Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σπερα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
J-WILL
Γεια σας παίδες. νέος στο φόρουμ. να πω ότι είμαι 21 από Θεσ/νίκη κ με λένε Σπύρο. Λατρεύω ΝΒΑ αλλά όχι τόσο Α1. Γι'αυτο θα συχνάζω σε τοπικ ΝΒΑ. πεθαίνω για Jason Williams όπως καταλάβατε κ τους παλιούς καλούς Kings. Προς το παρόν όσο θα παίζει ο J-will στο miami θα μαι miami. Πολυαγαπημένοι μου παίκτες εκτός από το αυτονόητο είναι οι Barkley, Iverson. Αυτά από εμένα και να πω ότι δεν είμαι κολλημένος με τον Jason απλά είμαι ερωτευμένος (προσοχή δεν είμαι homo) τέσπα Καλημέρα!
hagi
Καλώς όρισες στο forum μας..Εύχομαι καλά posts..Πάντα σε αθλητικά πλαίσια..
Air Kef
Καλα ποστ και τιμη και δοξα στον J-Will που δυστυχως εχει βαλει μυαλο.Ήλπιζα οτι θα το εκανε μονο για περσι για να παρει ενα πρωτάθλημα αλλα δυστυχώς το κανει και φέτος.
thrylos7
Καλώς ήρθες στο forum και καλά ποστ (να είναι σαν εκείνες τις τρελές ασσίστ του J-Will smile.gif )!
kostasvc15
Καλως ηλθες! icon_wave.gif
aopkv
αλλος ενας απο την φραπεδουπολη......καλως ηρθες...
dizzy_fingers
'ειά σου J-WILL, 'αλώς όρισες! biggrin.gif

Καλά ποστ να έχεις! smile.gif
Gravedigger
Γεια σου φίλε!!! icon_wave.gif Ο J-Will είναι παιχταράς αν κ τον προτιμούσα τρελό! tongue.gif
jjc
Καλα ποστς μεγαλε, και εγω τρελαινομαι για j-will
J-WILL
Ευχαριστώ πολύ παίδες για τα καλά σας λόγια αλλά και για το καλωσόρισμα σας. Βλέπω ότι αρκετοί από εσάς είναι θαυμαστές του θεαματικού μπάσκετ και χαίρομαι ιδιαίτερα γι'αυτό. Άντε και καλά ποστ!
morfi
QUOTE(J-WILL @ Apr 24 2007, 09:06 AM) *
Γεια σας παίδες. νέος στο φόρουμ. να πω ότι είμαι 21 από Θεσ/νίκη κ με λένε Σπύρο. Λατρεύω ΝΒΑ αλλά όχι τόσο Α1.

εεεεεεεεεεεεετσι εεεεεεεεεεεεετσι wink.gif

QUOTE(J-WILL @ Apr 24 2007, 09:06 AM) *
Γι'αυτο θα συχνάζω σε τοπικ ΝΒΑ. πεθαίνω για Jason Williams όπως καταλάβατε κ τους παλιούς καλούς Kings. Προς το παρόν όσο θα παίζει ο J-will στο miami θα μαι miami. Πολυαγαπημένοι μου παίκτες εκτός από το αυτονόητο είναι οι Barkley, Iverson. Αυτά από εμένα και να πω ότι δεν είμαι κολλημένος με τον Jason απλά είμαι ερωτευμένος (προσοχή δεν είμαι homo) τέσπα Καλημέρα!

Ω να και ενας φαν του τζεισον γουιλλιαμς ! Νομιζα οτι ημουν μονος σε αυτον τον κοσμο. rolleyes.gif
Pierce
nba-sm.gif nba-sm.gif
welcome home! cool.gif
liolias
Καλως Ηρθες συμπολιτη και καλα ποστς!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.