6 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ).
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ.
ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ( ΣΥΝΟΛΟ 8 ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ).
ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΙΑΛΥΣΗΣ Η ΣΥΝΕΝΩΣΗΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ Δ΄.
ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ Δ΄.


Τρεις ομαδες περνανε και φετος
el-14
QUOTE(konstantinos_bc @ Sep 8 2012, 17:29 ) *
Τρεις ομαδες περνανε και φετος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚΤΩ (8).
ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΚΑΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΕΣΚΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ.
el-14
QUOTE(tk60 @ Sep 8 2012, 22:19 ) *
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚΤΩ (8).
ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΚΑΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΕΣΚΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ.






ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Α΄ΦΑΣΗ

Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή στο Πρωτάθλημα χωρίσθηκαν σε τέσσερις (4) ομίλους , με κατά τον δυνατόν γεωγραφικά κριτήρια και θα συναντηθούν μεταξύ τους με σύστημα ΠΟΥΛ (ένας εναντίον όλων ) δύο γύρων και σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί.

Λόγω μη σταθερής ημέρας στο πρωτάθλημα της Δ΄κατηγορίας ενδέχεται να υπάρχει μερική ανακατανομή ομάδων στους ομίλους.

Οι ομάδες που θα καταλάβουν την 1η, 2η 3η και 4η θέση καθενός από τους τέσσερις (4) ομίλους, σύνολο δεκαέξι (16), προκρίνονται στην Β΄φάση.

Β΄ΦΑΣΗ

Οι δεκαέξι (16) ομάδες που προκρίθηκαν από την Α΄φάση θα χωριστούν με κλήρωση σε τέσσερις (4) ομίλους των τεσσάρων (4) ομάδων και θα συναντηθούν μεταξύ τους με σύστημα ΠΟΥΛ (ένας εναντίον όλων) δύο γύρων και σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί.[font=Arial][/font]

ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΟΥ ΣΤΑΛΘΗΚΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ
konstantinos_bc
QUOTE (tk60 @ Sep 8 2012, 22:36 ) *




ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Α΄ΦΑΣΗ

Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή στο Πρωτάθλημα χωρίσθηκαν σε τέσσερις (4) ομίλους , με κατά τον δυνατόν γεωγραφικά κριτήρια και θα συναντηθούν μεταξύ τους με σύστημα ΠΟΥΛ (ένας εναντίον όλων ) δύο γύρων και σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί.

Λόγω μη σταθερής ημέρας στο πρωτάθλημα της Δ΄κατηγορίας ενδέχεται να υπάρχει μερική ανακατανομή ομάδων στους ομίλους.

Οι ομάδες που θα καταλάβουν την 1η, 2η 3η και 4η θέση καθενός από τους τέσσερις (4) ομίλους, σύνολο δεκαέξι (16), προκρίνονται στην Β΄φάση.

Β΄ΦΑΣΗ

Οι δεκαέξι (16) ομάδες που προκρίθηκαν από την Α΄φάση θα χωριστούν με κλήρωση σε τέσσερις (4) ομίλους των τεσσάρων (4) ομάδων και θα συναντηθούν μεταξύ τους με σύστημα ΠΟΥΛ (ένας εναντίον όλων) δύο γύρων και σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί.[font=Arial][/font]

ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΟΥ ΣΤΑΛΘΗΚΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ



Δεν ηξερα οτι υπηρχε συμπληρωματικη προκυρηξη
panther2910
Ποιους θεωρεις ξεκαθαρα φαβορι φιλε μου;;
el-14
QUOTE(konstantinos_bc @ Sep 9 2012, 15:11 ) *
Δεν ηξερα οτι υπηρχε συμπληρωματικη προκυρηξη

ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ.
ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.
ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ.
basketomanas
Τους έχω αναφέρει εξ αρχής φίλε μου panther ...
panther2910
Εγώ πάλι θεωρώ ότι δεν υπάρχουν φαβορί και ειδικά σε αυτή την κατηγορία.Τα φαβορί θα εμφανιστούν μετά τον πρώτο γύρο όπου θα έχουμε μια πιο ξεκάθαρη εικόνα του ομίλου.Παίκτης είσαι η παράγοντας ?
basketman
Καλημερα!
Η ομαδα μου θα θελαμε να ευχηθουμε σε ολες τις ομαδες καλη μπασκετικη χρονια,χωρις τραυματισμους και δυσαρεστα.
diagoras_1905
Υπάρχει κανείς από τον Κεραυνό στο φορουμ;
Reggie_
Το εφηβικό της Νηαρ Ηστ δεν θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα της Δ' ΕΣΚΑ λόγω των αυξημένων μαθητικών υποχρεώσεων των παιδιών της ομάδας!
el-14
QUOTE(Reggie_ @ Sep 15 2012, 00:09 ) *
Το εφηβικό της Νηαρ Ηστ δεν θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα της Δ' ΕΣΚΑ λόγω των αυξημένων μαθητικών υποχρεώσεων των παιδιών της ομάδας!

Φίλε Reggie που το έμαθες αυτό γιατί δεν βλέπω καμμιά αναφορά στην ΕΣΚΑ.
sourouk2
QUOTE(panther2910 @ Sep 9 2012, 20:27 ) *
Εγώ πάλι θεωρώ ότι δεν υπάρχουν φαβορί και ειδικά σε αυτή την κατηγορία.Τα φαβορί θα εμφανιστούν μετά τον πρώτο γύρο όπου θα έχουμε μια πιο ξεκάθαρη εικόνα του ομίλου.Παίκτης είσαι η παράγοντας ?

Θα κανω copy paste τα περσινα οσον αφορα τα φαβορι.

Τα σημεια κλειδια ειναι.

1. πιτσιρικασες
2. ποσοτητα προπονησεων

Για τη Δ ΕΣΚΑ αυτα...
basketomanas
Επιβεβαιωνω τον φιλο μου reggie για αυτο που λεει ..δεν θα συμμετεχουμε στο πρωταθλημα τελικα..
el-14
QUOTE(basketomanas @ Sep 20 2012, 01:46 ) *
Επιβεβαιωνω τον φιλο μου reggie για αυτο που λεει ..δεν θα συμμετεχουμε στο πρωταθλημα τελικα..

ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΠΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ.
ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ.
basketman
QUOTE(tk60 @ Oct 2 2012, 17:53 ) *
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΠΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ.
ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ.


Τελικα η προχειροτητα καποιον ,οδηγει μια εβδομαδα πριν αρχισουν τα πρωταθληματα να μην ξερεις τι σου γινεται.Και δεν αναφερομαι σε ομαδες .Ενα ερασιτεχνικο πρωταθλημα ,η τελευταια κατηγορια ,και αντι να προσπαθησουν να διευκολυνουν οσους θελουν να ασχοληθουν ενεργα κι εχουν το μερακι ,με διαφορους κανονισμους - πειραματισμους για να μην τους χαρακτηρισω αλλιως,διαλυουν το συμπαν.Κατα τα αλλα εκει στην εσκα ειναι υπευθυνοι και εμπειροι !
Αυτα σαν σχολια!
GR-HAMMER
βασικα απ'οτι ειδα απο το site της εσκα... απλα εβγαλαν νηαρ ηστ και κεραυνο ζωγραφου απο τον ομιλο και ξανακανανε κληρωση... Κατι μαγικοι αγωνες στο ρουφ με αο κωφων 3¨30 το μεσημερι... για να δουμε!
diagoras_1905
O κεραυνός κανονικά υπάρχει στο πρόγραμμα, αυτό σημαίνει ότι θα κατέβει κανονικά; Αν ξέρει κανείς παραπάνω πληροφορίες ας μου πει.

Και μία άλλη ερώτηση. Για τους ελεύθερους υπάρχει κάποιος περιορισμός μέχρι πότε μπορούν να βγάλουν δελτίο σε ομάδα;
sourouk2
QUOTE(diagoras_1905 @ Oct 4 2012, 17:17 ) *
O κεραυνός κανονικά υπάρχει στο πρόγραμμα, αυτό σημαίνει ότι θα κατέβει κανονικά; Αν ξέρει κανείς παραπάνω πληροφορίες ας μου πει.

