Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ρουκι της χρονιας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
viperbite
Αν μου χει διαφυγει καποιος ζηταω την κατανοηση σας
Andre_Iguodala
Μεχρι τωρα 100% ο Tyreke.Θεωρω οτι το συγκεκριμενο αντιπαλο ειναι παρασταση για εναν ρολο πλεον.Ο BJ κοντραρε οσο μπορουσε αλλα δεν μπορει πλεον και ο Curry εχει αρχισει α ανεβαινει αλλα ο Εvans κανει πραγματα και θαυματα
viperbite
QUOTE(Andre_Iguodala @ Jan 21 2010, 19:38 ) *
Μεχρι τωρα 100% ο Tyreke.Θεωρω οτι το συγκεκριμενο αντιπαλο ειναι παρασταση για εναν ρολο πλεον.Ο BJ κοντραρε οσο μπορουσε αλλα δεν μπορει πλεον και ο Curry εχει αρχισει α ανεβαινει αλλα ο Εvans κανει πραγματα και θαυματα


Αδερφε μου εχεις δικιο....δεν ειναι και τοσο αμφιρροπο. Δεν ξερω αν μπορει να κοντραρει λιγο την κατασταση ο Φλυν. Η συμπαθεια μου παντως ειναι ο Ντειβιντ Αντερσεν του αξιζει περισσοτερος χρονος συμμετοχης στο χιουστον πιστευω
15#kostas
EVANS..Δεν έχει αντίπαλο,είναι σταθερός στην απόδοση του,έχει βάλει σημαντικά καλάθια που έδωσαν νίκες στην όμαδα του,έχει γίνει ο ηγέτης της και την έχει ανεβάσει επίπεδο 77.gif ...Αυτά icon_wave.gif
DOUBLEHEAD-4-
Ο Ταιρεκε εχει καθαρησει το R.O.Y. απο τωρα ... Δευτερος ερχεται ο Τζενινγκς 77.gif ενω εμενα το πουλεν μου ειναι ο Χαρντεν ! Κριμα που δεν ειδαμε και τον Γκριφιν...
ntelakos
O Evans θα ειναι ο ρουκι της φετινης σεζον αφου καταφερε με το καλημερα να γινει ηγετης στην ομαδα του(εστω και του Σακραμεντο) και να της δωσει το κατι παραπανω και θα πρωταγωνιστησει τα επομενα χρονια....ο Jennings πολυ καλος αλλα οχι σταθερος ενω στη συνεχεια Carry,Flinn,Harden ειναι ενα κλικ πιο κατω!!



QUOTE(DOUBLEHEAD-4- @ Feb 15 2010, 17:50 ) *
Κριμα που δεν ειδαμε και τον Γκριφιν...


Ο Γκριφιν θα παιξει καθολου φετος η απο του χρονου?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.