Και μία άλλη ερώτηση. Για τους ελεύθερους υπάρχει κάποιος περιορισμός μέχρι πότε μπορούν να βγάλουν δελτίο σε ομάδα;

1. Νηαρ Ηστ εξω,ΓΣ Πατησιων μεσα.

2.Εναρκτηρια αγωνιστικη 10 και 14 Οκτωβρη.

Ειναι τελεσιδικο ρε παιδια?

Εγγραφη η μετεγγραφη μεχρι 48 ωρες πριν απο την εναρξη του πρωταθληματος απ¨οτι ξερω.
el-14
[/quote
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΡΟΥΦ 52 - 41
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 - 1
Holitsius
QUOTE(tk60 @ Oct 10 2012, 23:03 ) *
[/quote
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΡΟΥΦ 52 - 41
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 - 1

Και για να συμπληρωσω καπως στο πρωτο ματς...Κακιστο παιχνιδι,ταλαιπωρια του αθληματος,απλα κερδισε ο λιγοτερο κακος...Κραταμε μονο τη νικη σαν μαιανδρος μιας και ειμαστε πολυ ανετοιμοι...Μπραβο στα παιδια παντως,καναε προσπαθεια,και οι μικροι βοηθησαν αρκετα! Και το ρουφ μαχητικη ομαδα,δε τα παραταει.

ΥΓ ειδικα εγω ημουν ο καλυτερος παικτης της αλλης ομαδας...Μαλλον φταιει που αλλαξα νουμερο φανελας...Τραγικος,εχτισα σχολειο παλι πισω απο το γηπεδο... laugh.gif
watson
Θριαμβος Δαφνης-Αριων 1. +7 .
esperara
QUOTE(Holitsius @ Oct 11 2012, 00:49 ) *
Και για να συμπληρωσω καπως στο πρωτο ματς...Κακιστο παιχνιδι,ταλαιπωρια του αθληματος,απλα κερδισε ο λιγοτερο κακος...Κραταμε μονο τη νικη σαν μαιανδρος μιας και ειμαστε πολυ ανετοιμοι...Μπραβο στα παιδια παντως,καναε προσπαθεια,και οι μικροι βοηθησαν αρκετα! Και το ρουφ μαχητικη ομαδα,δε τα παραταει.

ΥΓ ειδικα εγω ημουν ο καλυτερος παικτης της αλλης ομαδας...Μαλλον φταιει που αλλαξα νουμερο φανελας...Τραγικος,εχτισα σχολειο παλι πισω απο το γηπεδο... laugh.gif


Ρε αρχιγκρινιάρη έπαιξες άμυνα τουλάχιστον...

Η μέρα των airball πάντως ήταν σήμερα για όλους μας...

Αρχηγέ μπαμπάκα πάμε όλοι μαζεί για μία χρονιά ακόμα...

Καλό πρωτάθλημα να έχουμε, με υγεία πάνω από όλα σε όλες τις ομάδες....
GR-HAMMER
QUOTE(esperara @ Oct 11 2012, 01:02 ) *
Ρε αρχιγκρινιάρη έπαιξες άμυνα τουλάχιστον...

Η μέρα των airball πάντως ήταν σήμερα για όλους μας...

Αρχηγέ μπαμπάκα πάμε όλοι μαζεί για μία χρονιά ακόμα...

Καλό πρωτάθλημα να έχουμε, με υγεία πάνω από όλα σε όλες τις ομάδες....


για σουβλακια μετα πηγατε ή εχετε χαλασει το εθιμο?
Holitsius
[quote name='GR-HAMMER' date='Oct 11 2012, 16:45 ' post='573113']
για σουβλακια μετα πηγατε ή εχετε χαλασει το εθιμο?
[/quote
εννοειται μεγαλε,οι παρεες δεν αλλαζουν!!!
el-14
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 32 - 42
ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.